dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 233 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 233 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, Okęcie

Warszawa,mazowieckie

2 600 000 zł189 m² 13 756,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:966 m²

Biuro nieruchomości Hampton Home ma przyjemność zaprezentować Okęcie Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 189 m2 Rok budowy 1982, materiał bud: cegła, dach - blacha. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł115 m² 12 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedaż | 115 m2 | dom | Warszawa Białołęka Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący z 2003 r. o powierzchni użytkowej 115m2, na działce o powierzchni 700m2. Parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wohyń

Wohyń,lubelskie

199 999 zł258 m² 775,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż dom w mieście Wohyń : Najważniejsze informacje : 1. Dom murowany o trzech kondygnacjach naziemnych tj. parter, i piętro i użytkowe poddasze. 2. Działka 5000 m2 3. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krzeptów,dolnośląskie

610 000 zł129 m² 4 710,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Piękny Dom na nowo powstającym osiedlu w Kębłowicach koło Wrocławia. Zakup bezpośrednio od Dewelopera bez podatku pcc i prowizji. -Rynek: pierwotny -rodzaj zabudowy: zabudowa bliźniacza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

920 000 zł210 m² 4 380,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom mieszkalny wolnostojący parter+ dwie kondygnacje w Kątach wrocławskich, na osiedlu domków jednorodzinnych. Budynek powstał pod koniec lat osiemdziesiątych, zamieszkany od 1989r. Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

889 900 zł219 m² 4 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej wykończony w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 220 m2 położony na działce ok 800 m2. Rozkład domu jest następujący: parter :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

699 000 zł220 m² 3 177,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:545 m²

Oryginalny, z ciekawą architekturą, funkcjonalny dom Z garażem! Polecam dom jednorodzinny w Strzyżewicach o powierzchni mieszkalnej 190m2 plus podpiwniczenie 40,80m2 z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pod Chałupkami

Przeworsk,podkarpackie

450 000 zł124 m² 3 629,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Bez prowizji, bez pcc! W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom wolnostojący w stanie deweloperskim w Przeworsku. Dom parterowy z użytkowym poddaszem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 670 000 zł260 m² 6 423,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mam przyjemność zaproponować na sprzedaż uroczy dom miejski w zabudowie bliźniaczej na nieprzeciętnym, eleganckim i kameralnym osiedlu przy Wale Miedzeszyńskim i Moście Południowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

720 000 zł360 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

Dom z lat 80-tych w Tłokini Kościelnej, 3km od Kalisza, o powierzchni użytkowej 300m2. Dwie kondygnacje + piwnica z garażem (możliwość aranżacji dwóch niezależnych mieszkań).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mirowice

Mirowice,mazowieckie

550 000 zł7 500 m² 73,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 500 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 110 m 2 + poddasze, na działce 7500 m 2 w którym znajdują się : - cztery pokoje po ok 25 m 2 (wszystkie umeblowane), łazienka z ubikacją ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Parkitka

Częstochowa,śląskie

699 000 zł140 m² 4 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:268 m²

Na sprzedaż luksusowy dom w zabudowie szeregowej w świetnej lokalizacji w cichej , spokojnej , zielonej dzielnicy Tysiąclecie. Powierzchnia całkowita 140 m2 , powierzchni użytkowej 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

900 000 zł252 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Mieszkanie w mieście czy dom pod miastem? u3d Nieruchomości dla Inwestora ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesny dom w zabudowie jednorodzinnej, wolnostojący, z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sopotnia Mała

Sopotnia Mała,śląskie

370 000 zł141 m² 2 624,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Sopotnia mała. Funkcjonalny dom w otoczeniu gór i lasów. Jeżeli marzysz o świeżym górskim powietrzu, pięknych widokach i nieograniczonej przestrzeni, to ten dom czeka właśnie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Koziełka

Knurów,śląskie

580 000 zł128 m² 4 531,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:192 m²

Oferujemy na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej na osiedlu w Knurowie przy ulicy Koziełka. Bliskość centrum i spokojna ok olica jest głównym czynnikiem rozbudowy nowego osiedla, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

680 000 zł137 m² 4 964 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:880 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom- wolnostojący o powierzchni ok. 137 m2, usytuowany na ładnej działce o powierzchni ok.880 m2, w cichej i malowniczej okolicy Jaktorowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rzepakowa

Kraków,małopolskie

599 000 zł185 m² 3 231,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:565 m²

Wyłączna sprzedaż- tylko u nas :-) Mam przyjemność zaoferować do zakupu unikalną nieruchomość-dom w zabudowie bliźniaczej położony na wyjątkowo dużej działce o pow. 5,65a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Szombierki

Bytom,śląskie

1 400 000 zł205 m² 6 836 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:687 m²

Bytom Szombierki - Dom z widokiem na srebrne stawy oraz pole golfowe Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny dom o powierzchni 204,81 m2 położony na działce o powierzchni 687.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Marysin Wawerski

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł438 m² 3 631,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:517 m²

Nieruchomość zlokalizowana jest na bliskim Wawrze w Marysinie Wawerskim, blisko do komunikacji miejskiej oraz skm-ki. Sąsiedztwo spokojne stanowi zabudowę jednorodzinną, brak uciążliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Senatorska

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł127 m² 4 333,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

Rynek pierwotny! oferta deweloperska! 0% prowizji I brak podatku pcc 2% Biuro Nieruchomości dobry adres ma przyjemność zaprezentować nowe, jedyne w swoim rodzaju domu szeregowe na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Bielska

Kozy,śląskie

900 000 zł220 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do wynajęcia budynek w Kozach kolo biedronki.Ze względu na swoją lokalizację, tuż przy drodze o dużym natężeniu ruchu oraz pieszych jest to IDEALNE MIEJSCE do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Nowobramskie

Koszalin,zachodniopomorskie

530 000 zł150 m² 3 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:530 m²

Dom-bliźniak 94 m2 z mieszkaniem 30 m2 i budynkiem usługowym 54 m2 na Osiedlu Nowobramskim w Koszalinie. Dom: położony a zacisznym miejscu piętrowy budynek z dachem dwuspadowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stara Sucha

Stara Sucha,mazowieckie

108 000 zł70 m² 1 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Siedlisko na sprzedaż w Cichej i spokojnej okolicy Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica piekny widok Nieruchomość złożona z: pokój 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Senatorska

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł127 m² 4 727,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

700 000 zł130 m² 5 385 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 130 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok.750 M2, w cichej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osowiec

Osowiec,mazowieckie

748 900 zł170 m² 4 405 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom wolnostojący, w stanie surowym zamkniętym plus ( rozprowadzenie elektryki + woda ). Nieruchomość powierzchni ok. 170 m2, usytuowany na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kobyłka,mazowieckie

1 300 000 zł210 m² 6 202,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:877 m²

Motywem przewodnim tej nieruchomości jest zieleń. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

729 900 zł182 m² 4 010 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom - Bliźniak o pow. ok. 182 m2 , usytuowany na nowym osiedlu, na działce ok. 650 m2. Rozkład Domu : Parter : - Wiatrołap: ok. 3,70m2; - kuchnia: ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kosina,podkarpackie

629 000 zł220 m² 2 852,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 155 m²

Link do wideoprezentacji: tylko u nas! Na sprzedaż dom wolnostojący z 2010 roku wybudowany według projektu "murator c117a" o powierzchni użytkowej 127 m 2 zlokalizowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona

Dębnica Kaszubska,pomorskie

440 000 zł205 m² 2 146,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolno stojący o powierzchni 205 m2, na działce o powierzchni 900 mkw. dwu kondygnacyjny, podpiwniczony, 2 garaże, budynek gospodarczy ok. 32 mkw; układ: przyziemie: garaż, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

580 000 zł126 m² 4 603 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bardzo Ładna Bryła Budynku. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom - segment 4 lokalowy w Bardzo ładnej bryle budynku- przestronny i bardzo funkcjonalny o powierzchni ok 146 m2 zewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

499 000 zł123 m² 3 828,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Uwaga! Został ostatni środkowy segment -rezerwacja! Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje Państwu do sprzedaży nowe domy w zabudowie szeregowej o całkowitej powierzchni 122,51 m2 na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kamień,podkarpackie

350 000 zł207 m² 1 692,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom wolnostojący zlokalizowany w Kamieniu w powiecie rzeszowski, cichym i spokojnym otoczeniu domów jednorodzinnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

675 000 zł180 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom wolnostojący o powierzchni ok. 180 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany w pobliżu innych domów jednorodzinnych dość blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

630 000 zł116 m² 5 431 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiam do sprzedaży nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok.116 m2 położony na działce ok.400 m2 z ogródkiem 160 m2 Parter : -wiatrołap - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

599 000 zł105 m² 5 705 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 105 m2, usytuowany ładnej działce o powierzchni ok.370, na peryferiach Grodziska Mazowieckiego. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bezrzecze

Szczecin,zachodniopomorskie

1 500 000 zł236 m² 6 355,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:544 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom wolnostojący z pięknym, zadbanym ogrodem z licznymi nasadzeniami. Dom został wybudowany w 1985 roku, a generalny remont przeprowadzono 8 lat temu. Zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

839 000 zł160 m² 5 244 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 160 m2, z garażem w bryle budynku, o wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wola Batorska

Wola Batorska,małopolskie

710 000 zł140 m² 5 071 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do sprzedania posiadamy dom dwurodzinny położony 1,5 km od Niepołomic w miejscowości Wola Batorska. Dom wybudowany w latach 90-tych z cegły, położony na działce o powierzchni 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Rocha

Rzeszów,podkarpackie

999 000 zł300 m² 3 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Jeśli marzysz o domu w świetnej lokalizacji, blisko centrum z pełną infrastrukturą a przy okazji na spokojnym i cichym osiedlu w bezpiecznym i przyjaznym sąsiedztwie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Błędowo

Błędowo,mazowieckie

409 320 zł183 m² 2 240,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W ofercie projekt Patrycja z Garażem Dom o powierzchni użytkowej 155 m2 w cenie od 409 tyś. Projekt w podanej cenie obejmuje dom w stanie surowym zamkniętym. Dom może być.