dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 231 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 231 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

478 000 zł112 m² 4 256 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:243 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Segment wewnętrzny o pow. ok. 112 m2 wybudowany w nowoczesnym stylu, usytuowany na działce o powierzchni ok. 242 m2. Budynek oddawany będzie do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wiczlino

Gdynia,pomorskie

719 000 zł126 m² 5 634,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:694 m²

Cena zawiera usługę budowy domu z gazobetonu ( 420 tys. zł - projekt: 'dom w galach_868' ) z panelami fotowoltaicznymi, pianą pur w dachu, w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Radonie,mazowieckie

217 650 zł52 m² 4 186 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 451 m²

1451 mkw budowlana, na uboczu, świetne wymiary działki 38*38m, działka niepodmokła, wokół nowa zabudowa Działka budowlana, którą Państwu prezentujemy ma 1451 mkw. Jej wymiary to 38x38m. Teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

763 000 zł141 m² 5 411,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:296 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiamy Państwu osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej zaledwie 500m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

649 000 zł110 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne domy w zabudowie bliźniaczej na Mierzynie. Inwestycja zlokalizowana jest w okolicach Topolowej/ Nasiennej. Domy posadowione będą na wzniesieniu. Mniejsze-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kraków

Kraków,małopolskie

739 000 zł115 m² 6 426 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Do sprzedania dom w podwyższonym standardzie deweloperskim (zabudowana bliźniacza), zlokalizowany w okolicy ulicy F.Trockiego w Krakowie. Dom o powierzchni ok 115m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

730 000 zł170 m² 4 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 152 m²

Dom dla wymagających, ceniących komfort, przestrzeń, ciszę i spokój, położony ok. 10 km od Bydgoszczy Dom wybudowany został w 2012 roku, pokryty dachówka ceramiczną. Parter domu to salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubin

Lubin,dolnośląskie

425 000 zł73 m² 5 821,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:346 m²

Szereg skrajny w Lubinie-działka 3,46 ara + garaż wolnostojący. Dom o pow. użytkowej 73 m2 położony na ul. Skłodowskiej. Parter: salon z wyjściem na duży taras, kuchnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

930 000 zł150 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 185 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom wolnostojący o powierzchni ok. 150 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 1182 m2 Rozkład domu : Parter : - Przestronny salon o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Skolwin

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł68 m² 5 886,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:308 m²

*Oferta wyłącznie dla klienta gotówkowego* Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z dużą kuchnią, werandą i przedpokojem, stanowiące wysoki parter budynku wolnostojącego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siestrzeń

Siestrzeń,mazowieckie

1 048 800 zł143 m² 7 334 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 305 m²

Przedstawiamy do Sprzedaży Piękny stylowy Dom o powierzchni ok. 142 m2, z bajecznym ogrodem, usytuowany w podgrodziskiej miejscowości, w malowniczym otoczeniu lasu oraz domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

420 000 zł90 m² 4 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:177 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w nowoczesnej zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 74.50m2 z przestronnym ogrodem , zlokalizowanego na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Cieplice Śląskie-Zdrój

Jelenia Góra,dolnośląskie

510 000 zł100 m² 5 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:980 m²

Biuro Nieruchomości Optima ma do zaoferowania dom wolnostojący w Cieplicach Śląskich. Ten przedwojenny dom położony jest na wzgórzu, na działce prawie 1000m2. Dom niewielkich rozmiarów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczerców

Szczerców,łódzkie

650 000 zł270 m² 2 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 547 m²

Dom W miejscowości szczerców, działka 9550 m2. Parter: dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc, spiżarnia, przedpokój, wiatrołap, kotłownia, pomieszczenie na opał. Piętro: dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rudna Wielka

Rudna Wielka,podkarpackie

460 000 zł105 m² 4 386 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z 4 niezależnymi pokojami, garażem w bryle oraz działką o powierzchni ponad 4 ar w Rudnej Wielkiej. Oferta bez prowizji od kupujących 0 zł podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Baranów

Baranów,mazowieckie

427 000 zł120 m² 3 558,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 006 m²

Jeżeli szukasz domu z potencjałem z dużą działką, w niedalekiej odległości od Warszawy, to świetnie trafiłeś. Lokalizacja: baranów (powiat grodziski) Metraż domu : 120m2 Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

504 800 zł142 m² 3 555 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:183 m²

Zapraszamy na Prezentację - Przedstawiamy Do sprzedaży Bardzo ładny Segment o powierzchni ok. 142 m2, usytuowany na działce o pow. ok. 182 m2, z miejscem postojowym przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 049 000 zł142 m² 7 387 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przedstawiamy do Sprzedaży - W ofercie piękny stylowy Dom o powierzchni ok. 142m2, z bajecznym ogrodem, usytuowany w Podgrodziskiej miejscowości, w malowniczym otoczeniu lasu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

620 000 zł160 m² 3 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Kameralna inwestycja zlokalizowana na pograniczu Ząbek i Warszawy. Segment z ogródkiem i garażem. Powierzchnia domu to 160mkw. Parter salon (22,52 m2) z kominkiem i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sulejów

Sulejów,łódzkie

380 000 zł137 m² 2 773,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:338 m²

Klimatyczny dom 104 m2, sulejów bez nakładów rok budowy 2001 dom wolnostojący, murowany, parter z poddaszem użytkowym; powierzchnia całkowita 137 m2, użytkowa 104 m2; działka, ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łoś

Łoś,mazowieckie

690 000 zł132 m² 5 227 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny parterowy dom wolnostojący w trakcie budowy. W bryle wyraźnie zaakcentowano podział na strefy. Część reprezentacyjna to przestronny, dobrze doświetlony salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Palikówka

Palikówka,podkarpackie

560 000 zł170 m² 3 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni użytkowej 130 m2 zlokalizowany na działce 8 a w niezwykle cichej i spokojnej miejscowości pod Rzeszowem -palikówka. Zlokalizowana zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

700 000 zł190 m² 3 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Posiadam do sprzedaży piękny dom w gminie Bełchatów oddalony od centrum miasta ok. 5km. Nieruchomość o powierzchni 190 m2 plus garaż 100 m2, położony na działce o powierzchni 3 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

565 000 zł140 m² 4 026,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Zamek Bierzgłowski | Osiedle Zamkowe |140 m2 Bez podatku pcc. Działka Gratis! stan deweloperski kopletny: - pompa ciepła - ogrodzenie z czterech stron - brama, furtka Na sprzedaż, nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Śródmieście

Tarnowskie Góry,śląskie

359 000 zł122 m² 2 951,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowe domy kilometr od tarnogórskiego rynku! 0% prowizji! brak pcc! Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie szeregowej w sąsiedztwie parku. Inwestycja sprzedawana w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

599 000 zł170 m² 3 523,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom w Murowańcu w stanie deweloperskim 170m2 z działką o powierzchni 800 m2 Dom składa się z następujących pomieszczeń: - parter: salon połączony z jadalnią, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Smolec

Smolec,dolnośląskie

919 000 zł258 m² 3 560,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:703 m²

Duży, w świetnej,cichej i spokojnej lokalizacji, piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja dobra ekspozycja na strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jurowce

Jurowce,podkarpackie

455 000 zł190 m² 2 394,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:354 m²

Duży bliżniak pod Białymstokiem z dobrym dojazdem (8 minut do centrum). Prezentujemy dom w zabudowie bliźniaczej z 2019 r., położony 200 m od granicy miasta. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zamkowa

Łapalice,pomorskie

570 000 zł170 m² 3 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedam lub zamienię na mieszkanie najlepiej w Gdańsku okolice Jasień Oferuje dom całkowicie wyremontowany2019 potrójne szyby super ocieplony na parterze kuchnia z salonem ,kominek ,łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wielgowo

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł130 m² 3 838,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Na sprzedaż 1,5 kondygnacyjny, 75m2, wolnostojący dom, posadowiony na ok. 1150m2 działce. Na parterze znajdują się 2 pokoje o pow. 14 i 12m2, kuchnia 11m2, łazienka 6m2. Na piętrze: korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rogóźno

Rogóźno,lubelskie

519 000 zł120 m² 4 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:11 609 m²

Rogóźno, koło Tomaszowa Lubelskiego (ok. 3,5km do centrum miasta) Nieruchomość gruntowa zabudowana domem wolnostojącym z garażem dwustanowiskowym Prezentujemy nieruchomość o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym, ul. Aroniowa

Rzeszów,podkarpackie

299 000 zł117 m² 2 544,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży nowe domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, budowane na nowym osiedlu w Rzeszowie, dzielnica Budziwój przy ulicy Aroniowej. Oferta dewelopera- rynek pierwotny-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

993 000 zł192 m² 5 178,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 510 m²

Do sprzedania dom w budowie w pięknym miejscu przy plaży w miejscowości Brzezinki koło Jelcza Lasowic. Dom sprzedajemy w stanie deweloperskim z pompą ciepła. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Klaudyn

Klaudyn,mazowieckie

1 450 000 zł269 m² 5 386 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom jednorodzinny, wolno stojący z 2005 roku, położony w urokliwym i spokojnym miejscu, w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Bardzo cicha i zielona okolica, czyste, bogate.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołów

Mikołów,śląskie

489 000 zł136 m² 3 595,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:387 m²

Nowe domy szeregowe kupujący nie płaci pcc2%! dom: w zabudowie szeregowej ( środkowy) Powierzchnia użytkowa- 136 m2 Stan surowy zamknięty! Parter składa się z:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Sławków

Sławków,śląskie

179 000 zł45 m² 3 977,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:885 m²

Rezerwacja Dom z potencjałem. Oferujemy do sprzedaży dom w Sławkowie, w okolicy zjazdu z trasy `94`. Dom o powierzchni 45 m2, parterowy ze strychem i pokojem na poddaszu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kościno

Kościno,zachodniopomorskie

565 000 zł122 m² 4 631,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:311 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Z garażem w bryle budynku. Położony w Kościnie na działce o pow. 310,5 m2) Dom znajduje się przy drodze utwardzonej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Widokowa

Trojanowice,małopolskie

630 000 zł128 m² 4 922 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:64 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

419 000 zł112 m² 3 741,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Bez prowizji bez pcc stan deweloperski! Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej położony w gminie Czernica. Budowane według projektu Eco 16. Na parterze znajduje się 1 wiatrołap 3,74.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Widokowa

Trojanowice,małopolskie

660 000 zł128 m² 5 156 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:226 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Brzegowa

Kraków,małopolskie

779 000 zł95 m² 8 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:33 m²