dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 118 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 118 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 650 000 zł400 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:750 m²

D-10 pensjonat W zakopanem (tatrzański, zakopane) Do Sprzedania nieduży Pensjonat zlokalizowany w niedalekim sąsiedztwie Hotelu belweder w Zakopanem. Obiekt stylowy - 14 pokoi, salon, sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

880 000 zł195 m² 4 512,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

30006. Polecam przytulny dom jednorodzinny na Osiedlu Wrzosy w Toruniu. Dom znajduje się w bliskim sąsiedztwie lasu (ok. 40m od lasu), w części osiedlowej domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 250 000 zł300 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:950 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 230m2 z garażem 70m2. Dom znajduje się przy jednej z głównych ulic Bydgoszczy. Idealnie nadaje się nie tylko jako dom mieszkalne, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

505 000 zł142 m² 3 549 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:183 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Bardzo ładny Segment o powierzchni ok. 143 m2, usytuowany na działce o pow. ok. 182 m2, z miejscem postojowym przed budynkiem. Rozkład Domu : Parter : - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pogoń

Sosnowiec,śląskie

663 000 zł250 m² 2 652 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nieruchomość położona w dzielnicy Pogoń przy ślepej uliczce dzięki czemu ruch przy posesji jest znikomy. Dom wybudowany w latach 80. Dach remontowany w 2015 r., została położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

618 800 zł143 m² 4 336 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 142,5m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok. 450m2, w cichej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Słocina

Rzeszów,podkarpackie

969 000 zł169 m² 5 748,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Biuro Eksperci Nieruchomości przedstawia Państwu wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o całkowitej powierzchni 168 m2 wybudowany w 2002 roku. Nieruchomość zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brzoskwiniowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 150 000 zł217 m² 9 907,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Budynek: nieruchomość położona jest na osiedlu eleganckich domów jednorodzinnych, które zlokalizowane są w ekskluzywnej toruńskiej dzielnicy. Sąsiedztwo prezentowanej inwestycji charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

589 800 zł135 m² 4 369 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

Do sprzedaży Bliźniak o powierzchni ok. 135m2 , usytuowany na działce ok. ok. 500m2 w świetnej lokalizacji. Zakończenie budowy przewidziane jest na lipiec 2021 roku. Na parterze znajduje się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Owczarska

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł109 m² 6 605,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:151 m²

-zapraszam na bezpłatną prezentację- przytulny, nowy, pięknie wykończony, z ogródkiem I garażem, w zabudowie szeregowej - środkowy szereg Z 2013 roku. Leśnica - okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kielno,pomorskie

1 280 000 zł192 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Kielno k. Chwaszczyna I Wygodny dom o powierzchni całkowitej 192 m2 I 5 pokoi I Działka 1600 m2 I Sąsiedztwo lasu I Zadbany kaskadowy ogród I Domek dla gości I 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

510 000 zł100 m² 5 080,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Segment narożny! zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu Nowoczesne osiedle w Kamieńcu Wrocławskim! Polecam dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kobierzycka

Wrocław,dolnośląskie

1 020 000 zł191 m² 5 349 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Gotowy do odbioru dom w zabudowie szeregowej na Klecinie! Dom z garażem podziemnym to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dźbów

Częstochowa,śląskie

459 000 zł150 m² 3 060 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 827 m²

Oferujmy do sprzedaży nieruchomość położona około 10 km od Centrum Częstochowy w dzielnicy Dźbów zabudowaną budynkiem mieszkalnym i dużym budynkiem gospodarczym na dużej ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Sierzchów

Sierzchów,mazowieckie

467 000 zł169 m² 2 763 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:512 m²

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Sierzchów, ok. 10 km od Piaseczna. Dom o powierzchni 169 m2 posiada dwie kondygnacje i jest umiejscowiony na działce o pow. 512 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Marynin

Marynin,mazowieckie

449 000 zł75 m² 5 987 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiam do sprzedaży uroczy piętrowy dom całoroczny, ocieplony o powierzchni ok. 74 m2, położony na działce o powierchni ok. 1500 m2, wybudowany w 2012 r. Dom jest zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sobótka,dolnośląskie

311 601 zł144 m² 2 171,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Skrajny szereg o powierzchni ok.143,53 m2 (z ogrodem o powierzchni ok. 84,60 m2), położony w malowniczej Sobótce, okolice ul. Zmorskiego Parter składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 154 900 zł161 m² 7 158,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:25 m²

Ogrodzone osiedle domów na Bemowie, będące połączenie minimalizmu i funkcjonalności, które korespondują z naturalnym, pełnym zieleni otoczeniem inwestycji. Proste bryły budynków, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

599 000 zł120 m² 4 975,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:970 m²

Oferta na wyłączność. Przedmiotem sprzedaży jest w pełni wyposażony i umeblowany dom o pow. całkowitej 120.4 m2 , pow. użytkowa 102.6 m2. Wybudowany w 1999 roku na działce 970.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

619 500 zł142 m² 4 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:253 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Nowy Bliźniak o powierzchni ok. 142,5m2 , usytuowany na działce ok. ok. 250m2, na obrzeżach Grodziska w kameralnej zielonej okolicy. Budynek został odebrany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, Wawer

Warszawa,mazowieckie

2 890 000 zł600 m² 4 816,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:926 m²

Hampton Home prezentuje jedyną w swoim rodzaju, elegancką, stylową willę , dla konesera w centralnej części Wawra. Doskonała inwestycja dla osób poszukujących unikatowego ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Młyniec Pierwszy

Młyniec Pierwszy,kujawsko-pomorskie

439 000 zł120 m² 3 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wspaniały, przytulny dom wśród drzew, bez sąsiadów z własnym stawem. Doskonała lokalizacja! Blisko miasta (dojazd autobusem miejskim), dokoła domu działki leśne, tylko od strony wjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Turów

Turów,dolnośląskie

549 000 zł133 m² 4 127,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Promocja mikołajkowa! zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc bez prowizji od kupujących Dom typu C- podwyższony Standard Deweloperski Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Myszków

Myszków,śląskie

220 000 zł100 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 118 m²

Sprzedam dom w Myszkowie na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53 G Proponujemy Państwu dom w Myszkowie dzielnica Mrzygłódka o powierzchni 100 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grochowa

Grochowa,mazowieckie

659 500 zł166 m² 3 973 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom parterowy " Hermina" to projekt domu parterowego z czterospadowym dachem. Zwarta, prosta bryła wzbogacona drewnem na elewacji powoduje, że budynek nabrał ciekawego i nowoczesnego wyglądu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wierzbno,dolnośląskie

458 000 zł420 m² 1 090 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

TA oferta jest aktualna. Jesteśmy aktywni. Prezentujemy nieruchomość bezpiecznie Szukasz domu poza Wrocławiem? Fascynują Cię historyczne miejsca? Pomiędzy Wrocławiem, a Oławą we wsi Wierzbno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

658 800 zł176 m² 3 733 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:299 m²

Zapraszamy i Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej - środkowy o powierzchni ok. 176 m2, usytuowany na działce o powierzchni prawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Kulów

Kulów,dolnośląskie

85 000 zł42 m² 2 004,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam działkę rod położona w Kulowie o powierzchni 500m2. Całkowity koszt roczny to 520 zł ( w tym woda i śmieci) Działka posiada oświetlenie w całym ogrodzie i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Nowe Miasto

Białystok,podlaskie

429 000 zł76 m² 5 634,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

*** nowy bliźniak*** *** stan deweloperski *** *** nowe miasto *** Polecamy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim zlokalizowany na os. Nowe Miasto w Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bąkowice

Bąkowice,opolskie

120 000 zł100 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Dom Bąkowice Sprzedaż - powierzchnia użytkowa ok. 80 m2, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, garderoba i przedpokój. Dodatkowo na terenie posesji znajdują się budynki gospodarcze. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

630 000 zł146 m² 4 306,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

t. Wychodząc na przeciw państwa oczekiwanią tworzymy jedyną W swoim rodzaju inwestycje - osiedle europejskie to kwintesencja stylu, funkcjonalności I najwyższych standardów Przedmiotem oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Kotowo

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł101 m² 4 917,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Dla wymagających klientów polecam Wille miejskie w Poznaniu dzielnicy Kotowo! 1. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy 2. 3-poziomy ( dzienna, intymna,sportowa) 3.Ogród i miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzegi

Brzegi,małopolskie

820 000 zł258 m² 3 178 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny , wolnostojący , do zamieszkania , mieszczący się w Brzegach , blisko : Węgrzce , Kraków- przewóz , Wieliczka. Dom o powierzchni całkowitej 258m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, Kowale

Wrocław,dolnośląskie

2 799 000 zł269 m² 10 424,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Przedmiotem sprzedaży jest trzeci etap inwestycji na Osiedlu Lechitów. Tym razem luksusowe domy w zabudowie jednorodzinnej, mieszczące się we Wrocławiu na osiedlu Kowale. Domy będą usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

4 300 000 zł270 m² 15 925,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Hampton Home nieruchomości prezentuje luksusowy dom położony na górnym Mokotowie. Spokojna zielona okolica, z małym ruchem. Dom składa się z - Piwnica w pełni użytkowa, kuchnia , trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Węglowa

Czechowice-Dziedzice,śląskie

599 000 zł293 m² 2 044,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:712 m²

Tylko w bestnest! Mam przyjemność zaprezentować Dom wolno stojący w Czechowicach Dziedzicach. Nieruchomość położona w jednej z najlepszych lokalizacji w mieście,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Piła,wielkopolskie

795 000 zł171 m² 4 637,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:423 m²

NA sprzedaż atrakcyjny dom W zabudowie bliźniaczej (lewy segment) Zielona Dolina - Piła gwarancja ceny deweloperskiej Polecam do sprzedaży nieruchomość lokalową

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

480 000 zł100 m² 4 781,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Segment środkowy! zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu Nowoczesne osiedle w Kamieńcu Wrocławskim! Polecam dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łęczyca

Łęczyca,wielkopolskie

450 000 zł87 m² 5 192,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:115 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży domu w Łęczycy! Zamieszkaj przy kameralnej ul. Leśnej, 5 min. spacerem od pięknych terenów zielonych nad Wartą. Dom w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

630 000 zł350 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 365 m²

Do sprzedaży oferujemy Państwu ciekawy, duży dom usytuowany w niezwykle cichym i spokojnym zakątku Boguszowa Gorc z przepięknym widokiem na pasma górskie. Dom usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rokietnica

Rokietnica,wielkopolskie

395 000 zł102 m² 3 872,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Rokietnica Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 102 m2, usytuowany na działce 300 m2. Rok budowy 2020. Układ pomieszczeń: parter: przedsionek 3,8 m2,.