dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 238 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 238 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Wola Justowska

Kraków,małopolskie

1 490 000 zł200 m² 7 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom w Enklawie Prestiżu, wola Justowska-3 poziomy, ogród, tarasy, garaż rozkład Dom o powierzchni 200 m2 z ogródkiem (1.64 ar) w zabudowie bliźniaczej, składający się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Srebrnych Świerków

Julianów,mazowieckie

798 000 zł100 m² 7 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji okazja! Sprzedam bezpośrednio dom z dużym ogrodem 400m2 w doskonałej lokalizacji, w otoczeniu niskiej zabudowy. Funkcjonalny segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

620 000 zł149 m² 4 288,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Zalesie -ulica Mieczysławy Ćwiklińskiej. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Klepacze

Klepacze,podlaskie

499 000 zł172 m² 2 901,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

*** nowy dom wolnostojący *** *** garaż 2-stanowiskowy *** *** klepacze *** Polecamy do sprzedaży dom jednorodzinny wolnostojący w stanie surowym zamkniętym zlokalizowany w Klepaczach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grzędzice

Grzędzice,zachodniopomorskie

415 000 zł130 m² 3 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:980 m²

Wolnostojący, parterowy dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 100 mkw znajduje się w Grzędzicach ok. 5 km od Stargardu.ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU W STANIE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Orzechów

Orzechów,łódzkie

279 000 zł116 m² 2 415,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Orzechów, gmina Kobiele Wielkie, dom 115,5 m2, sprzedaż. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko wgn pl Na sprzedaż nieruchomość składająca się z zagospodarowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Banacha

Słupsk,pomorskie

460 000 zł103 m² 4 466 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Słupsk dom wolnostojący Dom w standardzie do wykończenia, który posiada funkcjonalny, przemyślany układ. Wnętrze budynku składa się z: salonu z aneksem kuchennym, 4 pokoi, 2 łazienek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Kabaty

Warszawa,mazowieckie

1 340 000 zł240 m² 5 583 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem i Kominkiem - bezpośrednio przy Lesie Kabackim! Najlepsza oferta dla Klientów ceniących sobie spokój , przestrzeń oraz naturę a jednocześnie chcących mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grabińska

Łódź,łódzkie

690 000 zł147 m² 4 693,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Zachęcamy do zakupu nowego domu zlokalizowanego na modnym osiedlu Łódź Nowosolna przy ul. Grabińskiej. Budynek zrealizowany wg projektu "dom w ligolach" pracowni Archon. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 970 000 zł320 m² 6 156 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 850 m²

Zapraszamy na Prezentację - Przedstawiamy do Sprzedaży Dom jednorodzinny o powierzchni ok. 320 m2, usytuowany w bardzo ładnym rejonie w Podkowie Leśnej. Dom podpiwniczony z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wiślinka

Wiślinka,pomorskie

639 000 zł100 m² 6 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Dom wolnostojący wybudowany w 1969 r. do remontu w Wiślince posadowiony na działce budowlanej o powierzchni 2.900 m2. Działka z przeznaczeniem mieszkaniowym. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kielce

Kielce,świętokrzyskie

810 000 zł226 m² 3 584 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Na sprzedaż pół bliźniaka (226 metrów kwadratowych) z 2000 roku. Dom składa się z pięciu pokoi - salonu połączonego z kuchnią, dwóch sypialni, gabinetu oraz drugiego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

550 000 zł220 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszamy na Prezentację - Mamy przyjemność zaprezentować bardzo Przestronny Dom do sprzedaży w Stanie surowym o powierzchni ok 220 m2, usytuowany na dużej , pięknej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szklary Górne

Szklary Górne,dolnośląskie

305 000 zł74 m² 4 104,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:80 m²

Na sprzedaż lokal mieszkalny w zabudowie szeregowej w nowo powstającym osiedlu w Szklarach Górnych, z dużym garażem oraz własnym ogródkiem. Powierzchnia użytkowa mieszkania: 74,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Olszyna

Nisko,podkarpackie

530 000 zł216 m² 2 453,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Polecamy do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 216 mkw. w Nisku z budynkiem gospodarczym i garażem na działce 580 m2. Dom wolnostojący budowany metodą tradycyjną z maxa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, Dąbie

Szczecin,zachodniopomorskie

129 000 zł50 m² 2 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż domek rekreacyjny oraz odstępne dzierżawy działki na przystani wędkarskiej pzw Regalica. Na powierzchnie 50m2 domu składa się: -Salon z aneksem kuchennym, -Łazienka, -Sypialnia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Biała

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł107 m² 4 663,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania segment skrajny w zabudowie szeregowej o powierzchni 107 m2. Dom został usytuowany na działce o powierzchni ok. 2 ary. W bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gołubie

Gołubie,pomorskie

655 000 zł180 m² 3 638,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 616 m²

Całoroczny dom Z widokiem na jezioro W gołubiu Oferuję piękny, niepowtarzalny, zaprojektowany przez artystę, dom w Gołubiu na Kaszubach położony na dużej działce (1616m2) ,na której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białystok,podlaskie

600 000 zł300 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiam Państwu przestronny dom w Białymstoku na osiedlu domów jednorodzinnych w Starosielcach. Dom o powierzchni całkowitej około 300m2 na działce 500m2. W okolicy sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

590 000 zł160 m² 3 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy Państwa do zakupu domu w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 160 m2 Zakup bez prowizji i 2% podatku pcc. Inwestycja zakończona i oddana. Segmenty zlokalizowane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lębork

Lębork,pomorskie

550 000 zł272 m² 2 019,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Komfortowy dom wolnostojący , podpiwniczony z użytkowym poddaszem i garażem, położony w Mostach (opodal drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grottgera

Leszno,wielkopolskie

339 000 zł94 m² 3 619,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 200m2 w doskonałej lokalizacji na Zatorzu. Spokojne miejsce i blisko do centrum. Całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

400 000 zł153 m² 2 614 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:925 m²

Zapraszamy i Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni z garażem w bryle budynku ok. 175 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rybnik

Rybnik,śląskie

499 000 zł130 m² 3 838,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Ostatni wolny segment! akt notarialny W cenie:) 0% prowizji! Nie płacisz pcc! Nie zwlekaj! inwestycja jest już zrealizowana, apartamenty dostępne od zaraz. Oferujemy do sprzedaży odrębne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

578 000 zł100 m² 5 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Cena zawiera usługę budowy domu z gazobetonu ( 322 tys. zł - projekt: 'blanka_455' ) z elektrownią słoneczną, pianą pur w dachu, w pełnym stanie deweloperskim wraz załatwianiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chorągwica

Chorągwica,małopolskie

540 000 zł310 m² 1 742 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Do sprzedania piękna widokowa działka ok.34 ary z domem/domami! Ta oferta jest dla Ciebie jeśli szukasz obiektu który mógłbyś zaadoptować na nowoczesną rezydencję z płaskim dachem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gowidlino,pomorskie

480 000 zł230 m² 2 086,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom o pow. 230 m położony w malowniczym i spokojnym miejscu nad jeziorem Gowidlińskim na Kaszubach. Okolica spokojna, lasy, blisko do jeziora. Dom komfortowo i stylowo urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Skowronków

Mikołów,śląskie

999 000 zł133 m² 7 485,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:694 m²

Rezerwacja!szanowni Państwo, z prawdziwą przyjemnością mamy zaszczyt zaprezentować do sprzedaży energooszczędny, nowoczesny i bezpieczny dom parterowy o podwyższonym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Poniatów

Wałbrzych,dolnośląskie

250 000 zł70 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:731 m²

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w doskonałej lokalizacji - Poniatów, ulica Zielona. Nieruchomość posadowiona na działce, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Fasty,podlaskie

360 000 zł161 m² 2 236,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:170 m²

Segment w fastach z garażem dwustanowiskowym. Dostępne są segment B Całkowita powierzchnia segmentu B 161,42 m (powierzchnia użytkowa 110 mkw) pow. działki 170 mkw. Segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Supraśl

Supraśl,podlaskie

481 000 zł156 m² 3 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:676 m²

*** dom wolnostojący za miastem *** *** malownicza okolica blisko lasu *** Polecamy domy wolnostojące w stanie surowym zamkniętym zlokalizowane w okolicach Ogrodniczek blisko Białegostoku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żółwin

Żółwin,mazowieckie

659 900 zł215 m² 3 069 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:961 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowy bardzo ładny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 178 m2, usytuowany na działce o pow. 960 m2, o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żelechowa

Szczecin,zachodniopomorskie

750 000 zł235 m² 3 191,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:196 m²

Bardzo ładny dom w zabudowie szeregowej , ciepły i zapraszający do zamieszkania w nim nowych właścicieli. W związku z ulokowaniem budynku na małej skarpie część mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kalisz,wielkopolskie

395 000 zł170 m² 2 323,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Polecamy do sprzedaży piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Ogrody. Dom o pow. użytkowej ok 160 m2 z garażem w budynku, na działce o powierzchni 365 m2. Parter: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Narcyzowa

Żelistrzewo,pomorskie

342 000 zł68 m² 4 998,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Apartamenty Żelistrzewo. Kameralne ogrodzone osiedle ośmiu apartamentów z bramą i furtką. Apartament mieści się w budynku w zabudowie bliźniaczej. Cała inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

499 000 zł132 m² 3 780,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:505 m²

Promocyjna cena wysoki standard! bez prowizji! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! Na pierwszej kondygnacji znajduje się: budynek wzorowany na projekcie Archon Willa Amelia (r2), ale z drobnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Komorów

Komorów,mazowieckie

1 240 000 zł242 m² 5 124 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:780 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom o powierzchni ok. 242 m2, z dwoma garażami w bryle budynku, usytuowany na działce o powierzchni ok. 800 m2, rozkład Domu jest następujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Kąty Rybackie,pomorskie

1 777 000 zł300 m² 5 923,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:1 375 m²

Gotowa inwestycja wraz z rezerwacjami na sezon letni z możliwością zwrotu ponad 10%. Atuty: - stan niewymagający wkładu własnego, - dostępny od zaraz, - dobre opinie i wypełniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Głosków

Głosków,mazowieckie

629 000 zł139 m² 4 524,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w Głoskowie, 5 pokoi, bez prowizji od kupującego. Budynek w trakcie budowy, planowany termin zakończenia II kw. 2021r. Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Staromiejska

Lębork,pomorskie

1 300 000 zł181 m² 7 182,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna kamienica położona w ścisłym centrum Lęborka z lokalami użytkowymi i mieszkalnymi, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

450 000 zł160 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 160 mkw, użytkowej 130 mkw, 3 kondygnacyjny posadowiony na działce o powierzchni 345 mkw. Dobry stan techniczny, między.