dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 117 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł100 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedania pół bliźniaka na działce o pow. 251,00 m2 w Wawrze rynek pierwotny - bez podatku pcc 2% przy sprzedaży u notariusza Niedaleko powstaje południowa obwodnica warszawy przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

505 000 zł142 m² 3 549 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:183 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Bardzo ładny Segment o powierzchni ok. 143 m2, usytuowany na działce o pow. ok. 182 m2, z miejscem postojowym przed budynkiem. Rozkład Domu : Parter : - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

740 000 zł200 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:280 m²

Do sprzedaży segment o powierzchni użytkowej ok 146 m/kw usytuowany na działce o powierzchni ok.280m/kw. położony w Nadarzynie. Opis budynku: parter: garaż na 1 samochód, kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strzelce

Strzelce,dolnośląskie

650 000 zł120 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Pięknie położony dom wolnostojący z sauną gotowy do zamieszkania. Dom o powierzchni ok. 120m2 (nie wliczając poddasza) w Strzelcach koło Świdnicy. Budynek z 2006 roku posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lotnicza

Kraków,małopolskie

999 900 zł177 m² 5 649,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom typu bliźniak w Śródmieściu, ul. Lotnicza Na powierzchnię 177m2 składa się: - parter: mała pralnia z wc, korytarz, klatka schodowa. - pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Stobierna,podkarpackie

184 500 zł100 m² 1 845 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 100 m2 w Stobiernej. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 12,3 ara. Dom sprzedawany w stanie surowym zamkniętym. Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łoziska,mazowieckie

850 000 zł125 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Woźniakowski nieruchomości ma przyjemność zaproponować Państwu piękny, skrajny segment zlokalizowany na osiedlu domów jednorodzinnych w okolicach Piaseczna. Segment został wybudowany w 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Sikorskiego

Marki,mazowieckie

545 000 zł120 m² 4 549,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:110 m²

"segmenty sikorskiego" inwestycja: marki ul. Władysława Sikorskiego (nr dz. 31/17). Wjazdy od drogi gminnej, ul. Dmowskiego. Segmenty sikorskiego to zespół czterech budynków jednorodzinnych w formie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

10 000 zł280 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:570 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący położony w centrum Konstancina-Jeziornej przy pięknej ulicy wśród starych kasztanowców. Autorski projekt domu sprawia, że pozostaje on jednym z najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Kiełpin,mazowieckie

1 750 000 zł234 m² 7 494,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 068 m²

Na sprzedaż słoneczny dom w położony w urokliwej części Łomianek -kiełpinie. Zapraszamy do współpracy biura nieruchomości. Oferta jest dostępna w systemie mls. Dlaczego warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łukasiewicza

Kraków,małopolskie

1 450 000 zł167 m² 8 708,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:332 m²

Dom o powierzchni 166,51m2 ul. Łukasiewicza, rejon Osiedle Oficerskie. Powierzchnia działki 332m2. Zespół Annderson oferuje do sprzedaży dom jednopiętrowy. Pierwsze piętro - cztery oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

775 000 zł162 m² 4 783,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Ciekawa oferta! atrakcyjna lokalizacja - rąbień ab! Doskonale zbudowany, nowy dom na mini osiedlu składającym się z pięciu domów, dla osób szukających naprawdę ciekawej oferty. Nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Czerna

Czerna,małopolskie

379 000 zł250 m² 1 516 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w miejscowości Czerna koło Krzeszowic. Dom został wybudowany na przełomie lat 50-tych i 60-tych XX wieku na działce o powierzchni 13 arów. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

489 000 zł157 m² 3 114,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Segment narożny Z garażem Proponujemy Państwu zakup funkcjonalnego domu w zabudowie szeregowej całkowitej około 157 m 2. Dom posiada poddasze nieużytkowe o powierzchni około 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

450 000 zł160 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Oerta wstrzymana do 15/02/2020 R. Na sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej wybudowany w 1981 roku, położony na pograniczu Osiedla Staszica oraz Osiedla Słonecznego w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niestępowo

Niestępowo,pomorskie

361 000 zł73 m² 4 945,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:882 m²

Dom według Twoich standardów! Przedstawiona oferta dotyczy zakupu działki oraz budowy domu według projektu: 'przemek Z71_21' w wersji wykończenia mini. Projekt budowlany można zamienić na inny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

509 600 zł73 m² 6 980,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:205 m²

Apartament znajduję się w budynku w zabudowie bliźniaczej parterowej. - apartament posiada pow 72,8 m . - 2 miejsca parkingowe w cenie apartamentu. * inwestycja mieszkaniowa realizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

514 500 zł122 m² 4 217 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom - 1/2 Bliźniaka oddawany w Stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 122 m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 500 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

578 500 zł154 m² 3 761 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:533 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom - Bliźniak o pow. ok. 153,2 m2 , usytuowany na nowym osiedlu, na działce ok. 530 m2. Rozkład Domu : Parter : - Wiatrołap: 4,24m2; - kuchnia: ok. 9,40m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krynice

Krynice,podlaskie

460 000 zł107 m² 4 315,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:856 m²

*** wysoki standard *** piękny dom energooszczędny *** bez podatku pcc *** ** dom kanadyjski wykończony pod klucz - do wprowadzenia ** Jeśli szukasz ciszy i spokoju w otulinie lasu, to ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Robakowo

Robakowo,wielkopolskie

385 570 zł89 m² 4 311,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej 15 min od poznania Udogodnienia: ogrzewanie podłogowe, bliskość terenów zielonych. Przynależności: wszystkie mieszkania posiadają ogród. Bezpieczeństwo:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Straconka

Bielsko-Biała,śląskie

450 000 zł71 m² 6 338,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Rezerwacja! 12 arowa zalesiona działka z przedwojennym domem w prestiżowej dzielnicy Bielska-Białej Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skierdy

Skierdy,mazowieckie

899 000 zł205 m² 4 385,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom na sprzedaż 6 pokoi 27 km od Centrum Warszawy. Ładny, proporcjonalny, funkcjonalny dom na bardzo dużej, ślicznie zagospodarowanej działce, w pięknym otoczeniu (300 m las, 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kraków,małopolskie

950 000 zł300 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Zapraszam na prezentację domu położonego na os. Lesisko. Powierzchnia całkowita to 300 m.2 w tym powierzchnia użytkowa to 180 m.2 plus użytkowe poddasze o pow. ok. 60 m.2 Budynek posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

579 500 zł152 m² 3 813 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:745 m²

Przedstawiam do sprzedaży Komfortowy, przestronny i bardzo funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniaka o pow. ok 150 m2, usytuowany na dużej , przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chwaszczyno

Chwaszczyno,pomorskie

826 000 zł132 m² 6 257,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 541 m²

Cena zawiera wartość domu w stanie wykończenia mini ( 410 tys. zł - projekt: 'dom w Kolendrze 2(g)_366' ) z panelami fotowoltaicznymi, pianą pur w dachu, instalacjami wewnętrznymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rumia

Rumia,pomorskie

525 000 zł101 m² 5 217,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:888 m²

Cena zawiera wartość domu w stanie wykończenia mini ( 326 tys. zł - projekt: 'w zielistkach 2_343' ) z panelami fotowoltaicznymi, pianą pur w dachu, instalacjami wewnętrznymi, fundamentem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

899 000 zł131 m² 6 883,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 114 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej, nie podpiwniczony o powierzchni użytkowej 130,60 m 2. Położony na działce o powierzchni 1114.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

505 000 zł143 m² 3 539 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:183 m²

Przedstawiam Do sprzedaży bardzo łądny Segment o powierzchni ok. 143 m2, usytuowany na działce o pow. 180m2, z misjscem postojowym przed budynkiem. Rozkład Domu : Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Otwock Mały

Otwock Mały,mazowieckie

450 000 zł140 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:625 m²

Jeżeli chcesz zamieszkać W cichej, zielonej okolicy. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych położenie z dala od głównej jezdni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

420 000 zł153 m² 2 749 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:925 m²

Zapraszamy i Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 153 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok. 900m2, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krępa

Krępa,mazowieckie

585 000 zł180 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:930 m²

Okazały dom położony 2 kilometry od stacji pkp Ustanówek. Ładny dom z dużym potencjałem znajduje się w miejscowości Krępa, około 2 km od stacji pkp Ustanówek i ok. 4 km od Zalesia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stare Podole

Stare Podole,mazowieckie

239 000 zł60 m² 3 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Sprzedam nieduży, zadbany domek w Podolu Starym. Miejscowość wyróżnia się żyznymi glebami, co sprzyja produkcji owoców. W niedalekiej odległości płynie Wisła. Domek znajduje się wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

800 000 zł100 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 860 m²

27146. Polecam nieruchomość z domem jednorodzinnym na terenie typowo inwestycyjnym Można prowadzić dowolną działalność.Działka w kształcie litery L o wielkości 1860 m2 bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Spółdzielcza

Leszno,wielkopolskie

319 000 zł91 m² 3 515,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Przestronny, dwupoziomowy dom w zabudowie bliźniaczej na dużej działce 480m2 w sypialni Leszna-Wilkowicach -doskonała lokalizacja w ustronnym miejscu z szybkim dojazdem do Leszna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Niesiołowice,pomorskie

439 000 zł75 m² 5 853,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Dom letniskowy całoroczny położony w samym sercu Kaszub, w malowniczej wsi Niesiołowice, w odległości 500 m od czterech jezior. Budynek o drewnianej konstrukcji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

599 000 zł221 m² 2 710,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:926 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie deweloperskim w Łochowie w bardzo spokojnej i zacisznej okolicy, z dala od zgiełku miejskiego i przemysłowej aglomeracji, pozwalającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łyszkowice

Łyszkowice,małopolskie

885 000 zł270 m² 3 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Wspaniała sielska posiadłość Z potencjałem Zespół Annderson prezentuje do sprzedania posiadłość 1,69 ha w Łyszkowicach. Nieruchomość składa się z dużego wolno-stojącego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

843 000 zł142 m² 5 936,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 456 m²

Dom według Twoich standardów! Przedstawiona oferta dotyczy zakupu działki oraz budowy domu według projektu: 'anastazjaz367_771' w wersji wykończenia mini. Projekt budowlany można zamienić na inny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Mikołów

Mikołów,śląskie

489 000 zł136 m² 3 595,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:387 m²

Nowe domy szeregowe W mikołowie na pograniczu Z katowicami ( na granicy) kupujący nie płaci pcc2%! dom: w zabudowie szeregowej ( środkowy) Powierzchnia użytkowa- 136 m2 Stan surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Komorowice

Bielsko-Biała,śląskie

1 099 000 zł381 m² 2 888,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:926 m²

Tylko W best nest! Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący w dzielnicy Komorowice w Bielsku-Białej. Dom posadowiony na ogrodzonej i zagospodarowanej działce.