dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 251 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 251 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Luborzyca

Luborzyca,małopolskie

1 299 000 zł150 m² 8 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom o powierzchni ok. 150 m2, posadowiony na 12- arowej działce. Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń piekny widok wysoki standard wykończeń Nieruchomość złożona z: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

670 000 zł140 m² 4 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy Dom jednorodzinny w Łochowie 140 m . - spokojna okolica - 4 pokoje - garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

19 000 zł217 m² 87,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:348 m²

Ponad 200 metrowy dom w zabudowie bliźniaczej z zimowym ogrodem znajdującym się na drugim piętrze, wykończony w wysokim standardzie wraz z garażem mieszczącym dwa samochody oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

430 000 zł419 m² 1 026,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 454 m²

Witam serdecznie Do sprzedania dom wielorodzinny ok. 419 m2 w dogodnej lokalizacji, dojazd asfaltowy do drogi głównej. Pośród malowniczych wałbrzyskich gór. Budynek 3 kondygnacyjny (+ strych).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ludwinowska

Warszawa,mazowieckie

1 795 000 zł234 m² 7 674,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:492 m²

Myśleliście kiedyś o tym, żeby wybudować sobie własny dom? Wyjątkowy, komfortowy i zbudowany z najlepszych materiałów dostępnych na rynku? Nigdy jednak nie mieliście czasu, żeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stefanowo

Stefanowo,mazowieckie

1 060 000 zł181 m² 5 856,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 079 m²

Prowizja tylko od sprzedajacego! Dom zlokalizowany jest w miejscowosci Kuleszowka niedaleko Magdalenki, lesznowoli i Wólki Kosowskiej, w bezposrednim sąsiedztwie pieknych terenow lesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

210 000 zł128 m² 1 640,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:492 m²

Polecamy Państwu na sprzedaż dom o powierzchni 128 m2 w Bielsku Podlaskim położony na działce o powierzchni 492 m2 w Bielsku Podlaskim Działka ogrodzona z dodatkowym murowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Orla

Orla,podlaskie

150 000 zł120 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

% zaproponuj swoją cenę % Polecamy Państwu murowany dom o powierzchni 80 m2, położony w Krywiatyczach (gmina Orla). Na działce o powierzchni 5400 m2 znajdują się murowane budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Choinkowa

Szczytniki,wielkopolskie

528 000 zł109 m² 4 844,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Kupujący jest zwolniony Z podatku od czynności cywilno-prawnych (podatek pcc) oraz nie płaci prowizji - Oferta bezpośrednio od dewelopera. Połowa nowo wybudowanego bliźniaka o pow użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brańsk

Brańsk,podlaskie

130 000 zł295 m² 440,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy Państwu na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 125m2 w stanie surowym zamkniętym. Budynek jednorodzinny, piętrowy. Składa się z 4 pokoi, łazienki oraz salonu. Wszystko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gotelp

Gotelp,pomorskie

290 000 zł140 m² 2 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Do zaoferowania dom postawiony na działce o powierzchni 2800 m2. Na parterze domu znajdują się 3 pokoje, kuchnia i łazienka o łącznej powierzchni 140 m2. Na piętro prowadzą schody ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bierzów

Bierzów,opolskie

520 000 zł140 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Zapraszamy Państwa do zakupu wolno stojącego domu zlokalizowanego we wsi Bierzów, w gminie Skarbimierz, zaledwie 12 km od Brzegu. Nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji nadziemnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kawęczyn

Kawęczyn,wielkopolskie

335 000 zł197 m² 1 697 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:440 m²

Szukasz gotowego domu do zamieszkania dla swojej rodziny? Ważna jest dla Ciebie bliskość szkoły, przedszkola, sklepów? A jednocześnie chcesz zamieszkać w spokojnej okolicy, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sarabandy

Warszawa,mazowieckie

1 059 000 zł163 m² 6 507,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Ostatni dom! świetny design I ogród W-wa ursynów! Prezentujemy Państwu oryginalne domki w zabudowie szeregowej 163 m2 zlokalizowane w W-wie dzielnica Ursynów. Ogród 161 m2. Udogodnienia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nosówka,podkarpackie

390 000 zł206 m² 1 897,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom w stanie surowym zamkniętym w miejscowości Nosówka, z łatwym i szybkim dojazdem do centrum Rzeszowa. Jednopiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzyszkowice

Krzyszkowice,małopolskie

479 000 zł138 m² 3 474 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 473 m²

Szanowni Państwo, w ofercie biura dom w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej 137,90 m2, który powstaje w Krzyszkowicach, miejscowości oddalonej ok. 20 km od południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 600 000 zł260 m² 6 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż segment, który zlokalizowany na jest Ursynowie, w Pyrach. Cegła ceramiczna. Dachówka ceramiczna. Okna drewniane. Ok. 350 m od Puławskiej. W pobliżu: sklep, apteka, komunikacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grodzka

Sławków,śląskie

670 000 zł270 m² 2 481 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:622 m²

Pięknie położony dom o powierzchni około 270 m2, trzy kondygnacyjny, możliwość prowadzenia nieuciążliwej działalności. Dom oddany na użytku w 2000 roku! Parter do zagospodarowania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kokotów

Kokotów,małopolskie

1 300 000 zł213 m² 6 103,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiam niezwykłą nieruchomość, położoną w pobliżu Krakowa, usytuowaną w miejscowości Kokotów. Dom położony jest w spokojnej, cichej, podmiejskiej okolicy na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Myszyniec

Arciechów,mazowieckie

700 000 zł400 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Prezentuje Państwu wyjątkowy dom wolnostojący w stylu angielskim o powierzchni 400 m2 usytuowany na zagospodarowanej, ogrodzonej, budowanej działce o powierzchni 2800 m2. Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zielony Trójkąt

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł115 m² 8 686,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:349 m²

Ta dobra oferta jest tylko U nas! dla zdecydowanego klienta cena do rozmów! przyjdź, obejrzyj I zaproponuj swoją cenę. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona

Piaseczno,mazowieckie

2 500 000 zł250 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 108 m²

Sprzedaż | dom | 250 m2 | Piaseczno Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący z 2008 r. o powierzchni użytkowej 250 m2, na działce o powierzchni 1108 m2, składający się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rzeszów,podkarpackie

530 000 zł123 m² 4 317,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej przy ul. Słocińskiej na osiedlu Słocina w Rzeszowie. Jest to miejsce dla osób ceniących podmiejski spokój, ale chcących mieszkać blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

650 000 zł145 m² 4 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:245 m²

Zakup z rynku pierwotnego. Opis inwestycji: osiedle 29 domów w zabudowie szeregowej, usytuowane w zielonej okolicy, w miejscowości Szałsza,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sochaczewska

Kaputy,mazowieckie

1 289 220 zł141 m² 9 138,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Kupujesz od dewelopera - nie płacisz prowizji i podatku pcc. Ostatni dom wolnostojący z terminem odbioru już na czerwiec 2021 r. Dom wolnostojący w technologii prefabrykacji. To trzeba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

850 000 zł295 m² 2 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy i Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom oddawany w Stanie Deweloperskim o powierzchni całkowitej ok. 295m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lędziny

Lędziny,śląskie

887 000 zł196 m² 4 516,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 762 m²

! rezerwacja! Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż parterowy dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Lędziny. Budynek jest niezwykle funkcjonalny oraz ekonomiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Schodnia,opolskie

349 000 zł176 m² 2 215,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 174 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w cichej i spokojnej okolicy. Dwie działki o łącznej powierzchni 52 a. Na jednej z działek znajduje się dom do remontu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

500 000 zł124 m² 4 032,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 124 m2 wraz z garażem w bryle budynku. Dom usytuowany jest na działce ok 2 ary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 534 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom wolnostojący, w stanie surowym otwartym o powierzchni ok. 200 m2, usytuowany na działce o pow. ok. 1534 m2, zdjęcia to wizualizacja. Prosimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nad Drwiną

Kraków,małopolskie

649 000 zł146 m² 4 445,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Do zaoferowania mamy ostatni gotowy dom w zabudowie bliźniaczej (szeregowej) w lokalizacji zaledwie ok. 14 km od Centrum Krakowa. Dom jest o powierzchni całkowitej 146 m2: parter : salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł130 m² 5 538 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy! Alternatywa dla Mieszkania - w tej samej Cenie lub nawet taniej :) Dom mieści się zaledwie 20 minut jazdy od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wola

Poznań,wielkopolskie

649 000 zł160 m² 4 056,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:347 m²

W doskonałej lokalizacji - niedaleko centrum miasta a jednocześnie na uboczu- polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej. W sąsiedztwie przedszkole, szkoła podstawowa, sklep,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Radziszów,małopolskie

936 000 zł156 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:114 m²

Z przyjemnością przedstawiamy nową inwestycję w Radziszowie, nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej z ogrodem z pięknym widokiem na przyszłość! Opis: > przedsprzedaż do 31 maja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

546 280 zł78 m² 7 036,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Jagodno - domy szeregowe - różne metraże Marzysz o domu na peryferiach, miejscu na aktywny wypoczynek dla siebie i rodziny i przy okazji mieć wygody Wrocławia blisko. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Marysin Wawerski

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł300 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom na działce 600 m we współwłasności z innym domem stojącym na tej działce. 4 poziomy(razem z piwnicą)po 75 m.Możliwość dowolnej aranżacji każdego z poziomów-maksymalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł350 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:457 m²

Sprzedaż | 350 m2 | dom | Wilanów Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej z 1980 r. o powierzchni użytkowej 350 m2, na działce 457 m2, składający się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł129 m² 4 255,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Hit! Osiedle domów w zabudowie szeregowej 129m2 na ul. Sikorskiego Biuro Rzeszowskie Nieruchomości mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę domów w zabudowie szeregowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakroczym

Zakroczym,mazowieckie

920 000 zł200 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolno stojący, na sprzedaż, zakroczym, 920 000 pln, 4 pokoje, 120 m2 powierzchni użytkowej, działka 800 m2, wybudowany metodą tradycyjną w 2002 roku. Oferowany do sprzedaży dom to salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Pułtusk,mazowieckie

389 000 zł169 m² 2 308 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:942 m²

Pułtusk/okolice Dom 168,57 m2,działka 942 m2-cena 399 000 pln przedstawiamy państwu mega atrakcyjną ofertę! Na sprzedaż nowy, uroczy domek jednorodzinny w nowoczesnej formie wraz z działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kobierzycka

Wrocław,dolnośląskie

1 090 000 zł191 m² 5 716,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:191 m²

Oferta działu kupna/sprzedaży milton grupa nieruchomości 0% prowizji oraz 0 zł dodatkowych kosztów! Oferta dla osób, które: lubią przyrodę, chcą mieszkać w mieście, ale musi być jak poza.