dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 325 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 325 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Boczna

Szczecinek,zachodniopomorskie

770 000 zł208 m² 3 694,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 221 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny z dużym garażem ( pow. 20,48m2 ), murowany, wolnostojący, jednokondygnacyjny z poddaszem użytkowym, nie podpiwniczony, położony w spokojnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przylesie Dolne

Przylesie Dolne,opolskie

429 000 zł210 m² 2 042,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedam ocieplony dom w Przylesiu Dolnym k. Grodkowa. Ogrzewanie: piec na węgiel, nowa hydraulika i elektryka, w środku po remoncie. Zapraszam do kontaktu i oglądania. Powodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

469 000 zł153 m² 3 055,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Umowa na wyłączność dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! najnowsza inwestycja deweloperska! wysoka jakość wykonania! naszych klientów zapraszamy na prezentację wcześniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sportowa

Więckowice,małopolskie

550 000 zł104 m² 5 288 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Swoszowice

Kraków,małopolskie

619 000 zł146 m² 4 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:135 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

419 000 zł112 m² 3 741,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bez prowizji bez pcc! stan deweloperski Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej położony w gminie Czernica. Budowane według projektu Eco 16. Na parterze znajduje się 1 wiatrołap 3,74.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Piaski

Ruda Śląska,śląskie

380 000 zł141 m² 2 701,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Nowe osiedle domów szeregowych w Rudzie Śląskiej - Bielszowicach w rejonie ul. Na Piaski! Osiedle w doskonałej lokalizacji - dzięki autostradzie A4, trasie N-S i trasie dtś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 500 zł232 m² 3 662 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:895 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 232 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 900 m2 Rozkład Domu : Parter : - kuchnia - salon - toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rokitno

Rokitno,mazowieckie

700 000 zł490 m² 1 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 317 m²

Atrakcyjny dom jednorodzinny w Rokitnie, 1,5km od Błonia.Nieruchomość złożona z: kuchnia zamykana z oknem 21 m.kw pomieszczenie gospodarcze 9 m.kw łazienka 17 m.kw salon 55,8 m.kw sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

544 520 zł92 m² 5 919 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Szczęśliwice

Warszawa,mazowieckie

2 200 000 zł300 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:270 m²

Oferujemy do sprzedaży dom - bliźniak o powierzchni 300m / powierzchnia mieszkalna 210m/ na działce 270m zlokalizowany przy Parku Szczęśliwickim na Ochocie w cenie 2250 000 pln. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Bielawy

Toruń,kujawsko-pomorskie

766 000 zł131 m² 5 847,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:593 m²

30212. Oferujemy Państwu do sprzedaży nowoczesny energooszczędny bliźniak w domu jednorodzinnym dwu lokalowym.Położony w sąsiedztwie nowoczesnych budynków.Wykonany na bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Spokojna

Poznań,wielkopolskie

1 409 850 zł241 m² 5 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokali w nowo powstałym apartamentowcu w Baranowie. Ceny już od 5500 zł/m2! Każdy lokal posiada własny duży ogródek (nawet do 200m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

836 000 zł150 m² 5 573,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej , położony w malowniczej scenerii rezerwatu przyrody , otuliny lasu na warszawskiej Białołęce. Do domu przynależy ogród oraz 2 tarasy z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaktorów-Kolonia

Jaktorów-Kolonia,mazowieckie

550 000 zł137 m² 4 015 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:870 m²

Dom wolnostojący o łącznej powierzchni 137 m2 (ok 117m2 powierzchni użytkowej) zbudowany w 2019 roku. Jest to dom parterowy z możliwością aranżacji poddasza. Może stanowić 04-6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

514 500 zł122 m² 4 217 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom - 1/2 Bliźniaka oddawany w Stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 122 m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 500 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 390 000 zł250 m² 5 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu piękny dom o powierzchni 250 m2 zlokalizowany tylko 5 minut od Centrum Rzeszowa. Oferta skierowana do osób ceniących Wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

309 000 zł90 m² 3 426,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom W zabudowie szeregowej - segment środkowy 90,18

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Czereśniowa

Kobyłka,mazowieckie

539 000 zł145 m² 3 717,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Kupujący bez prowizji! Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej na obrzeżach Kobyłki przy ul.Czereśniowej. Stan deweloperski. Bardzo spokojna, cicha okolica, las i dobry dojazd do warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

490 000 zł180 m² 2 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania budynek konstrukcji drewnianej na działce ok 730 m2. Działka położona jest w dobrej lokalizacji - sklepy, apteka niedaleko basen, szkoła. Na działce rosną sosny świerki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Swoszowice

Kraków,małopolskie

619 000 zł146 m² 4 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:149 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł218 m² 5 958,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej na zamkniętym ,kameralnym osiedlu w pobliżu nowego Mostu Południowego oraz w sąsiedztwie lasu .Osiedle składa się z 8 domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

585 000 zł128 m² 4 570 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:705 m²

Przedstawiamy do Sprzedaży Dom wolnostojący, oddawany do użytkowania w Stanie Deweloperskim, o powierzchni ok. 128 m2, usytuowany na ładnej działce o powierzchni ok. 705 m2. Rozkład domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Wojszyce

Wrocław,dolnośląskie

759 000 zł120 m² 6 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:185 m²

: krótko: w ofercie dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 120 mkw wraz z działką 185 mkw. : atuty: spokojna i cicha okolica na południu Wrocławia. Dużo zieleni wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

669 000 zł140 m² 4 778,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania segment o powierzchni 140m2 popłożony na działce 500m2 zlokalizowany w Grodzisku Mazowieckim.Składa się z: Parter: -Hol -Łazienka -Salon z aneksem kuchennym, kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Choroszcz

Choroszcz,podlaskie

1 090 000 zł228 m² 4 780,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 589 m²

*** komfortowy dom wolno stojący *** *** duża działka Z pięknym ogrodem *** Polecamy atrakcyjny dom wolno stojący z 2010 roku, zlokalizowany w miejscowości Choroszcz w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

369 000 zł106 m² 3 481,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:981 m²

Zwiedzaj tę nieruchomość bez wychodzenia z domu klikając w link lub ikonę wirtualnego spaceru! Biuro Eksperci Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom o powierzchni 106 m2, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

600 000 zł173 m² 3 474 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:767 m²

Przedstawiam Do sprzedaży Dom- bliźniak o powierzchni ok. 172 m2, usytuowany w Pięknej, zielonej okolicy Milanówka. Rozkład Domu : Parter : - kuchnia, salon, jadalnia, garderoba, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Cedynia

Cedynia,zachodniopomorskie

150 000 zł103 m² 1 456,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 519 m²

Bardzo Polecam na sprzedaż dom wolnostojący w urokliwej miejscowości turystycznej, przygranicznej Siekierki w otoczeniu dorzecza Odry oraz zabytkowych obiektów, lasów. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lubiesza

Lubiesza,mazowieckie

130 000 zł80 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Polecam do zakupu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 80m2, pobudowany z cegły w Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Pępowo,pomorskie

399 000 zł69 m² 5 816,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:260 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z 2019 roku, wybudowany przez dewelopera Chmara. Sprzedawany umeblowany i wyposażony, gotowy do wprowadzenia! lokalizacja Dom położony jest w prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Brzegowa

Kraków,małopolskie

779 000 zł95 m² 8 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:33 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 000 000 zł220 m² 4 545 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiam Do sprzedaży Komfortowy, przestronny Dom o powierzchni mieszkalnej ok 147 m2, usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 800m2 w Żabiej Woli. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Izabelin C

Izabelin C,mazowieckie

1 340 000 zł405 m² 3 308,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Prezentujemy klimatyczny dom położony w Izabelinie C o powierzchni całkowitej 405 mkw, wybudowany na działce o powierzchni 1250 mkw, na której pozostawiono naturalny starodrzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

605 000 zł111 m² 5 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:121 m²

Zapraszamy na Prezentację! Przedstawiamy do Sprzedaży nowoczesny, funkcjonalny i bardzo komfortowy segment o powierzchni ok. 112 m2 z garażem w bryle budynku , usytuowany na ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

380 000 zł60 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący o powierzchni 60 m2 w Milanówku. Dom położony w bardzo dobrym rejonie Milanówka. Budynek po częściowym remoncie. Wszystkie media miejskie: woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Widokowa

Trojanowice,małopolskie

650 000 zł128 m² 5 078 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:169 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Leszno

Leszno,wielkopolskie

460 000 zł142 m² 3 248,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowo powstające osiedle przestronnych domów bliźniaczych na dużych działkach w otulinie leśnej. Inwestycja łącząca możliwość obcowania z naturą z bezpośrednią bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:671 m²

Do sprzedania bliźniak usytuowany na pięknej, zadbanej działce - w otoczeniu niskiej zabudowy, w sąsiedztwie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego a jednocześnie blisko niezbędnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

495 000 zł158 m² 3 132,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

*** nowy dom typu bliźniak *** *** stan deweloperski *** *** księżyno *** Polecamy do sprzedaży dom jednorodzinny typu bliźniak w stanie pełnym deweloperskim zlokalizowany w Księżynie na.