dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

2 379 320 zł340 m² 6 998 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 117 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 340 m2 na Zawadach przy ulicy Bruzdowej. Zawady to prężnie rozwijająca się część Wilanowa. Jej mieszkańcy cenią sobie bliskość do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leszczyńska

Poznań,wielkopolskie

765 000 zł123 m² 6 219,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:398 m²

Poszukujesz charakterystycznego miejsca z dobrym dojazdem dla swojej działalności gospodarczej? A może wymarzonego domu w bezpiecznej i zielonej okolicy? Dobrze trafiłeś, ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Chełm,lubelskie

620 000 zł260 m² 2 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:732 m²

biuro nieruchomości Lublin * 1. Dom 2-3 rodzinny, po remoncie generalnym w 2012r, dobrze wyeksponowany, w bliskiej odległości od szpitala, z możliwością prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łasko

Łasko,zachodniopomorskie

479 000 zł100 m² 4 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 139 m²

Dom wykorzystywany całorocznie, niepodpiwniczony z poddaszem użytkowym oraz garażem w bryle budynku, nieruchomość położona na działkach, stanowiących jedną całość, o łącznej pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Załęże

Rzeszów,podkarpackie

498 000 zł93 m² 5 331,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Doradca ds. nieruchomości z Biura Nieruchomości Home ma przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej znajdujące się na osiedlu Załęże Nieruchomość Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gałowska

Wrocław,dolnośląskie

2 500 000 zł464 m² 5 387,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 454 m²

Dwa osobne lokale w jednym budynku mieszkano usługowo - produkcyjnym. A dokładniej: lokal niemieszkalny o powierzchni użytkowej 324,50 mkw, położony na parterze w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzeptów

Krzeptów,dolnośląskie

750 000 zł153 m² 4 901,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Rozpoczynamy sprzedaż II etapu inwestycji rumiankowy zakątek! zakup bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową inwestycję w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mała Nieszawka

Mała Nieszawka,kujawsko-pomorskie

879 000 zł114 m² 7 694,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:425 m²

Oferta na wyłączność. Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży stylowego 4 pokojowego domu W zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Parkowa

Puszczykowo,wielkopolskie

890 000 zł398 m² 2 236,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:738 m²

Oferujemy do sprzedaży niepowtarzalny przestronny dom z potencjałem. idealny pod inwestycję jak i do zamieszkania. Dom położony w malowniczej miejscowości Puszczykowo które jest otoczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Herberta

Kębłowo,pomorskie

559 000 zł120 m² 4 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:303 m²

Dom bliźniak Z instalacją fotowoltaiczną rezerwacja Polecamy funkcjonalny i solidnie wybudowany dom w technologi tradycyjnej, w zabudowie bliźniaczej, położony w Kębłowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Głębocko

Głębocko,wielkopolskie

780 000 zł30 000 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 3 ha, położona w spokojnej lokalizacji w miejscowości Głębocko 14C gm. Murowana Goślina. Na działce znajduje się dom piętrowy wolno stojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Biała

Biała,zachodniopomorskie

159 000 zł140 m² 1 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:8 550 m²

Do sprzedania działka rolna o powierzchni 0,855 ha zabudowana przedwojennym budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym. Dom parterowy z użytkowym poddaszem w stanie do kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 395 000 zł480 m² 2 906,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:930 m²

Makler Poleca! do sprzedania nieruchomość zlokalizowaną w Bydgoszczy na osiedlu Miedzyń, pełna własność , księga wieczysta, powierzchnia działki 914m2 Dom jednorodzinny dwupiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ojcowska

Kraków,małopolskie

450 000 zł54 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:367 m²

Bronowice, okolice ul. Ojcowskiej rezerwacja! nowy dom O metrażu 54 M2, działka 3,67 arów Dzielnica Bronowice to połączenie spokojnego i zielonego zakątka Krakowa z bliskością centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Cząstkowo

Cząstkowo,pomorskie

1 750 000 zł235 m² 7 446,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Nowoczesny, jednorodzinny dom usytuowany w spokojnej lokalizacji na uboczu wsi, z przepieknymi widokami na jezioro posiadający ogromny potencjał rozwoju, tuż U progu gdańska zdrowe życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

994 000 zł161 m² 6 174 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:531 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjny dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 130 m2 posadowiony na działce ok. 530 m2. Parter: ok 70 m2 - wiatrołap - hall - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Mielecka

Wola Mielecka,podkarpackie

1 100 000 zł228 m² 4 824,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Platinium develop prezentuje przestronny dom wolnostojący pod Mielcem. Jeśli poszukujecie przytulnego i gotowego do zamieszkania domu, z dala od miejskiego zgiełku to mamy nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Topolowa

Kiełczówek,dolnośląskie

590 000 zł103 m² 5 704 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:238 m²

Na sprzedaż skrajne domy w zabudowie szeregowej położone na nowym osiedlu w Kiełczówku. Inwestycja oddalona około 4 km od Wrocławia, wokół tylko niska i nowa zabudowa, tereny spacerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Górne

Piła,wielkopolskie

800 000 zł134 m² 5 970,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej około 106 m 2 , częściowo podpiwniczony, posadowiony na działce o powierzchni 575 m 2. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Sołacz

Poznań,wielkopolskie

5 000 000 zł830 m² 6 024,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

10 mieszkań z księgami wieczystymi + garaż i piwnica w pięknej willi miejskiej z ogrodem. Telefon Oferta wysłana z systemu locumnet Online.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 299 000 zł240 m² 5 412,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Doradcy Wawel Service maja przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronny Dom wolnostojący w Krakowie dzielnica Podgórze Duchackie ul. Soboniowicka! Opis Budynku: dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

639 000 zł157 m² 4 066,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jednorodzinny | Zamek Bierzgłowski | 157 m2 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego położonego w miejscowości Zamek Bierzgłowski. Dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

619 000 zł143 m² 4 339,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękny dom w stanie deweloperskim | Zamek Bierzgłowski | 142 m2 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego położonego w miejscowości Zamek Bierzgłowski. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

600 000 zł108 m² 5 530 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Przestawiamy do sprzedaży dom 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok 108 m2 z działką ok.230 m2 - kameralna inwestycja w spokojnej okolicy Brwinowa. Parter: ok. 55m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wąsosz,dolnośląskie

360 000 zł230 m² 1 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Budynek mieszkalny, budynki gospodarcze I 0,9400 ha łąki Lokalizacja: budynek mieszkalny - Wąsosz, gmina Wąsosz, powiat Górowski 0,9400 ha łąki Płoski, gmina Wąsosz, powiat Górowski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piszkawa

Piszkawa,dolnośląskie

609 000 zł150 m² 4 054,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta bez prowizji od kupującego i podatku pcc. Inwestycja zlokalizowana w urokliwej wsi Piszkawa na trasie pomiędzy Wrocławiem a Oleśnicą w ramach której proponujemy domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stara Słupia

Stara Słupia,świętokrzyskie

1 480 000 zł160 m² 9 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Na sprzedaż piękna posiadłość znajdująca się w magicznym miejscu otuliny Parku Świętokrzyskiego z widokiem na Święty Krzyż i przecudowną panoramę gór. Ta wspaniała posiadłość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Przesmyckiego

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 990 000 zł324 m² 6 141,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 301 m²

Konstancin Chylice Letnisko sąsiedztwo ulicy Długiej i Wiejskiej, znakomita lokalizacja cicho i zielono, wokół zabudowa rezydencjonalna i jednorodzinna. Szeroka ulica, przypominająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poniatowice

Poniatowice,dolnośląskie

750 000 zł294 m² 2 551,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 046 m²

Do sprzedania nieruchomość gruntowa zabudowana domem wolnostojącym o pow. użytkowej 160 m2 (pow. całkowita 294 m2) zlokalizowana w Poniatowicach - S8 węzeł Cieśle w odległości 4 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

9 500 000 zł1 521 m² 6 245,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:1 328 m²

Atrakcyjna oferta inwestycyjna! Do sprzedaży zespół 3 segmentów o powierzchni całkowitej 1521 m2, położonych na ogrodzonym terenie o łącznej powierzchni 1328 m2, przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bzów

Bzów,mazowieckie

355 000 zł100 m² 3 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Siedlce Zbuczyn - Bzów - dom wolnostojący, o pow. 100m , na dużej działce, 6200m, w pięknej, zielonej miejscowości, oddalonej tylko ok 12 km od trasy transgranicznej Terespol- warszawa. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

560 000 zł100 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:992 m²

Ofertą sprzedaży jest dom jednorodzinny wolnostojący w Morzyczynie. Dom o powierzchni użytkowej 100 m2 posadowiony jest na bardzo funkcjonalnie zagospodarowanej działce : - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piastów

Blachownia,śląskie

350 000 zł280 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:13 850 m²

Oferuję Państwu dwa domy w zabudowie bliźniaczej umiejscowione na wspólnej działce znajdujące się w Blachowni przy ulicy Piastów. Nieruchomość idealna dla dwóch lub więcej rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Iglasta

Wrocław,dolnośląskie

895 000 zł157 m² 5 695 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony około 7 km od Wrocławia w Chrząstawie Małej przy ulicy Iglastej (boczna Stawowej). Miejscowość oddalona o około 10 minut jazdy do wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pełcznica

Pełcznica,dolnośląskie

830 000 zł210 m² 3 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Komfortowy wielopoziomowy dom o powierzchni 210 m2, garaż, ogród i taras, po remoncie. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeń prestiżowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

688 900 zł132 m² 5 219 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 130 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok.750 M2, w cichej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

850 000 zł317 m² 2 681,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:679 m²

Dom w pasie nadmorskim. Dom wolnostojący z roku 1991,swieżo po remoncie, plus mały parterowy z pięcioma pokojami z łazienkami na wynajem, położony w nadmorskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Buczków

Buczków,małopolskie

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:33 000 m²

Rezerwacja. Mam przyjemność zaprezentować Państwu niesamowite miejsce, gdzie wśród otaczającej zieleni ukrył się murowany dom z cegły czerwonej. Tutaj każdego dnia będzie nas budzić koncert.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stokrotki

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

609 000 zł137 m² 4 434,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:355 m²