dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 238 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 238 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mickiewicza

Wołomin,mazowieckie

1 550 000 zł290 m² 5 344,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Do sprzedania połowa bliźniaka o pow. 280m2 na działce 380m2. Dom bardzo solidny o wysokim standardzie z usługowym przyziemiem o pow. 100m2 z kuchnią, łazienką oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

800 000 zł84 m² 9 501,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży jednorodzinnego domu z klimatycznym ogrodem na zielonych Maślicach. Nieruchomość zajmuje powierzchnię 84 m2 na 250 m2 powierzchni działki. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

580 000 zł126 m² 4 603 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bardzo Ładna Bryła Budynku. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom - segment 4 lokalowy w Bardzo ładnej bryle budynku- przestronny i bardzo funkcjonalny o powierzchni ok 146 m2 zewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 249 000 zł189 m² 6 608 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Przedstawiamy do sprzedaży piękny, nowoczesny, parterowy dom w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 189m2 na pięknej dużej działce o powierzchni ok. 1000m2 Parter : - wiatrołap 5,5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jana Kazimierza

Jeleśnia,śląskie

399 000 zł120 m² 3 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedam dom z dużym potencjałem w okolicy górskiej na Żywiecczyźnie. Gotowy do wprowadzenia. Idealny dla rodziny lub na działalność gospodarczą. Budynek posiada piwnicę, parter, piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubin

Lubin,dolnośląskie

350 000 zł135 m² 2 595,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom w zabudowie szeregowej w cichej części miejscowości Osiek, posadowiony na działce o powierzchni 4,5 ara. Powierzchnia użytkowa nieruchomości to 116,46m2 Parter to część dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

470 000 zł60 m² 7 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni ok. 60m2 w stanie surowym zamkniętym ( dach z blachodachówki, okna) położony w bardzo ładnej okolicy na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wojkowice

Wojkowice,dolnośląskie

519 000 zł113 m² 4 592,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:194 m²

Domy posiadają pozwolenie na użytkowanie! zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących szereg wewnętrzny ostatnie wolne 2 domy! Przedmiotem sprzedaży jest jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

799 900 zł136 m² 5 882 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:565 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom- wolnostojący o powierzchni ok. 136 m2, usytuowany na ładnej działce o powierzchni ok.560 m2, w cichej i malowniczej okolicy, Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grabin

Grabin,zachodniopomorskie

125 000 zł91 m² 1 375,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:11 800 m²

Prezentujemy Państwu nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym oraz budynkami gospodarczymi położoną w niewielkiej wsi w gminie Nowogard. Zabudowana posesja o powierzchni 1,1800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Słowicza

Wałbrzych,dolnośląskie

379 000 zł115 m² 3 307,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 475 m²

= rezerwacja = Prezentujemy Państwu na sprzedaż klimatyczny dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany pod lasem w świetnej lokalizacji, przy ulicy Słowiczej w Wałbrzychu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Niemczewo

Niemczewo,mazowieckie

355 000 zł180 m² 1 972 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Firma Fine Properties ma ogromną przyjemność przedstawić Ci dom z zadbaną działką, który znajduje się we wsi Niemczewo, gmina Drobin. woj. mazowieckie. Możliwość zamiany na mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Saperska

Kalisz,wielkopolskie

300 000 zł330 m² 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:431 m²

Dom w budowie. Stan surowy zamknięty. 3 kondygnacje. Na parterze ścianki działowe , Częściowo otynkowany , Nie ocieplony .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzyniówka

Dobrzyniówka,podlaskie

350 000 zł140 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:31 400 m²

!oferta wstrzymana! Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Dobrzyniówka, gmina Jasionówka. Siedlisko położone na działce o powierzchni 3,14ha zabudowane domem murowanym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Otorowo

Otorowo,kujawsko-pomorskie

498 000 zł144 m² 3 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom jednorodzinny położony w odległości 4 km od Bydgoszczy, w kierunku Solec Kujawski, otorowo. Dom składa się z 4 pokoi,kuchni, łazienki, wc, korytarza; powierzchnia domu całkowita to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łobez

Łobez,zachodniopomorskie

150 000 zł80 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż połowa domu we wsi Borkowo Wielkie. Powierzchnia to około 80 m2 na 2 kondygnacjach. Rozkład domu: - wiatrołap - kuchnia z jadalnią - salon - łazienka - sypialnia górna - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

690 000 zł113 m² 6 106,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Sprzedaż | 113 m2 | gm. Lesznowola |dom w zabudowie bliźniaczej | 690 000 zł ostatnie 4 domy do sprzedania! Przedmiotem sprzedaży jest budynek w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

399 000 zł76 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Nieruchomość o powierzchni całkowitej 76m 2 (użytkowej 72m 2 ), składa się z: parter (poziom 0): wiatrołap, po prawej stronie przestronnego przedpokoju znajduje się łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dolna

Łomianki,mazowieckie

1 286 000 zł287 m² 4 480,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:388 m²

Mam do zaoferowania dom o powierzchni 287 mkw na działce 388 mkw. Typ domu zabudowa bliźniacza. Dlaczego warto: - zadbany ogród z tarasem i miejscem na grilla, wyrośnięte drzewa, - 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Osów

Szczecin,zachodniopomorskie

909 000 zł115 m² 7 904,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta na wyłączność oferta sprzedaży nowoczesny dom W zabudowie szeregowej - położony W cichej I spokojnej dzielnicy osów. Dom o powierzchni całkowitej 115,5m 2 , użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Niemirki,mazowieckie

225 000 zł100 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Polecam do zakupu dom z bala usytuowany na działce o powierzchni 5300 mkw. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych położenie z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dopiewo

Dopiewo,wielkopolskie

550 000 zł80 m² 5 561 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:379 m²

Atrakcyjny I funkcjonalny dom Z ogródkiem W przystępnej cenie Polecamy dom na kameralnym, zamkniętym osiedlu położonym w atrakcyjnej lokalizacji na zachodniej granicy Poznania. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

1 060 000 zł180 m² 5 889 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ofertą sprzedaży jest połowa willi o pow. 180 m2 z tarasem ok. 30 m2 oraz zagospodarowany i wypielęgnowanym ogrodem o pow. ok. 500 m2. wykończona w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wola Zachariaszowska

Wola Zachariaszowska,małopolskie

770 000 zł140 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom Z ogrodem W zielonkach na sprzedaż! Na sprzedaż dom bliźniak wybudowany w 2011 roku,o powierzchni 140m2 na działce o powierzchni ok 5 ar. Na parterze: salon z kominkiem aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Karaszewicza-Tokarzewskiego

Kraków,małopolskie

810 000 zł140 m² 5 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Rozkład: czterostronny; standard mieszkania: do wykończenia; ogrzewanie: gazowe; media/instalacje: gaz, prąd, woda, kanalizacja; liczba kondygnacji: 2; dach: dachówka; do sprzedania dom 140m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

849 900 zł295 m² 2 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy i Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom oddawany w Stanie Deweloperskim o powierzchni całkowitej ok. 295m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Familijna

Zagrody,świętokrzyskie

439 000 zł300 m² 1 463,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Rezerwacja! lokalizacja: dom znajduje się w miejscowości Zagrody w cichej okolicy. W niedalekiej odległości znajdują się punkty potrzebne do codziennego życia. Okolica jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Karaszewicza-Tokarzewskiego

Kraków,małopolskie

520 000 zł140 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: 2 balkony, balkon francuski, brama na pilota, drzwi antywłamaniowe, garaż, garderoba, zaadaptowane poddasze; w pobliżu: sklepy, usługi, zalew, kościół, las, ośrodek zdrowia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

775 000 zł180 m² 4 306 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom - Bliźniak o pow. ok. 182 m2 , usytuowany na nowym osiedlu, na działce ok. 830 m2. Rozkład Domu : Parter : - Wiatrołap: ok. 3,70m2; - kuchnia: ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Żwirki i Wigury

Myślenice,małopolskie

269 000 zł98 m² 2 752 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Tylko gotówka Szanowni Państwo, oferujemy dom całoroczny, piękny, urokliwy, położony na samym końcu wsi, pod lasem, wyposażony w kominek. Czego oczekiwać więcej w zimowe czy jesienne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krosno

Krosno,podkarpackie

410 000 zł110 m² 3 727 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Rezerwacja! Krosno- oferujemy Państwu na sprzedaż dom mieszkalny po remoncie, o powierzchni 110 m2, budowany z cegły, kryty blacho-dachówką, położony na 18 ar. działce ogrodzonej siatką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Parkowa

Ceradz Dolny,wielkopolskie

549 000 zł115 m² 4 777,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Zapraszamy do zakupu domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej w Ceradzu Dolnym. Miejscowość oddalona jest 10 km od Tarnowa Podgórnego oraz 25 km od centrum Poznania. Do obwodnicy S5 mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Turów,dolnośląskie

648 000 zł114 m² 5 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczego powierzchni całkowitej na parterze ok. 74 mkw (dodatkowo poddasze do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 450 000 zł217 m² 6 682,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 164 m²

**** dom jednorodzinny **** łomianki **** Biuro nieruchomości Hampton Home ma przyjemność zaprezentować: dom parterowy 217 m2, działka 1164 m2 Cicha i spokojna część Łomianek 4 pokoje, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Łabędzka

Gliwice,śląskie

550 000 zł91 m² 6 014,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Kupujący zwolniony Z kosztów prowizji agencyjnej oraz podatku pcc! Jeżeli chcesz kupić dom w cenie mieszkania w Gliwicach, to idealna propozycja dla Ciebie! Kwintesencją inwestycji jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowe Aleksandrowo

Nowe Aleksandrowo,podlaskie

469 000 zł160 m² 2 931,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:590 m²

Nowoczesny dom blisko Białegostoku, w Nowym Aleksandrowie. Fajne osiedle nowych domków. Powierzchnia około 160m2. Doprowadzona woda, prąd, kanalizacja. Powierzchnia działki około 500m2. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Targówek

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł180 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 180 m2 z pięknym ogrodem położony w cichej i zielonej części Ząbek, na granicy Targówka (dojazd od ulicy Łodygowej) z działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

4 300 000 zł790 m² 5 443,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Oferuję do sprzedania dobrze prosperujący pensjonat położony w miejscowości turystycznej jaką jest Szklarska Poręba. Nieruchomość położona w pobliżu wyciągów, głównych szlaków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

2 200 997 zł355 m² 6 199,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:742 m²

Dom 300 m2 w doskonałej lokalizacji, w obrębie przystanku Płudy S3 w pobliżu park henrykowski oraz Galeria Północna. Dom składa się z 11 pokoi,4 łazienki,2 garderoby, 1 spiżarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boduszyn

Boduszyn,lubelskie

860 000 zł285 m² 3 017,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 804 m²

Opis nieruchomości Atrakcyjny dom z ogrodem. Informacje ogólne Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1804m2 zabudowana domem o pow. 280 m2 położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Synów Pułku

Koszalin,zachodniopomorskie

690 000 zł240 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom jednorodzinny o powierzchni 240 metrów kwadratowych jest zlokalizowany w dzielnicy Rokosowo, przy ulicy Synów Pułku. Pięknie wkomponowuje się w otoczenie, gdyż w sąsiedztwie.