dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 117 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Czachowskiego

Kielce,świętokrzyskie

790 000 zł173 m² 4 573 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:459 m²

Do sprzedania dom na osiedlu Barwinek przy ulicy Czachowskiego. Powierzchnia użytkowa 131m2 Działka o powierzchni 459m2 w całości ogrodzonej. Dom piętrowy. W przyziemiu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Kabaty

Warszawa,mazowieckie

1 340 000 zł240 m² 5 583 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem i Kominkiem - bezpośrednio przy Lesie Kabackim! Najlepsza oferta dla Klientów ceniących sobie spokój , przestrzeń oraz naturę a jednocześnie chcących mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lotnicza

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

435 500 zł121 m² 3 599,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Budynek parterowy z poddaszem, niepodpiwniczony z garażem wbudowanym. Powierzchnia mieszkalna liczy 121,05m2. Składa się na nią w części dziennej przestronny salon z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Raciborowice

Raciborowice,małopolskie

520 000 zł97 m² 5 353 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:440 m²

______u W A G A! Przy tej ofercie G R A T I S doradztwo architekta wnętrz!_____ Więcej informacji martalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niestępowo

Niestępowo,pomorskie

466 000 zł110 m² 4 236,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:882 m²

Najtańszy dom w gazobetonie ( 360 tys. zł - projekt: 'tosiek Z151_451' ) z panelami fotowoltaicznymi, pianą pur w dachu, instalacjami wewnętrznymi, fundamentem oraz tą konkretną działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 23 Października

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

1 290 000 zł220 m² 5 864 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 004 m²

Polecam na sprzedaż ciekawą z potencjałem nieruchomość położoną w doskonałej lokalizacji w centralnej cześci Tarnowa Podgórnego. Przedmiotem sprzedaży są dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bukowa

Bierkowo,pomorskie

640 000 zł136 m² 4 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Nowoczesny, gotowy do wprowadzenia dom jednorodzinny wolno stojący, parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, z garażem wbudowanym w bryłę budynku, o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 465 000 zł235 m² 6 234,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:275 m²

Rezerwacja! Stylowy bliźniak Anin Sadul 3 sypialnie z możliwością dodatkowych dwóch. Nieruchomość znajduje się w bocznej uliczce oddalona od zgiełku i hałasu, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krasickiego

Warszawa,mazowieckie

2 300 000 zł150 m² 15 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Wybudowany w późnych latach 50-tych, całkowicie przebudowany w 2000 r., zmodernizowany w 2010 r. Adres: ul. Krasickiego , Warszawa, 10 minut od centrum (blisko stacji metra Racławicka), 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

590 000 zł192 m² 3 064,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:835 m²

Oferujemy Państwu dom wolnostojący z garażem dwustanowiskowym w Polkowicach Dolnych. Działka na, której wybudowano dom posiada powierzchnię 835 m2. Dom o powierzchni 174,70 m2 (wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

430 000 zł91 m² 4 749,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania nowobudowane domy w zabudowie bliźniaczej (dostępne również segmenty w zabudowie szeregowej) w Kiełczowie, jedynie 15 minut od centrum Wrocławia. W ramach inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł96 m² 8 322,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 029 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu wolnostojącego na Ołtaszynie. Świetna lokalizacja, sąsiedztwo to zabudowa jednorodzinna na działkach o podobnej wielkości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sowia Wola

Sowia Wola,mazowieckie

985 000 zł266 m² 3 697,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom i ogród w otulinie Kampinowskiego Parku Narodowego Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok w pełni wykończony lokal Nieruchomość złożona z: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Osowa

Gdańsk,pomorskie

793 000 zł117 m² 6 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:811 m²

Cena zawiera wartość domu w stanie wykończenia mini ( 383 tys. zł - projekt: 'libra_624' ) z panelami fotowoltaicznymi, pianą pur w dachu, instalacjami wewnętrznymi, fundamentem oraz tą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Osiedle Wilga

Osiedle Wilga,mazowieckie

1 300 000 zł302 m² 4 304,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 560 m²

Dom o powierzchni użytkowej 302 m2 na działce ponad 2,5 tys. m2 w miejscowości Osiedle Wilga. Działka położona niedaleko kompleksu laswoda. Na parterze salon z jadalnią 40 m2, kuchnia 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Libertów,małopolskie

1 490 000 zł407 m² 3 660,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż przestronna willa o powierzchni całkowitej 500 m2 w Libertowie, na pięknej, zielonej, widokowej działce. Nieruchomość wybudowana w 2006 roku z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Częstochowa,śląskie

500 000 zł250 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:769 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny- udział w nieruchomości położonej w Częstochowie w dzielnicy Aniołów, w skład której wchodzi dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 899 900 zł275 m² 6 908,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Idealny, wymarzony nowoczesny, komfortowy i energooszczędny dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 265 m2 usytuowany na działce o powierzchni 1700 m2 w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dziesięciny

Białystok,podlaskie

439 000 zł102 m² 4 303,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

#Tylko w Apex Nieruchomości# Zapraszam do obejrzenia Domu znajdującego się w cichej i spokojnej okolicy na. osiedlu Dziesięciny. Nieruchomość Dom składa się z 2 pięter oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Motylewo

Piła,wielkopolskie

498 000 zł260 m² 1 915,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 591 m²

Piła Motylewo, dom o powierzchni ok 260 m2 (powierzchnia użytkowa ok 205 m2) usytuowany na działce gruntu o pow. 2591 m2 z zabudowaniami. Dom wybudowany metodą tradycyjną z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zielona

Skawina,małopolskie

849 000 zł190 m² 4 468,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Zespół oferuje Państwu do sprzedaży dom wolnostojący w Skawinie przy ul. Krakowskiej o powierzchni całkowitej 190 m2( użytkowej 160 m2). Dom parterowy z poddaszem użytkowym z 2006.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

370 000 zł125 m² 2 953,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Zapraszam na prezentację oferty sprzedaży domu jednorodzinnego, zlokalizowanego w Niepołomicach niedaleko Krakowa, będącego częścią nowo powstającego osiedla domów jednorodzinnych. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kaskady

Katowice,śląskie

439 000 zł116 m² 3 784,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:243 m²

Nowe domy szeregowe W mikołowie na pograniczu Z katowicami ( przy ul. Kaskady) oraz pcc2%! dom: w zabudowie szeregowej ( środkowy- działka 243m2) Powierzchnia użytkowa- 116m2 Stan surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 700 000 zł1 386 m² 2 669,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:1 386 m²

Na sprzedaż nowy pensjonat w Sarbinowie przy ulicy Plażowej. Budynek o powierzchni użytkowej 680 metrów m 2 , wraz z działką o powierzchni 1386 m 2 znajduje się na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

1 590 000 zł310 m² 5 129,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

***** Biuro nieruchomości Hampton Home ma przyjemność zaprezentować wolnostojący dom na 2 dużych zagospodarowanych działkach w Wilczej Górze koło Magdalenki***** Budynek parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Złotokłos

Złotokłos,mazowieckie

689 900 zł140 m² 4 928 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dostępna tylko prawa połówka! Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Dom mieści się około 13 km od Piaseczna niedaleko powstającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

920 000 zł154 m² 5 990,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:433 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej po zachodniej stronie Józefowa. Powierzchnia całkowita 153,58 m2 z garażem jednostanowiskowym, działka ok. 418,5 m2. Powierzchnia użytkowa domu 151,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Górki

Górki,opolskie

489 000 zł159 m² 3 075,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji! Klienci naszego biura nie płacą prowizji! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom w stanie developerskim, usytuowany w miejscowości Górki pod Opolem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Swoszowice

Kraków,małopolskie

559 000 zł146 m² 3 828,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, mieszczący się w kameralnej inwestycji w dzielnicy Swoszowice. Zakup bez prowizji oraz podatku pcc. Parter to salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

479 000 zł150 m² 3 193,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom wykonany z wysokiej jakości materiałów. Bardzo dobra lokalizacja. Nieruchomość posiada 3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym w dębowej zabudowie, 2 toalety oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sadowa

Wieliczka,małopolskie

695 000 zł147 m² 4 727,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedam dom w Wieliczce w zabudowie bliźniaczej (1 część bliźniaka) o powierzchni użytkowej 120,8 m2 i powierzchni całkowitej 147,9 m2. Budynek według projektu "dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

499 000 zł103 m² 4 855,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Bez prowizji! bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej. Domy o pow 100 mkw składają się z: parter: - hol 4,39 mkw - łazienka 3,49 mkw - pom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

527 000 zł136 m² 3 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Cena zawiera wartość domu w stanie wykończenia mini ( 447 tys. zł - projekt: 'sardyniaplus_484' ) z panelami fotowoltaicznymi, pianą pur w dachu, instalacjami wewnętrznymi, fundamentem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Leoncin

Leoncin,mazowieckie

149 000 zł45 m² 3 311,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Domek letniskowy o pow. 45 m2, usytuowany na działce o pow. 1000 m2, w Nowym Secyminie gmina Leoncin. Dom składa się z saloniku i aneksem kuchennym, sypialni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł115 m² 3 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Kupuj z Woźniakowski Nieruchomości przy niskiej prowizji - jedynie 1,95% brutto. Woźniakowski Nieruchomości poleca parterowy dom. Atuty : -świetna lokalizacja obok Wału Miedzeszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

490 000 zł104 m² 4 711,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Cena zawiera wartość domu w stanie wykończenia mini ( 370 tys. zł - projekt: 'w cieszyniankach 10_826' ) z panelami fotowoltaicznymi, pianą pur w dachu, instalacjami wewnętrznymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borsk

Borsk,pomorskie

1 749 000 zł127 m² 13 771,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 200 m²

Reprezentujemy wyłącznie właściciela. Dlatego kupujący nie płaci dla Home Asset prowizji. Zalety nieruchomości: - prestiżowa nieruchomość położona w Borach Tucholskich z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

330 000 zł97 m² 3 402,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym ogródkiem 400m2. Ruszył drugi etap budowy nowoczesnych domów w kameralnym osiedlu na granicy Dąbcza i Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Nagoszyn,podkarpackie

89 000 zł40 m² 2 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom murowany położony we wsi Nagoszyn, gm. Żyraków. Dom położony w cichej, spokojnej okolicy. Dom o powierzchni ok. 40 m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Złotokłos

Złotokłos,mazowieckie

589 000 zł150 m² 3 927 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy dom 15 min od centrum Piaseczna w spokojnej, zielonej okolicy, wśród zabudowy jednorodzinnej? Działka jest w sam raz, koszenie trawnika nie zajmuje pół dnia, a dzieci mają się gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

1 249 000 zł202 m² 6 183,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący - pensjonat Nieruchomość z apartamentami na wynajem. Dom wolnostojący z trzema niezależnymi wejściami do budynku, położony na działce o powierzchni 1200m2. Dom.