dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 241 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 241 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Iwonicka

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł119 m² 4 613,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim przy ul. Iwonickiej 50 na osiedlu Projektant o podwyższonym standardzie. Parter składa się z : - Komunikacja - 8 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ozimek

Ozimek,opolskie

300 000 zł121 m² 2 479,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Jeśli szukasz domu do własnej aranżacji z dużym potencjałem to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: dom typu bliźniak znajduje się w Ozimku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

430 000 zł140 m² 3 080,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:745 m²

Nowy wolnostojący dom z garażem w bryle budynku oraz z widokiem na zalew Kamieński! Tylko 300m do linii brzegowej! Oferta sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Osiedle Wilga

Osiedle Wilga,mazowieckie

920 000 zł170 m² 5 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Oferujemy na sprzedaż dom całoroczny w miejscowości Osiedle Wilga około 55 km od Warszawy. Dom jest parterowy drewniany podpiwniczony z użytkowym poddaszem o powierzchni całkowitej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

469 000 zł113 m² 4 150,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Przedmiotem sprzedaży jest jest nowoczesny, bogato doposażony dom z garażem w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chopina

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

475 000 zł178 m² 2 669,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:769 m²

Ofertą sprzedaży jest nowoczesny dom parterowy projektu "neptun II" w stanie surowym zamkniętym położony na osiedlu miejskim w Kamieniu Pomorskim. Na powierzchnię użytkową budynku 140,15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Górki Zawadzkie

Nawojowa,małopolskie

860 000 zł300 m² 2 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:660 m²

Sprzedam dom wolnostojący trzy kondygnacyjny mieszczący się przy ul. Górki Zawadzkie powierzchnia około 260m2 + garaż wolnostojący dwustanowiskowy działka o powierzchni 6,6 ara. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,mazowieckie

1 530 000 zł330 m² 5 344 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w Lesznowoli pod Warszawa, adres Łazy na granicy z Magdalenka. Powierzchnia całkowita 330m2, możliwość rozbudowy do 380m2. Zapraszamy do obejrzenia. Nieruchomość zarówno dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Halickie

Halickie,podlaskie

499 000 zł142 m² 3 514,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Profesjonalnie zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami osiedle domów jednorodzinnych tuż przy granicy miasta Białystok. Zastosowanie najlepszych jakościowo materiałów i przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ochota

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł110 m² 13 636,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

*** Hampton Home ma przyjemność zaprezentować dom w dzielnicy Ochota. Oferta dotyczy 1/2 nieruchomości (parter domu 110m - współwłasność) z dużym garażem (42 m) wraz z przynależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

738 682 zł112 m² 6 583,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:337 m²

Dom ekologiczny 130 m2 powierzchni całkowitej, 108,5 m2 powierzchni użytkowej na działce ok. 340-350m2 w gminie Ożarów Mazowiecki. 4 lub 5 pokoi na luksusowym, spokojnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 800 000 zł220 m² 8 171 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż duży dom z pięknym ogrodem w zabudowie wolnostojącej położony w Kiełczowie przy ulicy Cyprysowej. W okolicy prywatne domy, droga dojazdowa z kostki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczawnica

Szczawnica,małopolskie

4 300 000 zł800 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 346 m²

Super nieruchomość dla inwestorów. Gotowy obiekt restauracyjno-noclegowy z duża bazą klientów. Główne atuty nieruchomości: lokalizacja w ruchliwym miejscu prestiżowa lokalizacja bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Soroki

Kraków,małopolskie

999 000 zł128 m² 7 805 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej o pow. 128m2. 4 - pokojowy, kraków - Kliny Dom usytuowany na działce o pow. 4 ary, ładnie zagospodarowanej. Zabudowa szeregowa / segment skrajny/ Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Stradom

Częstochowa,śląskie

475 000 zł110 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, piętrowy, położony w dzielnicy Stradom. Powierzchnia działki 256m2. Działka płaska, zadbana, ogrodzona. Dom wzniesiony w latach 60-tych z pustaka, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł125 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Termin oddania W stanie deweloperskim - koniec 2021 Pół bliźniaka o powierzchni ok. 125 m2 na działce o powierzchni ok. 260 m2. Dom położony jest w zielonej, spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Fabianowska

Komorniki,wielkopolskie

556 200 zł251 m² 2 219,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w dwóch odbywających się samodzielnie licytacjach komorniczych , każda z osobna w stosunku do 1/ 2 udziałów w nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzebiechów

Trzebiechów,lubuskie

495 000 zł180 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Okazja dom z basenem! Przedstawiamy Państwu okazyjną ofertę sprzedaży komfortowego domu z wyposażeniem. Dom zlokalizowany jest w okolicy Sulechowa w gminie Trzebiechów. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

620 000 zł200 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 352 m²

Na sprzedaż dom w Lutyni o pow. ok 200m2 z dużą działką i garażem ok 50m2. Działka o wymiarach 125 m/ 35m ogrodzona panelami betonowymi. Dwie bramy wjazdowe. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kaprys

Warszawa,mazowieckie

1 399 900 zł190 m² 7 367,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:228 m²

Oferujemy Państwu nieruchomość z lat pięćdziesiątych, wyposażoną we wszystkie media i usytuowaną wśród zieleni. W skład posesji wchodzą: dwie kondygnacje o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kuznocin

Kuznocin,łódzkie

110 000 zł1 889 m² 58,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 889 m²

Siedlisko W miejscowości kuznocin, gm. Wolbórz Dom mieszkalny, budynki gospodarcze, stodoła, letnia kuchnia. Zabudowania do remontu. Działka w kształcie prostokąta 26 X 70 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł312 m² 3 846 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Północne obrzeża Wrocławia. Wyjątkowo atrakcyjna nieruchomość położona w cichym, spokojnym miejscu. Szybki dojazd do różnych miejsc we Wrocławiu (obwodnica śródmiejska), do autostrady A4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

230 000 zł343 m² 671 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferuję do sprzedania dom/kamienicę zlokalizowany w Strzemieszycach Wielkich, w Dąbrowie Górniczej. Dom ma powierzchnię 343 m2. Nieruchomość nadaje się do remontu. Na parterze jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kowal

Kowal,kujawsko-pomorskie

97 000 zł62 m² 1 564,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Agdom Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny wraz z ziemią uprawną w gminie Kowal. Lokal usytuowany jest na działce 1000 m kw. Ziemia rolna o powierzchni 0,3 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gleźno

Gleźno,zachodniopomorskie

660 000 zł170 m² 3 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Choszczno bliskie okolice nowy piekny dom Dom położony na działce siedliskowej niedaleko Choszczna w cenie 660tys Możliwość dokupienia działki o pow. ok 90 arów.Miejsce dla miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Sławęcin

Sławęcin,zachodniopomorskie

69 000 zł120 m² 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Choszczno okolica bliźniak połowa , odrębne wejście dół i góra , razem pow. ok. 130 m 2 , plus piwnica. Dół domu wykorzystywany był do działalności gospodarczej (sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

690 000 zł176 m² 3 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej -zewnętrzny o powierzchni ok. 176 m2, usytuowany na działce o pow. ok. 365 m2, o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Warszawa,mazowieckie

1 230 000 zł180 m² 6 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sześciopokojowy, słoneczny i rozkładowy dom o pow. 180 m 2 na działce 500 m2 w warszawskim Wawrze. Parter domu składa się z salonu z kominkiem o pow. 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobieszków

Dobieszków,łódzkie

1 990 000 zł343 m² 5 794,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:14 116 m²

Luksusowa rezydencja z basenem i stawem, 20 minut od centrum Łodzi! Główne atuty nieruchomości: wysoki standard wykończeń bliskość terenów zielonych prestiżowy budynek Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gleźno

Gleźno,zachodniopomorskie

660 000 zł170 m² 3 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 000 m²

Choszczno bliskie okolice nowy piekny dom Dom położony na działce siedliskowej niedaleko Choszczna w cenie 660tys Miejsce dla miłośników ciszy i spokoju, położone nad dwoma jeziorami, raj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

599 000 zł111 m² 5 396,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:349 m²

Bez podatku pcc! Dom w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Michałowice

Michałowice,mazowieckie

1 099 000 zł170 m² 6 465 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 168 m2 na działce o powierzchni ok. 355m2 w bardzo dobrej lokalizacja okolic Pruszkowa Rozkład domu jest następujący Parter: wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

487 500 zł125 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:257 m²

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! najnowsza inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji! Kupujący zwolniony jest również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

170 000 zł35 m² 4 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kupujący zwolniony z prowizji! Zachęcam serdecznie do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą! Oferta dotyczy domku całorocznego, który położony jest na wspaniałej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Malina

Opole,opolskie

714 000 zł139 m² 5 125,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:682 m²

Uwaga! i podatku pcc! Oferujemy Państwu dom na sprzedaż, wolnostojący o powierzchni użytkowej 139,30 m2 (w tym garaż), na działce o powierzchni 682 m2. Dom wybudowany wg projektu :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

72 900 zł34 m² 2 113,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy wspaniały dom na każdą działkę i dla każdego Dom budowany na bazie konstrukcji szkieletowej, w oparciu o wytrzymały drewniany lub metalowy stelaż niezwiązany trwale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

526 000 zł117 m² 4 496 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:312 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej -zewnętrzny o powierzchni ok. 117 m2, usytuowany na działce o pow. ok. 350 m2, o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rudna Mała

Rudna Mała,podkarpackie

415 000 zł148 m² 2 805 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:969 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny z 3 sypialniami, oddzielną pralnią i garażem w bryle na dużej niemal 10-arowej działce w miejscowości Rudna Mała. Uwaga: na tym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

3 700 000 zł327 m² 11 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Hampton Home prezentuje dom na sprzedaż - Nowoczesny dom z widokiem na Park Natoliński. Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny dom do zamieszkania na kameralnym osiedlu w Wilanowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kościelisko,małopolskie

1 850 000 zł483 m² 3 830,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 846 m²

Poszukujesz miejsca w którym możesz zamieszkać i jednocześnie zarabiać? Ważna jest dla Ciebie duża działka i widok na Tatry? To miejsce jest więc idealne dla Ciebie! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Zatorze

Gliwice,śląskie

599 000 zł210 m² 2 852,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

*** dom 4-pokojowy *** gliwice *** zatorze *** Z przyjemnością przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni ok. 700 m2 zagospodarowaną w zieleń i zabudowanym.