dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 317 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Kębłowice

Kębłowice,dolnośląskie

750 000 zł153 m² 4 901,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Rozpoczynamy przedsprzedaż II etapu inwestycji rumiankowy zakątek! zakup bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową inwestycję w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krasne,podkarpackie

690 000 zł160 m² 4 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować niecodzienny, stylowy dom w miejscowości Krasne przy Rzeszowie. Dom wybudowany w 1995r na planie Dworku Modrzewiowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dębnica Kaszubska

Dębnica Kaszubska,pomorskie

600 000 zł200 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 663 m²

Cisza, spokój - bezpośredni dostęp do rzeki. Niezwykle atrakcyjne położenie nieruchomości Z domem jednorodzinnym I budynkiem letniskowym przystosowanym do całorocznego użytkowania Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kębłowice

Kębłowice,dolnośląskie

750 000 zł153 m² 4 901,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Rozpoczynamy sprzedaż II etapu inwestycji rumiankowy zakątek! zakup bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową inwestycję w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Szamocin

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferujemy Państwu nowo wybudowany segment środkowy znajdujący się na Warszawskiej Białołęce. Dom o powierzchni 200m2 w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Włochy

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł500 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny na działce o powierzchni 500m2. Wybudowany na początku lat 60. Sześć pokoi. Dwa po 25 metrów połączone drzwiami składanymi /przeszklonymi/. Trzeci ok.20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Płóczki Górne

Płóczki Górne,dolnośląskie

670 000 zł468 m² 1 431,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:14 300 m²

Budynek mieszkalny dwukondygnacyjny z użytkowym poddaszem, częściowo podpiwniczony zlokalizowany przy drodze publicznej w Płoczkach Górnych,z przeznaczeniem na agroturystykę .Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Przemyska

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł110 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż oferuję dom w doskonałej lokalizacji, na wrocławskich Złotnikach. Dom częściowo powstał w latach przedwojennych, ale przeszedł duży remont około 2000 roku i dobudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brwinów

Brwinów,mazowieckie

880 000 zł131 m² 6 718 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:465 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nową Inwestycję - Nowy Dom w atrakcyjnej części Brwinowa. Dom w zabudowie bliźniaczej, 1/2 bliźniaka o powierzchni ok 130 m2, usytuowany na działce ok 465 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kryspinów

Kryspinów,małopolskie

879 000 zł207 m² 4 252,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Na sprzedaż oferuję dom w zabudowie bliźniaczej ( ostatni, skrajny w inwestycji ) o powierzchni użytkowej 150 m2 zlokalizowany w nowo powstającej inwestycji w Kryspinowie. Dom:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

1 500 000 zł349 m² 4 297,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 133 m²

Obszerny, wygodny parterowy dom, położony na przepięknej działce, na obrzeżach Szczawna Zdroju. Dom ma ponad dwadzieścia lat, wnętrza urządzone z nastawieniem na funkcjonalność i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Skoczylasa

Wrocław,dolnośląskie

1 790 000 zł436 m² 4 106 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:730 m²

Na sprzedaż dom z ogromnym potencjałem. Nieruchomość może być przeznaczona na biura, hotel, spa, usługi medyczne, szkołę, przedszkole itp. Można też przerobić na kilka mieszkań. Na tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wolności

Somonino,pomorskie

667 893 zł247 m² 2 704,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 149 m²

Chciałbyś mieszkać w pobliżu jezior, pagórków, lasów oraz rzek? Cenisz sobie ciszę, a zarazem chcesz mieć łatwość w komunikacji? A może poszukujesz inwestycji? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Iwiny,dolnośląskie

1 489 000 zł170 m² 8 758,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:374 m²

Nowy komfortowy dom wykończony w wysokim standardzie dla wymagających, 4 pokoje, z widokiem na zieleń-Wrocław-Iwiny 170 m , z ogródkiem 200 m . Cena 1.489 000 zł. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Legionowo

Legionowo,mazowieckie

790 000 zł100 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom 100m2; działka 850m2: dom z działką położony w najbardziej atrakcyjna część Legionowa w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Działka płaska, częściowo nasadzona dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Cieplice Śląskie-Zdrój

Jelenia Góra,dolnośląskie

700 000 zł240 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojący. Jelenia góra -cieplice.POW.240 M2 .CENA 700000 PLN. Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu wolnostojącego położonego w Jeleniej Górze -cieplicach, o powierzchni 240 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Modrzewiowa

Leszno,wielkopolskie

409 000 zł91 m² 4 506,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 350m2 na ul. Modrzewiowej w Dąbczu- doskonała lokalizacja w cichej malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Głogowska

Katowice,śląskie

1 200 000 zł240 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:495 m²

agencyjnej! Jeżeli szukasz dla swojej rodziny przestronnego domu w doskonałej lokalizacji w Katowicach, koniecznie zapoznaj się z poniższą ofertą. Oferuję na sprzedaż - dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Waksmund,małopolskie

579 000 zł222 m² 2 603,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:883 m²

Doradcy Wawel Service maja przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż niezwykle przestronny i funkcjonalny Dom zlokalizowany w miejscowości Waksmund okolice Nowego Targu! Opis Budynku: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Prażmów

Prażmów,mazowieckie

159 000 zł55 m² 2 890,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:399 m²

Szukasz swojego miejsca, z dala od miejskiego zgiełku, pośród dziewiczej przyrody, blisko Warszawy? Marzysz o domku i działce wśród przemiłych sąsiadów, na której można komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

719 500 zł131 m² 5 492 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:749 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 130 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok.750 M2, w cichej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa

Dąbrowa,wielkopolskie

750 000 zł130 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Bez 2% pcc Lokalizacja: dąbrowa/skórzewo Wysoka jakość materiałów! Nowoczesne rozwiązania! Przestronne wnętrze! 4 sypialnie na piętrze! Garaż! Lokalizacja na osiedlu domów jednorodzinnych! Cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lublin,lubelskie

600 000 zł124 m² 4 837,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Nie chcesz być szoferem swoich dzieci? Wybierz inwestycję blisko infrastruktury, szkoły i przystanku mpk. Jeśli szukasz nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej w mieście blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Sierpc

Sierpc,mazowieckie

450 000 zł242 m² 1 859,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:465 m²

Polecam do sprzedaży dom zlokalizowany w Sierpcu, w zabudowie bliźniaczej (w całości) o powierzchni użytkowej łącznej 242m2. Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni 465m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nowy Klukom

Nowy Klukom,zachodniopomorskie

105 000 zł80 m² 1 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:662 m²

Mieszkanie w zabudowie szeregowej o pow. Ok 80m2 składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Lokal dwupoziomowy: na dole dwa pokoje, po częściowy remoncie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Marszowice,małopolskie

450 000 zł140 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Lokalizacja: polanowice -> 10 km od Krakowa Powierzchnia działki: 10 arcena: 450 000 złpowierzchnia użytkowa: 112m2powierzchni całkowita: 140m2liczba pokoi: parter - salon, pierwsze piętro - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

560 000 zł155 m² 3 612,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

W sprzedaży dom wolnostojący z garażem jednostanowiskowym wybudowany na działce 12,5 a. Realizacja wg projektu " Amulet ". Powierzchnia użytkowa domu: 155,6 m2 układ pomieszczeń: parter: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Marcinkowo

Marcinkowo,warmińsko-mazurskie

476 000 zł108 m² 4 405,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Polecam Państwu na sprzedaż dwa oddzielne segmenty bliźniaka w stanie deweloperskim usytuowanego w Marcinkowie na działce nr 264/213 (obręb 0012 Marcinkowo) o powierzchni wydzielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

650 000 zł137 m² 4 744,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Oferta bezpośrednia od przedstawiciela dewelopera, bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż ostatni dom w kameralnej inwestycji przy ulicy Staroniwskiej w Rzeszowie. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Pruszowice

Pruszowice,dolnośląskie

699 000 zł118 m² 5 924 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowość! obok lasu! duża działka! bardzo dobry standard! lokalizacja: pruszowice. Bardzo atrakcyjna lokalizacja tuż przy granicy z Wrocławiem, obok S8. Spokojna, cicha, zielona okolica na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

647 151 zł78 m² 8 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

2x miejsce postojowe! dodatkowo poddasze 40mkw! tylko U nas 1 000zł W prezencie!* lokalizacja: kiełczów (tuż za Psim Polem). Spokojna, cicha, zielona okolica w centrum Kiełczowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

675 000 zł122 m² 5 533 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Gotowe! pompa ciepła! bardzo dobry standard! komfortowy I oszczędny bliźniak! lokalizacja: miejscowość położona tuż obok Wrocławia. Dobry i szybki dojazd do miasta, przez Psie Pole lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Beskidzka

Ujsoły,śląskie

210 000 zł99 m² 2 121,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:541 m²

Sprzedam dom w Ujsołach - powiat żywiecki. Dom o powierzchni ok 75 m2 na parterze + ok 55 m2 poddasze użytkowe do adaptacji/można zrobić co najmniej 2 pokoje/ wybudowany w 1941 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Droszków

Droszków,lubuskie

1 980 000 zł233 m² 8 494,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:11 709 m²

Interesujący dom wolnostojący na dużej (1,2 H) działce Z lasem. Budynek mieszkalny jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym o pow. uż. 233,20 mkw, malowniczo położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brwinów

Brwinów,mazowieckie

879 700 zł130 m² 6 741 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nową Inwestycje w atrakcyjnej części Brwinowa. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 130 m2 posadowiony na działce ok 465m2. Parter: ok. 64 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowe Miasto

Nowe Miasto,mazowieckie

565 000 zł189 m² 2 989,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:289 000 m²

Działka 3000 m2 oraz dom w znakomitej lokalizacji! Jeżeli zawsze myślałeś o własnym domu i działce pod Warszawą, to teraz jest odpowiedni moment, żeby spełnić swoje marzenie! :) Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stróżewko

Stróżewko,mazowieckie

500 000 zł97 m² 5 154,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Sprzedam bezpośrednio ładny i przytulny dwupoziomowy dom w Stróżewku na osiedlu Polski Dom z dogodnym dojazdem do miasta , a jednocześnie z daleka od jego zgiełku. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rumiankowa

Stara Wieś,mazowieckie

995 000 zł195 m² 5 236,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący usytuowany w Starej Wsi gminie Nadarzyn na działce o powierzchni 1000 m2. Powierzchnia użytkowa domu 200 m2, a całkowita 270 m2 Parter domu to: - wiatrołap 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Partyzantów

Lublin,lubelskie

929 000 zł150 m² 6 193,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:626 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolnostojący dwukondygnacyjny oddany do użytkowania w 1970 roku przy ul. Partyzantów - dzielnica Czechów. Budynek mieszkalny, murowany, dwukondygnacyjny.