dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 174 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 174 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

530 000 zł100 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż ostatni, skrajny dom w zabudowie szeregowej położony na końcu Kiełczowa przy ulicy Polnej. W okolicy tylko nowe domy, dojazd na posesje drogą gminną, utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Warszawska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

359 000 zł100 m² 3 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:445 m²

Oferta wyłącznie dla klienta gotówkowego. Oferujemy do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w pobliżu ul.Warszawskiej w spokojnym miejscu z dużym garażem ok 23m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

2 170 000 zł236 m² 9 194,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Pięknie wykończony dom z ogromnym potencjałem, pół bliźniaka w Starej Miłosnej. Powierzchnia działki : 312 m2. Na Parterze znajduje się dobrze doświetlony salon z którego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rozewie

Rozewie,pomorskie

1 954 000 zł206 m² 9 485,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:962 m²

Niepowtarzalna nieruchomość położona tuż przy Parku Narodowym, 700 m do morza, 1100 m do latarni. Na działce znajdują się dwa domy całoroczne zbudowane z bali. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wołomin

Wołomin,mazowieckie

540 000 zł210 m² 2 576,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:829 m²

Dom wolnostojący O łącznej powierzchni użytkowej - 209,56 m2(mieszkalna - 179,87 m2), na działce 829 m2 , 6 pokoi, 2 łazienki, pomieszczenie gospodarcze, garaż W bryle budynku, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Prusa

Gniezno,wielkopolskie

519 000 zł145 m² 3 568,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:475 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujący 1 piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej. Usytuowany jest niedaleko ul. Orzeszkowej, blisko do Centrum Gniezna oraz niecałe 200 m od przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kępno

Kępno,wielkopolskie

398 000 zł84 m² 4 754,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Kwadrat Sp.J. prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej na pięknym i malowniczo położonym osiedlu - Sosnowy Park. Atutem domu jest doskonała lokalizacja , bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

745 000 zł125 m² 5 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Mam do zaoferowania dom wolno stojący zlokalizowany w centrum Grodziska Mazowieckiego. Cicha i spokojna dzielnica domów jednorodzinnych, wspaniała lokalizacja wszędzie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

650 000 zł166 m² 3 910,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:197 m²

Bez prowizji bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej, segment środkowy położony w Dobrzykowicach, gmina Czernica! Budynek sprzedawany w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Leśnica

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł164 m² 3 963 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:435 m²

Nowy dom-bliźniak o pow. 131 m2 w Lutyni 8 km od zachodnich granic Wrocławia Oferta bez prowizji oraz 2 % pcc Powierzchnia użytkowa z garażem i poddaszem - 163,75 m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lublin

Lublin,lubelskie

899 007 zł216 m² 4 168,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:940 m²

Deweloper lublin okazja! ostatnia połówka bliźniaka! 25 domów sprzedanych! najwyższa jakość wykonania! bez prowizji oraz bez podatku pcc! umowa deweloperska I rachunek powierniczy Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł220 m² 5 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Nieruchomości prezentuje wygodny i bardzo zadbany dom na bydgoskim Miedzyniu. Budynek wolnostojący w doskonałej lokalizacji, kilkadziesiąt metrów od ulicy Nakielskiej. W pobliżu market.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krosno

Krosno,podkarpackie

250 000 zł120 m² 2 083 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 661 m²

Rezerwacja Zaledwie 10 km od krosna- oferujemy Państwu na sprzedaż murowany budynek mieszkalny o pow. 120 m2, częściowo po remoncie. Nieruchomość usytuowana na pięknej działce o pow. 86,61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

425 000 zł119 m² 3 573,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu nowoczesny i funkcjonalny dom mieszkalny w zabudowie bliźniaczej. Cicha i spokojna okolica, w niedalekiej odległości od lasu i jeziora,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

195 000 zł131 m² 1 488,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym o powierzchni całkowitej 131 m2 położony 10 kilometrów od Golczewa. Działka 1600 m2. Wybudowany w 2017 roku do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Unii Lubelskiej

Szczecin,zachodniopomorskie

699 000 zł150 m² 6 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:312 m²

Na sprzedaż dobrze zlokalizowana przedwojenna nieruchomość z cegły, w zabudowie bliźniaczej położona w dzielnicy Pogodna w pobliżu szpitala przy ul. Unii Lubelskiej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Turów,dolnośląskie

650 000 zł114 m² 5 701,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczego powierzchni całkowitej na parterze ok. 74 mkw (dodatkowo poddasze do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł137 m² 6 562,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Bez prowizji! bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera! wiata garażowa + dwa miejsca postojowe! pompa ciepła - ogrzewanie podłogowe! Polecam nowoczesne budynki położone przy wyspie Opatowickiej! Piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 080 000 zł196 m² 5 515,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:857 m²

Przedstawiamy ofertę komfortowego, piętrowego domu z poddaszem wybudowanego w 2008 roku w urokliwej i prestiżowej lokalizacji jaką jest Niemcz. Opis domu: przestronny dom piętrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niwiski

Niwiski,mazowieckie

540 000 zł270 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Polecam do sprzedaży atrakcyjny dwupiętrowy dom o powierzchni 220 Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

740 000 zł116 m² 6 357 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nową inwestycję w Grodzisku Mazowieckim Domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 116m2 usytuowane na działce ok 400 m2 Parter: ok 57 m2 - przedsionek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pistacjowa

Strzykuły,mazowieckie

875 000 zł147 m² 5 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:186 m²

Oferuję Państwu segment w zabudowie wielorodzinnej usytuowany na osiedlu Aspen Park w otoczeniu zieleni, miedzy Starymi Babicami a Ożarowem Mazowieckim. Nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grabówno

Grabówno,wielkopolskie

449 000 zł130 m² 3 464,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 520 m²

D om jednorodzinny , na ogrodzonej działce o powierzchni 2520 m 2 Budynek mieszkalny o powierzchni: całkowitej 129,61 m 2 , mieszkalnej 109,61 m 2. Możliwość pozostawienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 290 000 zł340 m² 3 794,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Na sprzedaż komfortowy i przestronny dom położony w Nadarzynie. Dom o pow. 340m2 na działce 2100m2. Rozkład: parter: otwarta przestrzeń ( kuchnia, jadalnia, salon), pokój, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

850 000 zł150 m² 5 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Segment skrajny parterowy z użytkowym poddaszem oraz garażem w bryle budynku. Zlokalizowany na cichym i spokojnym osiedlu domów mieszkalnych. Na parterze znajduje się kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wadowice

Wadowice,małopolskie

290 000 zł76 m² 3 807 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:595 m²

Do sprzedania budynek w zabudowie szeregowej (jeden segment skrajny) położony w odległości ok. 1km od Rynku w Wadowicach, przy drodze krajowej (tereny mieszkalno - usługowe). Dom ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Turobin

Turobin,lubelskie

150 000 zł110 m² 1 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

1.Oferujemy do sprzedaży nieduży 3-pokojowy dom w miejscowości Turobin w odległości 50 km od Lublina w kierunku na Biłgoraj i Zamość. Położony w centrum miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

775 000 zł190 m² 4 078,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:440 m²

Na sprzedaż trzykondygnacyjny dom na Osowej Górze, o powierzchni całkowitej trzech poziomów ok 190m2 + taras + balkon, ponadto na działce drugi murowany garaż (40m2) na poziom -1, pełniący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Lubin

Lubin,dolnośląskie

403 000 zł79 m² 5 116,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Segment W lubinie Z działką 50 m2 I miejscem postojowym na zamykanym osiedlu wraz z zagospodarowanym terenem. Cena segmentu 403 tyś. Parter: otwarta kuchnia o pow. 6,07 na jadalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

730 000 zł131 m² 5 573 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy! sprzedam bezpośrednio! bez prowizji bez podatku pcc! Dom mieści się zaledwie 15 minut jazdy od centrum, dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

569 000 zł105 m² 5 422,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bez pcc! bez prowizji Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica. Budynek sprzedawany w stanie deweloperskim Parter: 1. Wiatrołap: 2,55 m2 2. Hol ze schodami: 10,00 m2 3. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marcinkowo

Marcinkowo,warmińsko-mazurskie

458 000 zł108 m² 4 238,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:474 m²

Lewa część bliźniaka w sprzedaży, prawa zarezerwowana. Polecam Państwu na sprzedaż dwa oddzielne segmenty bliźniaka w stanie deweloperskim usytuowanego w Marcinkowie na działce nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pręgowo

Pręgowo,pomorskie

520 000 zł127 m² 4 086,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:557 m²

Budynek mieszkalny dwurodzinny wybudowany zgodnie z projektem Dom pod agawami 2 w zabudowie bliźniaczej z garażem wbudowanym w bryłę budynku z dwiema kondygnacjami nadziemnymi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

830 000 zł120 m² 6 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zobacz tą nieruchomość online -> Oferta wyłącznie w naszym biurze. Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej położony w podwrocławskich Iwinach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łomno

Łomno,świętokrzyskie

329 000 zł102 m² 3 225,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Marzysz o własnym domu z dala od zgiełku w cichej i spokojnej okolicy ? Właśnie znalazłeś taką nieruchomość :) Nieruchomość położona jest w bostowie gm. Pawłów Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzaki Czaplinkowskie

Krzaki Czaplinkowskie,mazowieckie

760 000 zł126 m² 6 026 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjny, parterowy dom w miejscowości Krzaki Czaplinkowskie, 3 km od Góry Kalwarii. Parterowy dom o powierzchni 126,12 m2 znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kopice

Kopice,opolskie

199 000 zł102 m² 1 943,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż parter domu wolnostojącego o powierzchni 102m2 w miejscowości Kopice, 8 km od Grodkowa w woj. opolskim. Nieruchomość posiada 3 pokoje, kuchnię, łazienkę, wc, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

399 000 zł54 m² 7 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:233 m²

Dom szeregowy bezczynszowy z tarasem, ogródkiem, piwnicą i garażem Sosnowiec Zagórze pośrednikom dziękuję. Dzień dobry, mam do zaoferowania mieszkanie w domu szeregowym parterowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

1 200 000 zł255 m² 4 699 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 468 m²

Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjny dom jednorodzinny o powierzchni ponad 255 m2 w miejscowości Góra Kalwaria. Dom usytuowany jest na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

509 000 zł124 m² 4 104,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Już gotowy! ostatni wolny! duża działka! Kupujący nie płaci podatku pcc! Klient kupujący nie płaci prowizji- pokrywa ją deweloper. Na sprzedaż został ostatni segment domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gruszczyn

Gruszczyn,wielkopolskie

580 000 zł113 m² 5 115,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja Dom zlokalizowany jest w miejscowości Gruszczyn. 3km od Swarzędza, 11km od Poznania. Budynek Inwestycja zostanie zakończona w III kwartale 2023roku. W każdym budynku garaż.