dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 119 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Amona

Gdynia,pomorskie

940 000 zł202 m² 4 653,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Szukasz wygodnego i funkcjonalnego domu dla swojej rodziny ? Poznaj naszą propozycję atrakcyjnego domu w Gdyni Chwarznie. Zadbany jednorodzinny dom z trzema sypialniami i użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

409 000 zł160 m² 2 556,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż przytulny dom wolnostojący o pow. 80 m2 plus poddasze do adaptacji położony na dużej ładnej działce o pow.1400m2, zlokalizowany w Opolu (Krzanowice).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miejsce Piastowe

Miejsce Piastowe,podkarpackie

139 000 zł100 m² 1 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Rezerwacja! Gmina Miejsce Piastowe- oferujemy Państwu na sprzedaż zadbany budynek drewniany o powierzchni około 100 m2 kryty blachą i eternitem, położony na 11 ar. działce przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Maćkowy

Gdańsk,pomorskie

949 000 zł180 m² 5 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom z klasa o ciepłym, funkcjonalnym i rozświetlonym wnętrzu. Piękny zadaszony taras i duże okna pozwalają na przenikanie się domu z ogrodem. Rozwiązanie doświetlenia pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Fraszki

Warszawa,mazowieckie

1 120 000 zł173 m² 6 473,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż atrakcyjny i nowoczesny dom w doskonałej lokalizacji dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym (na planach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sochaczewska

Warszawa,mazowieckie

697 900 zł130 m² 5 368,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Klucze W tym roku! Zapraszam do umówienia wizyty i prezentacji. Tel: domy już stoją, można wejść! Komfortowy dom z ogródkiem i tarasem, na eleganckim i nowoczesnym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ziemowita

Gniezno,wielkopolskie

640 000 zł150 m² 4 267 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Prezentujemy Państwu bardzo ciekawą i atrakcyjną nieruchomość, jaką jest 1-piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w starszej części osiedla Skiereszewo w Gnieźnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Strzelińska

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

498 000 zł74 m² 5 135,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczego powierzchni całkowitej na parterze ok. 74 mkw (dodatkowo poddasze do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 629 800 zł223 m² 7 309 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 740 m²

Zapraszamy - Przedstawiamy do sprzedaży Dom wybudowany z 2017 roku, o powierzchni bez skosów ok. 220 m2, w tym garaż w bryle budynku o powierzchni ok. 39m2 - gdzie Dom natomiast ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Miętowa

Kretomino,zachodniopomorskie

349 000 zł73 m² 4 771,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Wyjątkowa oferta. II etap inwestycji położonej w Kretominie przy ul. Poziomkowej. Lokalizacja inwestycji dla osób ceniących ciszę, spokój oraz marzących o miejscu idealnie skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rajec Szlachecki

Rajec Szlachecki,mazowieckie

680 000 zł140 m² 4 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Sprzedam bardzo przestronny i wygodny domek w cichej okolicy. Dom jest po remoncie i jest warty uwagi. Nie chciałabym go sprzedawać, ale hodujemy zwierzęta i potrzebujemy więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czaple

Czaple,pomorskie

583 000 zł109 m² 5 348,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Cena zawiera usługę budowy domu z gazobetonu ( ) z panelami fotowoltaicznymi, pianą pur w dachu, w stanie surowym zamkniętym z instalacjami wewnętrznymi oraz tą konkretną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Miętowa

Kretomino,zachodniopomorskie

369 000 zł73 m² 5 044,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siedlce

Siedlce,mazowieckie

680 000 zł260 m² 2 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący w cichej i spokojnej okolicy.Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeńNieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Ciasne,podlaskie

530 000 zł145 m² 3 655,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Przedstawiamy Państwu pasywny dom o powierzchni 145 mkw zbudowany na działce o pow. 1700 mkw z linią brzegową strumyka. Taki dom to rzadkość na Podlasiu, gdyż domy pasywne dopiero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 350 000 zł230 m² 5 870 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym Willa położona w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Budynek zaprojektowane w sposób mający zapewnić jak największy komfort oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kaliś

Kaliś,małopolskie

289 000 zł90 m² 3 211 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 014 m²

Twój Dom oferujemy na sprzedaż dom w miejscowości kaliś/lgota Wolbromska gm.Wolbrom. Nieruchomość posadowiona na działce (kształt zbliżony do kwadratu) o powierzchni 2014m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Brodła,małopolskie

699 000 zł80 m² 8 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 100 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny usytuowany na dużej działce (91 arów), w miejscowości Brodła k/alwerni. Dom parterowy, zbudowany w latach 60-tych, o powierzchni około 80 m2, trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czaple

Czaple,pomorskie

491 000 zł104 m² 4 721,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:810 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelonki

Jelonki,warmińsko-mazurskie

649 000 zł229 m² 2 839,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom Sprzedam nowa nieruchomość! Nieruchomość położona na szlaku Kanału Ostródzko- elbląskiego w niewielkiej odległości od pochylni w Jelonkach. Piękny nowoczesny dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Topolowa

Borowina,mazowieckie

1 550 000 zł213 m² 7 263 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 507 m²

Inwestycja park wilhelma w Konstancinie-Borowinie. Agencja Greenwood Nieruchomości prowadzi biuro sprzedaży tej inwestycji i w ramach umowy z deweloperem nie pobiera prowizji od klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

618 800 zł143 m² 4 336 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 142,5m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok. 450m2, w cichej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Opolska

Kraków,małopolskie

2 800 000 zł500 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nieruchomość inwestycyjna, ul. Opolska, wydzielone 18 kawalerek w nowo powstałym budynku. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Topolowa

Borowina,mazowieckie

1 699 000 zł241 m² 7 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 586 m²

Ostatni dom piętrowy W kameralnym osiedlu. Inwestycja park wilhelma w Konstancinie-Borowinie. Agencja Greenwood Nieruchomości prowadzi biuro sprzedaży tej inwestycji i w ramach umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bacieczki

Białystok,podlaskie

450 000 zł190 m² 2 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:358 m²

Rezerwacja Na sprzedaż dom w zabudowie bliżniaczej na osiedlu Bacieczki oferta Z klauzulą wyłączności Proponujemy Państwu nieruchomość w atrakcyjnej cenie, znajdującą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Karsowska

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 350 000 zł209 m² 6 468,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 776 m²

Jeżeli szukacie domu jednorodzinnego dla 4-5 osobowej rodziny to nasza oferta jest właśnie skierowana do Was! Nieruchomość zlokalizowana jest 16 km od centrum Dąbrowy Górniczej przy ulicy Karsowska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

500 000 zł123 m² 4 065 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:182 m²

Zapraszamy - Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni ok. 122 m2, usytuowany na działce ok. 180m2, oddawany w stanie Deweloperskim. Kilka zdjęć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lewickie-Kolonia

Lewickie-Kolonia,podlaskie

760 000 zł154 m² 4 935,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Ładny dom z 2015 roku o powierzchni 154 m2 w miejscowości Lewickie, świetny dojazd do Białegostoku - 10 min. jazdy autem. Miejsce jest oazą ciszy i spokoju, w otoczenie pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Białystok,podlaskie

530 000 zł116 m² 4 568,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:273 m²

Polecamy budynek wolnostojący na os. Tysiąclecia w centrum Białegostoku. Obiekt doskonale nadaje się na działalność gospodarczą. Usadowiony jest na działce o powierzchni 273m2, która jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

579 800 zł152 m² 3 804 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:755 m²

Przedstawiam do sprzedaży Przestronny i bardzo funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o pow. ok 152 m2, usytuowany na dużej , przestronnej działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piła

Piła,wielkopolskie

795 000 zł171 m² 4 637,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:423 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Pile. Osiedle Zielona Dolina. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, parterowy, z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Małkowo

Małkowo,pomorskie

432 000 zł115 m² 3 891,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Najtańszy dom w gazobetonie ( 357 tys. zł - projekt: 'bogdan Z295_459' ) z panelami fotowoltaicznymi, pianą pur w dachu, instalacjami wewnętrznymi, fundamentem oraz tą konkretną działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 630 000 zł222 m² 7 342 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 740 m²

Zapraszamy na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży Dom z 2017 roku, o powierzchni bez skosów ok. 220 m2 w tym garaż w bryle budynku o pow. ok. 39m2 (ze skosami jest ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

1 300 000 zł320 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:890 m²

Oferta na wyłączność oferta sprzedaży komfortowego domu O powierzchni całkowitej ok. 320 m2, powierzchnia użytkowa 260m2 powierzchnia działki ok. 890 m2. Dom położony w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

660 000 zł126 m² 5 238 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania dom połówka bliźniaka w Lesznowoli. Projekt Amelia o powierzchni 124 m2 działka około 300 m2. Bliźniaki będą w pełnym stanie deweloperskim z piecem grzejnikami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Swoszowice

Kraków,małopolskie

1 250 000 zł300 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 550 m²

Kraków Podgórze, dzielnica Swoszowice: do sprzedaży rezydencja - komfortowy dom wolno stojący zbudowany wg. indywidualnego projektu na dużej, zagospodarowanej działce z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

559 900 zł122 m² 4 589 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:213 m²

Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom - 1/2 Bliźniaka oddawany w Stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 121 m2, z ładną działką o powierzchni ok. 210 m2, w Grodzisku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

410 000 zł220 m² 1 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w stanie developerskim w miejscowości Rochaliki k/błonia. Do Warszawy ok. 25 km, dom położony przy drodze utwardzonej. Powierzchnia całk.: 220 m2, pow. użytkowa: 200 m2. Dach: blacha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zbrosławice

Zbrosławice,śląskie

830 000 zł160 m² 5 185,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Oferujemy do zakupu dom wolnostojacy położony w niezwykle urokliwym miejscu, w Zbrosławicach. Dom o powierzchni użytkowej 160 m2 posiada nastepujacy układ pomieszczeń: - parter: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 629 800 zł223 m² 7 309 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 740 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Fromborska

Wrocław,dolnośląskie

900 000 zł160 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:359 m²

Dom w zabudowie szeregowej z zagospodarowanym ogrodem i wolnostojącym garażem na Maślicach! Polecam na sprzedaż czteropokojowy dom w zabudowie szeregowej z 1930 roku.