dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 325 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 325 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

1 099 000 zł233 m² 4 716,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:509 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana domem wolnostojącym o pow. 188 m2 z przybudówką (z osobnym wejściem) o pow. 45 m2. Budynek mieszkalny składa się z 2 kondygnacji: - parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Częstochowa,śląskie

570 000 zł139 m² 4 111 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:457 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej. Prezentowany segment stanowi 4 z 4 oferowanych do sprzedaży domów. Lokalizacja nieruchomości to dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Myślenicka

Kraków,małopolskie

1 730 000 zł250 m² 6 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Wolnostojący stylowy dom Z ogrodem - swoszowice N20 Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wolnostojący, piękny dom o powierzchni 250 m2 położony na 7,5 arowej działce. Dom: wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzyżanowice

Krzyżanowice,dolnośląskie

850 000 zł140 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania dom wolnostojący z połowy lat 90., zbudowany z cegły. Położony zaledwie 1 km. od granic Wrocławia czyni tą nieruchomość niezwykle atrakcyjna ze względu na położenie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

721 000 zł133 m² 5 421 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:754 m²

Do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 130 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok. 752 m2, w cichej i malowniczej okolicy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łosiów

Łosiów,opolskie

59 000 zł150 m² 393,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

*** oferta dostępna tylko W evero *** Do sprzedania przedwojenny dom w stanie do generalnego remontu, położony przy głównej drodze we wsi Łosiów (na trasie z Brzegu do Opola). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lublin

Lublin,lubelskie

799 999 zł184 m² 4 347,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:399 m²

Deweloper lublin okazja! ostatni niesamowici przestronny domm! ogromne salony _ 45m2 24 domy sprzedane! najwyższa jakość wykonania! bez prowizji oraz bez podatku pcc! umowa deweloperska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

559 000 zł160 m² 3 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Makler poleca Dom w Kruszynie Krajeńskim o powierzchni 150m składający się z dół przedpokój, garderoba,pokój dzienny ,kuchnia ,łazienka z wc i sypialnia.Góra natomiast to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sadowa

Zbąszyń,wielkopolskie

519 500 zł100 m² 5 195 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowa Realizacja w urokliwej części Zbąszynia w okolicach ul. Sadowej! Bardzo atrakcyjna oferta dla osób szukających własnego domu w spokojnej części Zbąszynia. Oferujemy nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Błonie

Błonie,mazowieckie

694 900 zł120 m² 5 767 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Przedstawiam do sprzedania nowoczesny, funkcjonalny i bardzo komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 120 m2 z garażem w bryle budynku posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dworcowa

Babiak,wielkopolskie

399 000 zł320 m² 1 247 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Ten dom zdecydowanie wyróżnia solidność w wykonaniu, przestronność oraz 320 m2 do wykorzystania :) Świetny pomysł jeśli szukasz domu dla dwóch rodzin :))) Lub chciałbyś mieć dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

769 800 zł151 m² 5 098 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:451 m²

Zapraszamy : Zewnętrzne biuro dewelopera przedstawia : Bardzo Ładna Bryła Budynku .do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 bliźniaka w Bardzo ładnej bryle budynku- Przestronny i bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

599 000 zł126 m² 4 754 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

W swojej ofercie mamy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim ,projekt domu biura projektowego archon o nazwie dom pod Miłorzębem 12 gb. Dom ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Parkitka

Częstochowa,śląskie

750 000 zł154 m² 4 877,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia dom szeregowy, na nowo powstającym Osiedlu Słoneczne Tarasy Etap II, w dzielnicy Parkitka. Metraż działki: 254 metrów kwadratowych. Powierzchnia ogrodu: 89.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wzgórze Bernadowo

Gdynia,pomorskie

2 500 000 zł282 m² 8 865,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:847 m²

Ekskluzywny, nowoczesny dom z pięknym widokiem na okolicę w prestiżowej lokalizacji Małego Kacka. Zbudowany z materiałów najwyższej jakości, oferowany do sprzedaży z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

680 000 zł94 m² 7 234 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Na sprzedaż częściowo wyposażony dom do wejscia z działką 3,4 ar. Na sprzedaż dom w zabudowie blizniaczej o pow 94 m2 usytuowany na działce o pow 3,4 ar częściowo umeblowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kryspinów

Kryspinów,małopolskie

919 000 zł206 m² 4 461,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowe domy W kryspinowie 5-pok. Garaż 150M2 N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Kryspinów na nowo powstałym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

796 000 zł175 m² 4 549 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:640 m²

Nieruchomość usytuowana w centrum terenów rekreacyjnych i przepięknej przyrody. Połowa bliźniaka z dużą działką i uroczym widokiem za oknem. Nowa inwestycja, która zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chyby

Chyby,wielkopolskie

2 499 000 zł373 m² 6 693 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:682 m²

Witam serdecznie, nazywam się i jestem licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Współpraca ze mną to gwarancja bezpiecznej transakcji, za którą nie pobieram prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Katowicka

Kolonia Poczesna,śląskie

995 000 zł120 m² 8 264,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 795 m²

Prezentujemy Państwu do sprzedaży, nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny, w zabudowie wolnostojącej, znajdujący się w Kolonii Poczesna. Rok budowy 2008 r. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czyżyków

Pyskowice,śląskie

849 000 zł147 m² 5 775,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:780 m²

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Szukasz solidnego i dużego domu w okolicy Gliwic? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dom wolnostojący, podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Turze,pomorskie

950 000 zł280 m² 3 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Zapraszam na prezentacje domu w malowniczej miejscowości Turze niedaleko Tczewa. Atuty: - duży przestronny dom w spokojnej miejscowości - Możliwość dokupienia dodatkowego gruntu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Orunia Górna

Gdańsk,pomorskie

1 240 000 zł248 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:735 m²

Na sprzedaż bliźniak położony na malowniczym wzgórzu. Z okien widok na południowe tarasy Gdańska. Wokół cisza i spokój. Dom składa się z 4 kondygnacji. Na najniższym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szewce Owsiane

Szewce Owsiane,łódzkie

349 000 zł100 m² 3 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Nowa znacznie niższa cena sprzedaży! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Szewce Owsiane, gmina Bedlno. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

390 000 zł340 m² 1 147,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom o powierzchni 340m 2 na działce 2400m 2 w Szklarskiej Porębie! do adaptacji razem 10 pomieszczeń + mała piwnica + cały strych do adaptacji Projekt adaptacji przewiduje przebudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiązana

Warszawa,mazowieckie

1 380 000 zł191 m² 7 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:297 m²

.Wawer! To największa i jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z roku 2006 przy ul. Wiązanej. 240m2. powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowa Wola

Nowa Wola,mazowieckie

839 000 zł105 m² 7 990,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

*segment*stan idealny*niskie koszty utrzymania*2x miejsce postojowe Oferuję Państwu do sprzedaży 3/4 - pokojową nieruchomość w idealnym stanie do wprowadzenia, usytuowaną na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Silno

Silno,kujawsko-pomorskie

725 000 zł108 m² 6 364,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:569 m²

Dom parterowy, niepodpiwniczony, zlokalizowany w Silnie (20 minut drogi od centrum Torunia), o powierzchni użytkowej 107,62m , powierzchni mieszkalnej 88,63m. Dom posadowiony na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

350 000 zł1 812 m² 193,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji nieruchomości stanowiącej dom jednorodzinny: udział w nieruchomości Nieruchomość położona jest na działkach gruntu nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

332 500 zł95 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:773 m²

Zachęcam do zapoznania się z ofertą domów na sprzedaż, które wybudowane zostaną w miejscowości Paproć ( kierunek Wolsztyn) na działkach nr 899/6, 899/7, 899/9, 899/10. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nieszkowice Wielkie

Nieszkowice Wielkie,małopolskie

359 000 zł120 m² 2 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Proponujemy Państwu na sprzedaż dom o powierzchni 120 m2 znajdujący się w Nieszkowicach Wielkich. W skład domu wchodzą: i kondygnacja (parter) stanowi przedpokój, kuchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym Biała Podlaska

Biała Podlaska,lubelskie

279 000 zł99 m² 2 821,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

* oferta od dewelopera * dom jednorodzinny - etap III W przedsprzedaży* Zapraszam do rezerwacji domów jednorodzinnych w stanie surowym zamkniętym z projektu Osiedle Leśne Zacisze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dębowa

Reda,pomorskie

729 000 zł125 m² 5 832 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Państwu jeden z czterech segmentów należącego do Inwestycji Reda Dębowa. Powierzchnia użytkowa segmentu to 101 m2 (49,6+51,4m2) z możliwością zaadaptowania poddasza, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

889 900 zł141 m² 6 311 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

Do sprzedaży dom premium w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 140m2 na działce ok.500 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, tuż przy malowniczej Podkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Obrowo

Obrowo,kujawsko-pomorskie

689 000 zł228 m² 3 021,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

30777. Polecamy Państwu funkcjonalny dom w samym centrum Obrowa.Całość ogrodzona,trzy bramy wjazdowe w tym jedna automatyczna.Cały dom wyposażony w monitoring,wideodomofon ,rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żukowo

Żukowo,pomorskie

579 000 zł121 m² 4 785,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:534 m²

Na sprzedaż dwupoziomowy lokal mieszkalny w nowym budynku w Kiełpinie, koło Żukowa. Idealny dla rodziny szukającej energooszczędnego bliźniaka bądź taniego w utrzymaniu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

750 000 zł240 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Luksusowy. Na działce o powierzchni 1460 m2 piękny dom parterowy wolnostojący z poddaszem użytkowym i garażem na 2 auta o pow użytkowej 180 m2 na pięknej dużej działce pow 1460 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pistacjowa

Dachowa,wielkopolskie

521 000 zł113 m² 4 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:888 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Smęgorzyńska

Gdańsk,pomorskie

1 200 000 zł180 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:615 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w malowniczym zakątku Gdańska (kokoszki) w cichej i spokojnej okolicy w sąsiedztwie lasów. Budynek o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

686 600 zł116 m² 5 899 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nową inwestycję w Grodzisku Mazowieckim Domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 116m2 usytuowane na działce ok 215 m2 Parter: ok 57 m2 - przedsionek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

992 000 zł145 m² 7 264,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:334 m²

Inwestycja w samym sercu Żórawiny obejmująca 24 domy o podwyższonym standardzie. Osiedle ciche i spokojne, blisko terenów rekreacyjnych, ale także z dostępem do niezbędnej.