dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 276 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

879 500 zł148 m² 5 931 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Przedstawiam do sprzedaży 1/2 bliźniaka o pow. ok 148 m2 który posadowiony jest na działce o powierzchni ok. 300 m2 w Grodziski Mazowieckim. Rozkład domu : Parter : -salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Słuszewo,pomorskie

150 000 zł1 203 m² 124,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 203 m²

Posiadam w wyłącznej sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Słuszewo, gmina Gniewino (nr działki 132/3). Dla przedmiotowej działki zostało wydane pozwolenie na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Groty

Warszawa,mazowieckie

1 979 000 zł277 m² 7 148,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:377 m²

Więcej zdjęć dostępnych jest na naszej stronie www wozniakowskinieruchomosci pl Jednorodzinny dom w zabudowie szeregowej. Posiada 5 sypialni, dwie łazienki, osobna widną kuchnię, saunę, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Moniuszki

Białystok,podlaskie

739 000 zł109 m² 6 779,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:486 m²

Tylko u Nas! Dom w atrakcyjnej dzielnicy Białegostoku! Wygoda to atrakcyjna i jedna z najbezpieczniejszych dzielnic Białegostoku. Miejsce usytuowane kilka kilometrów od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

560 000 zł78 m² 7 179,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Rezerwacja Przedmiotem oferty jest nie duży lecz urokliwy dom w sąsiedztwie lasu w Gorzowie Wlkp. Na powierzchni 78m2 znajduje się salon z kominkiem i wyjściem na taras, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

900 000 zł250 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

W przepięknym i bajecznym miejscu komfortowy dom wolnostojący z 2002 r Powierzchnia 250 m2 dla wymagającego klienta który ceni ciszę, świeże powietrze i swobodę, na fantastycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

848 700 zł180 m² 4 715 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 101 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący o pow. ok. 180 m 2 , usytuowany na działce o pow. ok. 1100 m 2. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy Grodziska Mazowieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wysogotowo

Wysogotowo,wielkopolskie

799 000 zł134 m² 5 962,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oraz podatku pcc! Oferuję do sprzedaży segment domu dwulokalowego położonego w Wysogotowie. Lokal ma pow. ok. 134 m2. Parter Wiatrołap 2,6 m2 Hol 5,1 m2 Toaleta 2,9 m2 Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Turka

Turka,lubelskie

699 000 zł130 m² 5 376,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Turka - os. Borek - jedynie 100m do przystanku mpk ostatnie wolne nr 2 , 3 i 4 okazja bez prowizji! bez podatku pcc! umowa deweloperska oraz rachunek powierniczy! osiedle Z bramą wjazdową na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kleszczyńskiego

Proszowice,małopolskie

226 369 zł1 563 m² 144,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w sprzedaży z wolnej ręki przez syndyka masy upadłościowej, w trybie konkursu ofert, nieruchomości gruntowej zabudowanej dz. Ew. nr 312/26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Winogrady

Poznań,wielkopolskie

1 490 000 zł244 m² 6 106,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:509 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, położonego przy poznańskiej Cytadeli ( ul. Winogrady). Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 509.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

799 000 zł117 m² 6 841,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:209 m²

Do sprzedania nowobudowany dom w zabudowie bliźniaczej w Wilczycach, jedynie 15 minut od centrum Wrocławia. W ramach tej kameralnej inwestycji proponujemy segmenty w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaworznia

Jaworznia,świętokrzyskie

580 000 zł155 m² 3 751,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Rezerwacja! Posiadamy w ofercie do sprzedaży, przestronny, parterowy dom z poddaszem użytkowym o powierzchni 144,6 m2, zlokalizowany ok. 10 km. od Centrum Kielc, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

699 000 zł125 m² 5 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bez prowizji bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej budowany według projektu lila 2 duolit (z własnymi zmianami) położony w gminie Czernica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bystra

Bystra,śląskie

230 000 zł121 m² 1 903,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:448 m²

Dom W przepięknej lokalizacji U podnóża magury, szyndzielni I klimczoka Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kaszczorek

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł150 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność przedstawić Państwu ciekawą ofertę sprzedaży 4 pokojowego domu W zabudowie bliźniaczej W stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jurajska

Lublin,lubelskie

1 190 000 zł136 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:612 m²

Oferuję Państwu komfortowy dom o powierzchni 136m2, który składa się z: parteru: -przestronnego salonu z kominkiem z widokiem na ogród -jadalni -kuchni -łazienki -przedpokoju -garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nad Potokiem

Jastrzębia Góra,pomorskie

650 000 zł264 m² 2 466,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:390 m²

12 pokoi z łazienkami. Duży garaż. Ocieplony. Ogrzewanie gazowe (osobno na wodę). Wspólny wjazd (dożywotnio). Ślepa uliczka. Spokojne położenie. Zieleń. Do morza ok.650m. Do centrum ok. 1 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przysiek

Przysiek,kujawsko-pomorskie

629 000 zł385 m² 1 633,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 053 m²

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu zlokalizowanego w Przysieku. Dom w stanie surowym otwartym znajduje się w Przysieku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dziegietnia

Dziegietnia,mazowieckie

249 000 zł10 000 m² 24,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dzień dobry, prezentuję Państwu na sprzedaż posesję z domem, budynkami gospodarczymi i stawem znajdującą się na działce o powierzchni 10 000 m2 w miejscowości Dziegietnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sikorskiego

Stargard,zachodniopomorskie

860 000 zł206 m² 4 174,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

4- pokojowy, wolno-stojący, parterowy dom jednorodzinny. Doskonała lokalizacja w rejonie ulic Sikorskiego i Dębowej. Bardzo spokojna,willowa dzielnica. Powierzchnia działki 570 m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budziwój,podkarpackie

465 000 zł117 m² 3 957,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 m²

Atuty inwestycji: * Mocno rozwijającej się lokalizacji blisko Rzeszowa. * korzystnym stosunku ceny do jakości. * dużej działce, garażu z dodatkowym miejscem parkingowym oraz komfortowym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

769 900 zł152 m² 5 049 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:452 m²

Zapraszamy na Prezentację - Bardzo Ładna Bryła Budynku. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 bliźniaka w Bardzo ładnej bryle budynku- przestronny i bardzo funkcjonalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Turka

Turka,lubelskie

699 000 zł130 m² 5 376,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Turka - os. Borek - jedynie 100m do przystanku mpk okazja bez prowizji! bez podatku pcc! umowa deweloperska oraz rachunek powierniczy! osiedle Z bramą wjazdową na pilota - zamknięte - bezpieczne!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

620 029 zł136 m² 4 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Bez pcc! bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej położony w centrum Dobrzykowic! Budynek budowany według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czarnowąsy

Czarnowąsy,opolskie

680 000 zł122 m² 5 573,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:603 m²

Projekt dino to propozycja kompaktowego, nowoczesnego domu, z poddaszem użytkowym i dodatkowym pokojem przy salonie. Zwarta bryła, dwuspadowy dach oraz niewielka powierzchnia użytkowa przekłada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krystyny

Rakoniewice,wielkopolskie

999 000 zł454 m² 2 198,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:197 m²

Polecam na sprzedaż dom zlokalizowany w samym sercu Rakoniewic. z dużym potencjałem o powierzchni 454 m , dom - to małe słowo a tak duuużo możliwości, pomieszczenia można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pieszków

Pieszków,dolnośląskie

489 000 zł153 m² 3 196,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:541 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Pieszkowie w stanie surowym zamkniętym o pow. użytkowej 129m2 (+ kotłownia 5,8m2) + garaż w bryle budynku 18m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Leoncin

Leoncin,mazowieckie

585 000 zł100 m² 5 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:23 410 m²

Duże siedlisko w spokojnej miejscowości Mała Wieś Przy Drodze. Idealne do zamieszkania jak również prowadzenia działalności rolniczej. Działka o pow. 23410 m2, zabudowana domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Włosty-Olszanka

Włosty-Olszanka,podlaskie

549 000 zł266 m² 2 064 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 900 m²

Na sprzedaż siedlisko położone na działce o powierzchni 6900mkw, na którym znajduje się dom o powierzchni 266mkw, pomieszczenia gospodarcze, piękny sad, ogródek, łąka oraz stodoła wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Słońsko

Słońsko,kujawsko-pomorskie

420 000 zł142 m² 2 955,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 234 m²

Dom parterowy w budowie o pow.142m2 w tym garaż 19m2 na działce o pow.1234m2 5km od Inowrocławia. Dom w stanie surowym zamkniętym posiada 3 sypialnie ,salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gwiazdowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 649 000 zł148 m² 11 141,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:208 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony w Gdańsku Brzeźnie - oddalony 700 m od plaży. Nieruchomość o łącznej powierzchni 148 m2 składa się z: - 5 pokoi, - salonu, - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Kamieńska

Dziwnówek,zachodniopomorskie

300 000 zł70 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:410 m²

Zapraszam Państwa na zapoznanie się z domkiem, który w teorii jest letniskowy ale w praktyce spełnia wymogi domu całorocznego ze względu na ocieplenie włącznie z połacią dachową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko u Nas! Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę nowego domu na os. Wrzosy! Dom dwukondygnacyjny w zabudowie bliźniaczej, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czosnów

Czosnów,mazowieckie

1 100 000 zł170 m² 6 471 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:986 m²

Do sprzedaży wolno stojący dom 170 m2 na działce 986 m2 zlokalizowany jest w miejscowości Kazuń-Bielany. W bliskim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Dom wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kaputy

Kaputy,mazowieckie

1 250 000 zł400 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Piękny, przestronny dom w miejscowości Kaputy, gmina Ożarów Mazowiecki, powiat warszawski zachodni. Zagospodarowana działka o powierzchni 1118m2 z rozprowadzonym systemem nawadniającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

980 000 zł290 m² 3 379,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 560 m²

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wartą uwagi ofertę sprzedaży gustownie wykończonego 4 pokojowego parterowego domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jana Olbrachta

Rzeszów,podkarpackie

859 000 zł105 m² 8 155,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej, dwukondygnacyjny o powierzchni 105,33m2, na ulicy Olbrachta. Dzielnica Wilkowyja bo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Czechosłowacka

Poznań,wielkopolskie

1 350 000 zł180 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:848 m²

Sprzedam dom wolno stojący ok.180m2.Na terenie posesji znajduje się hala ok.150m2 , w tylnej części budynki mieszkalnego znajduje się pom.gosp. z możliwością prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 000 zł232 m² 6 044,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wartą uwagi ofertę sprzedaży nowoczesnego i komfortowego 6 pokojowego domu wolnostojącego o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Brzezinka

Mysłowice,śląskie

499 000 zł121 m² 4 112,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:173 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Mysłowicach Brzezince. Powstaje kolejny, drugi etap obejmujący osiem domów jednorodzinnych z garażem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij