dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 119 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

439 000 zł117 m² 3 752,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:117 m²

Biuro sprzedaży dewelopera poleca dom w zabudowie szeregowej w Komornikach k. Poznania. Kupuj bez zbędnych kosztów: bez pcc i prowizji pośrednika. Co zyskujesz? Ogród 117 mkw. - wypoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

529 000 zł103 m² 5 147,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:291 m²

Bez prowizji bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej. Domy o pow 100 mkw składają się z: parter: - hol 4,39 mkw - łazienka 3,49 mkw - pom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

499 000 zł132 m² 3 780,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:505 m²

Gotowy do odbioru! promocyjna cena! wysoki standard! bez prowizji! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! Na pierwszej kondygnacji znajduje się: budynek wzorowany na projekcie Archon Willa Amelia (r2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

575 000 zł143 m² 4 021 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 140 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok.472 m2, w cichej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

1 300 000 zł328 m² 3 967 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Piękny dom wolnostojący p powierzchni 166,00 m2 +30m2 garaż, oraz powierzchnia działki 800m2 Opis lokalizacji: kiełczów Oferta dedykowana dla najbardziej wymagających klientów. Pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Piaskowa

Pomorsko,lubuskie

380 000 zł167 m² 2 275,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 884 m²

Dom wolnostojący W miejscowości pomorsko dostępny od zaraz. Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 1884m2 zabudowaną domem jednorodzinnym oraz budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Poznańska

Chomęcice,wielkopolskie

362 533 zł137 m² 2 649,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji nieruchomość gruntowa zabudowana, składa się z działki nr 103/4 o powierzchni 592 m2. W części tylnej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrówki

Dąbrówki,podlaskie

580 000 zł158 m² 3 670,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wspaniała okazja na zakup domu jednorodzinnego w cichej okolicy, w miejscowości Dąbrówki. Stan domu - deweloperski. Dojazd do Wasilkowa zajmuje zaledwie kilka minut, komunikacja miejska to pks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koźla

Koźla,lubuskie

230 000 zł100 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Rezerwacja Oferujemy Państwu na sprzedaż dom poniemiecki zlokalizowany w miejscowości Koźla- gmina Świdnica. Dom posadowiony na działce o powierzchni 1200m2 w sąsiedztwie lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

549 900 zł140 m² 3 928 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedstawiamy - Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 141,5m2, oddawany do użytkowania w Stanie Deweloperskim, usytuowany na bardzo ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jesionowa

Koszalin,zachodniopomorskie

511 000 zł132 m² 3 863,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:179 m²

Gotowy dom do odbioru - osiedle rokosowa Nowy dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim. Położony w Koszalinie na osiedlu Rokosowo przy ulicy Jesionowej. Dodatkowo ponad standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czarnowąsy

Czarnowąsy,opolskie

549 000 zł130 m² 4 223,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy Państwa do kupna domu parterowego o pow. 130 m2 w Czarnowąsach. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym i jadalnią, 3 pokoi, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 000 000 zł460 m² 2 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

30361. Polecam piękny dom wybudowany według indywidualnego projektu, posadowiony na działce graniczącej ze ścianą lasu. Budynek o powierzchni całkowitej 460m2 z cegły, dobrze zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Izabelin B

Izabelin B,mazowieckie

1 650 000 zł330 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Solidny dom położony w Izabelinie B w gminie Izabelin. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 1060mkw. Dom wybudowany w 1995r. technologii tradycyjnej, 3-warstwowa cegła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Cząstkowo

Cząstkowo,pomorskie

2 150 000 zł430 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:15 m²

Pięknie zadbana posiadłość w sąsiedztwie pola golfowego w Postołowie Do terenu posesji prowadzi prywatna droga. Cały teren został zagospodarowany w sposób przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 000 000 zł290 m² 6 896,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Laudon House prezentuje dom bliźniak położony w Konstancinie Jeziorna na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Dom wykończony w wysokim standardzie, jasny, przestrzenny, duże okna od podłogi do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Odolion

Odolion,kujawsko-pomorskie

349 000 zł120 m² 2 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

30367. Propozycja sprzedaży Domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

594 000 zł152 m² 3 907,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Cena zawiera usługę budowy domu z gazobetonu ( 444 tys. zł - projekt: 'dom w ligolach_799' ) z panelami fotowoltaicznymi, pianą pur w dachu, w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kutno

Kutno,łódzkie

780 000 zł240 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam dom parterowy z użytkowym poddaszem , 240 m2(powierzchnia po obrysie podłogi ) 197,58 m2 ( powierzchnia zabudowy) 177,62m2 ( powierzchnia użytkowa ) Zakończenie budowy grudzień 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł301 m² 5 806,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:652 m²

Idealna propozycja dla rodzin z dziećmi w różnym wieku lub rodzin wielopokoleniowych, a także dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Praktyczny i wygodny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Ostropa

Gliwice,śląskie

430 000 zł86 m² 5 026,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży nowy apartament dwupoziomowy w zabudowie szeregowej w otoczeniu zieleni w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Ostropa. Kompleks zabudowy Nowej Ostropy, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 349 900 zł231 m² 5 844 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:954 m²

Przedstawiam na sprzedaż przepiękny dom jednorodzinny z 2018 roku o powierzchni ok. 230m2, położony na peryferiach Nadarzyna, dom składa się z: parter : -salon o powierzchni ok. 35m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Centrum

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 370 000 zł920 m² 1 489,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:470 m²

Piotrków Trybunalski, centrum, blisko dworca pkp-pks: do sprzedania nieruchomość stanowiąca działkę gruntu 470m 2 zabudowaną pięciokondygnacyjnym budynkiem biurowo-usługowym, przekształcanym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wrocławska

Domaszczyn,dolnośląskie

835 000 zł165 m² 5 061 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:773 m²

Atrakcyjna nieruchomość na przedmieściach Wrocławia z dobrym dojazdem do Centrum. Zadzwoń i zapytaj o ofertę sprzedaży domu oraz projekt wnętrza i wykończenie pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Racławówka

Racławówka,podkarpackie

395 000 zł131 m² 3 009,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:268 m²

Biuro Eksperci Nieruchomości przedstawia Państwu 5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 131 m2 na osiedlu Racławówka. Budynek z 2019 roku. Dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Poniatów

Wałbrzych,dolnośląskie

300 000 zł320 m² 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 257 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z dużą ładną działką, oddalony od ulicy. Dom przeznaczony do remontu, podzielony jest na dwie części mieszkalną składającą się z czterech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sochaczewska

Warszawa,mazowieckie

697 900 zł130 m² 5 368,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Uklucze W tym roku! Zapraszam do umówienia wizyty i prezentacji. Tel: domy już stoją, można wejść! Komfortowy dom z ogródkiem i tarasem, na eleganckim i nowoczesnym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

1 130 000 zł320 m² 3 531,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w Karpaczu położony w spokojnej malowniczej części miasta, na parterze budynku znajduje niezależne mieszkanie urządzone w stylu retro w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szreniawa

Szreniawa,wielkopolskie

459 000 zł115 m² 3 991,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:237 m²

Ostatni lokal. BT - gwarancja bezpiecznej transakcji, pod opieką licencjonowanego pośrednika. ___________________________________________________________________________
______ zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 990 000 zł960 m² 2 072,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Duży dom wraz z przestrzenią komercyjnąz 2004r. Idealny na siedzibę firmy. Budynek bezpośrednio przy ulicy, posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni ok.4100m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

435 000 zł124 m² 3 508,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Domy w zabudowie szeregowej. Nowoczesna koncepcja projektu Proponowane domy mają powierzchnię 124 m2, na dwóch kondygnacjach. Działka 240/350 m2 Parter z otwartą powierzchnię złożoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Chynów

Zielona Góra,lubuskie

699 000 zł183 m² 3 814,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:901 m²

Dom bezpośrednio przy lesie, na chynowie. Wolnostojący dom z garażem dwustanowiskowym o powierzchni 183,23 m2 usytuowany na działce 901 m2. Wybudowany według projektu gracjan 2 w odbiciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

750 000 zł217 m² 3 456 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:806 m²

Oferta wstrzymana do kwietnia Przepięknie posadowiony w wypoczynkowej części Sobótki dom wolnostojący Powierzchnia całk 217m2 powierzchnia mieszkalna 137m2 Na uroczej działce o pow 806 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

332 000 zł170 m² 1 952,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:872 m²

Nowoczesne domy parterowe, z użytkowym poddaszem oraz garażem w bryle budynku. Powierzchnia użytkowa domów - około 125m2 Funkcjonalny rozkład pomieszczeń zapewni komfortowe warunki dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pyszczyn

Pyszczyn,kujawsko-pomorskie

350 000 zł166 m² 2 108,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Prezentuję Państwu dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, który znajduje się w Pyszczynie, miejscowości położonej 15km od Bydgoszczy. Budynek czeka na nowego właściciela, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bojanowskiego

Leszno,wielkopolskie

480 000 zł74 m² 6 478,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Własne, przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej z ogródkiem 250m2 na ul. Bojanowskiego. Mieszkanie wykończone, całkowicie umeblowane- mieszkanie pokazowe. Powierzchnia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

519 000 zł127 m² 4 099,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! nowoczesny projekt! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej (dwulokalowy) położony w Brzeziej Łące. Budynek sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

519 000 zł127 m² 4 099,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej (dwulokalowy) położony w Brzeziej Łące. Budynek sprzedawany w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Spokojna

Baranowo,wielkopolskie

749 000 zł190 m² 3 942,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:451 m²

Świetna, prestiżowa i niezwykle spokojna lokalizacja w samym sercu Baranowa oraz bardzo funkcjonalny układ, który zaspokoi potrzeby każdej rodziny, a także bardzo przystępna cena jak na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

519 000 zł76 m² 6 815,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Dom w Wołczkowie, zabudowa bliźniacza, o powierzchni 76,15 m2 z ogrodem o pow. 160 m2, 2 miejscami parkingowymi, budowane w stanie deweloperskim, bez podatku pcc 2%, lok 2b Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Chwaszczyno,pomorskie

779 000 zł192 m² 4 057,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchnia 145 m2 z dużym ogrodem .Cicha i bardzo spokojna okolica w około lasy, jeziora. Nieruchomość położona w miejscowości.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij