dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bengalska

Wrocław,dolnośląskie

1 390 000 zł238 m² 5 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:231 m²

Opiekun oferty Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej w jednej z najszybciej rozwijającej się części Wrocławia - Brochowie. Dom dwupiętrowy, z płaskim dachem, niepodpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

760 000 zł119 m² 6 387 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:234 m²

Nowy Dom- zapraszamy na Prezentację i Przedstawiamy do sprzedaży Nowy , Przestronny i bardzo funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniaka o pow. ok 119 m2, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 199 000 zł320 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

0 % prowizji! prowizję pośrednika pokrywa sprzedający! Na sprzedaż dom wolnostojący w Łomiankach o pow.320m2 , 6 pokojowy z 2 łazienkami i osobną toaletą, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lusówko

Lusówko,wielkopolskie

560 000 zł112 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Witam serdecznie, nazywam się i jestem licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Współpraca ze mną to gwarancja bezpiecznej transakcji, za którą nie pobieram prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żeromskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

449 000 zł72 m² 6 201,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:384 m²

Piętro w domu czterorodzinnym (mieszkanie 3 pokojowe) położone w Koszalinie przy ulicy Żeromskiego o pow. 72,40 m2. Rozkład pomieszczeń: 3 pokoje; kuchnia; jadalnia; łazienka z wc;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

719 800 zł131 m² 5 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:749 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 130 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok.750 M2, w cichej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubiejew

Lubiejew,mazowieckie

675 000 zł94 m² 7 211,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 001 m²

Wyjątkowa posiadłość zlokalizowana w miejscowości Lubiejew, gmina Sochaczew, powiat sochaczewski, zaledwie 6 km od miasta Sochaczew, 2 km od trasy krajowej 50, 92, autostrady A2 - 20 km. Przepiękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Iskierki

Lusówko,wielkopolskie

559 000 zł108 m² 5 152 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:201 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gryczana

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł86 m² 7 228,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:122 m²

Oferta bez podatku pcc oraz prowizji dla biura. Dwupoziomowy dom w zabudowie szeregowej we Wrocławiu. Powierzchnia domu 85,63 mkw w skład której wchodzą: - parter: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ziołowa

Białystok,podlaskie

630 000 zł90 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej z 2019 roku, o powierzchni 90 m kwadratowych. Salon z aneksem kuchennym 3 sypialnie i dwie łazienki. Wykończenie - Wysoki standard wykonano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

519 000 zł113 m² 4 592,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Przedmiotem sprzedaży jest jest nowoczesny, bogato doposażony dom z garażem w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białystok,podlaskie

610 000 zł160 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Klient kupujący nie płaci pcc! Dostepne są ostanie 3 szeregówki -tylko U nas W biurze! Przedstawiam dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 160m2 z działką 230m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chechło

Chechło,małopolskie

670 000 zł240 m² 2 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 319 m²

Na sprzedaż przestronny dom w Chechło o powierzchni 240 m2 położony na działce 1 319 m2 z budynkiem gospodarczym. Teren w całości ogrodzony, z wytyczonymi granicami działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

535 000 zł114 m² 3 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej znajdujący na Osiedlu Przybyszówka w Rzeszowie. Nieruchomość zaprojektowana w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Graniczna

Marki,mazowieckie

565 000 zł115 m² 4 913 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Polecam! mieszkanie z tarasem, balkonem dla rodziny z dziećmi, pary. Zapraszam na prezentację! bezpośrednio od developera! Bardzo dobry dojazd do centrum Warszawy! mieszkanie bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Andrychów

Andrychów,małopolskie

415 000 zł115 m² 3 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 795 m²

Do sprzedaży dom w przepięknej malowniczej miejscowości Rzyki, dom posiada 2 niezależne wejścia i może być przeznaczony dla 2 rodzin. Dom położony na widokowej działce o pow. 17,95 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Solec

Solec,mazowieckie

320 000 zł132 m² 2 424 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania połowa bliźniaka w malowniczym Solcu! Budynek dostępny od ręki! Budynek w stanie surowym zamkniętym technicznie dobrym z możliwością własnej aranżacji, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

859 000 zł132 m² 6 532 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży 1/2 bliźniaka w stanie wykończonym o pow. ok.130m2 w bardzo dobrej lokalizacji na działce o powierzchni ok.500m2. Poniżej rozkład pomieszczeń Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Komorów

Komorów,mazowieckie

1 590 000 zł245 m² 6 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:873 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny dom o pow. ok.240 m 2 posadowiony na działce o pow.ok.875 m 2 znajdujący się w malowniczej części Komorowa Rozkład domu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

299 000 zł250 m² 1 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:914 m²

Oferta na wyłączność! Tylko w Naszym biurze! Szukasz domu z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej? Mam na sprzedaż pół domu wraz z dużym garażem i pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Popowo-Parcele

Popowo-Parcele,mazowieckie

261 000 zł80 m² 3 262,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 739 m²

Dom na sprzedaż. Popowo-Parcele. Dom rekreacyjny na działce 1739 m2. Działka położona jest 45 km od Warszawy, w dobrze znanej miejscowości turystycznej. Budynek składa się z 2 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

790 000 zł117 m² 6 752 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Atrakcyjny, kameralny dom w stanie deweloperskim w miejscowości Krzaki Czaplinkowskie, 4 km od Góry Kalwarii. Na parterze domu znajduje się przestronny salon - z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mietniów

Mietniów,małopolskie

799 000 zł250 m² 3 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Więcej informacji Martalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; jeśli szukasz ciszy, spokoju, przestrzeni i odpoczynku na łonie przyrody a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamień

Kamień,dolnośląskie

620 000 zł90 m² 6 888,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:485 m²

Oferta bez prowizji od kupującego i podatku pcc. Kwadrans od centrum Wrocławia, pomiędzy Kiełczowem a Długołęką w malowniczym Kamieniu powstaje nowa inwestycja w ramach której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

890 000 zł140 m² 6 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Państwu fantastyczną ofertę wolnostojącego nowego domu położonego w Opolu-Czarnowąsach. Lokalizacja: sam dom nie znajduje się bezpośrednio przy głównej drodze ale w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ozorzyce

Ozorzyce,dolnośląskie

750 000 zł170 m² 4 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ruszyła sprzedaż nowej inwestycji. Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczego powierzchni całkowitej 167,97 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

889 900 zł127 m² 7 007 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Przedstawiamy do sprzedaży - Gotowy do wprowadzenia Dom jednorodzinny, o powierzchni ok. 127 m2, położony w cichej i spokojnej okolicy, gdzie dojazd do centrum Warszawy zajmuje ok. 30 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Goleszów

Goleszów,śląskie

310 000 zł140 m² 2 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący Goleszów Równia k. Ustronia Na sprzedaż dom jednorodzinny w trakcie remontu , położony na widokowej działce 1000m2 Budynek z lat 60- tych w całości z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Prusa

Nowy Sącz,małopolskie

1 050 000 zł328 m² 3 201 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 821 m²

Oferta na wyłączność. Komfortowy i okazały dom wolnostojący z dużym ogrodem, zlokalizowany w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - przy ul. Prusa w Nowym Sączu. Budynek murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karczyce

Karczyce,dolnośląskie

700 000 zł135 m² 5 185,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji I podatku pcc! Ruszamy z nową inwestycją słoneczne karczyce dostępną wyłącznie w naszym biurze! Dla pierwszych klientów cena promocyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Głuszyca,dolnośląskie

749 000 zł224 m² 3 336,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:461 m²

Do sprzedania wolnostojący dom w Głuszycy o powierzchni 224,5m2. Parter posiada dwa osobne wejścia. Pierwsze prowadzi do lokalu usługowego, który składa się z korytarza, poczekalni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

730 000 zł133 m² 5 492,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:603 m²

Oferujemy Państwu do sprzadaży, jednorodzinny, wolnostojący dom paterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 98.1m2 z jednostanowiskowym garażem (27.3m2) oraz kotłownią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dachowa

Dachowa,wielkopolskie

547 000 zł98 m² 5 582 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:309 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 549 700 zł344 m² 4 508 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży piękny dom - może być z przeznaczeniem dla 2 lub z wydzielonym lokalem na działalność gospodarczą (gabinet ,biuro). Dom wykończony w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Ozorzyce,dolnośląskie

750 000 zł170 m² 4 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szamotulska

Baranowo,wielkopolskie

554 000 zł102 m² 5 431 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

749 000 zł140 m² 5 353,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowe domy W zabudowie szeregowej N20 Nieruchomości oferuje osiedle 6 domów w zabudowie szeregowej w atrakcyjnej lokalizacji. Budynki: domy posiadają niezależne ściany i wyodrębnione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Powstańców Wielkopolskich

Ostroróg,wielkopolskie

410 000 zł179 m² 2 290,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:577 m²

Sprzedam dom jednorodzinny wolnostojący w Ostrorogu. Budynek z 1990r o pow. użytkowej 179m2, posadowiony na działce 577m2, podpiwniczony. Dom wybudowany z pustaków, ściany 42cm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

699 000 zł145 m² 4 821 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej ok 120 m2 posadowiony na ładnej działce o powierzchni 1000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Malina

Opole,opolskie

586 000 zł131 m² 4 483,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Uwaga! ani podatku pcc! Oferujemy Państwu dom na sprzedaż, wolnostojący o powierzchni użytkowej 130,70 m2 (w tym garaż i kotłownia), na działce o powierzchni 510 m2. Dom wybudowany wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Myszków

Myszków,śląskie

739 000 zł145 m² 5 096,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 795 m²

Atrakcyjny dom dla, osób ceniących spokój. Dom położony w Cynkowie budynek Budynek o powierzchni użytkowej ok. 124 m2. Na parterze znajduje się 2 pokoje, kuchnia z jadalnią, salon,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij