dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 317 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grottgera

Leszno,wielkopolskie

519 000 zł115 m² 4 513,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z garażem na dużej działce 390m2 w doskonałej lokalizacji na Zatorzu. Spokojne miejsce i blisko do centrum. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siestrzeń

Siestrzeń,mazowieckie

755 000 zł106 m² 7 136 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszamy na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Dom wolnostojący, oddany w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 105 m2, usytuowany na działce o pow. ok. 800 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Baśniowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 699 999 zł500 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dzień dobry ;) Prezentuję dom wolnostojący o powierzchni ok 500 m2 posadowiony na działce o powierzchni 500 m2 położony w bezpośrednim sąsiedztwie umk w Toruniu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kieźliny

Kieźliny,warmińsko-mazurskie

499 000 zł110 m² 4 536 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bresdom Nieruchomości prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym. Dom o łącznej powierzchni 110m2 posadowiony na działce 350m2. Parter: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

509 000 zł101 m² 5 039,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

- oferta bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji - Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, w miejscowości Ligota-Miliardowice, ul. Przedszkolna. Lokal o powierzchni 101.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kaputy

Kaputy,mazowieckie

894 901 zł134 m² 6 703,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej! Nowoczesne, ekologiczne osiedle domków w zacisznej okolicy. Przy budowie zastosowano najnowsze rozwiązania eko-budownictwa - kompilacja technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krasne,podkarpackie

435 000 zł155 m² 2 797,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż nowy wolnostojący dom o pow. 155.47 m2 z garażem w bryle budynku w III etapie osiedla domów wolnostojących w Krasnem. Dom możliwy do zakupu w stanie: - surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Karłowice

Wrocław,dolnośląskie

2 100 000 zł373 m² 5 630 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 244 m²

Opiekun oferty: tel: niepowtarzalny styl w wyjątkowej lokalizacji na Karłowicach Podstawowe informacje: przedwojenna stylowa willa położona jest na dużej prostokątnej działce. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kopanka

Kopanka,małopolskie

580 000 zł120 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Chcesz uciec od centrum miasta a zarazem szybko do niego dojechać? To idealna lokalizacja dla Ciebie. Zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą nieruchomości, która na pewno wzbudzi twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kręta

Kiełczów,dolnośląskie

759 000 zł115 m² 6 591 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:294 m²

Na sprzedaż skrajny segment z największą działką na osiedlu. Nowe domy w zabudowie szeregowej położone w centrum Kiełczowa przy ulicy Krętej. W okolicy tylko niska zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 100 000 zł230 m² 4 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Komfortowy dom 2011 rok wolnostojący 230m2 z garażem 26m2 na działce 1000 m2 Wykonany z ceramiki i wysokiej lasy materiałów, ocieplony 12cm styropianem,podbitka drewniana, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Osiedle Przylesie

Błażejewo,wielkopolskie

599 000 zł86 m² 6 930,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:249 m²

Mamy Państwu do zaoferowania przytulny wyremontowany dom znajdujący się w nowej części Błażejewa. Jest położony na urokliwym Rodzinnym Zakątku. Z okien domu rozpościera się piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Urbanistów

Piaseczno,mazowieckie

1 100 000 zł140 m² 7 868,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:86 m²

Dom z tarasem pod Warszawą - trzy sypialnie, kominek, garaż, użytkowe poddasze, bardzo dobry standard i cena? Może to jest ta oferta, której szukasz? Zapraszam do sprawdzenia co kryje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rudzica

Rudzica,wielkopolskie

329 000 zł200 m² 1 645 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom położony w starej części Rudzicy w bliskiej odległości od lasu i rzeki. Okolica spokojna i cicha. Podpiwniczony i z wysokim strychem (wejście z zewnątrz). Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Bytom,śląskie

950 000 zł240 m² 3 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 530 m²

Na sprzedaż bardzo przestronny dom wybudowany w technologi tradycyjnej: ściany z pustaka ceramicznego, dach wielospadowy pokryty bardzo dobrej jakości dachówką karpiówką firmy Jopek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łoś

Łoś,mazowieckie

899 000 zł685 m² 1 312,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 287 m²

Oferuję do sprzedaży duży, piętrowy dom wybudowany w latach 1975-1978 roku, na działce o powierzchni 3287m2, położony we wsi Łoś województwo mazowieckie, powiat piaseczyński, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 990 000 zł400 m² 4 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży b.ładny Dom wolnostojący, gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 420 m2 posadowiony na ładnej, przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kaszczorek

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 280 000 zł161 m² 7 950,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom W toruniu -osiedle kaszczorek! piękna okolica blisko lasu! Obecnie trwają prace budowlane a odbiór i zakup domu jest możliwy ok kwietnia 2022r. Przedstawiam Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 500 000 zł363 m² 6 887 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 020 m²

Razem a osobno, bliźniak dla dwóch rodzin. Do sprzedania cały bliźniak (dwie połówki) w stanie deweloperskim, dom otoczony mnóstwem zieleni, położony jest w Konstancinie Jeziornej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Modlniczka,małopolskie

1 326 000 zł164 m² 8 108,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zespół oferuje do sprzedaży nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej. Stan deweloperski. Lokalizacja Modlniczka. Inwestycja składa z ośmiu domów w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł118 m² 4 652,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowy 5 pokojowy dom o pow. ok. 118 m2 (parter + poddasze) z garażem w bryle budynku zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Potockiego (dzielnica Załęże) P R Z E.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bytom

Bytom,śląskie

539 000 zł144 m² 3 743,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący na osiedlu Fazaniec - sąsiedztwo zabytkowego Parku Fazaniec stan surowy otwarty ( możliwość wykończenia pod klucz) Powierzchnia użytkowa domu: 125,64 m2 + 18m2 garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bożków

Bożków,dolnośląskie

158 000 zł162 m² 975,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 m²

Do sprzedania cały parter w budynku wolnostojącym 162 metry poddasze jest zamieszkałe doprowadzona jest woda elektryka oraz kanalizacja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 560 000 zł172 m² 9 070 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Wyjątkowa Nieruchomość - wyłączność. Przedstawiamy do sprzedaży piękny Dom o powierzchni ok. 170 m2, usytuowany na zagospodarowanej, pięknej działce o powierzchni ok 1168 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Przylep

Zielona Góra,lubuskie

1 100 000 zł189 m² 5 825,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:998 m²

Oferta zablokowana - w trakcie realizacji. Dom W przylepie blisko lasu. Parterowy dom z antresolą, o powierzchni 188,84 m2 + garaż 18,80 m2, wybudowany na działce o powierzchni od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sycowa Huta

Sycowa Huta,pomorskie

449 000 zł98 m² 4 581,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:836 m²

Na sprzedaż działka rekreacyjna położona w malowniczej miejscowości Sycowa Huta, zaledwie 6 km od centrum Kościerzyny, otoczona lasami i jeziorami. Na działce o powierzchni 836m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 175 000 zł184 m² 6 385,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 078 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 184 m2, w tym garaż - 40 m2,na działce o pow. 1.078 m2, w bardzo dobrej lokalizacji blisko przystanku autobusowego, sklepu, Parku Leśnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

850 000 zł180 m² 4 722 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży funkcjonalny dom wolnostojący 106 m2 w leśnej części Janinowa, niecałe 5 km. od Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość posadowiona na zagospodarowanej działce 1000 m2 z licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jełowa

Jełowa,opolskie

449 000 zł128 m² 3 511,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność zaoferować do zakupu dom wolnostojący realizowany wg projektu pracowni architektonicznej raw studio-projekt misato posadowiony na płaskiej działce zlokalizowanej w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Błonie

Błonie,mazowieckie

599 000 zł110 m² 5 445 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszamy i Przedstawiam do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 110 m2 usytuowany na działce 250 m2, z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Myślenicka

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł140 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Doradcy Wawel Service oferują do sprzedaży gotową do odbioru połowę bliźniaka położonego w Krakowie (dzielnica Swoszowice). Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej ok. 122 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rudniki

Rudniki,opolskie

250 000 zł160 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego położonego w miejscowości Rudniki, około 11 km od Praszki. Budynek mieszkalny składa się z 5 pokoi, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Władysławów

Władysławów,wielkopolskie

490 000 zł150 m² 3 267 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż dom położony w miejscowości Felicjanów k. Władysławowa. Cicha i kameralna okolica. Idealny dla rodziny z dziećmi. Solidna budowa, bardzo duża i pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Szymanów,dolnośląskie

960 034 zł147 m² 6 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Bliskość Wrocławia Parter: -Salon z jadalnią -kuchnia -wiatrołap -łazienka -klatka Schodowa -garaż Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

620 000 zł107 m² 5 794,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Szereg Z garażem, 4 pokoje, ul. Południowa! Do sprzedania nieruchomość gruntowa zabudowana domem w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 107 m2. Lokalizacja - osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

739 900 zł76 m² 9 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:131 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej wykończony i gotowy do zamieszkania o powierzchni ok 75m2 z działką 130 m2 położony w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamowo

Adamowo,mazowieckie

600 000 zł120 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedaży bardzo atrakcyjna nieruchomość położona w urokliwej miejscowości nad rzeką Wkrą. Wydzielona droga z dostępem do rzeki Działka zagospodarowana. Dom z cegły - całoroczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Sławęcin

Sławęcin,zachodniopomorskie

120 000 zł120 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Choszczno okolica- 12 km w stronę Stargardu, lokal użytkowy w budynku z czerwonej cegły, z możliwością wykorzystywania pomieszczeń na piętrze, jako mieszkalnych. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, Gosławice

Opole,opolskie

1 199 000 zł380 m² 3 155,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 167 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu unikatową ofertę stanowiącą przestronny budynek o charakterze pałacyku, posadowiony na płaskiej foremnej działce w kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nałęczowska

Warszawa,mazowieckie

2 450 000 zł300 m² 8 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:220 m²

Oferta sprzedaży domu typu segment, zlokalizowanego w Warszawie, w dzielnicy Sadyba, przy ulicy Nałęczowskiej. Nieruchomość pochodzi z 1990 roku i ma powierzchnię użytkową ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

989 000 zł240 m² 4 121 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość w stylu dworkowym o powierzchni całkowitej ok 250 m2 położonej na pięknej działce o powierzchni ok 2790 m2 Dom wybudowany.