dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 187 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 187 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Egiertowo

Egiertowo,pomorskie

437 000 zł104 m² 4 201,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 484 m²

Sprzedaję tą konkretną działkę (z ceną:102 tys. zł) oraz usługę budowy na niej domu jednorodzinnego. Sam dom ( 335 tys. zł - projekt: 'w cieszyniankach 10_826' ) jest w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzyniewo

Dobrzyniewo,wielkopolskie

520 000 zł200 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Poszukujesz parterowego, nowoczesnego domu w pięknej okolicy pod miastem z pełnymi mediami? Ten dom jest dla Cebie! Spełnij swoje marzenie i zamieszkaj w parterowym przestronnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chomiąża Szlachecka

Chomiąża Szlachecka,kujawsko-pomorskie

470 000 zł160 m² 2 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:880 m²

Oferujemy Państwu murowany dom w Chomiąży Szlacheckiej przy jeziorze Oćwieckim. Miejsce dla osób, które cenią sobie spokój, ciszę, możliwość podziwiania malowniczych widoków z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osiek

Osiek,dolnośląskie

320 000 zł129 m² 2 483,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowy dom w zabudowie szeregowej (stan surowy otwarty), o powierzchni całkowitej 128,87 m2 (105,65 m2 powierzchnia użytkowa i 23,22 m2 powierzchnia garażu) - dostępny skrajny segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brwinów

Brwinów,mazowieckie

998 800 zł156 m² 6 403 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży - Zapraszamy na Prezentację - bardzo ładny, nowy Bliźniak o powierzchni ok. 155 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany w pięknym rejonie Brwinowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Rynek

Chełmża,kujawsko-pomorskie

1 600 000 zł686 m² 2 332,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:367 m²

Zostań posiadaczem zabytkowej kamienicy z historią i duszą. Nieruchomość umiejscowiona jest w urokliwej Chełmży na samym rynku. Z wyższych pięter jest widok na jezioro. Sprzedam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Komorowice

Komorowice,dolnośląskie

1 290 000 zł194 m² 6 649,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:652 m²

Dom, komorowice, mam Państwu do zaoferowania dobrze zaprojektowany dom o powierzchni użytkowej 160 m2, do którego przynależy przestronny, dwustanowiskowy garaż o powierzchni 35 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

850 000 zł295 m² 2 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy i Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom oddawany w Stanie Deweloperskim o powierzchni całkowitej ok. 295m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czernica

Czernica,dolnośląskie

1 250 000 zł350 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Gorąco polecam nieruchomość położoną w Czernicy. Nieruchomość idealna na agroturystykę/hotel! Na działce o pow 3500 mkw znajdują się trzy nieruchomości: 1. dom o pow 278,80 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przodkowo

Przodkowo,pomorskie

433 000 zł118 m² 3 669,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 215 m²

Sprzedaję tą konkretną działkę (z ceną:122 tys. zł) oraz usługę budowy na niej domu jednorodzinnego. Sam dom ( 311 tys. zł - projekt: 'w lucernie 4v2_346' ) jest w stanie surowym zamkniętym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nosalewice

Nosalewice,łódzkie

185 000 zł90 m² 2 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Okazja cenowa! Na sprzedaż zadbany dom 90m2 na wsi w Nosalewicach koło Przebdorza. Z daleka od miejskiego zgiełku , piękne widoki ,lasy ( popularne wśród grzybiarzy) a przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Dziesiąta

Lublin,lubelskie

450 000 zł200 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom z lat 80 do remontu. Dojazd do domu z dwóch stron drogami asfaltowymi - uzbrojenie woda z sieci + , prąd, gaz. Piwnica , 2 piętra + poddasze z możliwością adaptacji. Wewnętrzna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

640 000 zł144 m² 4 455,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zakup bez pcc i prowizji! Do sprzedania nowoczesne, przestronne domy w zabudowie szeregowej w podwrocławskich Dobrzykowicach jedynie 12 km od wrocławskiego rynku. W ramach kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Drzonków

Zielona Góra,lubuskie

795 000 zł240 m² 3 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 920 m²

Oferta zawieszona -dom na dużej działce W zielonej górze - drzonków. Nieruchomość, w skład której wchodzi: - budynek mieszkalny wybudowany w 1999 roku, wolnostojący, niepodpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krasiejów

Krasiejów,opolskie

330 000 zł123 m² 2 682,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz domu w spokojnym miejscu, chcesz otworzyć działalność i potrzebujesz garaży i dużej działki? Ta oferta może być dla Ciebie. Prezentujemy do sprzedaży dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamień

Kamień,dolnośląskie

429 000 zł70 m² 6 130,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:263 m²

Oferta bez prowizji od kupującego i podatku pcc. Kwadrans od centrum Wrocławia, pomiędzy Kiełczowem a Długołęką w malowniczym Kamieniu powstaje nowa inwestycja w ramach której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brwinów

Brwinów,mazowieckie

998 900 zł156 m² 6 403 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zwierki

Zwierki,podlaskie

429 000 zł211 m² 2 033,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:436 m²

Polecamy przestronny, funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej segment środkowy B o powierzchni użytkowej 177m2 i powierzchni całkowitej 211m2 położony w kompleksie składającym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brwinów

Brwinów,mazowieckie

749 997 zł156 m² 4 808 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zapraszamy i Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni z garażem w bryle budynku ok. 156 m2, usytuowany na ładnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Góraszka,mazowieckie

1 350 000 zł210 m² 6 429 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom w Góraszce już brzmi dobrze. Duży bardzo ładnie doświetlony dom na działce ze starymi drzewami i robi się jeszcze ciekawiej. Dom w którym wygodnie może zamieszkać rodzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

690 000 zł138 m² 4 994,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:459 m²

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej w standardzie deweloperskim położony w Dobrej. Działka płaska, w kształcie prostokąta o powierzchni ok. 459 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

1 100 000 zł271 m² 4 060,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 211 m²

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa. Już teraz zapraszam na wirtualny spacer po tym wyjątkowym domu - link do spaceru 3D znajdziesz w ofercie. Dom jest sprzedawany w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Natolin

Warszawa,mazowieckie

2 400 000 zł240 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Do sprzedaży segment środkowy na osiedlu Dębina w pobliżu stacji metro Natolin na Ursynowie. Dom z 2000 roku z tarasem i ogrodem o powierzchni całkowitej 240 m2 działka 170m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Turowo

Turowo,zachodniopomorskie

189 000 zł140 m² 1 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 936 m²

Nieruchomość zabudowana domem wolno stojącym o pow. 100 m2, który jest częściowo podpiwniczony, kryty dachówką. Pól domu jest częścią mieszkalną, a druga część domu jest budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wasilków

Wasilków,podlaskie

535 000 zł200 m² 2 675 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Dom jednorodzinny w cichej części centrum Wasilkowa. Na dole znajduje się przestronny salon z jadalnia i kuchnią (salon z możliwością otwartej lub zamkniętej kuchni ), pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł96 m² 6 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu typu bliźniak o powierzchni użytkowej ok. 100 m2. Dom położony na działce o powierzchni ok. 380 m2 w sąsiedztwie niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

620 000 zł129 m² 4 788,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Piękny Dom na nowo powstającym osiedlu w Kębłowicach koło Wrocławia. Zakup bezpośrednio od Dewelopera bez podatku pcc i prowizji. -Rynek: pierwotny -rodzaj zabudowy: zabudowa bliźniacza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Genewska

Warszawa,mazowieckie

2 600 000 zł220 m² 11 818,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:380 m²

Sześciopokojowy, cichy, słoneczny i ustawny dom o pow. 220 m2 w zabudowie szeregowej (skrajny), z działką 380 m2 w kameralnym otoczeniu na warszawskiej Saskiej Kępie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, Ponikwoda

Lublin,lubelskie

6 200 000 zł1 100 m² 5 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowo ekskluzywną rezydencję w Lublinie. Budynek o pow całkowitej 1100 mkw w tym mieszkalnej 550 mkw. Dom wyposażony w saunę ( sucha i mokra), basen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

839 000 zł160 m² 5 244 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 160 m2, z garażem w bryle budynku, o wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

467 000 zł79 m² 5 923,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dwupiętrowe mieszkanie Z ogrodem W skórzewie II etap Udogodnienia: bliskość terenów zielonych, spokojna okolica. Przynależności: wszystkie mieszkania posiadają ogród. Bezpieczeństwo:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kłaczyna

Kłaczyna,dolnośląskie

200 000 zł170 m² 1 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż polecam duży poniemiecki dom zlokalizowany w Kłaczynie. Nieruchomość składa się z powierzchni mieszkalnej ok 170m 2 oraz dwóch budynków gospodarczych. Stan techniczny budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Niepołomska

Wieliczka,małopolskie

654 789 zł128 m² 5 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:166 m²

Wieliczka - funkcjonalne szeregówki Z garażami osiedle: kameralna inwestycja 5 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej z zagospodarowaniem terenu wokół każdego domu. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osowiec

Osowiec,mazowieckie

749 000 zł170 m² 4 406 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom wolnostojący, w stanie surowym zamkniętym plus ( rozprowadzenie elektryki + woda ). Nieruchomość powierzchni ok. 170 m2, usytuowany na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Załęże

Rzeszów,podkarpackie

406 000 zł83 m² 4 885,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Eksperci Nieruchomości przedstawia Państwu 4-pokojowy dom w zabudowie szeregowej. Oferta dotyczy segmentu środkowego. Nieruchomość usytuowana na osiedlu Załęże. Oddanie stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

595 000 zł188 m² 3 164,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Tylko U nas! Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu cudowny dom z pięknym ogrodem położony w zaciszu Sąsieczna. Dom wykonany się w stylu Vintage oraz Cottage Core, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zakopane,małopolskie

4 200 000 zł640 m² 6 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Dom/pensjonat 640 na działce 1030m2 Zakopane. Lokalizacja: cicha i spokojna okolica, bogata w górskie szlaki piesze i rowerowe. Rejon aktywny turystycznie przez cały rok kalendarzowy. Latem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

585 000 zł77 m² 7 637,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:97 m²

Oferta sprzedaży mieszkań W zabudowie szeregowej Z przynależnymi ogródkami oraz dwoma miejscami parkingowymi, położonych na zamkniętym osiedlu W dzielnicy szczecina - gumieńce -.

Szczegóły ogłoszenia