dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 214 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 214 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Poziomkowa

Koszalin,zachodniopomorskie

409 000 zł73 m² 5 591,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:104 m²

Wyjątkowa oferta. III etap inwestycji położonej w Kretominie przy ul. Poziomkowej. Lokalizacja inwestycji dla osób ceniących ciszę, spokój oraz marzących o miejscu idealnie skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brwinów

Brwinów,mazowieckie

900 000 zł144 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Zapraszamy i Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni z garażem w bryle budynku ok. 150 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Morcinka

Nysa,opolskie

850 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 180m2. Składający się z 4 pokoi ,salonu z aneksem kuchennym, 2 łazienek. Budynek podpiwniczony, posiada 2 garaże, działka 8a pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

2 375 000 zł297 m² 7 996,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

*** Hampton Home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż piękną , okazałą nieruchomość na Ursynowie. Dom zajmuje powierzchnię 297 m2 z czego 220 m2 powierzchni użytkowej. Na tej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

850 000 zł295 m² 2 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy i Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom oddawany w Stanie Deweloperskim o powierzchni całkowitej ok. 295m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brwinów

Brwinów,mazowieckie

998 700 zł156 m² 6 402 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży - Zapraszamy na Prezentację - bardzo ładny, nowy Bliźniak o powierzchni ok. 155 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany w pięknym rejonie Brwinowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kopaniec

Kopaniec,dolnośląskie

850 000 zł340 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 525 m²

Do sprzedania niepowtarzalny dom z bali w Kopańcu o powierzchni 340m 2 na działce o powierzchni 1525m 2 9 pokoi, 4 sypialnie, 3 łazienki rok budowy 2010 dom z bali, budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rembertów

Warszawa,mazowieckie

1 220 000 zł140 m² 8 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:452 m²

Ładny 6-letni dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok 140m2, użytkowa z garażem 110m2. Parter z użytkowym poddaszem wybudowany z najlepszych materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

680 000 zł146 m² 4 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bardzo Ładna Bryła Budynku. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom - segment 4 lokalowy w Bardzo ładnej bryle budynku- przestronny i bardzo funkcjonalny o powierzchni ok 146 m2 zewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

685 000 zł120 m² 5 708 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Nowy Dom- zapraszamy na Prezentację i Przedstawiamy do sprzedaży Nowy , Przestronny i bardzo funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniaka o pow. ok 117 m2, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 534 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom wolnostojący, w stanie surowym otwartym o powierzchni ok. 200 m2, usytuowany na działce o pow. ok. 1534 m2, zdjęcia to wizualizacja. Prosimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jawornik

Jawornik,małopolskie

1 199 000 zł185 m² 6 481,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowocześnie i komfortowo zaaranżowany dom jednorodzinny położony w spokojnej części Jawornika - na Bugaju. Cena ofertowa uwzględnia kompleksowo wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

199 000 zł110 m² 1 809,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą nowego domu na sprzedaż. Dom wg projektu "dom w lucernie" usadowiony na działce 1600 m2. Nieruchomość oferowana to dom wolno stojący, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

649 000 zł152 m² 4 261 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:504 m²

Przedstawiamy i Zapraszamy na Prezentację Nowego Domu do sprzedaży o powierzchni ok. 152 m2, usytuowanego w Nowej inwestycji, na Peryferiach Grodziska Maz. Dom - 1/2 bliźniaka usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzozówka

Brzozówka,kujawsko-pomorskie

548 000 zł191 m² 2 869,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 068 m²

30670. Polecam dom parterowy z użytkowym poddaszem i garażem dwustanowiskowym, niepodpiwniczony. Dom idealny dla 4-5 osobowej rodziny. Na parterze w części dziennej znajduje się: hol,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa

Dąbrowa,wielkopolskie

444 900 zł80 m² 5 561 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Atrakcyjny I funkcjonalny dom Z ogródkiem W przystępnej cenie Polecamy dom na kameralnym, zamkniętym osiedlu położonym w atrakcyjnej lokalizacji na zachodniej granicy Poznania. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gaszowice

Gaszowice,śląskie

545 000 zł178 m² 3 061,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy do sprzedaży dom jednorodzinny położony w Gaszowicach. Idealna oferta dla rodzin z dziećmi! Na parterze: - salon z wyjściem na ogród - otwarta (lub półotwarta) kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

750 000 zł130 m² 5 775,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego wolnostojącego w Osielsku. Nieruchomość stanowi część nowo powstającego kameralnego osiedla składającego się z pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Żoliborz Oficerski

Warszawa,mazowieckie

4 572 474 zł394 m² 11 310,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Żoliborz Oficerski, luksusowa połowa bliźniaka, 394 m2, 5 pokoi, 3 łazienki, basen, sauna, siłownia. Powierzchnia działki 360 m2. Mały ogródek. Rok budowy: lata trzydzieste, generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

545 800 zł119 m² 4 587 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Prezentuję do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 120 m2 usytuowany na działce około 370m2 z ogródkiem oraz garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wysogotowo

Wysogotowo,wielkopolskie

444 900 zł80 m² 5 561 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

695 000 zł138 m² 5 031,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:459 m²

Na sprzedaż lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Idealny dla rodziny. Miejscowość prężnie rozwijająca się oraz bardzo ładna i spokojna. Bardzo dobry dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Koszyce

Piła,wielkopolskie

1 090 000 zł219 m² 4 986,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:920 m²

Piła - Koszyce, dom jednorodzinny wolnostojący w doskonałej lokalizacji dla rodziny na sprzedaż. Nieruchomość zlokalizowana w nowej części osiedla Koszyce (k3) w otoczeniu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

700 000 zł130 m² 5 385 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 130 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok.750, w cichej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

530 000 zł102 m² 5 185,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:122 m²

Do sprzedania ostatni wolny segment skrajny w zabudowie szeregowej w Kiełczowie, jedynie 15 minut od centrum Wrocławia. W ramach inwestycji powstają 2 segmenty w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Karłowice

Wrocław,dolnośląskie

1 300 000 zł145 m² 8 966 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:813 m²

Na sprzedaż poniemiecki dom wolnostojący na Karłowicach - jednej z najpiękniejszych dzielnic we Wrocławiu. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 145m2, na które składa się: przyziemie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Czarna,podkarpackie

430 000 zł160 m² 2 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Platinium Develop przedstawia dom wolnostojący w Czarnej obok Dębicy o powierzchni łącznie 160 m2 z ogrodem 600 m2. Dom posiada dwie kondygnację wraz z podpiwniczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rokicińska

Łódź,łódzkie

610 000 zł90 m² 6 778 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:465 m²

Więcej informacji: lub biurow godz. 9-17 od poniedziałku do piątku e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; jeśli szukasz nowoczesnego i energooszczędnego domu dla siebie lub rodziny, do którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Floksowa

Poznań,wielkopolskie

760 000 zł300 m² 2 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:394 m²

Sprzedam dom wolno stojący położony w Poznaniu na Os. Kwiatowym przy ul. Floksowej.( róg Floksowej i Łubinowej) Budynek ukończony w 1989r., budowany z cegły, klocek. Pow. budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Rokitki

Rokitki,dolnośląskie

265 000 zł42 m² 6 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:431 m²

Dom letniskowy w Rokitkach oddany do użytkowania w 2019r. Media : woda, kanalizacja, prąd. Konstrukcja : Fundamenty betonowe , zbrojone .Ściany zewnętrzne oraz podłoga z bali ocieplone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Glinik

Glinik,podkarpackie

189 500 zł110 m² 1 722,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 820 m²

Oferta na wyłączność! Prezentujemy do sprzedaży dom wolnostojący wraz z zabudowaniami na działce 98,20 ar w miejscowości Glinik (gm. Wielopole Skrzyńskie). Nieruchomość składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dojlidy Górne

Białystok,podlaskie

650 000 zł149 m² 4 362,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

*** nowoczesne domy typu bliźniak *** *** stan deweloperski *** *** dojlidy górne *** Polecamy do sprzedaży domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dołuje

Dołuje,zachodniopomorskie

1 290 000 zł184 m² 7 010,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Tylko u Nas! Wyjątkowy dom w Dołujach! Na sprzedaż piękny dom z 4 sypialniami z dużym ogrodem! Powierzchnia domu: 184m2 Powierzchnia działki: 1400m2 Ilość sypialni: 4 Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szczedrzyk

Szczedrzyk,opolskie

590 000 zł240 m² 2 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący o powierzchni ok.200m2, położony na 10 arowej działce w centrum miejscowości Szczedrzyk gmina Ozimek. Dom składa się z 7 pokoi, 2 łazienek, wc, kuchnię, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Dolina Zielona

Zielona Góra,lubuskie

1 190 000 zł271 m² 4 391,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:692 m²

Dom wolnostojący W atrakcyjnej lokalizacji Nieruchomość położona w centrum Zielonej Góry, w cichej i spokojnej okolicy. Działka została zaprojektowana od podstaw przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

444 900 zł80 m² 5 561 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

390 000 zł125 m² 3 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:799 m²

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentację rozpoczętej budowy w okolicach Pałacu Paulinum. Powierzchnia użytkowa 1 segmentu - ok.125 m2. Parter: przedsionek, salon z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jędrzychów

Jędrzychów,dolnośląskie

449 000 zł100 m² 4 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Rezerwacja Oferta bez prowizji! Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący w Jędrzychowie w dobrej lokalizacji! Nieruchomość znajduje się w miejscowości Jędrzychów - szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

530 000 zł207 m² 2 561,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:256 m²

Nowa Cena! tylko U nas! Biuro gzan nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę. Dom w zabudowie segmentowej położony jest na osiedlu Nowy Port przy ul. Parkowej oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tuczno

Tuczno,wielkopolskie

1 295 000 zł250 m² 5 180 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu dostępną jedynie w fms nieruchomości Dom został posadowiony na dużej ustawnej działce o powierzchni 1200m2, w otulinie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strzelno

Strzelno,kujawsko-pomorskie

649 000 zł245 m² 2 648,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowy dom w okolicach Strzelnie. Dom usytuowany jest zaledwie 3 min od centrum miasta. W odległości 50 m znajduję się sklep. Jest to dom około 60-letni, wybudowany z cegły,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij