dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 117 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

420 000 zł238 m² 1 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:262 m²

Oferuje do sprzedania kamienice w zwartej zabudowie w centrum jeleniej Góry. Nieruchomość o powierzchni 238 m2 położonej na działce 260 m2. Działka niezagospodarowana. Na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

514 500 zł122 m² 4 224 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom - 1/2 Bliźniaka oddawany w Stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 122 m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 500 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

799 000 zł210 m² 3 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:467 m²

Dom położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji oddalonej od centrum Pruszcza Gdańskiego zaledwie o 5 min samochodem. Dom znajduje się w cichej okolicy domów jednorodzinnych. Prezentowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zieleniewo

Zieleniewo,zachodniopomorskie

489 000 zł107 m² 4 587,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! została tylko jedna część! Nowa, ciekawa inwestycja deweloperska - dom w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja prowadzona w Zieleniewie (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 100 000 zł285 m² 3 859,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:942 m²

Nieruchomość położona w centrum Łomianek, w cichym miejscu. Na działce posadowiony jest 3 kondygnacyjny budynek, w którym znajdują się 3 lokale mieszkalne. W przyziemiu jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

568 000 zł133 m² 4 270,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc bez prowizji od kupujących Dom typu C- podwyższony Standard Deweloperski Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczego powierzchni całkowitej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Halickie

Halickie,podlaskie

536 000 zł200 m² 2 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Polecamy Państwu parterowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 200m2. Dom położony jest przy granicy Białegostoku (południe) na działce o powierzchni 1300 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamień Śląski

Kamień Śląski,opolskie

379 000 zł170 m² 2 229,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 859 m²

Oferta bru-ds-1935. Tylko U nas! .Ciekawy dom na dużej działce w malowniczej wiosce jaką jest Kamień Ślaski. Budynek jest w dobrym stanie pozwalającym na wprowadzenie się bez ponoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mały Kack

Gdynia,pomorskie

1 319 000 zł250 m² 5 276 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Oferuję do sprzedaży,komfortowy dom z ogródkiem, na ulicywzgórze Barnadowow gdynimałym Kacku. Dom jednorodzinny, zlokalizowany na ogrodzonej działce o powierzchni 470 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

788 800 zł198 m² 3 984 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:589 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 200 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 600 m2 Rozkład domu : Parter : - Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

499 000 zł132 m² 3 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Komfortowy dom bez skosów! wszystkie media miejskie! atrakcyjna lokalizacja! lokalizacja: nadolice Wielkie (8km od Wrocławia). Dobry i szybki dojazd do miasta, dodatkowo komunikację ułatwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

185 000 zł180 m² 1 027,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:582 m²

Polecamy Państwu murowany, wolnostojący dom o powierzchni 180 m2 położony blisko centrum w Bielsku Podlaskim. Powierzchnia domu obejmuje trzy kondygnacje: - wysokie podpiwniczenie obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kwiatowa

Więckowice,małopolskie

650 000 zł104 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:770 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krótka

Mosina,wielkopolskie

429 000 zł109 m² 3 939,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:303 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży segmentu bliźniaka zlokalizowanego w Mosinie Pożegowo na ul. Krótkiej. Na ok. 108 m2 na dwóch poziomach znajdują się: 1. Parter Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Widokowa

Trojanowice,małopolskie

660 000 zł128 m² 5 156 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:226 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

2 080 000 zł300 m² 6 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Przestronny, pięciopokojowy segment z pięknie zadbaną działką w Wilanowie dla Ciebie i Twojej rodziny. Segment usytuowany na zadbanym, chronionym i bezpiecznym osiedlu z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

460 000 zł299 m² 1 538 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący o pow.ok.160 m 2 usytuowanego na działce o pow.1000 m 2. Stan Surowy Otwarty z możliwością doprowadzenia do stanu deweloperskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grottgera

Leszno,wielkopolskie

339 000 zł94 m² 3 619,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 200m2 w doskonałej lokalizacji na Zatorzu. Spokojne miejsce i blisko do centrum. Całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

725 000 zł135 m² 5 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:723 m²

Do sprzedaży dom parterowy wolnostojący zlokalizowany w dzielnicy domów jednorodzinnych w Grodzisku Mazowieckim w bardzo atrakcyjnym miejscu. W okolicy szkoła, sklepy, do pkp ok. 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piła

Piła,wielkopolskie

599 000 zł122 m² 4 922,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Nowy dom wolnostojący na sprzedaż w Dolaszewie. Lokalizacja w nowej (spokojnej) części bardzo popularnej i lubianej sypialni Piły jaką jest Dolaszewo. Działka (własność).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

589 800 zł135 m² 4 369 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

Do sprzedaży Bliźniak o powierzchni ok. 135m2 , usytuowany na działce ok. ok. 500m2 w świetnej lokalizacji. Zakończenie budowy przewidziane jest na lipiec 2021 roku. Na parterze znajduje się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ciasne,podlaskie

650 000 zł392 m² 1 656,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 331 m²

Duży, wygodny dom marzeń jest budowany w miejscowości Ciasne pod Białymstokiem w kierunku uzdrowiska Supraśl. Dojazd do posesji z centrum miasta zajmuje niecałe 20 min, a od granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Biała

Rzeszów,podkarpackie

390 000 zł142 m² 2 742,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:532 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 142,22 m2 z jednostanowiskowym garażem w bryle, w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Pod Telegrafem

Kielce,świętokrzyskie

530 000 zł250 m² 2 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadamy w ofercie do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 250 m 2 , zaś użytkowej 160 m 2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konopnica

Konopnica,lubelskie

499 000 zł70 m² 7 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Krajobrazowa działka na granicy Węglina i Lipniaka. Powierzchnia 5500m2, szerokość ok. 37m. Teren jest pofalowany, częściowo zadrzewiony, jednak część przeznaczona pod zabudowę jest równa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Ujazd

Ujazd,małopolskie

580 000 zł103 m² 5 631 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:363 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 103m2. Budynek zlokalizowany jest w miejscowości Ujazd w gminie Zabierzów. Jest to idealna lokalizacja dla osób chcących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Krzepielów,lubuskie

199 000 zł180 m² 1 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Krzepielów, dom, 150m2, 20ar, sprzedaż 199 000 zł idealna inwestycja na mieszkania pod wynajem - szybki zwrot inwestycji Oferujemy na sprzedaż 1/2 domu 2 piętrowego z działką o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krępice

Krępice,dolnośląskie

639 000 zł180 m² 3 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Pół bliźniaka w Żurawińcu! Opiekun Oferty Kamilla Domatowicz tel. Polecam 5-pokojowy, komfortowy, wykonany z najlepszych materiałów dom mieszczący się w Żurawińcu. Powierzchnia domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Toruńska

Legionowo,mazowieckie

479 000 zł90 m² 5 314 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:36 m²

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament bezczynszowy o powierzchni 71,69 m z ogródkiem (36 m2) w Legionowie, ul. Toruńska. Na działce powstał budynek składający się z 10 segmentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Toszek

Toszek,śląskie

350 000 zł210 m² 1 664,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 840 m²

Bardzo interesująca nieruchomość. Oferta na wyłączność. Polecam dom dwurodzinny położony na bardzo dużej działce W okolicy toszka. Dom z lat 50-tych, murowany, przebudowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Katowice,śląskie

380 000 zł141 m² 2 701,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Nowe osiedle domów szeregowych w Rudzie Śląskiej - Bielszowicach w rejonie ul. Na Piaski! Osiedle w doskonałej lokalizacji - dzięki autostradzie A4, trasie N-S i trasie dtś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Swornegacie

Swornegacie,pomorskie

590 000 zł162 m² 3 641,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wspaniały dom w pięknej kaszubskiej miejscowości Swornegacie, położonej nad rzeką Brdą pomiędzy jeziorami Karsińskim i Witoczno na Pojezierzu Pomorskim w malowniczym zakątku Ziemi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wasilków

Wasilków,podlaskie

450 000 zł158 m² 2 848,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:898 m²

*** dom wolnostojący pod miastem *** *** malownicza okolica *** Polecamy domy wolnostojące w stanie surowym zamkniętym zlokalizowane w okolicach wsi Dąbrówki blisko Białegostoku. Oferta godna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gdańska

Różyny,pomorskie

564 000 zł143 m² 3 949,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta Z rynku pierwotnego! Budynek wykonany z betonu komórkowego ,ocieplony styropianem o lambdzie energooszczędności 031 pokryty tynkiem silikatowo-silikonowym w kolorze biały, strop.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

480 000 zł105 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Komfortowy i nowy dom jednorodzinny wybudowany w 2016 roku. Miejsce otoczone zielenią. Dom jest ogrzewany gazem oraz kominkiem z na całym parterze znajduje się ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

560 000 zł122 m² 4 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:212 m²

Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom - 1/2 Bliźniaka oddawany w Stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 121 m2, z ładną działką o powierzchni ok. 210 m2, w Grodzisku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

910 000 zł138 m² 6 608,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 690 m²

137,7 m2 dom z piękną działką - idealne dla osób ceniących spokój i prywatność. Kłokoczyce / Psie Pole. Warto zobaczyć. Cena 910 000 zł Na sprzedaż duża działka (2690 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

569 800 zł129 m² 4 407 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiamy do sprzedaży - Zapraszamy na Prezentację- dom- 1/2 Bliźniaka w stanie Deweloperskim, o powierzchni ok. 129 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 300m2 , Rozkład domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Hutka

Hutka,śląskie

190 575 zł217 m² 878,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaż nieruchomości w drodze licytacji komorniczej. Zmiana terminu Licytacji obędzie się dnia 22.01.2020 r. o godzi.10:30 sala 22 Sąd Rejonowy w Częstochowie ul. Dąbrowskiego 23/35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gdańska

Różyny,pomorskie

564 000 zł143 m² 3 949,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Budynek wykonany z betonu komórkowego, ocieplony styropianem o lambdzie energooszczędności 031 pokryty tynkiem silikatowo-silikonowym w kolorze białym, strop gęstożebrowy firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

599 000 zł162 m² 3 698 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 502 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom wolnostojący o powierzchni ok. 162 m2, usytuowany na działce o pow. ok. 1500 m2, zdjęcia pierwsze to wizualizacja. Prosimy o wyrozumiałość.