dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

940 000 zł180 m² 5 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Oferta sprzedaży komfortowego domu W zabudowie bliźniaczej położonego na warszewie Oferta dotyczy segmenty domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 180 m2, użytkowej 120.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

2 499 000 zł177 m² 14 119 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo Piękny Dom wolnostojący, parterowy o pow. ok. 177 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 1000 m2, w malowniczej, przepięknej okolicy na Peryferiach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Gdańsk,pomorskie

1 399 999 zł255 m² 5 483,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dla konkretnego klienta cena do rozmów Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 2001 roku o powierzchni użytkowej 255,3 m2 Atuty: - spokojna i cicha okolica, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Odrodzenia

Wodzisław Śląski,śląskie

430 000 zł74 m² 5 810,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na otoczonej zielenią działki(ul.Odrodzenia z Piaskową w Wodzisławiu Sląskim) powstaną 3 nowoczesne domy parterowe RYNEK PIERWOTNY! Przedsprzedaż już się rozpoczęła. Prezentujemy nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sokółka

Sokółka,podlaskie

2 650 000 zł548 m² 4 835,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 609 m²

Położony na Szlaku Tatarskim Polski Dom Rodzinny Serce w Sokółce znajduje się w malowniczym zakątku Podlasia , nieopodal zalewu. To nie tylko nowoczesny i dochodowy obiekt gastronomiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

360 000 zł210 m² 1 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

30583. Polecamy Państwu budynek w stanie surowym zamkniętym bez odbioru.Do zrobienia inwentaryzacja.Dom w bardzo dobrej lokalizacji.Polecam kontakt telefoniczny Numer licencji pośrednika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kolejowa

Długołęka,dolnośląskie

1 190 000 zł230 m² 5 174 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:982 m²

Osoba prowadząca Tel: email: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w miejscowości Długołęka o pow. użytkowej 130m2 z działką o pow. 982m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mosina

Mosina,wielkopolskie

380 000 zł70 m² 5 467,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Rezerwacja oferty. Oferuję na sprzedaż dom w spokojnej okolicy. Dom ma 69,5 m2 powierzchni użytkowej ale do adaptacji zostaje jeszcze całkiem spora powierzchnia na poddaszu. Duży ogród, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bogusławice

Bogusławice,mazowieckie

465 000 zł103 m² 4 499,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 037 m²

Dom jednorodzinny, energooszczędny położony w pobliżu miasta płońsk. Osiedle docelowo zabudowane 40 domami, podzielone na 4 ulice po 10 domów tworzących zamknięte części osiedla bogusławice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

684 800 zł151 m² 4 526 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:754 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom- 1/2 bliźniaka - Bardzo Ładna Bryła Budynku - Przestronny i bardzo funkcjonalny Dom o powierzchni ok 152 m2, usytuowany na dużej, przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Grabówka

Grabówka,podlaskie

620 000 zł166 m² 3 728,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:458 m²

Rezerwacja *** bliźniak*** *** stan deweloperski + *** pompa ciepła W cenie *** *** grabówka *** Polecamy do sprzedaży domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej w stanie pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

685 000 zł150 m² 4 567 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:754 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom w Bardzo Ładnej Bryle Budynku - 1/2 bliźniaka- przestronny i bardzo funkcjonalny Dom o powierzchni ok 152 m2, usytuowany na dużej, przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mickiewicza

Gorzyce,śląskie

429 000 zł74 m² 5 797,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

649 000 zł195 m² 3 328,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Polecam serdecznie dom wolnostojący W doskonałej lokalizacji, idealny dla firmy lub rodziny. Działalność typu gabinety, żłobek, przedszkole, szkoła językowa, działalność biurowa, usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 950 000 zł185 m² 10 541 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:758 m²

Piękny, nowoczesny dom w doskonałej lokalizacji. Posadowiony na zadbanej działce 758 m2 z automatycznym nawodnieniem. W skład 185 m2 powierzchni wchodzą na parterze: - półotwarta, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Złotoryja

Złotoryja,dolnośląskie

519 000 zł169 m² 3 074,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:368 m²

Oferta skierowana do osób ceniących możliwość zamieszkania w urokliwym miejscu, z dala o zgiełku, w bliskości z przyrodą. Zapraszam do zakupu nieruchomości lokalowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nowa

Luboń,wielkopolskie

699 000 zł109 m² 6 397 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

Nowa inwestycja w Luboniu przy ul. Nowej! Na sprzedaż pozostał ostatni lokal! Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 109,27 m2 i działce o pow. ok. 363 m2! Budynek jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

690 000 zł240 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Opis nieruchomości: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu w Swarzędzu na Nowej Wsi o powierzchni całkowitej 240 m2 (użytkowej ok 170 m2). Trzykondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Nowe Opole,mazowieckie

460 000 zł120 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 166 m²

Polecam do sprzedaży/zamiany dom z bala w spokojnej lokalizacji 5 km od Siedlec. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chłopy

Chłopy,zachodniopomorskie

2 550 000 zł500 m² 5 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:1 797 m²

Na sprzedaż bardzo atrakcyjny i klimatyczny pensjonat w nadmorskiej miejscowości Chłopy,zbudowany z bala drewnianego,kryty dachówką ceramiczną.Miejscowość położone pomiędzy dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morelowa

Kraków,małopolskie

2 350 000 zł360 m² 6 527,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

Mamy przyjemność zaprezentować piękny dom zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Wola Justowska przy ulicy Morelowej Nieruchomość o powierzchni całkowitej 360 m2, położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

599 000 zł99 m² 6,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Kameralne osiedle składające się z 4 lokali w zabudowie szeregowej, usytuowane na działce o pow. 1205 mkw. Do sprzedaży oferujemy 4 Apartamenty o powierzchni użytkowej 99 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Proboszczewice

Zgierz,łódzkie

494 000 zł330 m² 1 496,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Oferujemy do sprzedaży piętrowy dom w Zgierzu o powierzchni użytkowej około 230m 2 , a także budynek gospodarczy o powierzchni ok 100 m 2. Budynki, zarówno mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 300 000 zł350 m² 9 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 340 m²

Biuro Nieruchomości Premium Hampton Home ma przyjemność zaprezentować Państwu: piękną przedwojenną willę do rozbudowy. Aktualne pozwolenie na budowę i atrakcyjny zatwierdzony projekt wykonawczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zalesie Górne

Zalesie Górne,mazowieckie

1 195 000 zł100 m² 11 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowy, elegancki i ekologiczny i dom o powierzchni 100m2, pod Zalesiem Górnym. Stan domu: deweloperski, wykończone łazienki i kuchnia, pomalowane ściany etc. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bolka i Lolka

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

545 000 zł118 m² 4 618,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż jest mieszkanie w zabudowie szeregowej na osiedlu Bajkowym w Ostrowie Wlkp. Mieszkanie jest dwupoziomowe na terenie wewnętrznego zamkniętego osiedla składającego się z 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Staszyce

Piła,wielkopolskie

530 000 zł227 m² 2 334,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Na sprzedaż dom o pow. użytkowej 174,60 m w atrakcyjnej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Szereg środkowy, z garażem. Idealna lokalizacja dla osób ceniących cisze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Działkowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

825 000 zł144 m² 5 729,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący w Kamieńcu Wrocławskim w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Działkowej. Dom Wolnostojący o pow. użytkowej 144 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

599 900 zł95 m² 6 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiam do sprzedaży 1/2 bliźniaka o pow. ok.95 m 2 posadowiony na działce ok.400 m 2 usytuowany w biskiej okolicy Grodziska Mazowieckiego Rozkład jest następujący Parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

600 000 zł95 m² 6 316 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

375 000 zł164 m² 2 287 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Solidny, mały dom o powierzchni użytkowej 100 metrów. Kupujący przy zakupie nie płaci podatku pcc 2%. Budynek parterowy nie podpiwniczony dwukondygnacyjny ( parter i poddasze mieszkalne). Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Otrębusy

Otrębusy,mazowieckie

2 499 000 zł182 m² 13 731 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Zapraszamy na Prezentację, przedstawiamy do sprzedaży Bardzo Piękny Dom wolnostojący, parterowy o pow. ok. 180 m2, na działce o powierzchni ok. 1000 m2, usytuowany w malowniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bandurskiego

Marki,mazowieckie

999 000 zł450 m² 2 220 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:623 m²

Witaj! Miło mi, że tutaj jesteś. Nieruchomość w pigułce: * Dobry punkt komunikacyjny * Możliwość prowadzenia biznesu * Bardzo blisko przystanek autobusowy * Na piętrach domu dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Staniątki

Staniątki,małopolskie

779 000 zł157 m² 4 962 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecam Państwu piękny dom z niepowtarzalnym klimatem. Dom położony w cichej części Staniątek, jednocześnie z doskonałą komunikacją. Dom położony jest na działce 10 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cymbalistów

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł102 m² 9 264,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Kupujesz bezpośrednio W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc. Tylko U nas otrzymasz teraz ekstra promocję! zapytaj! Oferta kredytowa na kupno i wykończenie.mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Starachowice

Starachowice,świętokrzyskie

480 000 zł390 m² 1 230,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Szukasz miejsca do zamieszkania i jednocześnie do prowadzenia działalności? Mamy dla Ciebie nieruchomość, która może być domem i miejscem na biznes jednocześnie. Część mieszkalna (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bursztynowa

Trzciany,mazowieckie

799 000 zł272 m² 2 935,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 719 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący usytuowany na dużej działce 2719 mkw, w Trzcianach przy ul. Bursztynowej (gmina Jabłonna, powiat legionowski). Ulica Bursztynowy jest to nowa ulica na mapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kolanowice

Kolanowice,opolskie

390 000 zł160 m² 2 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Nieduży dom pod lasem, atrakcyjna lokalizacja! Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni około 150 m2. Dom jest położony w Kolanowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leśna

Jerzykowo,wielkopolskie

1 500 000 zł270 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 779 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w Jerzykowie (gmina Pobiedziska) przy ul. Leśnej. Dom o pow. całkowitej 270 m2, posadowiony na zalesionej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rzeszów,podkarpackie

349 000 zł98 m² 3 561,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:154 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 98 m2, usytuowany na działce o powierzchni 1,54 m2. Dom sprzedawany jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sarnia

Księżyno,podlaskie

1 699 000 zł275 m² 6 178,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Polecam piękny dom w cichym osiedlu w miejscowości Księżyno.Dom usytuowany jest w kameralnym miejscu w otulinie zieleni.Blisko Białegostoku zaledwie 5 min. Dobry dostęp do lini.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij