dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 209 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 209 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Koninko

Koninko,wielkopolskie

456 500 zł110 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Kupujący jest zwolniony Z podatku od czynności cywilno-prawnych (podatek pcc) oraz nie płaci prowizji - Oferta bezpośrednio od dewelopera. Z nami oszczędzasz realnie! - 15% zniżki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ciasna,śląskie

385 000 zł205 m² 1 880,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny w miejscowości Ciasna przy ul. Zjednoczenia, powiat lubliniecki. Jeśli szukacie dla siebie domu w spokojnej oraz zielonej okolicy - jest to oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, Zacisze

Warszawa,mazowieckie

1 850 000 zł300 m² 6 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:280 m²

Warszawa Dom Bliźniak 300m2 + Domek dla gości 40m2. Idealny do własnej aranżacji. Na sprzedaż mamy dom bliźniak o powierzchni 300 m2 + domek dla gości 40 m2 na działce 280 m2, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osiek

Osiek,dolnośląskie

390 000 zł180 m² 2 162,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wyłącznie W naszym biurze! Dom w zabudowie szeregowej (projekt dom w klematisach 12 (s)), o powierzchni użytkowej 117,95 m2, w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kłaj

Kłaj,małopolskie

649 000 zł115 m² 5 643 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta sprzedaży wolno-stojącego domu o powierzchni 115 m2 mieszczącego się na 5 ar działce w centrum Kłaja. Dom wybudowany w 1998 r. przeszedł gruntowny remont i nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

600 000 zł119 m² 5 042 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiam do sprzedaży 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim o pow ok.96 m 2 usytuowanego na działce ok 750 m 2 Rozkład PARTER -Salon o pow.ok.21.8 m 2 -Kuchnia o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Jaspisowa

Rzeszów,podkarpackie

436 000 zł83 m² 5 246,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą domów w zabudowie szeregowej. Kontynuujemy rezerwację trzeciego etapu budowy segmentów mieszkalnych na nowym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Krzekowo

Szczecin,zachodniopomorskie

509 000 zł112 m² 4 544,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:267 m²

Przedstawiamy przepiękny ekologiczny dom w technologii hbe, który posiada ściany i strop z litego drewna! Genialna lokalizacja na Krzekowie zapewnia z jednej strony spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żelechowa

Szczecin,zachodniopomorskie

1 500 000 zł260 m² 5 766,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:701 m²

Na sprzedaż dom o całkowitej powierzchni 260 m2. Dom usytuowany na narożnej działce o powierzchni 700 m2. Budynek liczy 4 kondygnacje. Pierwszą kondygnację stanowi część gospodarcza, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dołuje

Dołuje,zachodniopomorskie

899 000 zł134 m² 6 688,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący w miejscowości Dołuje. Wybudowany w 2009 roku, o powierzchni całkowitej 134,4 m2, użytkowej 93,3 m2. Garaż o powierzchni 18 m2. Na parterze domu znajduje się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Barzkowice

Barzkowice,zachodniopomorskie

275 000 zł71 m² 3 872,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny dom położony we wsi Barzkowice (ok. 20 km od Stargardu). Nieruchomość o statusie lokalu mieszkalnego w skład której wchodzą następujące pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 100 000 zł475 m² 4 421 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Rezydencja z platanem w milanówkuze względu na swoją niezwykłą urodę oraz majestatyczny wygląd, platan klonolistny stał się inspiracją dla wielu artystów i twórców filmowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

839 000 zł160 m² 5 244 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 160 m2, z garażem w bryle budynku, o wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sowińskiego

Zielonka,mazowieckie

1 850 000 zł350 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:715 m²

Kupując ten dom zyskasz komfort i bardzo dużą przestrzeń. Zadbany ogród i tarasy dadzą Ci wytchnienie w zacisznym miejscu miasta. Natomiast funkcjonujący tu od lat wynajem - stały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł157 m² 6 942,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Hampton Home prezentuje nowo wybudowane 4 segmenty wg projektu gwarek. Początek budowy XII 2020, planowane zakończenie XI 2021. Gwarek, to dom z użytkowym poddaszem, przeznaczony dla 4-5-osobowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

680 000 zł135 m² 5 037 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nieruchomość w bliskiej odległości od Grodziska Mazowieckiego. Świetna lokalizacja i doskonały dojazd do A2 oraz trasy katowickiej. 1/2 bliźniaka z dużą, leśną działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konikowo

Konikowo,zachodniopomorskie

499 000 zł125 m² 3 982,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Nowoczesne domy blisko koszalina W atrakcyjnych cenach! Już ruszył kolejny etap budowy, można dokonywać rezerwacji! Przedstawiamy ofertę domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

680 000 zł130 m² 5 231 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:401 m²

Przedstawiam do sprzedaży nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok.130 m2 na działce o pow ok. 400 m2 z ogródkiem ok 160 m2 Parter : -wiatrołap - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skalmierzyce

Skalmierzyce,wielkopolskie

1 400 000 zł188 m² 7 446,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 158 m²

Dom O wysokim standardzie wykończenia. Wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym o pow. całkowitej 240 m2, pow.użytkowej 188m2. Parter domu posiada salon z jadalnią i aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zmorskiego

Sobótka,dolnośląskie

686 001 zł144 m² 4 780,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Pompa ciepła w cenie. Środkowy szereg o powierzchni ok.143,53 m2 (z ogrodem o powierzchni ok. 84,60 m2 - 45,6m2 ogród za domem + 36m2 przed budynkiem), położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Iwiczna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

795 000 zł182 m² 4 368,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:644 m²

-sprzedaż wstrzymana- atrakcyjny, zadbany, wolnostojący dom parterowy o pow. 182 m2 w malowniczej, spokojnej okolicy. Posadowiony na prostokątnej działce o pow. 644 m2 Dom przygotowany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sochaczewska

Kaputy,mazowieckie

1 289 220 zł141 m² 9 138,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Kupujesz od dewelopera - nie płacisz prowizji i podatku pcc. Idealny dla dużej rodziny. Ostatni dom wolnostojący gotowy do odbioru. To trzeba zobaczyć! Rozkład parteru: - salon, - jadalnia - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

530 000 zł131 m² 4 042,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:242 m²

Marzysz o dużej przestrzeni mieszkalnej i wypoczynku we własnym ogrodzie? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów jednorodzinnych z II etapu Inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

2 990 000 zł520 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferujemy do sprzedaży kamienice o pow. 520m2 położoną w centrum Błonia. W skład kamienicy wchodzi: 1. Mieszkanie o pow. 80m2 ( 2 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, hol ) 2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tarnogórska

Świerklaniec,śląskie

599 000 zł170 m² 3 523,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:793 m²

Klasyczny dom do wprowadzenia. Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Szukasz tradycyjnego domu z ogrodem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dom wolnostojący, gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wólka Mlądzka

Otwock,mazowieckie

1 000 000 zł250 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Do sprzedania dom wolnostojący z 2009 roku, (4 pokoje) o powierzchni całkowitej 250 m2, użytkowej 150 m2 na działce 1003 m2 w Otwocku - Wólka Mlądzka. Dom zbudowany z cegły max 29,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Straconka

Bielsko-Biała,śląskie

997 000 zł267 m² 3 734,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:907 m²

NA sprzedaż! oferta zarezerwowana do 31.08.2021! Budynek jednorodzinny w atrakcyjnej dzielnicy Bielska-Białej (Straconka) o powierzchni użytkowej 267 m2 na ogrodzonej i zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Długa Kościelna

Długa Kościelna,mazowieckie

1 100 000 zł191 m² 5 750,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:914 m²

Przestronny dom wolnostojący z garażem, tylko 30 minut od Warszawy. Piętrowy dom niedaleko Warszawy w gminie Halinów, wybudowany na działce 914 m2 z dużym zadbanym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żołnierska

Łódź,łódzkie

1 400 000 zł180 m² 7 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 275 m²

Nieruchomości Kłosek polecają: - zadbany dom 180m2 na Starym Złotnie. Opis szczegółowy: jednopiętrowy dom położony na działce o powierzchni 1275m2. Dom wybudowany w 2000 roku. Dach kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Odolanowska

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

400 000 zł300 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 729 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom 220 m2 w Ostrowie Wielkopolskim usytuowany na działce o powierzchni 2729 m2. Nieruchomość do własnej aranżacji z dużym potencjałem, za względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Żytnia

Niepruszewo,wielkopolskie

199 000 zł50 m² 3 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:568 m²

Niepruszewo - działka budowlana na terenie objętym mpzp z domkiem o pow. zabudowy 35 m2 - w pięknym, spokojnym miejscu - przed działką nie będzie sąsiada ponieważ jest pas zieleni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Hallera

Pępowo,pomorskie

549 000 zł77 m² 7 154,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Atuty nieruchomości: - cicha i spokojna okolica, - blisko przedszkola i szkoły, - wysoki standard wykończenia, - niskie opłaty, - gotowe do wprowadzenia, - 10 km do obwodnicy Trójmiasta. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poziomkowa

Żory,śląskie

410 000 zł154 m² 2 657,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 037 m²

Witam serdecznie Już niebawem ruszamy z kolejną rodzinną inwestycją! Wracamy na Rogoźną - jedną z najfajniejszych dzielnic do zamieszkania - tym razem ulica Poziomkowa (z wszystkimi mediami -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

589 000 zł128 m² 4 584,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

telefon kontaktowy: przepiękna okolica - dom przy lesie kupujący nie płaci podatki pcc Polecam dom wolnostojący w stanie deweloperskim, wybudowany na podstawie projektu "mini ", zlokalizowany tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Częstochowa,śląskie

460 000 zł140 m² 3 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferuję Państwu na sprzedaż dom położony w dzielnicy Stradom. Powierzchnia użytkowa nieruchomości 140m2 składa się na nią: parter salon, sypialnia, kuchnia, łazienka Piętro salon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 080 000 zł196 m² 5 510,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:857 m²

Polecamy do zakupu wolnostojący dom w najbardziej ekskluzywnej i pożądanej miejscowości na przedmieściach Bydgoszczy. Szybki i sprawny dojazd do centrum miasta. Odległość do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Góra,dolnośląskie

399 000 zł200 m² 2 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:150 m²

nowa cena dom Z potencjałem cena do negocjacji! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 200 m2 (powierzchnia użytkowa 182 m2) na działce o powierzchni 150 m2. Cena sprzedaży wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł350 m² 3 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:742 m²

| okolice Wrocławia, jelcz-Laskowice,dom wolnostojący,sprzedaż,cena: 1 150 000zł Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, l. Bożka7. Oferta dla klientów indywidualnych lub inwestorów!. Na sprzedaż duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strzygłowska

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł220 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:268 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na osiedlu zamkniętym, cicha spokojna okolica. W bliskim sąsiedztwie nowa trasa południowa obwodnica S2, szkoła podstawowa, przedszkole, sklep spożywczy, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żerniki

Wrocław,dolnośląskie

915 000 zł123 m² 7 439,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:289 m²

Bez prowizji, bez podatku pcc cena deweloperska - 915 000 zł Lokalizacja: inwestycja znajduje się w cichej, spokojnej, zielonej dzielnicy - Żerniki, zaledwie 9km od Wrocławskiego Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

699 000 zł300 m² 2 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:8 500 m²

Do sprzedaży kamienica po remoncie o powierzchni 300 m2, na działce 8,5 ar. Dom usytuowany przy jednej z głównych ulic Nowego Sącza. Na działce znajduje się również budynek gospodarczy.