dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 117 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Turów

Turów,dolnośląskie

1 140 000 zł170 m² 6 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 635 m²

Zakup bezpośrednio Z biura sprzedaży dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji Nowe osiedle domów jednorodzinnych oraz w zabudowie bliźniczej powstaje w miejscowości Turów oddalonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

10 000 zł197 m² 51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 m²

Jestem bezpośrednim przedstawicielem na Dolny Śląsk biura projektowego mg projekt Chcesz wybudować dom, szukasz projektu, zadzwoń i zamów. Cena projektu domu 4490zł. Przedstawiam propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grottgera

Leszno,wielkopolskie

519 000 zł115 m² 4 513,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z garażem na dużej działce 390m2 w doskonałej lokalizacji na Zatorzu. Spokojne miejsce i blisko do centrum. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lipowa

Grzebienisko,wielkopolskie

357 000 zł90 m² 3 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom po licznych rozbudowach. W malowniczej miejscowości, dobrze skomunikowanej z Poznaniem. Możliwość zagospodarowania poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Aroniowa

Rzeszów,podkarpackie

559 000 zł117 m² 4 757,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Budziwoj - ul. Aroniowa. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Białystok,podlaskie

699 000 zł260 m² 2 688,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:604 m²

Duży dom zbudowany w 1980 roku do sprzedaży. Ma cztery kondygnacje: piwnica, parter i dwa piętra. Powierzchnia każdego z pięter wynosi około 70 m2. Garaż w bryle budynku. Kubatura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Gdynia,pomorskie

3 990 000 zł236 m² 16 885,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:433 m²

Orłowo - nadmorska dzielnica Gdyni o charakterze małego miasteczka, z niewielkimi domkami wzdłuż spokojnej plaży, z molo i promenadą, nad którą górują porośnięte lasem klify.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

99 000 zł70 m² 1 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej składający się z dwóch pokoi ,kuchni ,łazienki .Możliwość zaadaptowania dodatkowych pomieszczeń na poddaszu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łochowice

Łochowice,kujawsko-pomorskie

579 000 zł102 m² 5 676,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Tylko U nas! Mam przyjemność zaproponować Państwu prawą część domu w zabudowie bliźniaczej położoną w podbydgoskich Łochowicach. Nieruchomość w stanie deweloperskim zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wolności

Leszno,wielkopolskie

399 000 zł94 m² 4 230,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 290m2 na ul. Wolności w Rydzynie-doskonała lokalizacja- spokojne, zielone miejsce na swoją oazę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, ul. Turystyczna

Władysławów,śląskie

2 800 000 zł450 m² 6 222 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:37 057 m²

Świetny trzy kondygnacyjny dom w góralskim stylu z ogromny zapleczem garażowym, pięknym basenem zewnętrznym, stajnią oraz drewnianą góralską altaną, dodatkowym atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

369 000 zł120 m² 3 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż apartament w zabudowie szeregowej o powierzchni 120 m2, w ramach II etapu inwestycji deweloperskiej, w miejscowości Gowarzewo k/poznania. W skład apartamentu wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

502 900 zł76 m² 6 604,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:99 m²

Kupujesz bez podatku pcc! okazja: bardzo ładne 3-pokojowe mieszanie w budynku o zabudowie grupowej z 2022 roku przy spokojnej ulicy na Osiedlu Białostoczek, blisko centrum Białegostoku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowiec

Nowiec,pomorskie

493 725 zł11 158 m² 44,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości: nieruchomość gruntowa zabudowana położona przy Nowiec 44, 82-440 Dzierzgoń , obejmująca działkę gruntową nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

838 900 zł161 m² 5 211 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:502 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 160 m2, z garażem w bryle budynku, o wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Klepaczka

Klepaczka,śląskie

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

atrakcyjny dom wolnostojący, położony w gminie Wręczyca Wielka około 20 km od Częstochowy a od Kłobucka 15 km. Dom z 2004roku wybudowany z maxa, ocieplony od zewnątrz styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osiedle Zalesie

Kobyla Góra,wielkopolskie

999 997 zł198 m² 5 050,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferta na wyłączność Przedstawiam idealne miejsce dla wielbicieli ciszy, spokoju i kontaktu z naturą. Stanowi je wygodny dom w Kobylej Górze z działką o powierzchni 0,5 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Straszów

Straszów,lubuskie

299 000 zł75 m² 3 973,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 260 m²

Do sprzedania góra domu. Część mieszkalna świeżo, pieczołowicie i z sercem wyremontowana. Do zamieszkania od zaraz, w pełni wyposażone. Pokój dzienny, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

469 000 zł74 m² 6 324 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Duża działka! parterowy bliźniak! możliwość zrobienia 4 pokoju! tylko U nas 1 000zł W prezencie!* lokalizacja: okolice Dobrzykowic. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane, tylko 10 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Szczodrkowice,małopolskie

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 980 m²

Doradcy Wawel Service mają przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż niezwykle przestronny Dom wolnostojący w miejscowości Szczodrkowice koło Krakowa! Dom jest posadowiony na 29,8 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sofoklesa

Poznań,wielkopolskie

875 000 zł245 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:167 m²

Strzeszyn Grecki, dom szeregowy, dom, 8 pok., 3 łaz., 1 wc. pow. całkowita: 255 m2, pow. działki: 167m2 4 kondygnacje + strych, 8 pok., ( wszystkie niezależne ) garaż z podjazdem na poziomie ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Turów,dolnośląskie

568 000 zł94 m² 6 042,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:197 m²

Wyłączne biuro sprzedaży dewelopera, bez dodatkowych kosztów- zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Rozpoczynamy kolejny etap inwestycji Nowy Turów- nowy Turów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

649 000 zł180 m² 3 605,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Makler poleca Dom na Miedzyniu na działce o powierzchni 380m składający się pięciu pokoi, kuchni, dwóch łazienek, korytarza i piwnicy na całej powierzchni domu.Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kazimierza Wielka

Kazimierza Wielka,świętokrzyskie

968 611 zł12 084 m² 80,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji : Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym dawnego dworu (423,80 m2) oraz budynkiem gospodarczym, stanowiąca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gruszczyn

Gruszczyn,wielkopolskie

730 000 zł135 m² 5 406 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Lokalizacja: osiedle w miejscowości Gruszczyn obok Swarzędza. W bliskiej okolicy Jezioro Swarzędzkie oraz Jezioro Kórnickie. W znajdziemy liczne sklepy spożywczy, różne usługi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grottgera

Leszno,wielkopolskie

439 000 zł76 m² 5 802,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Przestronny, parterowy bliźniak na dużej działce 260m2 w spokojnym miejscu, blisko centrum na ul. Grottgera. Powierzchnia mieszkania wynosi 75,66m2 i dzieli się na: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

900 000 zł1 270 m² 708,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 882 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą budynku trzykondygnacyjnego, mieszkalnego w pełni podpiwniczonego, z dachem płaskim, wykonany w technologii tradycyjnej murowanej w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

10 000 zł139 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 m²

Jestem bezpośrednim przedstawicielem na Dolny Śląsk biura projektowego mg projekt Chcesz wybudować dom, szukasz projektu, zadzwoń i zamów. Cena projektu domu 4490zł. Projekt domu Bryza to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gruszczyn

Gruszczyn,wielkopolskie

799 000 zł150 m² 5 333,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa deweloper - Brak pcc! Posiadam na sprzedaż także inne mieszkania w tej inwestycji oraz miejscowości! Polecam ofertę pięciopokojowego domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wschodnia

Gdynia,pomorskie

2 900 000 zł298 m² 9 731,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Elegancko wykończony dom wolnostojący otoczony bujną zielenią w gdyńskiej dzielnicy Wielki Kack. Położony w cichej i spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miasta przy jednoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Górki

Górki,opolskie

425 000 zł79 m² 5 385,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom tańszy od mieszkania! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w zabudowie szeregowej w Górkach. Powierzchnia jednego "segmentu" to 78,92 m2, podzielona na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Przylep

Zielona Góra,lubuskie

1 100 000 zł189 m² 5 825,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:998 m²

Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom jednorodzinny położony w atrakcyjnej dzielnicy Przylep w Zielonej Górze. Ten dwukondygnacyjny budynek, to idealne lokum dla ceniących przestrzeń. Walory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Płonia

Szczecin,zachodniopomorskie

800 000 zł177 m² 4 519,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Oferta Z rynku pierwotnego! kupujący nie płaci pcc Ekskluzywne domy w zabudowie bliźniaczej Oferta sprzedaży funkcjonalnego bliźniaka z poddaszem użytkowym powstającego na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

771 500 zł129 m² 5 981 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:262 m²

Nowoczesny komfortowy dom! zielona lokalizacja! media miejskie! lokalizacja: 8min od Wrocławia i A4. Bardzo spokojna, cicha i zielona okolica otoczona terenami rekreacyjnymi z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

460 000 zł124 m² 3 696,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:207 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w Głogowie Małopolskim koło Rzeszowa. W jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mędłów

Mędłów,dolnośląskie

880 000 zł170 m² 5 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Piła,wielkopolskie

1 290 000 zł263 m² 4 904,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

Zielona Dolina! Piła! Komfortowy, przestronny dom na zacisznej ulicy, w otoczeniu drzew i cichym sąsiedztwie a jednocześnie w dobrze skomunikowanej i wygodnej lokalizacji! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mędłów

Mędłów,dolnośląskie

1 140 000 zł170 m² 6 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 635 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kościelna

Przeźmierowo,wielkopolskie

1 400 000 zł240 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku mieszkalnego z częścią usługowo - handlowo- biurową. Cały obiekt po kapitalnej przebudowie w roku 2019. Budynek docieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł210 m² 9 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

IP Properties oferuje na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z dużym, pięknym ogrodem! Dom położony jest w spokojnej okolicy na pograniczu Wilanowa i Powsina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Błażejewo

Błażejewo,wielkopolskie

399 000 zł74 m² 5 391,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dom w zabudowie szeregowej idealny dla rodziny z dziećmi! Bliskość lasu sprawia, że osiedle jest ciche i spokojne. Place zabaw i pawilony handlowe zapewnią bezpieczeństwo.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij