dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 119 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 534 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom wolnostojący, w stanie surowym otwartym o powierzchni ok. 200 m2, usytuowany na działce o pow. ok. 1534 m2, zdjęcia to wizualizacja. Prosimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

839 000 zł160 m² 5 244 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 160 m2, z garażem w bryle budynku, o wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rąbin

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

940 000 zł197 m² 4 778,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Tylko u nas. Czas na oryginalne wnętrza. Dom Twoich marzeń. Zakochasz się w nim od pierwszego wejrzenia. Idealna lokalizacja. Reprezentacyjny salon. Piękna, otwarta przestrzeń. Zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żwirki i Wigury

Andrychów,małopolskie

649 000 zł164 m² 3 957 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:770 m²

Nowoczesny dom deweloperski w malowniczej okolicy z garażem i pcc Do sprzedania piętrowy dom w stanie deweloperskim o pow. 163,87 m2 zlokalizowany w Andrychowie na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wojciechów

Wojciechów,dolnośląskie

399 000 zł250 m² 1 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Sprzedam duży dom do remontu. 6 pokoi 2 kuchnie, łazienka, 2 werandy, garaż. Istnieje możliwość adaptacji strychu. Dom znajduje się na dużej działce 0,5ha. W okolicy Lubomierz, lwówek Śląski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobiesławiec

Dobiesławiec,zachodniopomorskie

1 750 000 zł200 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:38 000 m²

Gospodarstwo rolne z zabudowaniami nad jeziorem. Farmhouse with buildings on the lake. Bauernhaus mit Gebaeuden am See. Oferta 7/9434/oi. Podamirowo obręb Dobiesławiec pod Mielnem(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przetoczyńska

Częstkowo,pomorskie

750 000 zł188 m² 3 989,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 399 m²

Oferujemy do sprzedaży piękny dom o powierzchni całkowitej 188 m2, usytuowany na działce o powierzchni 1399 m2. Dom znajduje się w miejscowości Częstkowo, oddalonej 16 km od Wejherowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

519 000 zł165 m² 3 145,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:551 m²

Uwaga w ostatnim czasie wykonana elewacja i meble do kuchni. Cena bez zmian! Na sprzedaż dom wolnostojący na działce o powierzchni 551 m2 w Białych Błotach. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

790 000 zł111 m² 7 117,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję Państwu do sprzedaży nowy dom jednorodzinny wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym i garażem w bryle, zlokalizowany w miejscowości Tajęcina przy drodze gminnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

997 000 zł122 m² 8 172,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:718 m²

Dom - apartament z własnym intymnym ogrodem w Cygańskim Lesie. Niesamowity klimat. Jedyny taki. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

650 000 zł126 m² 5 159 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Komfortowy dom bez skosów! wszystkie media miejskie! atrakcyjna lokalizacja! lokalizacja: nadolice Wielkie (8km od Wrocławia). Dobry i szybki dojazd do miasta, dodatkowo komunikację ułatwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Leśna

Kiekrz,wielkopolskie

489 000 zł91 m² 5 373,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

II etap Osiedla Leśnego już w sprzedaży! Na tym etapie można wprowadzić zmiany w układzie pomieszczeń! W ofercie został także jeden lokal z I etapu - jeśli zależy Ci na szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poznań,wielkopolskie

950 000 zł144 m² 6 604,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc 2% oraz nie ponosi kosztów pośrednictwa. Już teraz zapraszam na wirtualny spacer po tym wyjątkowym domu - link do spaceru 3D znajdziesz w ofercie. Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

829 800 zł129 m² 6 433 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:398 m²

Zapraszamy na Prezentację - Przedstawiamy do Sprzedaży Dom wolnostojący, oddawany do użytkowania w stanie Deweloperskim, o powierzchni ok. 129 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Karwiny

Gdynia,pomorskie

2 500 000 zł350 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szukasz domu idealnego dla rodziny ceniącej sobie ciszę I spokój? musisz to zobaczyć! atuty: - cicha i spokojna lokalizacja - bliska odległość do obwodnicy trójmiasta - piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wolin,zachodniopomorskie

650 000 zł5 232 m² 124,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 232 m²

W naszej ofercie dom w stanie surowym z dużą i ładną działką w okolicach Wolina. (miejscowość Kartlewo). Miejsce ciche i spokojne w pobliżu innych zabudowań. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowe Trzciano

Nowe Trzciano,podlaskie

500 000 zł98 m² 5 103,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 741 m²

Drbroker Nieruchomości zaprasza na prezentację malowniczej posiadłości w środku Puszczy Knyszyńskiej. Na działce o powierzchni 8741m2 znajdują się następujące zabudowania: - całoroczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

730 000 zł173 m² 4 219,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:377 m²

Gumieńce do sprzedaży dom z 1930 roku o powierzchni 173 m2 w zabudowie bliźniaczej położony przy cichej ulicy, w kameralnej lokalizacji. Może być dwurodzinny. Dom z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Plac Wolności

Rawicz,wielkopolskie

369 900 zł129 m² 2 867,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:637 m²

Rawicz, dom, mieszkanie, centrum, wielkopolska, sprzedaż. Do sprzedania wyjątkowy, zabytkowy budynek położony w centrum Rawicza. Z uwagi na lokalizację oraz reprezentacyjny charakter doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Rondo Zatorze

Leszno,wielkopolskie

399 000 zł94 m² 4 260 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy Państwu 20 funkcjonalnych lokali mieszkalnych o powierzchni 93.66m2, w Lesznie w dzielnicy Zatorze. Położone są one na bardzo atrakcyjnych działkach w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

719 999 zł184 m² 3 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:399 m²

Deweloper lublin okazja! ostatnie niesamowicie przestronne domy! ogromne salony _ 45m2 flagowiec - 60 m2 salon! (899tys. 960m działka) 24 domy sprzedane! najwyższa jakość wykonania! bez prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

808 900 zł135 m² 5 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o pow ok 135 m2 m2 ,położony na działce o pow. ok 355 m2. Parter : - Wiatrołap - Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Cząstków Polski

Cząstków Polski,mazowieckie

200 000 zł110 m² 1 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Nieruchomość w miejscowości Cząstków Polski, w drugiej linii zabudowy od ulicy Wiejskiej. Parcela o szerokości nieco ponad 14 m. Na działce znajduje się nie zamieszkały od lat,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Widzew

Łódź,łódzkie

1 300 000 zł570 m² 2 281 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 077 m²

Więcej informacji: lub biurow godz. 9-17 od poniedziałku do piątku e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; bardzo atrakcyjna cena! do sprzedaży: wyjątkowy dom Z dużą urokliwą działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

784 900 zł153 m² 5 130 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:499 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.153 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok.500 m2, w bardzo ładny rejonie zabudowy jednorodzinnej i bliźniaczej, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

809 000 zł135 m² 5 993 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pieszyce,dolnośląskie

550 000 zł268 m² 2 052,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:418 m²

Na sprzedaż piękny i duży dom położony w Pieszycach obok Dzierżoniowa. Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 260m2 położony jest na działce o pow. 418 m2. W bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Petrażyckiego

Kraków,małopolskie

849 000 zł168 m² 5 046,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Dębniki - sidzina - nowe domy W zabudowie szeregowej N20 Nieruchomości oferuje nowe domy na kameralnym osiedlu w Sidzinie. Osiedle: osiedle składa się z ośmiu domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kąty

Kąty,mazowieckie

598 000 zł125 m² 4 779 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperski o powierzchni 125,14 m2 znajduje się w miejscowości Kąty, 4 km od Góry Kalwarii. Dom znajduje się na działce o powierzchni 460.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Knieja,śląskie

330 000 zł155 m² 2 129,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 660 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje piętrowy dom w gminie Przyrów. Dom o powierzchni użytkowej 105 m2, położony na działce 1660 m2. Na parterze: - duży salon, - kuchnia, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ozimek

Ozimek,opolskie

720 000 zł190 m² 3 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedaży przestronny, wolnostojący dom parterowy o pow. 158 m2 położony na 15 arowej działce w Ozimku. Atrakcyjny z możliwością zaadaptowania na żłobek, przedszkole lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

520 000 zł100 m² 5 192 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:36 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony w Kamieńcu Wrocławskim przy ulicy Klonowej. Nowa, kameralna inwestycja 5 domów szeregowych z własnym parkingiem i ogródkiem. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zagórze Śląskie

Zagórze Śląskie,dolnośląskie

2 500 000 zł384 m² 6 501,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:15 943 m²

Luksusowy dom pod lasem na dużej działce z widokiem na góry. Główne atuty nieruchomości: wysoki standard wykończeń bliskość terenów zielonych blisko jeziora Nieruchomość złożona z: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

689 900 zł178 m² 3 876 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 178 m2 m2 usytuowany na działce 1000 m2 Dom sprzedawany w stanie surowym otwartym Działka ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wierzbowa

Milanówek,mazowieckie

770 000 zł120 m² 6 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wygodny, słoneczny i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej części Milanówka. Do stacji wkd Grudów, szkoły czy sklepu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

700 000 zł152 m² 4 605 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:754 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom w Bardzo Ładnej Bryle Budynku - 1/2 bliźniaka- przestronny i bardzo funkcjonalny Dom o powierzchni ok 152 m2, usytuowany na dużej, przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

728 900 zł130 m² 5 629 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:258 m²

Zapraszamy na Prezentację - Przedstawiamy Do Sprzedaży Dom- 1/2 Bliźniaka w stanie Deweloperskim, o powierzchni ok. 129 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 254 m2 , Rozkład domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wojcieszyce

Wojcieszyce,dolnośląskie

720 000 zł360 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 409 m²

Oferuje do sprzedania wolnostojący dom W wojcieszycach Z pięknym widokiem na pasmo karkonoszy. Nieruchomość posadowiona na działce O powierzchni 1409 mkw. Budynek ukończony W 2006.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brwinów

Brwinów,mazowieckie

978 000 zł156 m² 6 269 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży - Zapraszamy na Prezentację - bardzo ładny, nowy Bliźniak o powierzchni ok. 155 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany w pięknym rejonie Brwinowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kostrzyńska

Kostrzyn nad Odrą,lubuskie

550 000 zł382 m² 1 438,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 032 m²

Dom wolno stojący, duży przestrzenny, położony w spokojnym urokliwym miejscu, w pobliżu lasu w miejscowości Kostrzyn nad Odrą. Dom o pow. 382,40 m2, działka o pow. 1032 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zaolziańska

Łódź,łódzkie

329 000 zł78 m² 4 217,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:385 m²

Oferujemy niewielki parterowy dom z poddaszem nieużytkowym położony na funkcjonalnej, prostokątnej działce położony 500 metrów od Ronda Lotników Lwowskich. Działka ogrodzona w kształcie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij