dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 120 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 120 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Brzegowa

Kraków,małopolskie

779 000 zł95 m² 8 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:33 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kwiatowa

Więckowice,małopolskie

650 000 zł104 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:770 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wołowice

Wołowice,małopolskie

697 000 zł133 m² 5 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:644 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:357 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 120 m2 z działką 357,35 m2. Nowoczesne, zamknięte osiedle domów w spokojnej i cichej okolicy. Bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Spacerowa

Leszno,wielkopolskie

309 000 zł74 m² 4 175,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowo budowany parterowy bliźniak na dużej działce 400m2 w spokojnym, cichym miejscu otoczonym zielenią na ul. Spacerowej w Wilkowicach. Powierzchnia mieszkania wynosi 73,76m2 i dzieli się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żerniki Wrocławskie

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

568 000 zł134 m² 4 238,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:388 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc bez prowizji od kupujących Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 133 mkw (126 mkw powierzchni użytkowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kwiatowa

Więckowice,małopolskie

630 000 zł104 m² 6 058 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kwiatowa

Więckowice,małopolskie

710 000 zł104 m² 6 827 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Grudzice

Opole,opolskie

470 000 zł160 m² 2 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

istnieje możliwość podłączenia gazu miejskiego! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w Opolu, w dzielnicy Grudzice. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sportowa

Więckowice,małopolskie

550 000 zł104 m² 5 288 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Widokowa

Trojanowice,małopolskie

650 000 zł128 m² 5 078 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:169 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

544 520 zł92 m² 5 919 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

460 000 zł76 m² 6 040,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Wołczkowie. 4 pokoje. 2 miejsca parkingowe. Budowane w stanie deweloperskim bez podatku pcc 2%. Powierzchnia domu - 76,15 m , powierzchnia działki - 192,42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

427 000 zł72 m² 5 931 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Bardzo ładny Segment na parterze o powierzchni ok. 72 m2, usytuowany w doskonałej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego z ogródkiem ok.100m2 Do każdego segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kręta

Kiełczów,dolnośląskie

1 099 000 zł250 m² 4 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Na sprzedaż duży dom w zabudowie wolnostojącej położony w centralnej części Kiełczowa. W okolicy prywatne domy, droga wewnętrzna między budynkami z kostki, do ulicy Wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kołaczkowskiego

Kraków,małopolskie

650 000 zł123 m² 5 285 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:115 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Widokowa

Trojanowice,małopolskie

660 000 zł128 m² 5 156 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:226 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Swoszowice

Kraków,małopolskie

659 000 zł146 m² 4 514 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:286 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Swoszowice

Kraków,małopolskie

619 000 zł146 m² 4 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:135 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sochaczewska

Kaputy,mazowieckie

758 000 zł130 m² 5 830,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Gwarantujemy zakup bezprowizyjny, obsługę najlepszych doradców finansowych oraz 10% rabat do Leroy Merlin. Udogodnienia: bogata infrastruktura usługowo-handlowa oraz edukacyjna, na osiedlu dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szczęsna

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

480 000 zł100 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej położony w Grodzisku Maz. Dom w stanie developerskim o pow. 100m2 usytuowany na działce o pow. 280m2. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sportowa

Więckowice,małopolskie

520 000 zł98 m² 5 306 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Marianowo

Marianowo,zachodniopomorskie

447 000 zł130 m² 3 438,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 813 m²

Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący, mieszkalno-gospodarczy o powierzchni ok 130 m2 usytuowany w miejscowości nieopodal Marianowa. Część mieszkalna składa się z 2 dużych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Swoszowice

Kraków,małopolskie

619 000 zł146 m² 4 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:149 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przebieczany

Przebieczany,małopolskie

992 000 zł246 m² 4 033 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Widokowa

Trojanowice,małopolskie

680 000 zł128 m² 5 313 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:123 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rycerka Górna

Rycerka Górna,śląskie

430 000 zł220 m² 1 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 368 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu dom w Rycerce Górnej - miejscowości turystyczno - wypoczynkowej, położonej na wysokości 600 - 680 m (nad poziomem morza) w południowo - zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tomice

Tomice,mazowieckie

790 000 zł157 m² 5 019 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny, parterowy dom w stanie deweloperskim w miejscowości Tomice. Dom położony jest na działce o pow. 1000 m2 w miejscowości Tomice, pomiędzy Piasecznem a Górą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

439 000 zł96 m² 4 577,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Dom szeregowy w Komornikach o powierzchni 95,90 m2 z garażem w bryle budynku , poddaszem 21 m2, ogrodem o powierzchni 118 m2 oraz dodatkowym miejscem postojowym przed budynkiem. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Jowisza

Zabrze,śląskie

465 000 zł139 m² 3 345,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:219 m²

Nowa oferta Oferta sprzedaży domów szeregowych w Zabrzu w rejonie ul. Jowisza ( ul. Andromedy). Cena ofertowa wynosi: 465.000 zł brutto segmenty środkowe Dostępne są segmenty S23, S25 (etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sarnia

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł125 m² 3 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:194 m²

Ostatni szereg zewnętrzny! zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Przedmiotem sprzedaży jest jest nowoczesny, bogato doposażony dom z garażem w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

514 800 zł122 m² 4 213 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:505 m²

Zapraszamy na Prezentację - Do sprzedaży Bardzo ładny Dom - 1/2 Bliźniaka oddawany w Stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 122 m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ceglana

Górzyca,lubuskie

240 000 zł110 m² 2 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Witam Posiadamy do sprzedaży pół domu w zabudowie bliźniaczej + mały dom. Nieruchomości znajdują się na działce o łącznej wielkości 2400 mkw. Na jednej działce znajduje się dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krzyszkowice

Krzyszkowice,małopolskie

520 000 zł205 m² 2 532 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Szanowni Państwo, w ofercie biura dom w stanie deweloperskim wg. projektu biura archon "dom w Jabłonkach" lustrzane odbicie. Położony w Krzyszkowicach (powiat Myślenicki). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

460 000 zł110 m² 4 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Długołęce. Zakup bez podatku pcc i prowizji. Proponujemy Państwu domy w zabudowie bliźniaczej w Długołęce, 15 minut od centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kończyce Małe

Kończyce Małe,śląskie

360 000 zł149 m² 2 419,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym położony w Kończycach Małych, gmina Zebrzydowice. Powierzchnia użytkowa 148,8 m2. Parter: wiatrołap 2,7 m , Komunikacja 7 m , salon 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

2 300 000 zł245 m² 9 387,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:409 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej położony przy pełnej zieleni ulicy na Saskiej Kępie. Na parterze salon z jadalnią i wyjściem do ogrodu, osobna kuchnia, pomieszczenie gospodarcze, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

770 000 zł105 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja: wysoka gm. Kobierzyce Super cena! okazja! Informacje : W cenie ogród 45 m2 + taras 8.5 m2 wraz z BALKONEM 6 m2 GARAŻ Podziemny i PIWNICA 22.3 m2 - cena

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

700 000 zł110 m² 6 364 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 250 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny dom po remoncie o powierzchni ok.110 m 2 z działką ok.2200 m 2 usytuowany w otulinie Jaktorowa Dom posiada 3 sypialnie ,salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sucha Koszalińska

Sucha Koszalińska,zachodniopomorskie

1 100 000 zł215 m² 5 116,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 014 m²

Przepiękny dom wolnostojący pod Koszalinem w otoczeniu lasu. Spokojna okolica, miejscowość Sucha Koszalińska, odległość do morza 9 km do jeziora 5 km,10 km do Koszalina oraz do Dąbek 16 km. Dom.