dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 274 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 274 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Wadowice

Wadowice,małopolskie

499 000 zł155 m² 3 219,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:155 m²

Pięknie położony, piętrowy dom z końca lat 90, posadowiony na ogrodzonej działce o powierzchni 11 arów. Budynek murowany z cegły kratówki oraz zwykłej cegły, ocieplony styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bożenkowo

Bożenkowo,kujawsko-pomorskie

1 730 000 zł460 m² 3 760,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:33 200 m²

Makler Poleca! piękna posiadłość W bożenkowie! Okazja! Malowniczo położony dom ze stawami, łowiskiem wędkarskim oraz działką pod inwestycje. Nieruchomość znajduje się zaledwie 12 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

779 900 zł177 m² 4 406 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Do sprzedaży atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 177 m2 m2 usytuowany na działce 1001 m2 Dom sprzedawany w stanie surowym zakniętym Działka ogrodzona z furtka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

889 000 zł162 m² 5 501 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 165 m2 posadowiony na działce o powierzchni ok. 400 m2. Dom znajduje się w bardzo ładnym rejonie miasta, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

469 000 zł74 m² 6 324,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:305 m²

Bez prowizji! bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera! domy parterowe W zabudowie bliźniaczej wysoki standard wykończenia - droga Z kostki, ogrzewanie podłogowe, rolety możliwość adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zielona

Bolechowice,małopolskie

650 000 zł90 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Dom wolnostojący gm. Zabierzów 4pok 89M2 3,3a działka N20 nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący w podkrakowskiej gminie Zabierzów zaledwie 13km od centrum Krakowa. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brwinów

Brwinów,mazowieckie

749 900 zł156 m² 4 807 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Zapraszamy i Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- bliźniak 4 lokalowy o powierzchni z garażem w bryle budynku ok. 156 m2, usytuowany na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł137 m² 6 562,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Polecam nowoczesne budynki położone przy wyspie Opatowickiej. Piękne tereny rekreacyjne! W pobliżu działki przystanek autobusowy (autobus miejski - dojazd do rynku w 10 min)! Biskupin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

550 000 zł117 m² 4 681,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu nową inwestycję w południowej części Rzeszowa. Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i garażem. Inwestycja charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łoziska

Łoziska,mazowieckie

1 100 000 zł125 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Woźniakowski nieruchomości ma przyjemność zaproponować Państwu piękny, skrajny segment zlokalizowany na osiedlu domów jednorodzinnych w okolicach Piaseczna. Segment został wybudowany w 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osiek

Osiek,dolnośląskie

395 000 zł121 m² 3 268,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Prawy budynek sprzedany - do sprzedaży pozostaje budynek lewy Dom w zabudowie bliźniaczej w Osieku w stanie surowym otwartym - zadaszony o pow. użytkowej 99,91m2 + garaż w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

755 000 zł181 m² 4 171,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:204 m²

Oferta wyłącznie w Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom w zabudowie szeregowej na osiedlu Wilkowyja, przy ul. Morgowej w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

784 800 zł156 m² 5 031 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

Zapraszamy na Prezentację, do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.155 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 500 m2, w bardzo ładny rejonie zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

924 900 zł140 m² 6 606 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:770 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 140 m2 posadowiony na ładnej działce ok 770 m2 Dom zlokalizowany w bardzo dobrej lokalizacji Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Suszec

Suszec,śląskie

875 000 zł165 m² 5 306,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:835 m²

Piętrowy dom w Suszcu w spokojnej okolicy o pow. mieszkalnej 164,9 mkw Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych ogródek Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Centrum

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 300 000 zł1 290 m² 1 007,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Piotrków, centrum: do sprzedania kamienica czynszowa składająca się z dwupiętrowego budynku frontowego i piętrowej oficyny o łącznej powierzchni mieszkalnej 1290m2. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mierzeszyn,pomorskie

1 245 000 zł122 m² 10 204,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:886 m²

Wyjątkowo klimatyczny dom z górskiego drzewa na obrzeżach Gdańska z dużym ogrodem i oczkiem wodnym. Lokalizacja: dom zlokalizowany w oddalonym o 25 kilometrów od Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

579 900 zł127 m² 4 566 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

W ofercie piękny dom. Połówka bliźniaka 129m2, usytuowany w b.ladnej podgrodziskiej miejscowości. Kształtna działka ok. 650 m2. Nieruchomość znajduje się cichej malowniczej okolicy lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

808 900 zł135 m² 5 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o pow ok 135 m2 m2 ,położony na działce o pow. ok 355 m2. Parter : - Wiatrołap - Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stokrotki

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

599 000 zł137 m² 4 365,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Premiera deweloperska! brak prowizji przy zakupie! oferta specjalna. Tylko teraz, przy zakupie wybranego segmentu, klient otrzymuje dodatkowo wykonanie przez dewelopera gładzi gipsowych I malowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł137 m² 6 562,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wiata garażowa + dwa miejsca postojowe! pompa ciepła - ogrzewanie podłogowe! Polecam nowoczesne budynki położone przy wyspie Opatowickiej!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 800 000 zł320 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Prezentujemy Państwu Atrakcyjny i funkcjonalny dom na sprzedaż, w spokojnej okolicy, z dobrze rozwiniętą infrastrukturą. To niezaprzeczalne atuty tej oferty, szczególnie przypadnie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdańsk,pomorskie

3 299 000 zł485 m² 6 802,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta premium Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy prestiżową nieruchomość położoną między dwoma jeziorami, na jedno z których rozpościera się widok z tarasu. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

1 169 900 zł190 m² 6 141 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 041 m²

Przedstawiam do sprzedaży nowoczesny Don wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej ok. 190 m2 posadowiony na kształtnej działce o powierzchni ok 1040 m2 Dom gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nowopolna

Szlichtyngowa,lubuskie

115 431 zł1 298 m² 88,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwsza licytacji nieruchomości stanowiącej: nieruchomość gruntowa z rozpoczętą budową budynku mieszkalnego, położona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Storczyków

Jaworzno,śląskie

525 000 zł159 m² 3 301,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Oferta domu jednorodzinnegow zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 134,84 m2 plus 24,8 m2 powierzchni użytkowej poddasza na działce o powierzchni 370 m2 przy ulicy Storczyków. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grądy

Grądy,mazowieckie

595 000 zł100 m² 5 950,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:902 m²

Parterowy dom w stanie deweloperskim według projektu "dom w lipiennikach 2" w miejscowości Grądy, gmina Leszno. Budynek wykonany z materiałów wysokiej jakości. Okna trzyszybowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

889 000 zł159 m² 5 591 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:408 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 159 m2, posadowiony na działce o powierzchni ok.410 m2. Dom znajduje się w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Myślenicka

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł140 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Doradcy Wawel Service oferują do sprzedaży gotową do odbioru połowę bliźniaka położonego w Krakowie (dzielnica Swoszowice). Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej ok. 122 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kolonia Ldzań

Kolonia Ldzań,łódzkie

199 000 zł63 m² 3 158,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferujemy niewielki parterowy dom o konstrukcji drewniano-murowanej z poddaszem użytkowym położony w urokliwej miejscowości wypoczynkowej Kolonia Ldzań w gminie Dobroń. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pomorska

Dębogórze,pomorskie

1 050 000 zł315 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 617 m²

Na sprzedaż jednopiętrowy dom wolnostojący w Dębogórzu w Gminie Kosakowo położonej w bliskości morza. Miejsce bardzo spokojne, ciche, zlokalizowane na obrzeżach lasu. Teren ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

599 700 zł108 m² 5 527 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Przestawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok 108 m2, z działką o powierzchni ok. 230 m2 - kameralna inwestycja w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stary Dwór

Stary Dwór,warmińsko-mazurskie

485 000 zł135 m² 3 592,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wolno stojący parterowy z poddaszem użytkowym w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 135 m2 na działce 1000 m2 położony na granicy Dobrego Miasta w Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Błonie

Błonie,mazowieckie

599 000 zł110 m² 5 445 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiam do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 110 m2 usytuowany na działce 250 m2 z ogródkiem oraz garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czernichów

Czernichów,małopolskie

1 650 000 zł365 m² 4 520,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży gotowej do zamieszkania rezydencji o powierzchni użytkowej 365 m2. Nieruchomość położona na 19 arowej, zagospodarowanej działce, z pięknym ogrodem. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niwiski

Niwiski,mazowieckie

450 000 zł432 m² 1 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 588 m²

Polecam do sprzedaży atrakcyjny dom w pobliżu Siedlec Nieruchomość złożona z: pokój 22,22 m.kw pokój 23,02 m.kw pokój 15,13 m.kw pokój 15,37 m.kw łazienka 6,37 m.kw wc 1 m.kw kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Myśliwskie Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

1 925 180 zł152 m² 12 699,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

Serdecznie zapraszam do kontaktu tel: e-mail: zapraszam do zapoznania się z ofertą. Najbardziej wyczekiwana inwestycja ostatnich lat poniżej kilka słów o niej. Nowoczesna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

538 900 zł105 m² 5 132 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiam do sprzedaży nowy segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 104 m2 posadowiony na działce ok.150 m2 Inwestycja znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji pod Grodziskiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Duchnów

Duchnów,mazowieckie

930 000 zł230 m² 4 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedania dom na dużej działce w Duchnowie. Cisza, spokój, wyjątkowo malownicze tereny zielone. Dom budowany w technologii tradycyjnej: ściany z cegły ceramicznej, na dachu dachówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

619 700 zł110 m² 5 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:201 m²

Do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej -zewnętrzny o powierzchni ok. 90m2, usytuowany na działce o pow. ok. 100 m2, o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tychów Nowy

Tychów Nowy,świętokrzyskie

279 000 zł200 m² 1 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:16 900 m²

Do pilnej sprzedaży dom dwupiętrowy ( poddasze do adaptacji) o powierzchni 200m2, w Tychowie Nowym. Działka ma powierzchnie ok 8500m2 ( możliwość dokupienia drugiej działki obok.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij