dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 325 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 325 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

574 500 zł142 m² 4 034 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:354 m²

Przedstawiamy i Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 142 m2, oddawany do użytkowania w Stanie Deweloperskim, usytuowany na bardzo ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Topolowa

Więckowice,małopolskie

645 000 zł125 m² 5 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:517 m²

Więckowice - gmina zabierzów - nowe domy W zabudowie bliźniaczej budynki: dwa budynki w zabudowie bliźniaczej. Domy parterowe z użytkowym poddaszem. Powierzchnia całkowita wynosi 125 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Luzino

Luzino,pomorskie

249 000 zł95 m² 2 621,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferuję tą konkretną działkę oraz usługę budowy na niej domu jednorodzinnego. Sam dom ( 159 tys. zł - projekt: 'jan kp-101_801' ) jest w stanie surowym zamkniętym - mini - z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojskiego

Zaścianki,podlaskie

680 000 zł135 m² 5 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:186 m²

Prezentujemy dom gotowy do zamieszkania w zabudowie szeregowej w nowej inwestycji na ul. Wojskiego na pograniczu Zaścianek i Dojlid. Kup już urządzony dom z rynku pierwotnego - bez 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gawota

Warszawa,mazowieckie

1 699 000 zł178 m² 9 530,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Kupujesz od dewelopera. Termin oddania IV kwartał 2021 roku. Segment dla rodziny w Warszawie (ursynów). - kameralne osiedle, zaledwie 400 metrów od ulicy Puławskiej - funkcjonalne rozkłady domów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

989 900 zł126 m² 7 856 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży pół bliźniaka o powierzchni 125m2 w bardzo dobrej lokalizacji na działce o powierzchni 500 m2. Parter: - wiatrołap - wc - kuchnia i jadalnia otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Toruń,kujawsko-pomorskie

880 000 zł194 m² 4 524,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przytulnego 5 pokojowego domu jednorodzinnego z garażem położonego w świetnej lokalizacji tuż przy lesie na Osiedlu Wrzosy w Toruniu. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

347 000 zł101 m² 3 435,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję tą konkretną działkę oraz usługę budowy na niej domu jednorodzinnego. Sam dom ( 188 tys. zł - projekt: 'dom w kostrzewach 6_877' ) jest w stanie surowym zamkniętym - mini -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Józefa

Zabrze,śląskie

650 000 zł170 m² 3 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:258 m²

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży dom w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, położony na osiedlu domów w okolicy kościoła Józefa. Dom w zabudowie szeregowej, powierzchnia użytkowa ok. 170.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kolbudy

Kolbudy,pomorskie

323 000 zł77 m² 4 194,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:672 m²

Dom według Twoich standardów! Przedstawiona oferta dotyczy zakupu działki oraz budowy domu według projektu: 'pod lipką_340' w wersji wykończenia mini. Projekt budowlany można zamienić na inny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Lublin,lubelskie

550 000 zł94 m² 5 851,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Domy dla rodziny - nowoczesne i komfortowe Na sprzedaż nowoczesne i komfortowe domy jednorodzinne wolno stojące parterowe stworzone z myślą o 3 - 4 osobowej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

900 000 zł288 m² 3 130 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 106 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w Domaszczynie w stanie do wykończenia. Dom o pow. użytkowej 209,57 m2 położony na działce 1106m2. Przestronny, jasny, fajnie zaprojektowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

759 000 zł150 m² 5 048,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Do sprzedania nowobudowany dom w zabudowie bliźniaczej w urokliwych Wilczycach, tuż przy granicy z Wrocławiem. Zakup bez prowizji i podatku pcc! W ramach inwestycji powstaje jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

555 000 zł105 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Gmina wieliczka - nowe domy W zabudowie bliźniaczej Wysoki standard inwestycji. Osiedle: osiedle domów w zabudowie bliźniaczej. Domy o powierzchni użytkowej 105 m2, położone na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

460 000 zł150 m² 3 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Witam serdecznie! Do sprzedania dom o powierzchni ok. 150 m w zielonej, cichej i spokojnej okolicy w pobliżu centrum Wałbrzycha. Zapraszamy na prezentację - zadzwoń aby zarezerwować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

458 000 zł102 m² 4 490,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 046 m²

Oferuję tą konkretną działkę oraz usługę budowy na niej domu jednorodzinnego. Sam dom ( 173 tys. zł - projekt: 'w lukrecji4_553' ) jest w stanie surowym zamkniętym - mini - z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

435 000 zł95 m² 4 579 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:211 m²

Nowy, ładny dom-bliźniak zlokalizowany w Dobroszowie Oleśnickim, 9 km od północnych granic Wrocławia. Do Długołęki jest niespełna 5 km. W pobliżu piękny las - park ze stawami rybnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milejowice

Milejowice,dolnośląskie

469 000 zł125 m² 3 752 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Ostatnie dwa segmenty! zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Przedmiotem sprzedaży jest jest nowoczesny, bogato doposażony dom z garażem w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bojano

Bojano,pomorskie

445 000 zł101 m² 5 940,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kolbudy

Kolbudy,pomorskie

470 000 zł107 m² 5 616,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 132 m²

Dom według Twoich standardów! Przedstawiona oferta dotyczy zakupu działki oraz budowy domu według projektu: 'miron z368d_457' w wersji wykończenia mini. Projekt budowlany można zamienić na inny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jana Pawła II

Rabka-Zdrój,małopolskie

550 000 zł160 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 129 m²

Budynek mieszkalny wybudowany w 1920-1925 roku wymagający częściowego remontu ; Własność prywatna ma założoną Księgę Wieczystą. Działka 1129m2 Powierzchnia zabudowy 147m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

599 000 zł110 m² 5 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Do sprzedania posesja o powierzchni 950m2 położona w centrum Grodziska Mazowieckiego.Na terenie znajdują się dwa niezależne domy.Jeden z domów ma powierzchnię 110m2 (3-pokoje,oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przysiecz

Przysiecz,opolskie

109 000 zł80 m² 1 362,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Wyłączność! Do sprzedaży dom wolnostojący, położony na dużej 19 arowej działce w Przysieczy, gmina Prószków. Budynek murowany, od kilku lat nieużytkowany, przeznaczony do kapitalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzanowice

Krzanowice,opolskie

2 700 000 zł707 m² 3 818,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Mamy przyjemność zaprezentować bardzo atrakcyjny dom położony w Krzanowicach. Dom o pow. użytkowej 707,40 m2 posadowiony na działce o pow. 24 arów. Parter domu to duży open space,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa Biskupia

Dąbrowa Biskupia,kujawsko-pomorskie

580 000 zł150 m² 3 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zamieszkaj wsród natury, dom wolnostojący 150m2. Oferta na wyłączność biura Prestige Nieruchomości. Dom wolnostojący bardzo blisko lasu w Dąbrowie Biskupiej- 20 km od Inowrocławia. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warzno

Warzno,pomorskie

373 000 zł102 m² 5 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

930 000 zł142 m² 6 549 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przedstawiamy na sprzedaż przestronny Dom o powierzchni ok 142 m2, znajdujący się w zaciszu Milanówka, na działce ok. 1295 m2, rozkład Domu : Parter, - salon, przedpokój , wc, i Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

849 000 zł150 m² 5 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:808 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny, w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Targówka, 0,5km do granic Mińska Mazowieckiego. Dom parterowy z użytkowym poddaszem, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żukowo

Żukowo,pomorskie

333 000 zł109 m² 3 055,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 095 m²

Oferuję tą konkretną działkę oraz usługę budowy na niej domu jednorodzinnego. Sam dom ( 201 tys. zł - projekt: 'letycja_288' ) jest w stanie surowym zamkniętym - mini - z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

530 000 zł102 m² 5 185,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:122 m²

Do sprzedania ostatni wolny segment skrajny w zabudowie szeregowej w Kiełczowie, jedynie 15 minut od centrum Wrocławia. W ramach inwestycji powstają 2 segmenty w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzyczyna

Brzyczyna,małopolskie

690 000 zł160 m² 4 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiam niezwykłe, dwupoziomowe mieszkanie w budynku dwulokalowym w Brzyczynie, gmina Mogilany. Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 15 arów, z czego część przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Zakrzewo,wielkopolskie

354 000 zł101 m² 3 540 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Jeśli szukasz domu pod Poznaniem z dobrym dojazdem do centrum i blisko szkoły dla dzieci to zapraszam na prezentacje. #lokalizacja# Szeregowiec znajduje się w Zakrzewie tuż obok Dąbrówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

559 000 zł121 m² 4 619,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Atrakcyjna i prestiżowa lokalizacja W pobliżu: galeria Osielsko (600 m), gmina Osielsko (700 m), szkoła Podstawowa (1 km, osielsko), przystanek mzk (600 m) Standard energetyczny: - stolarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Góraszka

Góraszka,mazowieckie

1 790 000 zł180 m² 9 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Zapraszam do nowego, przestronnego i wolnostojącego domu w bardzo cichej okolicy w Góraszce. Dom parterowy o powierzchni całkowitej 233 m2, a użytkowej 180 m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

459 999 zł150 m² 3 066,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Racławice

Racławice,małopolskie

165 000 zł60 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Okazja! ten dom tańszy od mieszkania w Słomnikach, krakowie! Szukasz lokalizacji w otoczeniu przyrody, przy lesie ? Ważny jest dla Ciebie spokój i bliskość natury?. Jesteś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rymanów

Rymanów,podkarpackie

154 000 zł84 m² 1 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 197 m²

Gmina Rymanów- oferujemy do sprzedaży murowany budynek mieszkalny o pow. 84 m2 z lat 80-tych, usytuowany na działce o pow.11,97 ara. W suterenach domu znajduje się: kuchnia, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przywidz

Przywidz,pomorskie

304 000 zł107 m² 2 841,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferuję tą konkretną działkę oraz usługę budowy na niej domu jednorodzinnego. Sam dom ( 199 tys. zł - projekt: 'miron z368d_457' ) jest w stanie surowym zamkniętym - mini - z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Porosły

Porosły,podlaskie

460 000 zł150 m² 3 070,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

*** dom wolnostojący za miastem *** *** szybki I sprawny dojazd do białegostoku *** Polecamy domy wolnostojące w stanie surowym zamkniętym zlokalizowane w miejscowości Porosły na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sochaczewska

Kaputy,mazowieckie

759 000 zł130 m² 5 839,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji. 0% podatku pcc. Termin oddania lipiec 2021 roku. Ostatnie dwa domy! Osiedle zlokalizowane zaledwie 8 minut od dzielnic Bemowo i Ursus oraz 2 km od Ożarowa Mazowieckiego. - oryginalna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lublin,lubelskie

1 300 000 zł250 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Oferujemy Państwu piękny dom, usytułowany na zadbanej, przestronnej i dobrze zagospodarowanej, działce w bardzo bliskiej odległości od Lublina. W domu znajdują się trzy sypialnie,.