dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 243 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 243 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

370 000 zł77 m² 4 805,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż oferuje nowoczesny segment o powierzchni użytkowej 77m2. Nieruchomość położona w bardzo dobrej okolicy w Grodzisku Mazowieckim. Wszystkie media miejskie: woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Wysychy,mazowieckie

489 000 zł112 m² 4 366 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 058 m²

Na sprzedaż: wolnostojący dom, częściowo wykończony w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujący się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na działce o powierzchni 1058m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

550 000 zł137 m² 4 014,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:515 m²

Do sprzedania segment o powierzchni 137m2 położony na działce ok 500m2. Nieruchomość jest położona w centrum Grodziska Mazowieckiego składa się z : Parter: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

529 000 zł121 m² 4 384,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:467 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! budynek sprzedawany W stanie deweloperskim! Gorąco polecam budynki w zabudowie szeregowej, położone w Kiełczowie. Na pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Witkiewicza

Stargard,zachodniopomorskie

459 000 zł90 m² 5 103,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:442 m²

! oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Oferta obejmuje dwa budynki jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej (liczba lokali - 4) charakteryzujące się nowoczesną architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Owocowa

Sadków,dolnośląskie

1 250 000 zł196 m² 6 368,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:827 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w Sadkowie, gmina Kąty Wrocławskie na osiedlu Słoneczne Sady w otoczeniu domu jednorodzinnych. Lokalizacja: dom znajduje się w Sadkowie, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wisła

Wisła,śląskie

400 000 zł193 m² 2 072,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 276 m²

Duży dom z 7 pokojami usytuowany na wzniesieniu. Widok na góry z działki i okiem jest niczym nieograniczony i wzbudzający zachwyt. Teren jest dobrze nasłoneczniony i nachylony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sportowa

Więckowice,małopolskie

550 000 zł104 m² 5 288 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Widokowa

Trojanowice,małopolskie

660 000 zł128 m² 5 156 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:226 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Pomiechówek,mazowieckie

579 900 zł140 m² 4 139,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedaż | Dom | 140 m2 | 40 km od Warszawy | 579 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 140,09m2, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

897 800 zł203 m² 4 423 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny, klimatyczny dom o powierzchni ok. 200m2, usytuowany w otulinie leśnej, blisko natury, na działce o powierzchni ok. 1100 m2. Rozkład Domu : Parter :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Swoszowice

Kraków,małopolskie

659 000 zł146 m² 4 514 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:286 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kwiatowa

Więckowice,małopolskie

630 000 zł104 m² 6 058 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Widokowa

Trojanowice,małopolskie

630 000 zł128 m² 4 922 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:64 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wołowice

Wołowice,małopolskie

697 000 zł133 m² 5 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:644 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Królówka

Orzesze,śląskie

870 000 zł153 m² 5 686,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom został oddany do użytku w 2019 roku wolnostojący z dużym garażem w Orzesze -królówka Budynek mieszkalny znajduje się w przepięknej okolicy otoczony z każdej ze stron.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Widokowa

Trojanowice,małopolskie

680 000 zł128 m² 5 313 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:123 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Swoszowice

Kraków,małopolskie

619 000 zł146 m² 4 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:149 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszam do kupna działki z domem jednorodzinnym z garażem w pięknym zacisznym miejscu Ustronia Z widokiem na góry! Dom jest do odświeżenia lub częściowego remontu Dom posiada: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kwiatowa

Więckowice,małopolskie

650 000 zł104 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:770 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Widokowa

Trojanowice,małopolskie

650 000 zł128 m² 5 078 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:169 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wołowice

Wołowice,małopolskie

693 000 zł130 m² 5 331 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:581 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Brzegowa

Kraków,małopolskie

779 000 zł95 m² 8 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:33 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kołaczkowskiego

Kraków,małopolskie

650 000 zł123 m² 5 285 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:115 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kwiatowa

Więckowice,małopolskie

710 000 zł104 m² 6 827 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Swoszowice

Kraków,małopolskie

619 000 zł146 m² 4 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:135 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

544 520 zł92 m² 5 919 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przebieczany

Przebieczany,małopolskie

992 000 zł246 m² 4 033 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sportowa

Więckowice,małopolskie

520 000 zł98 m² 5 306 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chocz

Chocz,wielkopolskie

2 600 000 zł1 690 m² 1 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:9 999 m²

W ogłoszeniu link do prezentacji video. Marzysz o własnym, niebanalnym gospodarstwie agroturystycznym? Takim, gdzie Klienci będą mieli możliwość spędzenia czasu na świeżym powietrzu albo przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Kielce

Kielce,świętokrzyskie

9 900 000 zł1 400 m² 7 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:755 m²

Kamienica Saskich - budynek usługowo-handlowy-mieszkalny Do sprzedania wyjątkowa, zabytkowa (wpisana do rejestru zabytków) kamienica położona w ścisłym centrum Kielc - ul.Rynek 16. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

559 000 zł220 m² 2 540,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 594 m²

Do sprzedaży, oferujemy nowoczesny dom parterowy z użytkowym poddaszem położony w miejscowości Musuły k/grodziska Mazowieckiego gmina Żabia Wola. Dobry i szybki dojazd do Warszawy (ok.30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł215 m² 9 255,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:181 m²

Atrakcyjny segment po kapitalnym remoncie i modernizacji, w przyjemnym, cichym miejscu. Ulica zamknięta dla ruchu miejskiego. Dom zawiera 4 sypialnie, 1 salon, 3 pokoje kąpielowe z wc (w tym:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Belsk Duży

Belsk Duży,mazowieckie

380 000 zł106 m² 3 584,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 106 m 2 położony na działce 800 m 2 znajdujący się w Belsku Dużym. Składa się z: parter: obszerny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

980 000 zł385 m² 2 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:750 m²

Pogodno - na sprzedaż przedwojenny dwukondygnacyjny dom wolno stojący o powierzchni użytkowej ok 200 mkw na działce 750 mkw, na której usytuowany jest dodatkowo budynek gospodarczy o pow. 185.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakrzewo

Zakrzewo,wielkopolskie

1 290 000 zł269 m² 4 795,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:780 m²

Do sprzedaży komfortowy dom o pow. 269 m2 położony na działce o pow. 780 m2, w bardzo urokliwym miejscu, nad jeziorkiem, tuż przy ścianie lasu, na kameralnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Posejdona

Białystok,podlaskie

520 000 zł119 m² 4 384 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

*** bliźniaki * zagórki * stan deweloperski *** Polecam nową inwestycję - domy w zabudowie bliźniaczej w Białymstoku na osiedlu Zagórki. Piękne zaciszne miejsce wśród zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Krosno

Krosno,podkarpackie

379 000 zł129 m² 2 938 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:194 m²

Szukasz przestronnego domu w cichej i bezpiecznej okolicy, który mógłbyś wykończyć według własnego gustu? Jeśli tak to zachęcam do zapoznania się z tą ofertą. Prezentowana oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

780 000 zł113 m² 6 902,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Bezpośrednio, bez podatku! Już w lipcu zostanie zakończony i oddany do użytku kolejny etap osiedla w uroczym miejscu przy lesie w Magdalence. Proponujemy Państwu dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

444 000 zł113 m² 3 929,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:367 m²

- oferta deweloperska - Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów - Bez podatku i prowizji - Zapraszam do zakupu bliźniaka na nowym osiedlu powstającym na obrzeżach Komornik w cichej, spokojnej.