dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Porąbka

Sosnowiec,śląskie

499 000 zł128 m² 3 885,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:663 m²

Oferujemy do sprzedaży domy wolnostojące w Sosnowcu położone na działkach między 647m2 a 788m2. Standard wykończenia: konstrukcje fundamentów z betonu i bloczków betonowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

650 000 zł131 m² 4 952,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:245 m²

Polecam dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 131,24m2 na nowym osiedlu w Turowie, 5 minut od Wrocławia. Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rożena

Kraków,małopolskie

1 370 000 zł152 m² 8 999,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Doradcy Wawel Service mają przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w nowej inwestycji przy ul. Rożena-Jaksy w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

989 800 zł190 m² 5 209 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Przedstawiamy do sprzedaży piękny, nowoczesny, parterowy dom w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 189m2 na pięknej dużej działce o powierzchni ok. 1000m2 Parter : - wiatrołap 5,5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Węgrzce

Węgrzce,małopolskie

340 000 zł70 m² 4 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Więcej informacjilub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; na sprzedaż lokal usługowy z możliwością przekształcenia na mieszkalny Budynek jest położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Orłowo

Gdynia,pomorskie

4 500 000 zł559 m² 8 050,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:854 m²

Gdynia Orłowo atrakcyjny dom mieszkalny, wolnostojący, o charakterze rezydencjonalnym na sprzedaż. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w odległości ok. 700m od mola w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czekoladowa

Wrocław,dolnośląskie

1 550 000 zł250 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż przestronny, komfortowy dom w zabudowie szeregowej w dzielnicy Krzyki Klecina / ul. Czekoladowa/ Sezamkowa Lokalizacja: położony na południu Wrocławia, w rejonie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Piaski

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

980 000 zł6 841 m² 143,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 481 m²

Prezentujemy ofertę dużej nieruchomości gruntowej zabudowanej o powierzchni 6841 m2 w malowniczej scenerii dzielnicy Piaski. Opis : Prezentowana nieruchomość posiada powierzchnię 6841 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

939 900 zł141 m² 6 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 210 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom Wolnostojący o powierzchni całkowitej ok.140 m2 na dużej działce z potencjałem, o powierzchni ok 2200 m2 Parter : - wiatrołap - hall - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 100 000 zł250 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam nowy dom w stanie surowym położony w Konstancinie-Borowina. Cicha i spokojna okolica. Dom posiada 5 pokoji,3 łazienki , gardoroba, pralnia, garaż 2- stanowiskowy-40m2. Salon 40m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leśna

Cedry Wielkie,pomorskie

3 500 010 zł2 700 m² 1 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest, słoneczny i bardzo przestronny dom o powierzchni całkowitej 240 m kw, hala garażowa z czterema stanowiskami na samochody ciężarowe(2500m kw), oraz areał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Czarnów,mazowieckie

1 340 000 zł222 m² 6 036 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Dom wolnostojący z 2001 roku, wybudowany z najwyższej jakości materiałów - w technologii murowanej - stropy ceramiczne, zewnętrzna ściana trójwarstwowa o grubości 53 cm daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzęcin

Krzęcin,zachodniopomorskie

96 000 zł60 m² 1 605,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom na sprzedaż pół bliźniaka , okolice Krzęcina o powierzchni całkowitej 59,80 m 2 , składa się z 2 pokoi, łazienki, kuchni i dodatkowego pomieszczenia, które można zrobić na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rudziczka

Rudziczka,opolskie

590 000 zł400 m² 1 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 368 m²

Sprzedam dom wolnostojący do remontu na dużej działce położony w miejscowości Rudziczka województwo opolskie ( Prudnik - 7 km, nysa - 20 km, przejście graniczne w Trzebini - 10 km). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

440 000 zł141 m² 3 120,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 080 m²

Masz już dość zgiełku miasta i chcesz zamieszkać w ustronnym miejscu, a budowa domu kojarzy Ci się z urzędami i papierologią? Mam dla Ciebie propozycje nie do odrzucenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

1 600 000 zł215 m² 7 441,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wykończony w wysokim standardzie dom z pięknym ogrodem. Wyjątkowy dom zaprojektowany tak, aby spełniał wszystkie kryteria użytkowości i wysokich wymogów komfortowego życia. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Marsa

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł240 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:951 m²

Jeżeli poszukujesz inwestycji dla swojej rodziny, lub siedziby dla firmy w świetnej lokalizacji z dużym potencjałem rozwoju to ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż zalesiona działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

800 000 zł180 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Oferujemy Państwu przytulny dom położony w samym sercu Grodziska Mazowieckiego. Jest to dom " z duszą", którego budowę rozpoczęto w roku 1939-40, a potem wielokrotnie modernizowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 700 000 zł600 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:820 m²

Pensjonat w sercu Karpacza w pobliżu wielu szlaków turystycznych i atrakcji regionu Powierzchnia obiektu 600 m.kw Powierzchnia działki 820 m.kw W pensjonacie jest: 14 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chełmsko Śląskie

Chełmsko Śląskie,dolnośląskie

395 000 zł190 m² 2 078,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 190m 2 na działce 1100m 2 w Chełmsku Śląskim! 3 pokoje, 2 łazienki, 2 przedpokoje, wiatrołap, warsztat z dodatkową toaletą 2 dodatkowe pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzozówka

Brzozówka,kujawsko-pomorskie

500 000 zł81 m² 6 203,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim 106,20 m2, wybudowany na podstawie projektu" briga DM-6698". Dom bardzo ładnie usytuowane, w spokojnej i cichej okolicy jednocześnie z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

3 449 999 zł460 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:430 m²

Wolno stojący, zmodernizowany budynek biurowy o wysokim standardzie wykończenia i dobrej infrastrukturze biurowej; 3 kondygnacje nadziemne i jedna podziemna; ok. 300 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikulicze

Mikulicze,podlaskie

990 000 zł450 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Super propozycja dla chętnych w prowadzeniu biznesu agroturystycznego. Jak i również dla osób chcących mieć swoją własną posiadłość w otuleniu lasów. Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Skrodzkie

Skrodzkie,podlaskie

270 000 zł140 m² 1 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:683 m²

R e Z E R W A C J A ! Dom rekreacyjny nad Jeziorem Rajgrodzkim. Oferujemy do sprzedaży przytulny dom letniskowy na działce o powierzchni 683 m.kw w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szlachecka

Warszawa,mazowieckie

1 020 000 zł120 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:107 m²

Mam na sprzedaż piękne mieszkanie-segment w zielonej i bezpiecznej okolicy. Przytulne ogrodzone osiedle jest monitorowane i posiada własny plac zabaw więc idealnie nadaje się dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Krzeczyn Mały

Krzeczyn Mały,dolnośląskie

270 000 zł465 m² 580,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży poniemiecki budynek mieszkalny z zabudowaniami gospodarczymi. Działka 12,38 ar. Całość przeznaczona do generalnego remontu. W skład nieruchomości wchodzą : 1. Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubicz Dolny

Lubicz Dolny,kujawsko-pomorskie

2 500 000 zł594 m² 4 208,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 243 m²

30838. Oferta skierowana dla wymagającego klienta! Piękna rezydencja na sprzedaż w miejscowości Lubicz Dolny koło Torunia! Budynek wolnostojący zbudowany z materiałów wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorlice

Gorlice,małopolskie

530 000 zł220 m² 2 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Rezerwacja! Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 160m2 położony na 7 arowej działce w cichej i spokojnej dzielnicy Gorlic(około 1km od centrum)w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cietrzewia

Warszawa,mazowieckie

3 000 000 zł360 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:343 m²

Na sprzedaż wyposażone stylowy ośmiopokojowy dom po remoncie! Lokal o powierzchni 360.0 m2 znajduje się przy parku ze Stawami Cietrzewia. Elewacja budynku są w świetnym stanie. Ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 030 000 zł135 m² 7 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia dom wolnostojący po generalnym remoncie w Warszawie dzielnica Wawer Marysin Wawerski.Wymarzony dom dla osób, które pragną mieszkać z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Leźno

Leźno,pomorskie

665 000 zł103 m² 6 456,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Sprzedaję tą konkretną działkę (z ceną:321 tys. zł) oraz usługę budowy na niej domu jednorodzinnego. Sam dom ( 311 tys. zł - projekt: 'anthonyajr03wb_520' ) jest w stanie surowym zamkniętym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rosanów

Rosanów,łódzkie

387 000 zł57 m² 6 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:822 m²

Oferujemy do sprzedaży niewielki parterowy dom z poddaszem użytkowym w R osanowie. Powierzchnia parteru to ok 45 m 2 , powierzchnia poddasza ok 15 m 2. Dom ulokowany na ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Otwock

Otwock,mazowieckie

1 985 000 zł253 m² 7 845,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 690 m²

Nieruchomość składa się z 3 części: budynku mieszkalnego, 5 domków rekreacyjnych i stajni. Dom piętrowy 280 m2- budynek mieszkalny z częścią użytkową. Parter: bufet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czarna Dąbrówka

Czarna Dąbrówka,pomorskie

442 000 zł101 m² 4 376,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedaję tą konkretną działkę (z ceną:100 tys. zł) oraz usługę budowy na niej domu jednorodzinnego. Sam dom ( 308 tys. zł - projekt: 'dom w kostrzewach 6_877' ) jest w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nagietkowa

Luboń,wielkopolskie

650 000 zł114 m² 5 701,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:567 m²

Przedmiotem oferty jest nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 114 m2 w domu w zabudowie bliźniaczej przy cichej ulicy Nagietkowej w Luboniu, niedaleko Poznania. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Chwalęcice

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

890 000 zł140 m² 6 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Przedmiotem oferty jest dom w Chwalęcicach w zabudowie jednorodzinnej wolnostojącej Projekt Mieszko o bardzo dobrych proporcjach - pow. użytkowa domu 140m2. Dom położony na dużej prawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

2 950 000 zł370 m² 7 972,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Avenue Estate prezentuje malowniczą willę w sercu zielonej Magdalenki! ( English Version Below) Opis Nieruchomości Na sprzedaż elegancka willa z przepięknie zalesioną działką. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Sadyba

Warszawa,mazowieckie

2 350 000 zł180 m² 13 055,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:176 m²

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować niezwykle funkcjonalny segment w najbardziej pożądanej lokalizacji Warszawy. Segment o powierzchni 180 m2 usytuowany na 250 metrowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

255 000 zł172 m² 1 483,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ładną nieruchomość w dogodnej lokalizacji tuż przy Nowogardzie. Dom w zabudowie bliźniaczej składa się z 2 poziomów. Na parterze salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Drzymały

Opoczno,łódzkie

320 000 zł120 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 177 m²

Dom piętrowy o powierzchni 120,50 m2, wielkość działki 0,1177 ha. Budynek posiada 5 pokoi, w tym 2 z balkonem, kuchnię, łazienkę z wc. Dom podpiwniczony z dużym strychem. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

630 000 zł104 m² 6 057,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 104 m2 na działkach 300 m2. To nowa inwestycja budowana w Dąbrowie Górniczej - Strzemieszycach wśród zieleni.