dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 284 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 284 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

969 000 zł156 m² 6 211,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej (156m2), położony na działce 298m2 w podbydgoskiej miejscowości Ciele, zaledwie kilka minut drogi od Bydgoszczy. Piętrowy dom - w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 600 000 zł475 m² 3 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:726 m²

Duży i bardzo wygodny dom z 2000 roku o powierzchni użytkowej ok. 300 m2 (+ strych opisany poniżej), zlokalizowany w cichej i zielonej części Józefowa, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Książenice

Książenice,mazowieckie

3 600 000 zł377 m² 9 549 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 780 m²

Przepiękny, nowoczesny dom o ponadczasowej bryle, budowany starannie, z użyciem dobrej jakości materiałów. Projekt stworzony na indywidualne zamówienie, uwzględniający funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

980 000 zł412 m² 2 379 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:645 m²

Dom wolnostojący 373 m2, wybudowany w roku 1976, następnie rozbudowany w 1996. Składa się z trzech kondygnacji : - sutereny - parteru - piętra W suterenie o powierzchni 150 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

659 000 zł124 m² 5 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:533 m²

- rezerwacja- na sprzedaż wygodny dom o pow. 124 mkw (5 pokoi) z niedużym, zielonym ogrodem, sobótka centralna. Nieruchomość usytuowana w spokojnej, osiedlowej uliczce, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, aleja Hugona Kołłątaja

Będzin,śląskie

455 000 zł500 m² 910 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w Centrum Będzina przy głównej arterii jaką jest aleja Hugona Kołłątaja wjazd od strony placu Kazimierza Wielkiego. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Przylesie Dolne

Przylesie Dolne,opolskie

159 000 zł128 m² 1 242,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny , z niezależnym wejściem i ogródkiem , znajdujący się w jednym z trzech segmentów budynku wielorodzinnego. Forma własności: własnościowe z kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 560 000 zł170 m² 9 176 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

#Nieruchomość wyjątkowa- na wyłączność# Przedstawiam do sprzedaży piękny dom o powierzchni całkowitej 170 m2 na zagospodarowanej działce o powierzchni ok 1160 m2 Dom w pełni gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 490 000 zł190 m² 7 842 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni ok 190m2 usytuowany na dużej działce ok 1300m2 z pięknym, zadbanym ogrodem w spokojnej dzielnicy Brwinowa. Dom w pełni gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

759 900 zł120 m² 6 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Nowy Dom- zapraszamy na Prezentację i Przedstawiamy do sprzedaży Nowy , Przestronny i bardzo funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniaka o pow. ok 117 m2, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rakowska

Łagów,świętokrzyskie

299 000 zł71 m² 4 188 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Biuro Nieruchomości posiada na sprzedaż klimatyczny dom w stylu góralskim, wykonany z bali drewnianych. Budynek mieszkalno-usługowy o konstrukcji drewnianej, parterowy, nie podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Źródlana

Czerwonak,wielkopolskie

255 300 zł512 m² 498,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwsza licytacji nieruchomości stanowiącej: nieruchomość gruntowa o pow. 517 m2. Działka o kształcie regularnym- zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poziomkowa

Wilkszyn,dolnośląskie

940 000 zł140 m² 6 704,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 273 m²

Polecam dom wolnostojący o powierzchni 140 m2 usytuowany na działce ok. 1300 m2 w Wilkszynie Wilkszyn to cicha i zielona miejscowość granicząca z Wrocławiem położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dachowa

Dachowa,wielkopolskie

481 000 zł113 m² 4 257 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:383 m²

Witam serdecznie, nazywam się i jestem licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Współpraca ze mną to gwarancja bezpiecznej transakcji, za którą nie pobieram prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kaputy,mazowieckie

999 500 zł133 m² 7 515,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

oraz podatku pcc! Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz - jak na widocznych wizualizacjach. O inwestycji Osiedle komfortowych i eleganckich domów pod Warszawą niedaleko Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mucharz

Mucharz,małopolskie

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania drewniany dom położony w okolicy jeziora Mucharskiego, w wyjątkowym miejscu, idealnym dla miłośników lasu. Na powierzchni 70 mkw znajdują się: kuchnia otwarta na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Sławinek

Lublin,lubelskie

720 000 zł137 m² 5 255,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:666 m²

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży atrakcyjnie położony dom wolnostojący na Sławinku - II Górka w niedalekim sąsiedztwie Muzeum Wsi Lubelskiej. Cicha i spokojna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Śródmieście

Jelenia Góra,dolnośląskie

849 900 zł316 m² 2 689,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:849 m²

Oferuję do sprzedania budynek mieszkalno-usługowy w Jeleniej Górze - Śródmieście. Nieruchomość posadowiona na działce o powierzchni 869 m2. Budynek o powierzchni 316 m2. Część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leszczynowa

Obrowo,kujawsko-pomorskie

430 000 zł112 m² 3 822,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom dostępny od ręki!. Znajduje się w Obrowie, na małym kameralnym osiedlu (składającym się z 6 domów), pośród pięknych zielonych terenów w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Domy są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

3 500 000 zł322 m² 10 869,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy Państwu niesamowitą inwestycję składającą się z domu w zabudowie bliźniaczej. Dom Sywarne jest położony w willowej dzielnicy Kościeliska z pięknymi widokami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lusówko

Lusówko,wielkopolskie

560 000 zł112 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Uraz,dolnośląskie

595 000 zł137 m² 4 343,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:422 m²

Biuro sprzedaży dewelopera. ***bez prowizji I pcc*** Nowoczesne osiedle zlokalizowane w zacisznym miejscu w Urazie. Kameralnie usytułowana inwestycja sprawi, że poczują Państwo komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Senatorska

Rzeszów,podkarpackie

660 000 zł101 m² 6 554,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

1% pcc! Na sprzedaż segment środkowy zlokalizowany przy ul. Senatorskiej (budziwój) w Rzeszowie. Budynek: - powierzchnia użytkowa 92,67 m 2 , całkowita 107 m 2 ; - ogrzewanie gazowe; - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kębłowice

Kębłowice,dolnośląskie

729 000 zł153 m² 4 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Promocja - lokal B1 W cenie 729.000zł + system drzwi przesuwnych tarasowych HST! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA, BEZ PCC, BEZ PROWIZJI Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Błonie

Błonie,mazowieckie

695 000 zł120 m² 5 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:426 m²

Przedstawiam do sprzedania nowoczesny, funkcjonalny i bardzo komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 120 m2 z garażem w bryle budynku posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

719 500 zł133 m² 5 410 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:753 m²

Dom w Bardzo ładnym Rejonie - Przedstawiamy do sprzedaży przestronny Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok. 750 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

620 000 zł96 m² 6 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Kobyłka. Miasto zajmujące 2,1% powierzchni powiatu wołomińskiego. Trafimy tu na spektakularną Bazylikę Świętej Trójcy, późnobarokowe arcydzieło architektury. Kameralna miejscowość zapewniająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

719 800 zł133 m² 5 420 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:754 m²

Dom na Dużej Działce - Przedstawiamy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 132 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok. 752 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Strachocińska

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł99 m² 6 261,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Nowe kameralne osiedle, dobrzykowice ul.Widawska 9 Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni mieszkalnej 99 mkw+ zadaszone miejsce postojowe+ ogród na kameralnym osiedlu 6 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 349 000 zł221 m² 6 104 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 119 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom wolnostojący , z zagospodarowanym poddaszem użytkowym o powierzchni ok 182 m2, usytuowanym na działce ok.1120 m2. Rozkład domu : Parter : -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żywiec

Żywiec,śląskie

1 190 000 zł312 m² 3 814,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:964 m²

Bez prowizji Oferta idealna dla firmy. Od strony południowo-wschodniej graniczy z lasem i łąkami. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok bliskość obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

859 800 zł152 m² 5 657 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:758 m²

Bardzo Ciekawa Oferta. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny, nowy Bliźniak o powierzchni ok. 152 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 758.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grawerska

Wrocław,dolnośląskie

3 599 000 zł300 m² 11 996,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szanowni Państwo, serdecznie polecamy na sprzedaż fantastyczny dom w nowoczesnym stylu znajdujący się się na osiedlu domów i willi jednorodzinnych na Północy Wrocławia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Banino

Banino,pomorskie

859 000 zł311 m² 2 762,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:664 m²

Baninio, dom idealny na działalność, dla dwóch rodzin! Duży, funkcjonalny, solidnie zbudowany dom wolnostojący w Baninie. Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kościan

Kościan,wielkopolskie

460 000 zł98 m² 4 693,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:778 m²

Sprzedam dom wolno stojący, parterowy położony w Betkowie koło Czempinia. Dom o pow. 98m2 położony jest na działce o pow. 778m2 Nazwa projektu Celozja. Budynek składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

888 900 zł165 m² 5 387 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:408 m²

Zapraszamy na Prezentację- przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 165 m2 posadowiony na działce o powierzchni ok. 400 m2. Dom znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

690 000 zł129 m² 5 328,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:224 m²

Do Sprzedaży ostatni Dom w bogatym stanie deweloperskim, na nowo powstającym osiedlu w Kębłowicach koło Wrocławia. Zakup bezpośrednio od Dewelopera bez podatku pcc i prowizji. -Rynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dziwnowska

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

765 000 zł300 m² 2 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:710 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wybudowany w 2005 roku o powierzchni użytkowej 210 m2 położony w cichej i spokojnej części Kamienia Pomorskiego. Budynek położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ciszyca,mazowieckie

1 846 000 zł240 m² 7 691,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:645 m²

W kilku słowach: piękny, nowy i w pełni wyposażony dom jednorodzinny z klimatyzacją położony w zacisznej i bardzo urokliwej okolicy Konstancina. Kilka dróg dojazdowych zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Podleśna

Katowice,śląskie

1 250 000 zł350 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:996 m²

Przedstawiam Państwu niepowtarzalną okazję zakupu luksusowej willi o powierzchni użytkowej 350 m2 w bardzo atrakcyjnej części Podlesia. Na nieruchomość składa się trzykondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zelwerowicza

Warszawa,mazowieckie

2 400 000 zł250 m² 9 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:275 m²

Dobrze utrzymany segment na Sadybie w okolicy ul. Zelwerowicza, nie wymagający nakładów, aktualnie wynajęty do 08. 2023 r. / sprzedaż z najemcą/. Czynsz z tytułu najmu 7500 zł. Piwnica.