dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 243 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 243 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Marysin Wawerski

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł209 m² 4 307,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:724 m²

Nieruchomość zlokalizowana jest na bliskim Wawrze w Marysinie Wawerskim, blisko do komunikacji miejskiej oraz skm-ki (ok. 800m). Sąsiedztwo spokojne stanowi zabudowę jednorodzinną oraz biurową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Młynice

Młynice,kujawsko-pomorskie

258 000 zł160 m² 1 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta na wyłączność biura nieruchomości prestige. Tylko U nas! Nieruchomość oddalona 3 km od Strzelna i 1,5 km od drogi krajowej 25. Nieruchomość niezamieszkała, wolna od zaraz! Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

799 000 zł216 m² 3 704,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Deweloper lublin okazja! ostatnie 2 połówki bliźniaka! 25 domów sprzedanych! najwyższa jakość wykonania! bez prowizji oraz bez podatku pcc! umowa deweloperska I rachunek powierniczy Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kościerzyna

Kościerzyna,pomorskie

725 000 zł137 m² 5 291,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:370 m²

Sprzedam nowy dom wybudowany w 2021 Gotowy do zamieszkania Idealny dla rodziny Dużym atutem są: -mała odległość do szkoły i przedszkola- 3 min pieszo (około 300m), - przystanek autobusowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 799 000 zł330 m² 5 452 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 504 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo Ładny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 329 m2 usytuowany na pięknej działce o powierzchni ok. 1507 m2 Dom wykończony z najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jaworze

Jaworze,śląskie

810 000 zł228 m² 3 552,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 784 m²

Budynek mieszkalny jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym 2-lokalowy (2 segmenty), parterowy,niepodpiwniczony z poddaszem użytkowym. Są to 2 połączone segmenty wg projektu dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

370 000 zł300 m² 1 233,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Oferuję na sprzedaż bardzo ładny dom w stylu dworkowym z poddaszem użytkowym wykonany według indywidualnego projektu zlokalizowany na przestronnej działce o powierzchni 3300 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzeszyce

Krzeszyce,lubuskie

145 000 zł80 m² 1 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Uwaga nowa niższa cena! uwaga okazja! dom wolnostojący W okolicach krzeszyc do sprzedania! Sprzedam niedrogo dom położony w okolicy miejscowości krzeszyce w odległości około 20 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

799 000 zł153 m² 5 222 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny, nowy Bliźniak o powierzchni ok. 154 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 750 m2 Rozkład domu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piecuchy

Piecuchy,warmińsko-mazurskie

390 000 zł250 m² 1 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 250 m²

Na sprzedaż siedlisko z domem oraz 3 budynkami i ziemią rolną 1 ha w miejscowości Piecuchy. Możliwość dokupienia 21 ha ziemi rolnej. Dom o powierzchni 250 m2 składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 250 000 zł360 m² 3 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Marzysz o własnym domu z ogrodem? Ma być spokój i cisza, ale blisko centrum miasta i z dostępem do pełnej infrastruktury? Chyba już więcej nie musimy pisać. W ofercie biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

654 789 zł131 m² 4 903 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż Domy w zabudowie szeregowej w cichej okolicy z dogodnym dojazdem do centrum Wieliczki oraz Krakowa. Segment składał się będzie z dwóch poziomów: parter składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

1 699 000 zł585 m² 2 904 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:585 m²

Opiekun oferty tel. Dla osób ceniących wygodę i przestrzeń Dom o powierzchni całkowitej 585 m2 składa się z czterech kondygnacji. W piwnicy znajduje się: garaż (35,25 m2), pralnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

759 000 zł105 m² 7 229 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:443 m²

Zapraszamy i Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 105 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok. 443 m2, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościuszki

Otyń,lubuskie

260 000 zł140 m² 1 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 m²

Otyń, dom wolnostojący, 140 m2, 7,6 arów, 260 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi w bardzo dobrej lokalizacji. Nieruchomość wymaga remontu, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grabówka

Grabówka,podlaskie

570 000 zł121 m² 4 699,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

*** osiedle nowych domów W zabudowie bliźniaczej *** *** stan deweloperski *** *** grabówka *** Polecamy do sprzedaży domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej w stanie pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Podlasie

Piła,wielkopolskie

980 000 zł274 m² 3 576,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:516 m²

Jesteś w trakcie poszukiwań idealnego domu dla Twojej rodziny, a jednocześnie szukasz miejsca na prowadzenie firmy? Przedstawiamy najlepszą ofertę domu z możliwością prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gwizdanów

Gwizdanów,dolnośląskie

440 000 zł250 m² 1 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Rezerwacja! nowość! bez prowizji! Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący do remontu o powierzchni ok. 250m2 położony na pięknej, dużej działce- 25 arowej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

530 000 zł100 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż ostatni, skrajny dom w zabudowie szeregowej położony na końcu Kiełczowa przy ulicy Polnej. W okolicy tylko nowe domy, dojazd na posesje drogą gminną, utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Warszawska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

359 000 zł100 m² 3 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:445 m²

Oferta wyłącznie dla klienta gotówkowego. Oferujemy do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w pobliżu ul.Warszawskiej w spokojnym miejscu z dużym garażem ok 23m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

2 170 000 zł236 m² 9 194,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Pięknie wykończony dom z ogromnym potencjałem, pół bliźniaka w Starej Miłosnej. Powierzchnia działki : 312 m2. Na Parterze znajduje się dobrze doświetlony salon z którego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rozewie

Rozewie,pomorskie

1 954 000 zł206 m² 9 485,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:962 m²

Niepowtarzalna nieruchomość położona tuż przy Parku Narodowym, 700 m do morza, 1100 m do latarni. Na działce znajdują się dwa domy całoroczne zbudowane z bali. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wołomin

Wołomin,mazowieckie

540 000 zł210 m² 2 576,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:829 m²

Dom wolnostojący O łącznej powierzchni użytkowej - 209,56 m2(mieszkalna - 179,87 m2), na działce 829 m2 , 6 pokoi, 2 łazienki, pomieszczenie gospodarcze, garaż W bryle budynku, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Prusa

Gniezno,wielkopolskie

519 000 zł145 m² 3 568,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:475 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujący 1 piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej. Usytuowany jest niedaleko ul. Orzeszkowej, blisko do Centrum Gniezna oraz niecałe 200 m od przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kępno

Kępno,wielkopolskie

398 000 zł84 m² 4 754,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Kwadrat Sp.J. prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej na pięknym i malowniczo położonym osiedlu - Sosnowy Park. Atutem domu jest doskonała lokalizacja , bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

745 000 zł125 m² 5 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Mam do zaoferowania dom wolno stojący zlokalizowany w centrum Grodziska Mazowieckiego. Cicha i spokojna dzielnica domów jednorodzinnych, wspaniała lokalizacja wszędzie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

650 000 zł166 m² 3 910,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:197 m²

Bez prowizji bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej, segment środkowy położony w Dobrzykowicach, gmina Czernica! Budynek sprzedawany w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Leśnica

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł164 m² 3 963 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:435 m²

Nowy dom-bliźniak o pow. 131 m2 w Lutyni 8 km od zachodnich granic Wrocławia Oferta bez prowizji oraz 2 % pcc Powierzchnia użytkowa z garażem i poddaszem - 163,75 m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lublin

Lublin,lubelskie

899 007 zł216 m² 4 168,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:940 m²

Deweloper lublin okazja! ostatnia połówka bliźniaka! 25 domów sprzedanych! najwyższa jakość wykonania! bez prowizji oraz bez podatku pcc! umowa deweloperska I rachunek powierniczy Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł220 m² 5 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Nieruchomości prezentuje wygodny i bardzo zadbany dom na bydgoskim Miedzyniu. Budynek wolnostojący w doskonałej lokalizacji, kilkadziesiąt metrów od ulicy Nakielskiej. W pobliżu market.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krosno

Krosno,podkarpackie

250 000 zł120 m² 2 083 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 661 m²

Rezerwacja Zaledwie 10 km od krosna- oferujemy Państwu na sprzedaż murowany budynek mieszkalny o pow. 120 m2, częściowo po remoncie. Nieruchomość usytuowana na pięknej działce o pow. 86,61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

425 000 zł119 m² 3 573,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu nowoczesny i funkcjonalny dom mieszkalny w zabudowie bliźniaczej. Cicha i spokojna okolica, w niedalekiej odległości od lasu i jeziora,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

195 000 zł131 m² 1 488,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym o powierzchni całkowitej 131 m2 położony 10 kilometrów od Golczewa. Działka 1600 m2. Wybudowany w 2017 roku do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Unii Lubelskiej

Szczecin,zachodniopomorskie

699 000 zł150 m² 6 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:312 m²

Na sprzedaż dobrze zlokalizowana przedwojenna nieruchomość z cegły, w zabudowie bliźniaczej położona w dzielnicy Pogodna w pobliżu szpitala przy ul. Unii Lubelskiej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Turów,dolnośląskie

650 000 zł114 m² 5 701,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczego powierzchni całkowitej na parterze ok. 74 mkw (dodatkowo poddasze do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł137 m² 6 562,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Bez prowizji! bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera! wiata garażowa + dwa miejsca postojowe! pompa ciepła - ogrzewanie podłogowe! Polecam nowoczesne budynki położone przy wyspie Opatowickiej! Piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 080 000 zł196 m² 5 515,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:857 m²

Przedstawiamy ofertę komfortowego, piętrowego domu z poddaszem wybudowanego w 2008 roku w urokliwej i prestiżowej lokalizacji jaką jest Niemcz. Opis domu: przestronny dom piętrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niwiski

Niwiski,mazowieckie

540 000 zł270 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Polecam do sprzedaży atrakcyjny dwupiętrowy dom o powierzchni 220 Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

740 000 zł116 m² 6 357 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nową inwestycję w Grodzisku Mazowieckim Domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 116m2 usytuowane na działce ok 400 m2 Parter: ok 57 m2 - przedsionek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pistacjowa

Strzykuły,mazowieckie

875 000 zł147 m² 5 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:186 m²

Oferuję Państwu segment w zabudowie wielorodzinnej usytuowany na osiedlu Aspen Park w otoczeniu zieleni, miedzy Starymi Babicami a Ożarowem Mazowieckim. Nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grabówno

Grabówno,wielkopolskie

449 000 zł130 m² 3 464,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 520 m²

D om jednorodzinny , na ogrodzonej działce o powierzchni 2520 m 2 Budynek mieszkalny o powierzchni: całkowitej 129,61 m 2 , mieszkalnej 109,61 m 2. Możliwość pozostawienia.