dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 281 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Zawada

Wodzisław Śląski,śląskie

395 000 zł195 m² 2 025,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż dom piętrowy zlokalizowany w malowniczej miejscowości Wodzisław Śląski w dzielnicy Zawada. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 195 m2 mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

689 000 zł183 m² 3 765,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:109 m²

Biuro Dobry Adres Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu skrajny dom w zabudowie szeregowej o pow. całkowitej 182.97m2 na osiedlu Przybyszówka w Rzeszowie. Piętrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

580 000 zł160 m² 3 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Makler poleca Dom w Kruszynie Krajeńskim o powierzchni 150m składający się z dół przedpokój, garderoba,pokój dzienny ,kuchnia ,łazienka z wc i sypialnia.Góra natomiast to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krótka

Dobrzykowice,dolnośląskie

598 874 zł130 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej położony w centrum Dobrzykowic około 2 km od Psiego Pola i granic Wrocławia. Osiedle realizowane jest przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łukawiec

Łukawiec,podkarpackie

619 000 zł148 m² 4 193,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym i garażem w bryle, zlokalizowany w miejscowości Łukawiec. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 890 000 zł251 m² 7 529,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:341 m²

Nowy bliżniak W fajnym miejscu Dane: materiał budynku:pustak Poddasze:użytkowe Dach:skośny Pokrycie dachu: dachówka Okna:aluminiowe Proponujemy połówkę bliźniaka 250 m2, o współczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Luboszyce

Luboszyce,opolskie

499 000 zł213 m² 2 343 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 096 m²

Okazja! zmiana ceny! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu do kupienia nowo budowany wolnostojący dom, w stanie surowym zamkniętym, z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Inżynierska

Gdynia,pomorskie

3 500 000 zł240 m² 14 583,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

NA sprzedaż nowoczesny dom W gdyni orłowie Na sprzedaż nowoczesny oryginalny, grafitowy dom o 189 metrowej powierzchni mieszkalnej. Dom usytuowany na ponad 1000 metrowej działce zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kasztanowa

Gdynia,pomorskie

3 250 000 zł240 m² 13 541,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Zadzwoń zapytaj O szczegóły W zielonej dzielnicy Gdyni Orłowie w otoczeniu pięknych drzew i niskiej zabudowy pobliskich domów i willi znajduje się bardzo funkcjonalny dom wolno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 000 zł348 m² 4 310,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 640 m²

Przestronny dom jednorodzinny (348m2) na Miedzyniu. Piętrowy dom wolnostojący wybudowany w 1990 roku. Nieruchomość stoi na dużej działce (3640m2) w spokojnej okolicy, w pobliżu Kanału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Poznachowice Górne

Poznachowice Górne,małopolskie

69 000 zł515 m² 133,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:515 m²

Tylko U nas! Domek letniskowy na działce 515m2 w cichej i spokojnej okolicy. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w miejscowości Poznachowice Górne położona w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Podlasie

Piła,wielkopolskie

890 000 zł280 m² 3 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:770 m²

Duży dom na podlasiu Z lokalem użytkowym. Polecamy do sprzedaży duży dom jednorodzinny wraz z jego częścią przeznaczoną na działalność gospodarczą ( usługi, handel, gastronomia itp.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poprawna

Warszawa,mazowieckie

1 140 000 zł120 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopra , bez prowizji I pcc! Kameralna Inwestycja na pograniczu warszawskiego Warwra i Gocławia! Tylko 8 km od ścisłego centrum miasta. Wybierz jedną połówkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

849 000 zł367 m² 2 313,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferujemy Państwu dom dwurodzinny. Dwa niezależne mieszkania 3 pokojowe na każdym piętrze. Powierzchnia 1 mieszkania to około 100 m2. Dodatkowym atutem jest garaż na 2 samochody ( ok 40 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pszeniczna

Białystok,podlaskie

535 000 zł107 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Meg Real Estate prezentuje środkową szeregówkę w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 107 m2, w dzielnicy - Dojlidy Górne - w Białymstoku (dojazd od Solniczek). Dom będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiosny Ludów

Orzesze,śląskie

575 000 zł127 m² 4 542,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Domy premium w stanie deweloperskim podwyższonym z systemem Smart Home i panelami fotowoltaicznymi w standardzie! segment B1 i B2 - oddanie do użytkowania marzec 2022 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Rembertów

Warszawa,mazowieckie

3 500 000 zł450 m² 7 778 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Firma Fine Properties ma ogromną przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży niezwykłego domu, w którym można zamieszkać jak również można go wykorzystać w celach biznesowych. Aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Golęcino

Szczecin,zachodniopomorskie

259 000 zł70 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:580 m²

Oferujemy do sprzedaży dom całoroczny o powierzchni całkowitej 70m2, znajdujący się na terenie działki rod o powierzchni 580m2, w cichej i malowniczej części miasta. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

655 000 zł170 m² 3 852,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:270 m²

Libera Nieruchomości przedstawia dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej. Podpiwniczony. Z poddaszem użytkowym. Łączna powierzchnia to 170 m2. P ołożony na bydgoskim Miedzyniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jedlicze

Jedlicze,podkarpackie

79 000 zł80 m² 988 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 559 m²

Rezerwacja Jedlicze- oferujemy Państwu na sprzedaż dom do remontu budowany z drewna, kryty eternitem, położony na 15,59 ar. działce. Parter: cztery pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. Poddasze:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Babiego Lata

Kraków,małopolskie

1 069 000 zł398 m² 2 685,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 m²

Opis ul. Babiego lata Szczegóły ogłoszenia pośrednikom bardzo dziękuję nie jestem zainteresowany współpracą Duży dom do sprzedania Swoszowice ok. ulicy Borowinowej, blisko uzdrowiska w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Legionowo,mazowieckie

990 000 zł235 m² 4 209,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Z nami kupisz bezpiecznie. Przestronny, wygodny i funkcjonalny dom w mieście, w bardzo dobrej lokalizacji Legionowa. W okolicy pełna infrastruktura szkoły, przedszkola, sklepy, lasy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrowa

Dąbrowa,wielkopolskie

95 000 zł55 m² 1 727 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Do sprzedaży malowniczo położone gospodarstwo rolne o pow. 1,10 ha położone w Dąbrowie nr 11 gmina Dobra , usytuowane bezpośrednio przy drodze asfaltowej Turek - Sieradz. Bardzo malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 199 000 zł210 m² 10 471,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

IP Properties oferuje na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z dużym ogrodem położony w spokojnej okolicy na pograniczu Wilanowa i Powsina! Powierzchnia działki: 900.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Barcin

Barcin,kujawsko-pomorskie

367 325 zł97 m² 3 799 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Nowe osiedle mieszkaniowe antonina W wolicach! cena dotyczy przedsprzedaży domu Z pompą do końca października 2021 R ! Przestronny dom z ogrodem? Bliźniak? A może lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łódź

Łódź,łódzkie

519 999 zł150 m² 3 466,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dzień dobry, planujesz zakup domu, chcesz poznać jego stan techniczny? Zleć nam audyt nieruchomości którą chcesz kupić. Jesteśmy inżynierami budownictwa z dużym doświadczeniem i za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Poznań

Poznań,wielkopolskie

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rataje

Rataje,zachodniopomorskie

590 000 zł167 m² 3 532,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 200 m²

Na sprzedaż przepiękna działka siedliskowa położona w Ratajach, pow. myśliborski. Lokalizacja z całą pewnością zauroczy każdego, kto marzy o miejscu z lat dziecięcych, gdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Ujazd Dolny

Ujazd Dolny,dolnośląskie

1 500 000 zł600 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W trakcie remontu. Nowy dach,elektryka,hydraulika, kanalizacja,okna. Cały dul jest w Cały dul jest wyremontowany. Dach nowy łupek.okna nowe wszystko odebrane przez konserwatora

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaksonowice

Jaksonowice,dolnośląskie

290 000 zł50 m² 5 858,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Dom na wsi do gruntownego remontu z dużym terenem idealnym pod sad lub teren rekreacyjny. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Langiewicza

Baranów Sandomierski,podkarpackie

1 350 000 zł600 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Parter może być przeznaczony pod działalność

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

700 000 zł180 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:557 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie Bliźniaczej w Lisim Ogonie. Lokalizacja - Lisi Ogon położony jest w gminie Białe Błota, w pobliżu Bydgoszczy. Miejscowość cieszy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dybawka

Dybawka,podkarpackie

80 000 zł76 m² 1 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Do sprzedaży nieduży 76 m.kw,parterowy dom mieszkalny,nadający sie do remontu kapitalnego.Energia elektryczna,kanalizacja gminna na terenie działki zaś gaz ziemny i woda gminna w pasie drogowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Borek

Wrocław,dolnośląskie

4 300 000 zł400 m² 10 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Opiekun oferty tel. Przepiękny dom przedwojenny w zielonej dzielnicy Borek. Dom idealny dla rodziny. Na parterze znajduje się salon z wyjściem na taras, salon z kominkiem, kuchnia, hol oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Centralna

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł95 m² 4 842 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Rezerwacja oferty do lutego 2022. Wyłączność biura top Nieruchomości. Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej w samym centrum najszybciej rozwijającej się części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefosław

Józefosław,mazowieckie

1 550 000 zł190 m² 8 158 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:911 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem bezpośrednio przy Lesie Kabackim! Najwyższy standard wykonania w oparciu o naturalne materiały najwyższej jakości i nowoczesne technologie. Dom posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

675 000 zł220 m² 3 068,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:545 m²

Oryginalny, z ciekawą architekturą, funkcjonalny dom Z garażem! Polecam dom jednorodzinny w Strzyżewicach o powierzchni mieszkalnej 190m2 plus podpiwniczenie 40,80m2 z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wielgowo

Szczecin,zachodniopomorskie

685 000 zł113 m² 6 083,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Prezentuję Państwu domy w zabudowie szeregowej budowane z największą starannością, w wysokiej jakości i z dbałością o najlepsze materiały i zasady sztuki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Gostyńska

Pogorzela,wielkopolskie

580 000 zł199 m² 2 917,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:740 m²

Gorąco zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o pow. 198,80 metrów kwadratowych.usytuowanego na działce o pow. 740 metrów kwadratowych. Dom składa się z 6 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żelechowa

Szczecin,zachodniopomorskie

2 700 000 zł1 000 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:755 m²

Duży budynek trzykondygnacyjny z działalnością użytkową w parterze oraz lokalami mieszkalnymi na I i II piętrze. Dom posiada następujący rozkład pomieszczeń: parter o pow 370 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

830 000 zł180 m² 4 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony w Cieplicach. Nieruchomość w pełni podpiwniczona posiada salon z kominkiem otwarty na kuchnię, 5 sypialni, dwie łazienki z wc,.