dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 349 000 zł389 m² 3 467,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 349 m²

Oferta na wyłączność oferta sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego Z przynależnym lokalem użytkowym, położonego W bliskiej części mierzyna - okolice nowej szkoły na mierzynie - Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

369 000 zł120 m² 3 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dom w Dziećmorowicach. Nieruchomość po kapitalnym remoncie, składa się z parteru: wiatrołap, komunikacja, wc, pokój z pomieszczeniem gospodarczym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowosiadło

Nowosiadło,mazowieckie

739 000 zł144 m² 5 131,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest dom położony w malowniczej i spokojnej okolicy Płocka. Nieruchomość o powierzchni 144 m2 położona jest na dużej, mierzącej aż 1495 m2 działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Widokowa

Trojanowice,małopolskie

725 000 zł128 m² 5 681,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Gmina zielonki - nowoczesne osiedle domów N20 Nieruchomości oferuje n ową inwestycję na północ od Krakowa. Widokowa działka. Osiedle: inwestycja zakłada budowę pięciu trzykondygnacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł134 m² 4 839,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej dwupoziomowy z garażem - szeregówka w segmencie środkowym. Dostępne domy szeregowe w segmencie skrajnym oraz w segmencie środkowym. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Przełajka

Siemianowice Śląskie,śląskie

649 000 zł150 m² 4 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący zlokalizowany w Siemianowicach Śląskich, położony na działce o pow.624 m2, w otoczeniu wyłącznie nowej zabudowy. Dom w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gdańska

Krynica Morska,pomorskie

2 699 000 zł430 m² 6 276,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:420 m²

Szukasz inwestycji nad morzem? pewna lokata kapitału W krynicy morskiej! dom: na sprzedaż ustawny i przestronny dom wolnostojący z dużą przestrzenią, idealnie zagospodarowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wiązowna,mazowieckie

850 000 zł220 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący do wykończenia , zlokalizowany 4 km od Wiązownej ( kierunek Duchnów). Prosty i praktyczny o efektownym wyglądzie. W bezpośrednim sąsiedztwie nowe domy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

729 000 zł128 m² 5 695 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Wszystkie media miejskie! duża działka! garaż! lokalizacja: spokojna, cicha, zielona okolica w bezpośrednim sąsiedztwie nowe osiedle domów jednorodzinnych. Dobry i szybki dojazd do miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Michałowice

Michałowice,mazowieckie

1 508 980 zł190 m² 7 942 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 735 m²

Elegancka, nowoczesna bryła, dobrze doświetlone wnętrza to niewątpliwie atuty nieruchomości. Nie płacisz pcc 2% Nie pobieramy prowizji - 0% Przestrzeń mieszkalna zaprojektowana jest w nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

919 000 zł117 m² 7 855 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 496 m²

Oferuję na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący w podwrocławskiej miejscowości -chrząstawa Wielka. Dom o powierzchni mieszkalnej 117 m2 z użytkowym poddaszem zbudowany w 2019 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Chrzanowska

Poznań,wielkopolskie

713 000 zł129 m² 5 518,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Klient nie płaci prowizji! Przedstawiamy Państwu ofertę domów bliźniaczych na Poznańskim Szczepankowie. Inwestycja składa się z 6 budynków. Każdy dom posiada ogród. Świetna lokalizacja - 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Choszczno

Choszczno,zachodniopomorskie

1 100 000 zł170 m² 6 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Choszczno Dom typu dworek nowy , parterowy, z użytkowym poddaszem, o pow. ok 140m, całkowitej 170m ( 17x10m ), bez podpiwniczenia położony na działce siedliskowej 3000m, w ładnej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pustki

Pustki,mazowieckie

890 000 zł220 m² 4 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:857 m²

Jeżeli szukasz ciszy i spokoju, chcesz odpocząć od zgiełku miasta, codzienności, lubisz otoczenie Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

675 000 zł122 m² 5 533 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Gotowe! pompa ciepła! bardzo dobry standard! komfortowy I oszczędny bliźniak! lokalizacja: miejscowość położona tuż obok Wrocławia. Dobry i szybki dojazd do miasta, przez Psie Pole lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

620 000 zł110 m² 5 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:667 m²

Do sprzedaży 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok 110m2 na ładnej działce o powierzchni ok 660 m2 w malowniczym rejonie Grodziska Mazowieckiego Parter: - wiatrołap -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kolorowa

Wysoka,dolnośląskie

1 700 000 zł161 m² 10 559 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Komfortowy dom! lokalizacja: wysoka ul. Kolorowa, tuż za Ołtaszynem, osiedle Ville Murano. Bardzo spokojne, ciche i zielone miejsce. W pobliżu sklepy, punktu usługowe, szkoły itp. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zalesie Górne

Zalesie Górne,mazowieckie

727 000 zł180 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:903 m²

Wólka kozodawska k/zalesia górnego - dom W stanie surowym zamkniętym, na kameralnej, słonecznej działce Dom wolnostojący, położony w bliskim sąsiedztwie Zalesia Górnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł130 m² 4 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuje Państwu do sprzedaży dom wolnostojący w stanie deweloperskim, na działce o powierzchni 7 arów. Dom o powierzchni 130m2 zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Dąbie

Szczecin,zachodniopomorskie

830 000 zł272 m² 3 051,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:275 m²

Na sprzedaż środkowy szeregowiec, zlokalizowany przy spokojnej ulicy w cichej części Dąbia. Budynek z lat 90-tych, wykonany w technologii tradycyjnej - piwnica, parter, piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sitno

Sitno,dolnośląskie

250 000 zł90 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Sitnie koło Ścinawy. Powierzchnia użytkowa domu około 90 m2. Na parterze mieści się: pokój z kuchnią, sypialnia, łazienka, wiatrołap oraz komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Chynów

Zielona Góra,lubuskie

1 299 000 zł164 m² 7 896,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:774 m²

Oferta zablokowana W trakcie realizacji komfortowy dom parterowy na osiedlu kolorowym Jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Zielonej Górze a na niej komfortowy dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Chrzanów,małopolskie

450 000 zł190 m² 2 368 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 140 m. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych lokali mieszkalnych zlokalizowanych na piętrze i na parterze. Wejście do budynku jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

1 399 000 zł500 m² 2 798 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Uwaga! Kupujący nie płaci prowizji, a zyskuje opiekę Naszego biura przez cały proces transakcji. Mam przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkową nieruchomość pod Wrocławiem, we wsi Borowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Izbicka

Warszawa,mazowieckie

799 990 zł150 m² 5 333,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest połowa bliźniaka z ogrodem (ok 400m2). Nieruchomość jest w stanie surowym i położona jest w dzielnicy Wawer. Dom został wybudowany w 2019 r, ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

565 000 zł110 m² 5 136 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:504 m²

Przedstawiamy do sprzedaży, bardzo łady Dom - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 110 m2, usytuowany w malowniczej okolicy. Bardzo Ładna działka ok. 500 m2. Dom znajduje się cichej okolicy lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Orzesze

Orzesze,śląskie

1 500 000 zł260 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Piękny lokal użytkowy z częścią mieszkalną oraz prywatnym parkingiem Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica ogródek Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szafirowa

Bezrzecze,zachodniopomorskie

1 290 000 zł251 m² 5 143,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:161 m²

Ładny duży dom położony przy spokojnej uliczce na Bezrzeczu. Środkowy szeregowiec wybudowany w latach 90 -tych. Nieruchomość bardzo dobrze utrzymana, idealna dla rodziny z dziećmi. Parter to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lisiec

Lisiec,dolnośląskie

330 000 zł100 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 116 m²

Bez prowizji! Oferujemy Państwu na sprzedaż dom poniemiecki wolnostojący do generalnego remontu o powierzchni ok. 100m2 położony na działce 11,16ar w miejscowości gminy Lubin- liścu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Poziomkowa

Błonie,dolnośląskie

719 000 zł120 m² 5 985,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Kupujący nie płaci prowizji,ani pcc! -możliwość aranżacji strychu- 35 mkw, wysokość 2,20 mkw Parter: -Salon z jadalnią -kuchnia -wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

1 950 000 zł514 m² 3 796,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 283 m²

t. Oferta dla osób wymagających, ceniących luxusowe I inteligentne rozwiązania polecam nowoczesny i niepowtarzalnie inteligentny budynek mieszkalny, jednorodzinny z garażem, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

879 700 zł147 m² 5 984 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiam do sprzedaży 1/2 bliźniaka o pow. ok 147 m 2 który posadowiony jest na działce 300 m 2 zlokalizowany w Grodziski Mazowieckim Rozkład domu parter -salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

689 500 zł160 m² 4 309 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Przedstawiamy i Zapraszamy na Prezentację - Przedstawiamy Do sprzedaży ładny Dom wolnostojący o powierzchni ok. 160 m2, usytuowany na ładnie zagospodarowanej działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jawiszowice

Jawiszowice,małopolskie

399 000 zł126 m² 3 176,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:270 m²

Atrakcyjna oferta! dom + 8200m2 gruntu w super cenie oferta dostępna tylko W naszym biurze Oferujemy do sprzedaży nieruchomości gruntowe składające się z 3 działek ewidencyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Lubin,dolnośląskie

290 000 zł123 m² 2 350,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sobin gm.Polkowice. Dom w zabudowie bliźniaczej (projekt dom w klematisach 21b), garaż - stan surowy otwarty. Powierzchnia użytkowa jednego segmentu 101, 20 mkw, działka 5 ar. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wygoda

Białystok,podlaskie

599 000 zł150 m² 3 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:556 m²

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 150 m2 w Białymstoku, na os. Wygoda. Tylko U nas! Dom na działce o powierzchni 556 m2, w stanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wojkowice

Wojkowice,dolnośląskie

920 000 zł195 m² 4 717,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Kupujący nie płaci prowizji, ani pcc! Bliskość Wrocławia! Parter: salon z jadalnią Pokój Kuchnia Wiatrołap Spiżarnia wc Kotłownia Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Poziomkowa

Błonie,dolnośląskie

639 000 zł120 m² 5 319,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację , ani pcc! Bliskość Wrocławia! Parter: salon z jadalnią Kuchnia Wiatrołap wc Klatka Schodowa Piętro: korytarz Łazienka Pokój Hobby Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Modlnica

Modlnica,małopolskie

1 099 000 zł144 m² 7 658,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Osiedle domów jednorodzinnych W zabudowie bliźniaczej Z garażem I ogródkiem N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nową inwestycję domów jednorodzinnych o powierzchni 143,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

729 000 zł73 m² 9 986,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:130 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Grodzisku Mazowieckim. Sprzedaż bezpośrednio od właścicieli. Cena do racjonalnej negocjacji. Dom położony nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

707 151 zł118 m² 5 994 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Salon + 5 pokoi! 2x miejsce postojowe! tylko U nas 1 000zł W prezencie!* lokalizacja: kiełczów (tuż za Psim Polem). Spokojna, cicha, zielona okolica w centrum Kiełczowa. W pobliżu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij