dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 322 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 322 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, Załęże

Rzeszów,podkarpackie

670 000 zł110 m² 6 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Sprzedam nieruchomość w zabudowie szeregowej w nowym budownictwie 2020. Sprzedam z pełnym wyposażeniem i pełnym umeblowaniem i oświetleniem. Wszystko nowe, rtv agd - full.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

375 000 zł164 m² 2 287 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Solidny, mały dom o powierzchni użytkowej 100 metrów. Kupujący przy zakupie nie płaci podatku pcc 2%. Budynek parterowy nie podpiwniczony dwukondygnacyjny ( parter i poddasze mieszkalne). Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czerwonego Prądnika

Kraków,małopolskie

1 999 000 zł273 m² 7 335,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:344 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży budynku jednorodzinnego z fizycznie wyodrębnionymi 5 mieszkaniami o powierzchni całkowitej 272,52m2 posadowiony na działce o powierzchni 344m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamień

Kamień,dolnośląskie

499 000 zł81 m² 6 146,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:435 m²

Oferta bez prowizji od kupującego i podatku pcc. Kwadrans od centrum Wrocławia, pomiędzy Kiełczowem a Długołęką w malowniczym Kamieniu powstaje nowa inwestycja w ramach której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wadowice

Wadowice,małopolskie

999 000 zł157 m² 6 363,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 860 m²

Oferujemy do sprzedaży nowy dom położony w okolicy Wadowic. Budynek parterowy z 2018r. , murowany niepodpiwniczony, kryty dachówką ceramiczną, ocieplony styropianem 15cm, okna 3-szybowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 440 000 zł246 m² 5 853,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy na sprzedaż elegancki, nowoczesny dom wolnostojący na kameralnym osiedlu położonym na terenie Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskie. Dokładamy wszelkich starań, aby zarówno projekt jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Podgórskiego

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł119 m² 4 352 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:349 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej 119,25 m2 Rzeszów - ks. Adama Podgórskiego segment skrajny 0% podatku pcc 0% prowizji Biuro nieruchomości Dk Brokers ma przyjemność zaprezentować państwu nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Borek

Wrocław,dolnośląskie

3 500 000 zł165 m² 21 212,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:606 m²

Uroczy, mały domek na Borku. Położony w sąsiedztwie zabudowy willowej- jednorodzinnej. Dom po kapitalnym remoncie. Idealny dla rodziny. Na parterze salon z aneksem kuchennym i czytelnią 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Potockiego

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł129 m² 3 720,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Szeregówki 4. pokojowe z dwoma miejscami postojowymi o powierzchni użytkowej 97,45 m (powierzchnia całokowita 128,74 m ) 13.07.2021 : Jedna sztuka środkowa gotowa na już w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jana Pawła II

Turośl,podlaskie

470 000 zł420 m² 1 119,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Witam Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu w centrum Turośli przy ul. Jana Pawła II. Budynek mieszkalny z lokalem użytkowym w parterze, wybudowany w 1994 roku. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jagiellońska

Banie,zachodniopomorskie

369 000 zł190 m² 1 942,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Banie to miejscowość nad jeziorem Dłużec, w otoczeniu pól i lasów, ok 20 km do Gryfina i 50 km od Szczecina. Dom przedwojenny, cegła znajdujący się w środku miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

839 000 zł160 m² 5 244 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 160 m2, z garażem w bryle budynku, o wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamień

Kamień,dolnośląskie

589 000 zł90 m² 6 543,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:527 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

750 000 zł75 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, pięciopokojowy w Oliwie o powierzchni 75m2 lokalizacja W pobliżu: - dworzec pkp (5 minut piechotą) - Pętla tramwajowa (3 minuty piechotą) - Park Oliwski (2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wielka Wieś

Wielka Wieś,małopolskie

610 000 zł178 m² 3 427 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:293 m²

Więcej informacji mareklub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; jeśli szukasz domu z garażem i ogródkiem, z widokiem na Wyżynę Krakowsko-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zaspa

Gdańsk,pomorskie

2 350 000 zł215 m² 10 930,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:327 m²

Atuty: - bliskość plaży - Miejsce na prowadzenie biznesu - Duży ogród - Spokojna, kameralna zabudowa dom: na sprzedaż ustawny i przestronny dom szeregowy z dużą przestrzenią, idealną dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pieńków

Pieńków,mazowieckie

795 000 zł293 m² 2 715,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:601 m²

Wykonany z myślą o dwupokoleniowej rodzinie budynek mieszkalny, w zabudowie bliźniaczej. Dom posadowiony na 600m2,zagospodarowanej i ogrodzonej działce. W podpiwniczeniu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Górki Wielkie

Górki Wielkie,śląskie

390 000 zł78 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:524 m²

Rezerwacja. Dom jednorodzinny w spokojnej okolicy pod lasem. Duży taras, z którego roztacza się widok na góry. Zadbany ogród. W sąsiedztwie domy jednorodzinne. Wszystkie media. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Turów

Turów,dolnośląskie

598 000 zł114 m² 5 245,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Promocja! Ostatni dom na nowym osiedlu w Turowie, 5 minut od Wrocławia. Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Na sprzedaż nowy dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kaputy

Kaputy,mazowieckie

758 440 zł134 m² 5 670,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Zachęcamy do zakupu nowoczesnego energooszczędnego domu na nowym osiedlu pod Warszawą. Domy idealne dla 3-4 osobowej rodziny! To rodzinne osiedle w przyjaznej, zdrowej okolicy. Już ponad 130 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wola Aleksandra

Wola Aleksandra,mazowieckie

590 000 zł143 m² 4 126 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż nowoczesne segmenty o powierzchni 143 m2 położone w Woli Aleksandra k/legionowa. Termin oddania inwestycji do użytkowania: i kwartał 2021 r. Segmenty położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bogusławice

Bogusławice,mazowieckie

428 000 zł103 m² 4 141,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 068 m²

Dom jednorodzinny, energooszczędny położony w pobliżu miasta płońsk. Osiedle docelowo zabudowane 40 domami, podzielone na 4 ulice po 10 domów tworzących zamknięte części osiedla bogusławice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

1 500 000 zł250 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:214 m²

0% Wyjątkowy apartament - oś Piastów - 250 m2 - 5 pokoi - taras - szeregówka Doradcy Wawel Service mają przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną na Oś Piastów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jarzębinowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

789 000 zł134 m² 5 882,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 428 m²

Sprzedam dom parterowy w zabudowie bliźniaczej ostatni dostępny lokal podwyższony standard deweloperski termin zakończenia inwestycji II kwartał 2022 rok! wiele elementów i prac dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grabiny

Grabiny,podkarpackie

469 000 zł120 m² 3 901,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Witaj wędrowcze po portalach z nieruchomościami :) Szukasz parterowego domu na przedmieściach Dębicy? Własnego miejsca z dużą działką i małą ilością sąsiadów? Znalazłeś!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Zieleniewo,zachodniopomorskie

920 000 zł171 m² 5 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy na sprzedaż Dom mieszkalny jednorodzinny z garażem w Kołobrzegu - Zieleniewo o powierzchni użytkowej 171 m2 usytuowany na działce gruntu o pow. 1200 m2. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Podlesie

Katowice,śląskie

479 000 zł117 m² 4 094,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:238 m²

Nowe domy!_dostępne od zaraz_ Dotyczy segmentu: s12 kupujący nie płaci pcc2%! dom: w zabudowie szeregowej ( środkowy) Powierzchnia użytkowa- 117 m2 Stan surowy zamknięty! Parter składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 190 000 zł250 m² 12 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Parterowy dom W radości Coś wyjątkowego na rynku domów jednorodzinnych - jest to dom parterowy - 250m2 plus piwnica 60m. Działka o świetnej powierzchni 1700m2, dająca poczucie intymności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kościan

Kościan,wielkopolskie

289 900 zł110 m² 2 635,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 110m2 usytuowany jest wraz z pomieszczeniami gospodarczymi i stodołą na działce o powierzchni 1800m2 w Siekowie gm.Przemęt. Na 110m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 250 000 zł188 m² 6 649 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży piękny, nowoczesny, parterowy dom w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 189m2 na pięknej dużej działce o powierzchni ok. 1000m2 Parter : - wiatrołap 5,5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wałbrzych,dolnośląskie

240 000 zł70 m² 3 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Witam serdecznie! Do sprzedania połowa domu z przestronnym i jasnym mieszkaniem ok. 70 m na Białym Kamieniu. Działka gruntu ok. 700 m . Po remoncie kapitalnym. Brak elewacji brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyków

Krzyków,dolnośląskie

550 000 zł112 m² 4 893,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez prowizji! bez pcc zakup od dewelopera Ogrzewanie podłogowe w całym budynku- pompa ciepła powietrza Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w gminie Czernica. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

490 000 zł140 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom w zabudowie jednorodzinnej lokalizacja przedmieścia Gorzowa,stan deweloperski 490 tyś zł.+ koszt działki. Działki do wyboru w róznej lokalizacji do 10km od Gorzowa cena od 40 do 120 zł/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łódź,łódzkie

950 000 zł460 m² 2 065,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:780 m²

Dom Wolnostojący w prestiżowej dzielnicy Łodzi. Oferujemy bardzo atrakcyjną lokalizacyjnie oraz inwestycyjnie nieruchomość. Dom wolnostojący w willowej część miasta, dzielnica ciesząca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

355 000 zł125 m² 2 841,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży nowe domy w zabudowie bliźniaczej, budowane w miejscowości Tajęcina na działkach o powierzchni ok 3,5 a każdy. Kupując u nas - kupujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Ustronie IV

Lubin,dolnośląskie

725 000 zł240 m² 3 020,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Nowość! bez prowizji! Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 240m2 z działką 220m2 położony w spokojnej część osiedla Ustronie IV. Dom posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Prace Duże

Prace Duże,mazowieckie

1 600 000 zł288 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

DO sprzedania dom wolnostojący 290m2 - dwurodzinny na pięknej, słonecznej działce O pow. 3800m2 W miejscowości prace duże W gminie tarczyn, 12km od piaseczna! Atrakcyjna Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa

Dąbrowa,mazowieckie

1 950 000 zł363 m² 5 371,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Piękny, klimatyzowany i przestronny dom pod lasem. Piękny, odrestaurowany w stylu włoskim dom, o powierzchni całkowitej 360 m2. Mieści się pod samą Puszczą Kampinoską, z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ośno Lubuskie,lubuskie

450 000 zł200 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Cena do negocjacji! Przedmiotem oferty jest dom w niewielkiej malowniczej miejscowości oddalonej 5 km od Ośna Lubuskiego - miejscowość ta otoczona jest lasami a w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Janów

Janów,śląskie

790 000 zł224 m² 3 526,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Ofertą sprzedaży jest dom o powierzchni 224mkw usytuowany na działce wielkości 1900mkw w miejscowości Janów. W skład domu wchodzą: parter: przestronny pokój dzienny, w którym.