dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 237 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 237 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lawendowa

Grabówka,podlaskie

579 000 zł155 m² 3 735,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Klient kupujący nie płaci pcc! Przedstawiam nową inwestycję szeregówek w Grabówce o powierzchni 155m2 na dużych działkach od 400 do 600m2. Inwestycja znajduje się w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

680 000 zł230 m² 2 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:542 m²

Oferuję Państwu duży dom w pięknej lokalizacji z dużym potencjałem. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piękny widok ogródek Nieruchomość złożona z: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Urszulin,lubelskie

350 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Działka położona przy samym jeziorze. Na działce znajdują się trzy drewniane domki letniskowe, tworzące mały ośrodek wypoczynkowy. Powierzchnia każdego z domków to 70m2. W każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

466 345 zł76 m² 6 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Mieszkanie 3 poziomowe w zabudowie szeregowej w otoczeniu natury-3 poziomy, balkon, miejsce postojowe. Etap III inwestycji rozkład Mieszkanie o powierzchni 76,45 m2 z balkonem (7.62 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wola Zachariaszowska

Wola Zachariaszowska,małopolskie

770 000 zł140 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom Z ogrodem W zielonkach na sprzedaż! Na sprzedaż dom bliźniak wybudowany w 2011 roku,o powierzchni 140m2 na działce o powierzchni ok 5 ar. Na parterze: salon z kominkiem aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jałowcowa

Józefów,mazowieckie

4 500 000 zł760 m² 5 921,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 193 m²

Okazała rezydencja o powierzchni 760m2 usytuowana w prestiżowej części Józefowa, bezpośrednio przy Mazowieckim Parku Krajobrazowym, na działce o powierzchni 1193m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bezrzecze

Szczecin,zachodniopomorskie

1 399 000 zł170 m² 8 229,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż, bardzo ładne bezczynszowe mieszkanie, zlokalizowane w cztero-rodzinnym domu ( z 2017r) w zabudowie bliźniaczej na Bezrzeczu. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 152m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Supraśl

Supraśl,podlaskie

430 000 zł155 m² 2 774,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:487 m²

*** dom wolnostojący za miastem *** *** malownicza okolica blisko lasu *** Polecamy domy wolnostojące w stanie surowym zamkniętym zlokalizowane w okolicach Henrykowie blisko Białegostoku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klonowa

Myszków,śląskie

700 000 zł145 m² 4 827,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 112 m²

Sprzedaż dom developerski, rezydencja 136m2 Myszków. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu atrakcyjną willę w stanie developerskim o powierzchni użytkowej 136m2 położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nieporęt,mazowieckie

1 045 000 zł372 m² 2 809,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:563 m²

Prezentuję do sprzedaży skrajny segment na Osiedlu Głogi. Budynek został oddany do użytkowania w 1995 roku. W 2008 roku był modernizowany a w 2020 został doposażony w instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

1 200 000 zł150 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:602 m²

Polecam na sprzedaż obiekt mieszkalny znajdujący się w doskonałej lokalizacji - przy skrzyżowaniu ul. Grunwaldzkiej i Bułgarskiej. Oferta składa się z nieruchomości gruntowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bobolin

Bobolin,zachodniopomorskie

650 000 zł234 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Polowa blizniaka na sprzedaz we wsi Bobolin, okolo 10 min. samochodem od Szczecina, wybudowany w 2004 r. Powierrzchnia uzytkowa 164m2 oraz piwninca, garaz na dwa smaochody, kotlownia. Dzialka 1200m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borzygniew

Borzygniew,dolnośląskie

569 000 zł157 m² 3 624,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecam duży zadbany dom na 5-cio arowej działce "dwa" kroki od Zalewu Mietkowskiego. Dom o powierzchni całkowitej 219 usadowiony na działce o powierzchni 500m2, składa się z: - parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Borówno

Borówno,kujawsko-pomorskie

630 000 zł93 m² 6 774,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:595 m²

Sprzedam dom gotowy do zamieszkania od zaraz. Powierzchnia zabudowy domu 93m2 74m2 powierzchni użytkowej + 25m2 podjazd z wyciągniętym dachem, który niewielkim nakładem można adaptować na garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

521 800 zł119 m² 4 385 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:173 m²

Prezentuję do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 120 m2 usytuowany na działce 163m2 z ogródkiem oraz garażem w bryle budynku. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jeżów Sudecki

Jeżów Sudecki,dolnośląskie

1 328 000 zł170 m² 7 811,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Proponuję Państwu nowoczesny dom parterowy w Jeżowie Sudeckim, nieopodal Jeleniej Góry. Na powierzchnię około 171 m2 składa się: parter (140m2): salon z wyjściem na ogród połączony

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brwinów

Brwinów,mazowieckie

998 700 zł156 m² 6 402 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży - Zapraszamy na Prezentację - bardzo ładny, nowy Bliźniak o powierzchni ok. 155 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany w pięknym rejonie Brwinowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bojanowskiego

Leszno,wielkopolskie

479 000 zł74 m² 6 465,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Własne, przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej z ogródkiem 250m2 na ul. Bojanowskiego. Mieszkanie wykończone, całkowicie umeblowane- mieszkanie pokazowe. Powierzchnia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 900 000 zł338 m² 8 579,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:910 m²

Nowoczesny dom wolnostojący położony na dużej działce W powsinie! Dom energooszczędny i wyposażony w nowoczesne rozwiązania technologiczne: - ogrzewanie hybrydowe (pompa ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

699 000 zł142 m² 4 923 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:467 m²

Przedstawiamy do sprzedaży 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 142 m2, usytuowanego na działce o powierzchni ok 470 m2, w bardzo ładnym rejonie na peryferiach Międzyborowa, rozkład domu :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

549 510 zł85 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Segment w zabudowie szeregowej w otoczeniu natury-2 poziomy, ogródek, balkon, miejsce postojowe. Etap III inwestycji rozkład Mieszkanie o powierzchni 84,54 m2 z ogródkiem (54.41 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząszczyce

Chrząszczyce,opolskie

380 000 zł170 m² 2 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:220 m²

Tylko u nas! Na sprzedaż dom parterowy o powierzchni użytkowej 90m2 , położony w okolicach Winowa. W jego skład wchodzą 3 pokoje , duża łazienka , widna kuchnia oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

698 900 zł142 m² 4 905 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:467 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Smochowice

Poznań,wielkopolskie

1 290 000 zł220 m² 5 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Poznań - smochowice - piękny, energooszczędny dom z bali - niecodzienny widok! Wykończony! Działka 1080 m2 - w pięknym, zacisznym miejscu, - z dwóch stron jest las, - pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rzeszów,podkarpackie

520 000 zł78 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie sprzedaży dom parterowy, budowany wg projektu " Kruszczyki IV" o powierzchni 78 m2 zlokalizowany w dzielnicy biała. Zestawienie pomieszczeń: - kuchnia 8,00 m - salon 21,53 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Letniskowa

Tartak Brzózki,mazowieckie

830 000 zł585 m² 1 418,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 486 m²

Atrakcyjny przestronny dom w miejscowości Tartak Brzózki blisko pałacu w Radziejowicach. Dom w ciekawym otoczeniu - sąsiedztwo: woda, las. Łatwy dojazd do Warszawy, żyrardowa, mszczonowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jagielska

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł180 m² 6 961,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:452 m²

Zamieszkaj blisko miasta, ale na łonie natury! Dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) od dewelopera. Józefosław na pograniczu z Warszawą (150m). Termin oddania koniec grudnia 2020r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

698 000 zł116 m² 5 997 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nową inwestycję w Grodzisku Mazowieckim Domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 116m2 usytuowane na działce ok 215 m2 Parter: ok 57 m2 - przedsionek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

550 000 zł130 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferta bez prowizji! bez pcc! oferta deweloperska Gorąco polecam domy w zabudowie blizniaczej, położony w gminie Czernica. Budowane według projektu Dom W klematisach 10 firmy Archon (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

410 000 zł80 m² 5 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 128 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu drewniany dom wolnostojący o powierzchni 80m2 mieszczący się na pięknej, całkowicie ogrodzonej działce o powierzchni 11,28ara,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bielsko-Biała,śląskie

425 000 zł138 m² 3 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 m²

Tylko U nas. Oferujemy Państwu dom jednorodzinny, o pow. ok.137,50 z możliwością adaptacji na dwurodzinny, znajdujący się w dzielnicy Hałcnów. Garaż w bryle budynku. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

506 810 zł90 m² 5 621,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Doradcy Wawel Service prezentują Państwu nową inwestycję Wawel Service zlokalizowaną w Mogilanach przy ul. Świątnickiej!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

680 000 zł156 m² 4 359 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kupujący nie płaci pcc Segment pow użytk 140 m2 stan deweloperski do sprzedaży po wszystkich odbiorach z pozwoleniem zamieszkania, podjazdy i tarasy wyłożone kostką , działka ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

623 000 zł135 m² 4 599 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

W naszej ofercie pojawiła się nowa inwestycja zabudowy segmentowej z jednej z prestiżowych dzielnic Nowego Sącza. Segmenty o powierzchni 135m2 do 138m2 położone na działce 200 m2. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

690 000 zł192 m² 3 594 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:650 m²

Rzeszów - staroniwa dom, ogród, zieleń oferta bez kosztów od strony kupującej Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 192m2 z dużym potencjałem i pięknie zagospodarowanym ogrodem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

899 000 zł232 m² 3 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Przedstawiamy do sprzedaży przepiękny dom po remoncie o powierzchni ok. 232 m2, wybudowany w 2005 roku, usytuowany w spokojnej, malowniczej okolicy Radziejowic, na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Częstochowa,śląskie

760 000 zł175 m² 4 342,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:688 m²

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Na sprzedaż dom z 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

675 000 zł178 m² 3 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:857 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowy Dom wolnostojący o powierzchni ok. 178 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany w pobliżu innych domów jednorodzinnych dość blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 099 000 zł286 m² 3 842,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż pensjonat w Międzywodziu oddalony od morza ok 400m do centrum miejscowości ok 100m. Pokoje - 14 z łazienkami Pomieszczenie dla właściciela bądź pracownika - 1 Pensjonat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Michałowice

Michałowice,małopolskie

740 000 zł141 m² 5 253 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Więcej informacji mareklub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz wygodnego domu wolnostojącego z garażem i 4 sypialniami, blisko Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Miętowa

Gdynia,pomorskie

1 240 000 zł360 m² 3 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:360 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej. Księga wieczysta numer gd1y/00020439/0 prowadzona przez Sąd Rejonowy w Gdynia dla nieruchomości położonej przy ulicy Miętowej 64, stanowiącej działkę.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij