dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 281 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jastrzębia Góra,pomorskie

1 500 000 zł740 m² 2 027,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Rezerwacja bezpieczna prezentacja nieruchomości Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów wszystkie prezentacje przeprowadzane są zgodnie z najnowszymi zaleceniami who.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wierzchowiska

Wierzchowiska,lubelskie

1 700 000 zł200 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość idealna pod mieszkanie i jednoczesne prowadzenie działalności gospodarczej! Dzięki bardzo dobremu zagospodarowaniu działki otrzymujemy zaciszną część prywatną, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sołecka

Otwock,mazowieckie

1 645 000 zł393 m² 4 183,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:668 m²

Dom wolnostojący położony na Otwockich Kresach o pow. ok 393, m2 na działce 668 m2. Nieruchomość wybudowana 1990 roku, składa się z dwóch pięter, pełnej piwnicy oraz poddasza do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krosno

Krosno,podkarpackie

339 000 zł111 m² 3 041 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 031 m²

Rezerwacja Okolice Krosna- oferujemy na sprzedaż nowo wybudowany dom według projektu z44a- do wykończenia, usytuowany na 10,31 ar ogrodzonej, bardzo ładnie położonej działce zaledwie 3 km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ku Cytadeli

Poznań,wielkopolskie

1 790 000 zł180 m² 9 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:380 m²

Kontakt i prezentacje 7 dni w tygodniu tel.   atrakcyjna nieruchomość W rejonie cytadeli Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w perfekcyjnej lokalizacji, idealnie nadająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Raciborsko

Raciborsko,małopolskie

595 000 zł116 m² 5 132 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:546 m²

Więcej informacjilub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; jeśli szukasz domu w którym możesz szybko zamieszkać i mieć piękny widok na Tatry to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zabrze

Zabrze,śląskie

2 600 000 zł1 010 m² 2 574,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:28

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do nabycia dochodowa kamienica 2-piętrowa, zlokalizowana w centrum Zabrza. Łącznie w budynku znajduje się 13 lokali mieszkalnych. Wielkość mieszkań od 31,20 m 2 do 79,88 m 2. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dębowa

Szczecinek,zachodniopomorskie

799 000 zł220 m² 3 631,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Zadbany dom wolnostojący położony na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych, o powierzchni użytkowej ok. 120m2, w całości podpiwniczony, ocieplony, kryty blachodachówką. Pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Radzikowo

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

980 000 zł280 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

posiadam na sprzedaz 3 pietrowy dom w dzielnicy radzikowo dochodowa inwestycja dom posiada 3 oddzielne mieszkania kompletne kazde jest wynajete 1600 plus oplaty generuje staly fajny dochod interesuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rusiec,mazowieckie

999 000 zł261 m² 3 827,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w stanie deweloperskim położony w miejscowości Rusiec koło Nadarzyna! Jest to idealna propozycja dla osób szukających spokojnego miejsca do życia, z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jasło

Jasło,podkarpackie

450 000 zł155 m² 2 903,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:954 m²

Prezentujemy Państwu nieruchomość położoną w cichej i spokojnej dzielnicy Jasła - Sobniów. Dom o powierzchni 155m2 usytuowany jest na 10 arowej działce. Parter tej nieruchomości to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 000 zł185 m² 2 432 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:608 m²

Bresdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wolnostojący, piętrowy, podpiwniczony dom w Biskupcu. Budynek wybudowany został w 1978 roku, technologią tradycyjną. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

1 150 000 zł260 m² 4 423,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania 11 pokojowa willa o powierzchni 260m 2 w Karpaczu! Pokoje: 2, 3, 4 osobowe. 20 miejsc noclegowych. W każdym pokoju: tv, łazienka, czajnik. Kuchnia o powierzchni 63m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

395 000 zł105 m² 3 764,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Bez pcc! bez prowizji Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica. Budynek sprzedawany w stanie surowym otwartym. Możliwość doprowadzenia do staniu deweloperskiego za cenę 225.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

5 500 000 zł500 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom z piękną działką. Racjonalnie zaprojektowany, przestronny dom w konstancińskiej strefie A. Na parterze znajduje się salon z wykonanymi na zamówienie dużymi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kalej

Kalej,śląskie

295 000 zł258 m² 1 143,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:743 m²

Biuro meross Nieruchomości prezentuje dom w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej 139,62 m2, znajdujący się w miejscowości Kalej, gm. Wręczyca Wielka, powiat kłobucki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

745 000 zł190 m² 3 921,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Atrakcyjny dom na osiedlu domków jednorodzinnych z bardzo ciekawie zagospodarowanym ogrodem. Dom o pow. 138m2 wraz z budynkiem gospodarczym o pow.40m2. Posesja w całości ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zarzecze

Katowice,śląskie

265 000 zł64 m² 4 140,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:124 m²

Oferta sprzedaży mieszkania na piętrze w budynku mieszkalnym w Katowicach-Zarzeczu, z ogrodem Nieruchomość położona w cichej okolicy w bliskości lasu - przynależna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

599 000 zł102 m² 5 901,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:276 m²

Zabierzów - domy W zabudowie bliźniaczej N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży domy jednorodzinne, w zabudowie dwulokalowej z ogródkami. Każda połówka domu o pow. 101,5 (po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Czosnów

Czosnów,mazowieckie

1 300 000 zł300 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Piękny dom wraz Z budynkami gospodarczymi idealnymi na działalność gospodarczo - usługową. Całość nadaje się również do zamieszkania W kontakcie Z przyrodą dla osób wykonujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

650 000 zł126 m² 5 159 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Komfortowy dom bez skosów! wszystkie media miejskie! atrakcyjna lokalizacja! lokalizacja: dobry i szybki dojazd do miasta, dodatkowo komunikację ułatwia rozbudowywana wschodnia obwodnica Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Transportowców

Warszawa,mazowieckie

1 699 000 zł182 m² 9 316,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

*od dewelopera, bez żadnej prowizji, bez podatku pcc Ten dom jest dla Ciebie i Twojej Rodziny! Przestronny dom jednorodzinny na dwóch kondygnacjach. Nowoczesna forma wykończenia. Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pszczółki

Pszczółki,pomorskie

598 000 zł102 m² 5 862,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:888 m²

Super , kompleksowa oferta w skład której wchodzi ta konkretna działka (z ceną:133 tys. zł) oraz usługa budowy na niej domu jednorodzinnego. Sam dom ( 474 tys. zł - projekt: 'dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łapalice,pomorskie

999 000 zł296 m² 3 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 958 m²

Unikalny dom w magicznym miejscu. Cieszy wyjątkowym widokiem, ułatwiającym oderwanie się od pędu życia w mieście. Powierzchnia użytkowa: 222,7 m Powierzchnia całkowita domu: 258,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzaki Czaplinkowskie

Krzaki Czaplinkowskie,mazowieckie

860 000 zł230 m² 3 739 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Nowoczesny i funkcjonalny dom w stanie deweloperskim 4 km Góry Kalwarii. Dom położony jest na działce o pow. 1300 m2 w Krzakach Czaplinkowskich, 4 km od centrum Góry Kalwarii i 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niestachów

Niestachów,świętokrzyskie

590 000 zł130 m² 4 538 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący projektu firmy Archon dom W żurawkach 7. Wygodny, przestronny i doskonale doświetlony dom przez co optycznie zwiększa swoją powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

631 050 zł90 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Doradcy Wawel Service prezentują Państwu kolejny etap inwestycji Wawel Service zlokalizowaną w Mogilanach przy ul. Świątnickiej!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Na Grobli

Stargard,zachodniopomorskie

420 000 zł90 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Ofertą sprzedaży jest dom na działce 1700m, położony w spokojnej dzielnicy Stargardu. Na działce są potrzebne media. Dom jest kameralny - wymaga remontu. Dom wydaje się malutki ale składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzebiszewo

Trzebiszewo,lubuskie

199 000 zł98 m² 2 030,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Rezerwacja poniemiecki dom zlokalizowany na bardzo ładnej działce W spokojnej części trzebiszewa. Przedmiotem oferty jest częściowo podpiwniczony dom jednorodzinny, wolnostojący dom zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wielkanocna

Kraków,małopolskie

1 299 999 zł140 m² 9 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:280 m²

Sprzedam dom na obrzeżach Krakowa (bodzów Kostrze) w pięknej okolicy kostrzyńskiego parku krajobrazowego. Z widokiem na klasztor oo. Kamedułów, las Wolski i Zamek w Przegorzałach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kormoranów

Katowice,śląskie

1 497 000 zł149 m² 10 047 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:634 m²

agencyjnej! Szukasz wyjątkowego domu w idealnej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 149m położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Stalowa

Pruszków,mazowieckie

1 300 000 zł350 m² 3 714 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:513 m²

Kamienica w zabytkowym centrum Pruszkowa. Pełna infrastruktura. Cicha lokalizacja jednocześnie przy ch "nowa Stacja"! Tuż przy dworcu kolejowym. 8 lokali, budynek z możliwością nadbudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

859 500 zł153 m² 5 618 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny, nowy Bliźniak o powierzchni ok. 152 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni ok. 750 m2 Rozkład domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

8 600 000 zł5 007 m² 1 717,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:64

 

Powierzchnia działki:11 550 m²

Oferta zablokowana Apart Invest Nieruchomości specjalizuje się w obrocie nieruchomościami wyłącznie na rynku Szklarskiej Poręby. Poszukując najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów zapewniamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Porąbka

Sosnowiec,śląskie

499 000 zł128 m² 3 885,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:663 m²

Oferujemy do sprzedaży domy wolnostojące w Sosnowcu położone na działkach między 647m2 a 788m2. Standard wykończenia: konstrukcje fundamentów z betonu i bloczków betonowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

650 000 zł131 m² 4 952,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:245 m²

Polecam dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 131,24m2 na nowym osiedlu w Turowie, 5 minut od Wrocławia. Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rożena

Kraków,małopolskie

1 370 000 zł152 m² 8 999,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Doradcy Wawel Service mają przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w nowej inwestycji przy ul. Rożena-Jaksy w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

989 800 zł190 m² 5 209 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Przedstawiamy do sprzedaży piękny, nowoczesny, parterowy dom w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 189m2 na pięknej dużej działce o powierzchni ok. 1000m2 Parter : - wiatrołap 5,5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Węgrzce

Węgrzce,małopolskie

340 000 zł70 m² 4 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Więcej informacjilub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; na sprzedaż lokal usługowy z możliwością przekształcenia na mieszkalny Budynek jest położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Orłowo

Gdynia,pomorskie

4 500 000 zł559 m² 8 050,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:854 m²

Gdynia Orłowo atrakcyjny dom mieszkalny, wolnostojący, o charakterze rezydencjonalnym na sprzedaż. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w odległości ok. 700m od mola w Gdyni.