dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 233 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 233 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

1 300 000 zł147 m² 8 855 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Ostatni dom! Zapraszamy do zakupu nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej w Józefosławiu. W pobliżu znajdą Państwo wszystko, co niezbędne do komfortowego życia dla rodziny: - szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

4 000 000 zł4 200 m² 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:202 067 m²

Zapraszam do zapoznania się Z ofertą oraz składania propozycji cenowych Przedmiotem oferty sprzedaży jest prawo własności nieruchomości gruntowej składającej się z działek nr 74/8, 74/24,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Korfowe

Korfowe,mazowieckie

859 000 zł210 m² 4 090,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:65 000 m²

Sprzedam nieruchomość, gospodarstwo rolne, dom z zabudowaniami gospodarczymi oraz las w Kampinoskim Parku Narodowym. Na całość składa się: dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ochota

Warszawa,mazowieckie

2 480 000 zł161 m² 15 403,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Premium hampton home ma przyjemność zaprezentować: dom przy parku szczęśliwickim ,spokojna cicha okolica,Blue City Rynek: wtórny Liczba pokoi: 5 Rodzaj zabudowy: szeregowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

39 000 zł30 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:615 m²

Oferujemy na sprzedaż działkę rod w urokliwym miejscu! Powierzchnia działki wynosi 615 m2. Na działce znajdują się dwa niezależne domki - w jednym jest zaaranżowana kuchnia, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Główna

Kowary,dolnośląskie

625 000 zł119 m² 5 252,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Zapraszam na prezentację przytulnego domu w Kowarach o powierzchni użytkowej 119m2 , całkowitej 133m2. Dom po kapitalnym remoncie ogrzewany piecem wszystko palnym. Jest możliwość ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

570 000 zł122 m² 4 654,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wysoki standard wykończenia ogrzewanie podłogowe na parterze oprócz garażu oraz na górze W łazience! rolety na parterze elektryczne! działka ogrodzona łącznie Z frontem! podjazdy kostka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

600 000 zł119 m² 5 042 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiam do sprzedaży 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim o pow ok.96 m 2 usytuowanego na działce ok 750 m 2 Rozkład PARTER -Salon o pow.ok.21.8 m 2 -Kuchnia o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wiczlino

Gdynia,pomorskie

943 000 zł69 m² 9 507,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferuję tą konkretną działkę (z ceną:590 tys. zł) oraz usługę budowy na niej domu jednorodzinnego. Sam dom ( 353 tys. zł - projekt: 'w porzeczkach 2_967' ) jest w stanie deweloperskim - clasic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marysieńki

Warszawa,mazowieckie

3 500 000 zł382 m² 9 162,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:469 m²

Zapraszam na prezentacje domu na żywo , Dom o powierzchni 382 m2 Cztery poziomy Taras 108 m2 Klimatyzacja Ogród W skład nieruchomości wchodzą Poziom 0 * Garaż na dwa auta - jeden za drugim *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

650 000 zł115 m² 5 652 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy! sprzedam bezpośrednio! bez prowizji bez podatku pcc! Dom mieści się zaledwie 15 minut jazdy od centrum, dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Mehoffera

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł177 m² 7 627,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Spółka deweloperska oferuje dom w zabudowie bliźniaczej w Choszczówce przy ul. Mehoffera 167 w ekologicznie czystym elitarnym obszarze otoczonym zielenią. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czaniec

Czaniec,śląskie

549 000 zł110 m² 4 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Umowa przedwstępna Mamy przyjemność zaoferować Państwu dom jednorodzinnym zlokalizowany we miejscowości Czaniec. Dom ma 85 m2 powierzchni użytkowej: parter: kuchnia, jadalnia, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Górna

Łódź,łódzkie

1 179 000 zł260 m² 4 535 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:860 m²

Więcej informacji: lub biurow godz. 9-17 od poniedziałku do piątku e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; jeśli Szukasz Wyjątkowego i Przestronnego Domu - To Ta Oferta jest Dla Ciebie! lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

1 450 000 zł170 m² 8 554,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Do sprzedaży dom zaprojektowany dla czteroosobowej rodziny. Część dzienną stanowi salon z szerokim przeszkleniem tarasowym, które płynnie komunikuje dom z ogrodem. Oryginalnie zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grójec

Grójec,mazowieckie

890 000 zł642 m² 1 386,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:642 m²

Do sprzedania dom 240 m 2 z dwoma lokalami użytkowymi na parterze (można je przerobić na pomieszczenia mieszkalne) Dom 240 m 2 na działce 642 m 2 w skład, którego wchodzi :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Górny Sopot

Sopot,pomorskie

3 300 000 zł250 m² 13 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:891 m²

Niewiele jest nowych domów w Górnym Sopocie. A lokalizacja to znakomita, niebanalna, spokojna, cicha, mocno zielona, bo dom poprzez wąską uliczkę osiedlową opiera się o ścianę lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 350 000 zł192 m² 7 031,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie deweloperskim w Józefowie w doskonałej lokalizacji, idealny dla rodziny. Dom składa się z: parter 56m2 : -wiatrołap 4.62m2 -hol 8.09 m2 -gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 300 000 zł170 m² 7 660,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zwiedzaj tę nieruchomość bez wychodzenia z domu klikając w link lub ikonę wirtualnego spaceru! Biuro Nieruchomości Eksperci oferuje Państwu parterowy dom jednorodzinny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Orzesze,śląskie

899 000 zł165 m² 5 448,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:806 m²

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Szukasz domu z bardzo niskimi kosztami utrzymania z basenem oraz całkowicie wyposażonego domu wolnostojącego, posadowionego na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Maciejowa

Jelenia Góra,dolnośląskie

580 000 zł127 m² 4 566,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Do zaoferowania dom wolnostojący w Maciejowej obok Jeleniej Góry Na sprzedaż energooszczędny dom wolnostojący w stanie developerskim z przepięknym widokiem na góry. Piec dwufunkcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czerwonak

Czerwonak,wielkopolskie

849 000 zł300 m² 2 830 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Polecam atrakcyjny dom jednorodzinny o powierzchni 300m2 położony na działce 510m2 w Czerwonaku w bliskiej odległości od lasu i Puszczy Zielonki. Budynek wybudowany w końcowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pilchowice

Pilchowice,śląskie

950 000 zł250 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 570 m²

Gmina pilchowice: proponujemy do sprzedaży komfortowy dom wybudowany w 2003 roku. Dom wybudowany z porothermu, docieplony styropianem. Drewniane okna, drzwi wewnętrzne, dębowe parkiety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł129 m² 4 255,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:343 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję w zabudowie szeregowej realizowaną w Rzeszowie przy ulicy Sikorskiego. Nasze doświadczenie, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

220 000 zł70 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:46 400 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 4,6400 ha zabudowana domem o pow. ok 70m2 oraz budynkiem gospodarczym o pow. ok 80m2 do kapitalnego remontu. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krosno Odrzańskie

Krosno Odrzańskie,lubuskie

345 000 zł151 m² 2 284,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 477 m²

Dom nad jeziorem w Bronkowie idealny pod inwestycje Dom dwukondygnacyjny z dwoma niezależnymi wejściami do budynku, częściowo podpiwniczony, położony przy drodze publicznej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Letnia

Reda,pomorskie

619 000 zł193 m² 3 207,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:214 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej położony na osiedlu domów jednorodzinnych w Redzie na ul. Letniej w spokojnym zakątku miasta, w pobliżu lasu i terenów zielonych. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

899 000 zł187 m² 4 807,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:801 m²

Domy Domy o powierzchni 187 m2 zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających domownikach. Parter budynku został zaprojektowany z przestronnym salonem połączonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

880 000 zł126 m² 6 957,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:369 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu wykończony w najwyższym standardzie dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 126,48 m2 zlokalizowany w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

889 900 zł219 m² 4 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej wykończony w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 220 m2 położony na działce ok 800 m2. Rozkład domu jest następujący: parter :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ściegny

Ściegny,dolnośląskie

429 000 zł200 m² 2 145 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Proponuję Państwu poniemiecki dom wolnostojący w malowniczej wsi Ściegny nieopodal Karpacza. Na powierzchnię domu składa się: parter - salon z wyjściem na ogród, kuchnia ze spiżarnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kasztanowa

Czaplinek,zachodniopomorskie

340 000 zł60 m² 5 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferta bez prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży parterowy dom jednorodzinny, położony na kameralnym osiedlu Wiejska, w malowniczej miejscowości Czaplinek. Czaplinek położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

529 000 zł136 m² 3 889,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Nowe domy! Dotyczy segmentów: s4,S5 oraz S8,S9 oraz pcc2%! dom: w zabudowie szeregowej ( środkowy- działka 260m2) Powierzchnia użytkowa- 136m2 Stan surowy zamknięty! Parter składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

499 900 zł112 m² 4 463 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:124 m²

Garaż! dobra cena! spokojne ciche zielone miejsce! lokalizacja: kiełczów Osiedle Stroczykowe (miejscowość położona tuż przy granicy w Wrocławiem). Dobry i szybki dojazd do miasta, przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rumia,pomorskie

799 000 zł192 m² 4 161,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:311 m²

Bezpieczna prezentacja nieruchomości Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów wszystkie prezentacje przeprowadzane są zgodnie z najnowszymi zaleceniami who. Lokalizacja Rumia ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

680 000 zł137 m² 4 964 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:880 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom- wolnostojący o powierzchni ok. 137 m2, usytuowany na ładnej działce o powierzchni ok.880 m2, w cichej i malowniczej okolicy Jaktorowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sosnowa

Złotniki,wielkopolskie

750 000 zł149 m² 5 034 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej 149m2 plus garaż 15,8m2 położony w Złotnikach, ul. Sosnowa - cegła z 2003 roku - powierzchnia działki 336 m2 - ogródek ok. 100 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaworowa

Koszalin,zachodniopomorskie

440 000 zł103 m² 4 271,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Promocja! nowa niższa cena Piętro domu w willowej dzielnicy Koszalina - rokosowo, ul. Jaworowa. Mieszkanie o pow.103 m2, składające się z 4 pokoi, kuchni, przedpokoju,dużej łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 095 000 zł326 m² 6 426,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 545 m²

Tylko W premium! Zapraszam do zakupu wyjątkowego domu na bydgoskich Ginkach. Niezwykle elegancki, wykończony z materiałów najwyższej jakości dom zachwyca już od samego wejścia. Dębowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Drezdenko,lubuskie

820 000 zł130 m² 6 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Opis Sprzedam dom wolnostojący z garażem i budynkiem gospodarczym ( pokój kuchnia letnia łazienka ) Dom położony jest w cichym i spokojnym miejscu nie daleko od centrum Drezdenka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Małe Rudy

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

599 000 zł130 m² 4 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:866 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom o powierzchni 130m2 w Małych Rudach k. Rynarzewa. Lokalizacja - Miejscowość Małe Rudy położone są w gminie Szubin. Idealne miejsce dla rodzin.