dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiklinowa

Suchocin,mazowieckie

520 000 zł102 m² 5 081,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Wygodny i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 102,33 m2, usytuowany na działce o powierzchni 240 m2, w miejscowości Suchocin oddalonej od Nowego Dworu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Cieplice Śląskie-Zdrój

Jelenia Góra,dolnośląskie

639 000 zł135 m² 4 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:362 m²

Dom blisko term I parków W cieplicach Chcemy Państwu zaprezentować na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w cichym i spokojnym miejscu na osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

1 560 000 zł170 m² 9 176 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

#Nieruchomość wyjątkowa- na wyłączność# Przedstawiam do sprzedaży piękny dom o powierzchni całkowitej 170 m2 na zagospodarowanej działce o powierzchni ok 1160 m2 Dom w pełni gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poprzeczna

Bolechowo-Osiedle,wielkopolskie

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o powierzchni użytkowej wynoszącej 160,25 m2 w miejscowości Bolechowo Osiedle k. Poznania. Dom w zabudowie bliźniaczej (druga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pożegowska

Mosina,wielkopolskie

3 399 000 zł379 m² 8 963,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 434 m²

Dom, ogród i niespodzianka Polecam do zapoznania się z urokami domu w Mosinie z furtką do Wielkopolskiego Parku Narodowego. Na sprzedaż duży 235m2 - powierzchni całkowitej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kręta

Brzezina,dolnośląskie

790 000 zł120 m² 6 603,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta deweloperska = nie płacisz prowizji dla biura Pomagamy w finansowaniu inwestycji poprzez dopasowanie najlepszej dla Ciebie oferty - również za darmo Umów się na wizytę w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Solec

Solec,mazowieckie

1 595 000 zł260 m² 6 135 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Ładny i funkcjonalny dom w stanie deweloperskim w Solcu, nieopodal Konstancina. Dom położony jest na działce o powierzchni 1200 m2, w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Witowice Dolne

Witowice Dolne,małopolskie

439 000 zł314 m² 1 493,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Poszukujesz nieruchomości, którą urządzisz jak chcesz, według własnego uznania? A może potrzebujesz dodatkowego miejsca pod działalność? Ta oferta na pewno Cię zainteresuje! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

540 000 zł195 m² 2 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 903 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom położony w bardzo spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji, na peryferiach miasta, w sąsiedztwie lasu! Dom o powierzchni ok. 195 m2, wolnostojący, utrzymany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łańcut,podkarpackie

632 000 zł156 m² 4 045,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 115 m²

Do sprzedania dom jednokondygnacyjny, podpiwniczony, wykonany w technologii tradycyjnej murowanej o łącznej powierzchni użytkowej 124,45 m2 ( powierzchnia całkowita 156 m2). Dom zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lipowa

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

475 000 zł202 m² 2 351,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:876 m²

Dom to wyjątkowe miejsce. To tutaj spędzamy większość czasu w naszym życiu, tworzymy rodzinę, odpoczywamy po pracy czy delektujemy się zasłużoną emeryturą. Dom to nie tylko ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzebiszewo

Trzebiszewo,lubuskie

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Rezerwacja Przedmiotem oferty jest jednorodzinny, wolnostojący dom zlokalizowany w miejscowości Trzebiszewo, gm. Skwierzyna. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 120 mkw., położona na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pilchowo

Pilchowo,zachodniopomorskie

1 000 000 zł250 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Halo Nieruchomości. Duży I wygodny dom wolno stojący w Pilchowie, położony w spokojnej okolicy. Blisko komunikacji miejskiej, z możliwością dokupienia dużej działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

750 000 zł135 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:191 m²

Środkowy segment w zabudowie szeregowej położony w Wiązownej - składa się z dwóch pełnowymiarowych kondygnacji mieszkalnych z opcjonalnym dostosowaniem dużego gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Więckowice

Więckowice,małopolskie

1 250 000 zł254 m² 4 921 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 m²

Piękny, funkcjonalny dom 254 m2 w stanie deweloperskim, budowany "dla siebie" w Więckowicach na sprzedaż. Dom położony na prostej 11 arowej działce w Więckowicach gmina Zabierzów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 369 000 zł167 m² 8 197,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:158 m²

Dom w zabudowie szeregowej położony na kameralnym osiedlu wzniesinym w 2010 roku w pobliżu Wału Miedzeszyńskiego. Na parterze obszerny salon z wyjściem do ogródka, półotwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

650 000 zł129 m² 5 019,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:455 m²

Do Sprzedaży w cenie promocyjnej ostatni Dom w stanie deweloperskim, na nowo powstającym osiedlu w Kębłowicach koło Wrocławia. Zakup bezpośrednio od Dewelopera bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wola Podłężna,wielkopolskie

380 000 zł130 m² 2 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Oferuję na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 130 m2, położony na 18 ar działce w Woli Podłężnej. Dom zbudowany na podstawie projektu Gargamel (z indywidualnymi zmianami). Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kazimierz

Kazimierz,łódzkie

529 000 zł85 m² 6 223,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Opiekun oferty: anna tel. Przedmiotem sprzedaży jest nowy dom energooszczędny w stanie deweloperskim zlokalizowany w okolicy Kazimierza w gminie Lutomiersk. Dom ma powierzchnię 85m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

342 128 zł123 m² 2 781,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Marzysz o własnym domu? Poznaj najnowszy trend w budownictwie - biodomy zeroenergetyczne! Pomożemy Ci zrealizować budowę własnego domu na Twojej działce! Jako jedyna firma dajemy Gwarancję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

342 128 zł123 m² 2 781,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Baszkówka

Baszkówka,mazowieckie

850 000 zł140 m² 6 071 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Budowa zakończy się w czerwcu 2022 r. Powstaną 4 bliźniaki wokół nowo wybudowanych domów. Funkcjonalny projekt z dużym dodatkowym pokojem i pełnowymiarową łazienką na parterze! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogówek

Głogówek,opolskie

342 128 zł123 m² 2 781,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krapkowice

Krapkowice,opolskie

342 128 zł123 m² 2 781,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrodzień

Dobrodzień,opolskie

342 128 zł123 m² 2 781,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Truskawkowa

Domasław,dolnośląskie

930 000 zł146 m² 6 351 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Promocja walentynkowa ważna do 28.02.22r Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w Domasławiu, przy ul. Truskawkowej o powierzchni 146,43m2 z ogrodem 575m2. Budynki zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Truskawkowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

900 000 zł146 m² 6 146 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Promocja walentynkowa ważna do 28.02.22r Oferta od dewelopera. Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w Domasławiu, przy ul. Truskawkowej o powierzchni 146,43m2 z ogrodem 575m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzeń Wielki

Dobrzeń Wielki,opolskie

342 128 zł123 m² 2 781,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

342 128 zł123 m² 2 781,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeg

Brzeg,opolskie

342 128 zł123 m² 2 781,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lipnik

Bielsko-Biała,śląskie