dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 257 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 257 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szkolna

Milanówek,mazowieckie

2 499 000 zł485 m² 5 153 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 507 m²

Rezydencja usytuowana na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 2507 m2.otoczona wypielęgnowanym ogrodem i doskonale wkomponowanym w całość zarybionym stawem. W ogrodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowosiółki Dydyńskie

Nowosiółki Dydyńskie,podkarpackie

165 000 zł144 m² 1 142,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedaży-nieduży domek wykonany z pełnej cegły palonej,kryty dachem drewnianym(knstrukcja)dwuspadowy kryty blachą trapezową.Budynek posiada parter,pietro oraz wysokie poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

360 000 zł75 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Parter domu w zabudowie szeregowej na granicy Krzywego Koła od strony Pszczółek. Ale na początek - dlaczego ten rejon ? Z jednej strony mniejsza miejscowość Krzywe Koło, z drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przybiernów

Przybiernów,zachodniopomorskie

385 000 zł165 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 507 m²

Przedmiotem sprzedaży jest Dom o powierzchni całkowitej 165 m2 natomiast użytkowej 130 m2 położony przy trasie S3 Świnoujście - Szczecin w malowniczej miejscowości Przybiernów. Klucze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

789 900 zł149 m² 5 301 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:990 m²

Zapraszam na Prezentację- na sprzedaż Dom wolnostojący o powierzchni ok. 149m2, usytuowany w atrakcyjnym rejonie Grodziska Mazowieckiego na działce o powierzchni 990m2. Budowa domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Domecko

Domecko,opolskie

1 540 000 zł236 m² 6 514,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż w miejscowości Domecko, jest domem jednorodzinnym, parterowym z poddaszem mieszkalnym bez podpiwniczenia. Dom o powierzchni 236,40 m2, składa się z 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

650 000 zł126 m² 5 159 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania dom wolnostojący parterowy do remontu w doskonałej lokalizacji Grodziska Maz., usytuowany na kształtnej działce o powierzchni 1000 m2. Nieruchomość składa się z 4 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

1 200 000 zł240 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:507 m²

Do sprzedaży lub zamiany na mieszkanie na Pogodnie w Szczecinie: budynek mieszkalny i budynek niemieszkalny zbudowane na działce o powierzchni 507 m.kw. Budynek mieszkalny (część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zalesie

Rzeszów,podkarpackie

654 000 zł240 m² 2 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:400 m²

W sprzedaży dom w zabudowie szeregowej w narożnym segmencie o powierzchni ok 240 m2 położony na działce o powierzchni 4 a w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Zalesie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

250 000 zł210 m² 1 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Nowa cena! Do sprzedania murowany dom o powierzchni użytkowej 137m2 położony na działce o powierzchni 545 m2 w Bielsku Podlaskim. Działka ogrodzona, dojazd drogą asfaltową. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kołczewo

Kołczewo,zachodniopomorskie

489 000 zł233 m² 2 098,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:90 m²

Przedmiotem sprzedaży jest stylowy dom jednorodzinny położony w Kołczewie - do plaży nadmorskiej to zaledwie 4 kilometry - cisza i spokój. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Suchanino

Gdańsk,pomorskie

1 099 000 zł284 m² 3 869,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:296 m²

Gotowy biznes! idealne na inwestycje bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc. Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 1989 r. technologią tradycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Marki

Marki,mazowieckie

649 000 zł195 m² 3 328,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:69 m²

Ostatnie segmenty - oddanie już pod koniec lata Segmenty Baczyńskiego - Etap I planowany termin oddania: wrzesień 2021r. Bezczynszowe rynek pierwotny - zakup od dewelopera bez podatku pcc 2 % garaż +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

450 000 zł95 m² 4 736,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: balkon francuski, brama na pilota, drzwi antywłamaniowe, garaż, garderoba, zaadaptowane poddasze; w pobliżu: sklepy, usługi, zalew, kościół, las, ośrodek zdrowia, przedszkole, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

215 000 zł144 m² 1 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 042 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom do remontu wraz z budynkiem gospodarczym na dużej działce - 40,42 ary, 11 km od Bolesławca w miejscowości Nowa. Całkowita powierzchnia budynku to 144.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Radziszów,małopolskie

936 000 zł156 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:118 m²

Z przyjemnością przedstawiamy nową inwestycję w Radziszowie, nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej z ogrodem z pięknym widokiem na przyszłość! Opis: > przedsprzedaż do 31 maja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Garlica Murowana

Garlica Murowana,małopolskie

440 000 zł120 m² 3 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, nowo wybudowany dom jednorodzinny, położony w miejscowości Garlica Murowana w gminie Zielonki. Bardzo dobra lokalizacja - 5 minut jazdy do ulicy Opolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubliniec

Lubliniec,śląskie

350 000 zł170 m² 2 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:565 m²

Została podpisana umowa przedwstępna Oferta warta uwagi ze względu na cenę i dobrą lokalizację. Została

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pilchowo

Pilchowo,zachodniopomorskie

1 200 000 zł327 m² 3 669,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:791 m²

Dom wolnostojący parterowy z użytkowym poddaszem położony pod lasem, powstały w 2014r. zlokalizowany w Pilchowie ok. 2km od Jeziora Głębokiego. Budynek częściowo podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sołonka,podkarpackie

350 000 zł150 m² 2 328,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości sprzedania przestronny dom wolnostojący z garażem w bryle o powierzchni całkowitej 150,28 m2. Dom został sytuowany na działce w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobroszyce

Dobroszyce,dolnośląskie

385 000 zł218 m² 1 766,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 218 m2 (pow. użytkowa 143 m2) usytuowany w Dobroszycach, 3 km do S8 węzeł Dąbrowa. Parter - salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kochanowice

Kochanowice,śląskie

385 000 zł180 m² 2 138,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 176 m²

Już podpisana została umowa przedwstępna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

918 000 zł140 m² 6 557,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy Państwu nową, kameralną inwestycje o wysokim standardzie deweloperskim, ulokowana w pięknej i spokojnej okolicy z cudownym widokiem na całą panoramę Wieliczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

720 000 zł240 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:702 m²

Przedmiotem oferty jest dom z 2005 roku usytuowany na pięknej działce w sąsiedztwie jeziora. Bliskość natury a zarazem niewielka odległość do miasta sprawia, że oferta będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Chabrów

Opole,opolskie

650 000 zł110 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:864 m²

Polecamy dobrze utrzymany dom mieszkalny położony na dzielnicy kwiatów w Opolu. Budynek o standardzie średnim , nadaje się tylko do odświeżenia ewentualnie remontu lub rozbudowy. Pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Swoszowice

Kraków,małopolskie

649 000 zł146 m² 4 445 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:135 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

4 000 000 zł850 m² 4 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Najpiękniejszy widok, czyste powietrze, najwyżej położony kryty basen z podgrzewaną wodą, możliwość rozpalenia ogniska - to wszystko otrzymasz tylko tutaj, nie w zadymionym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Trzebiatów

Trzebiatów,zachodniopomorskie

350 000 zł145 m² 2 413,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Proponujemy Państwu do kupna kamienicę o powierzchni około 145 m 2 znajdującą się w centrum Trzebiatowa i składającą się z dwóch oddzielnych mieszkań. Mieszkania te.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Tczew

Tczew,pomorskie

1 650 000 zł250 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:299 m²

Sprzedam kamienicę Tczew, lokale najem cały rok Atrakcyjna kamienica, idealna inwestycja na długie lata. Najemcy na długi termin praktycznie przez cały czas. Rzadkie przestoje pojedynczych mieszkan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bolesławice

Bolesławice,pomorskie

670 000 zł127 m² 5 275,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom położony w miejscowości Bolesławice w cichej i spokojnej okolicy, blisko miasta. Około 40m od domu jest plac zabaw, 300m sklep Dino oraz abc, 1500m Auchan w miejscowości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Andrychów

Andrychów,małopolskie

390 000 zł100 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom W cenie mieszkania- energooszczędny budynek- 50 lat gwarancji na konstrukcje! możliwość uzyskania domu bezkosztowego-pasywnego (studnia głębinowa-woda, fotowoltaika-prąd, ogrzewanie) Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł128 m² 3 117,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

W biurze Rzeszowskich Nieruchomości mam przyjemność przedstawić Państwu inwestycję zlokalizowaną w dzielnicy Budziwój. Inwestycja składa sie: 4 segmenty skrajne 11 segmentów środkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Buk

Buk,wielkopolskie

859 000 zł150 m² 5 726,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 920 m²

Buk - Szewce / Dobieżyn nieruchomość na sprzedaż Doskonała nieruchomość na inwestycję. Na całkowitą powierzchnię działki 7920 m2 składają się: - działka, na której stoi dom o pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lidzbark Warmiński

Lidzbark Warmiński,warmińsko-mazurskie

1 100 000 zł12 400 m² 88,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Przepiękna działka z domem z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej. Działka: położona nad jeziorem Blanki, 14 km od Lidzbarka Warmińskiego. Powierzchnia działki to 1,24 ha. Połowa jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pewel Wielka

Pewel Wielka,śląskie

349 000 zł110 m² 3 173 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Pewel wielka pow. żywiecki - dom z pełnym wyposażeniem o pw. 110 mkw. położony w niesamowitej lokalizacji w lesie na działce o pow. 2300 mkw. Skład: salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Filaretów

Jaworzno,śląskie

697 000 zł280 m² 2 489,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Sprzedam komfortowy dom o pow.280 m2 w Jaworzno-Ciężkowice. Rezerwacja Polecamy Państwu komfortowy dom w prestiżowej dzielnicy Jaworzno-Ciężkowice o powierzchni 280 m2 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wisła

Wisła,śląskie

790 000 zł180 m² 4 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wisła Malinka 0 % prowizji dla kupującego! Dom wolnostojący położony w Wiśle Malince , to doskonała lokalizacja na wypoczynek , zamieszkanie i inwestycję. Działka niewielka ok 1000 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Skorupy

Białystok,podlaskie

695 000 zł110 m² 6 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:162 m²

!rezerwacja! Polecamy atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej ( środkowy segment ) położony na osiedlu Skorupy. Dom z ciekawą, nowoczesną aranżacją wnętrza, wybudowany z cegły, pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Baczyńskiego

Oława,dolnośląskie

1 750 000 zł370 m² 4 729,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 196 m²

Dom z basenem, przypominający mały dworek. O takim domu marzyłeś od dzieciństwa! Znasz ten dom? Kto wie, może niejednokrotnie obok niego przejeżdżałeś lub przechodziłeś? Założę się,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szyce

Szyce,małopolskie

975 000 zł507 m² 2 817,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:657 m²

Przedstawiam nieruchomość mieszkalno-usługową położoną w na 6,5a działce w gminie Wielka Wieś, m. Szyce. Budynek o powierzchni użytkowej 506m2 znajduje się w pobliżu drogi 94.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Luborzyca

Luborzyca,małopolskie

1 299 000 zł150 m² 8 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom o powierzchni ok. 150 m2, posadowiony na 12- arowej działce. Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń piekny widok wysoki standard wykończeń Nieruchomość złożona z: salon.