dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 275 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 275 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonki

Zielonki,małopolskie

1 350 000 zł201 m² 6 729,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:246 m²

Na sprzedaż duży dom w zabudowie bliźniaczej, na kameralnym osiedlu blisko ścisłego centrum Zielonek Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony świata wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

897 000 zł115 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedstawiam do sprzedaży 1/2 bliźniaka o pow. 113 m 2 który posadowiony jest na działce o pow. ok 350 m 2. usytuowany w Brwinowie. Rozkład domu jest następujący : parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żółwin

Żółwin,mazowieckie

670 000 zł86 m² 7 791 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Dwa bliźniaki, w stanie surowym deweloperskim zamkniętym, położone w zielonej spokojnej okolicy, przy cichej lokalnej uliczce, w cenie po 670 000. Domy budowane w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

691 000 zł110 m² 6 253 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bardzo Ładna Bryła Budynku. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom - segment 4 lokalowy w Bardzo ładnej bryle budynku- przestronny i bardzo funkcjonalny o powierzchni ok 110 m2 na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Żeromskiego

Hrubieszów,lubelskie

199 000 zł80 m² 2 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:437 m²

To jest To! Biuro Nieruchomości To jest To! w Hrubieszowie oferuje na sprzedaż (tym razem drugą) połowę bliźniaka przy ulicy Żeromskiego 48 w Hrubieszowie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wspólna

Radomierzyce,dolnośląskie

1 100 000 zł132 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:182 m²

Dom W stanie deweloperskim na kwiecień 2022! Na sprzedaż gotowy dom w zabudowie szeregowej 300M od granicy Wrocławia Przystanek autobusowy 400m -> 113, 911, 112 W okolicy park, kort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 489 000 zł360 m² 6 913,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Zjawiskowa , zabytkowa willa okolice Warszawy z rozległym ogrodem , fontannami usytuowana w zacisznej strefie w samym centrum miasta oddalonego od Warszawy o 100km. Bliskość , banków ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym Nakło Śląskie

Nakło Śląskie,śląskie

388 000 zł67 m² 5 791,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:834 m²

Mieszkania z ogródkiem w Nakle Śląskim z własnym miejscem parkingowym Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

450 000 zł160 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

Na sprzedaż dom 120m2 z garażem dwustanowiskowym w stanie surowym zadaszonym 450 000zł- do negocjacji. Dom został wybudowany według projektu Dom przy Pastelowej 4 bis na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

499 000 zł81 m² 6 180,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

Dom w stanie deweloperskim, 4-pokojowy o powierzchni 80,74 m2, zlokalizowany w miejscowości Skórzewo. Cechy domu: jasne pomieszczenia (duże, energooszczędne okna) przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stolarzowice

Bytom,śląskie

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

*** Dom wolnostojący *** 5 pokoi *** piętrowy *** Z przyjemnością przedstawiam Państwu nieruchomość na sprzedaż - dom wolnostojący , położony na działce o powierzchni 1400 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brwinów

Brwinów,mazowieckie

680 000 zł100 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Biuro nieruchomości Mrs Residents ma przyjemność zaprezentować państwu kolejna nieruchomość na sprzedaż w naszej ofercie. Przedmiotem oferowanym Państwu jest dom remontu na urokliwej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kalinowa

Janków Przygodzki,wielkopolskie

439 000 zł91 m² 4 818,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:341 m²

Już w sprzedaży kolejny etap Osiedla Kalinowego. Prezentuję na sprzedaż jeden z segmentów domów w zabudowie bliźniaczej na nowym osiedlu pod Ostrowiem Wielkopolskim. "Osiedla Kalinowego".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jaroszówka

Białystok,podlaskie

778 000 zł150 m² 5 186,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:648 m²

Polecamy Państwu w doskonałej lokalizacji dom wolnostojący - osiedle Jaroszówka. Nieruchomość usytuowana w kompleksie domów jednorodzinnych, 3 km od Centrum Białegostoku. Rok budowy: 1985.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lemieszów

Lemieszów,lubelskie

169 000 zł75 m² 2 253,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:30 564 m²

To jest To! Biuro Nieruchomości To jest To! w Hrubieszowie tym razem oferuje na sprzedaż: drewniany dom parterowy o powierzchni ok. 75 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kosowska

Sokołów Podlaski,mazowieckie

1 140 000 zł175 m² 6 514,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Dom usytuowany na prostokątnej 10- arowej, zagospodarowanej działce. Ekonomiczny funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 175m 2. Parter zajmuje nowoczesna, otwarta strefa dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żary

Żary,lubuskie

1 200 000 zł220 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

0% prowizji od kupujacego Żary - dom wolnostojący o pow. ok. 225 m2 położony na pieknej działce 2000 m2.Parter domu : przestronny salon z kominkiem, połączony z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

2 500 000 zł971 m² 2 574,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:486 m²

Ofertą sprzedaży jest prosperujący pensjonat w zacisznej uliczce Rewala. Pensjonat znajduje się w świetnej lokalizacji, oddalony jest o niespełna 300 metrów o linii brzegowej morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 700 000 zł900 m² 1 889 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:407 m²

Oferujemy do sprzedaży kamienicę z cegły o powierzchni ok. 900 m2 położoną w centrum Siemianowic Śląskich w okolicy ul. Śląskiej super lokalizacja! Kamienica posiada 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 099 000 zł180 m² 6 105,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:778 m²

Na sprzedaż ostatni z 5 nowoczesnych wolnostojących willowych domów wykonywanych w standardzie premium zlokalizowanych w Trzebownisku blisko granicy z Rzeszowem. Każdy dom posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brwinów

Brwinów,mazowieckie

899 800 zł132 m² 6 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:468 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nową Inwestycję w atrakcyjnej części Brwinowa. Oferta przedstawia poglądową wizualizację , prosimy o wyrozumiałość. Dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Prawiedniki

Prawiedniki,lubelskie

1 450 000 zł183 m² 7 924,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferuję Państwu na sprzedaż parterowy dom o powierzchni 146,18m2 oddany do użytkowania w 2016 roku. Miejscowość Polanówka k. Prawiednik, 15km od Centrum Lublina. Zestawienie pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Figowa

Sobótka,dolnośląskie

686 000 zł144 m² 4 779,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Wyjątkowe mieszkania Z ogrodem W zabudowie szeregowej Z widokiem na ślęże Lokale mieszczą się w kameralnej inwestycji w Sobótce przy ul. Figowej. Aktualnie przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

585 900 zł90 m² 6 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:67 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bukowo

Szczecin,zachodniopomorskie

759 900 zł103 m² 7 368 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:444 m²

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem sprzedaży, jest nieruchomość w zabudowie bliźniaczej. Dane ogólne: -pow. działki 444m2 -pow. użytkowa 103m2 -pow. tarasu 15m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kalinowa

Janków Przygodzki,wielkopolskie

419 000 zł91 m² 4 598,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

Już w sprzedaży kolejny etap Osiedla Kalinowego. Prezentuję na sprzedaż jeden z 4 segmentów domów w zabudowie bliźniaczej na nowym osiedlu pod Ostrowiem Wielkopolskim. "Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

889 900 zł140 m² 6 356 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom premium w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 140m2 na działce ok.500 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, tuż przy malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

1 028 900 zł181 m² 5 685 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 679 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym zagospodarowanym o pow. ok 180 m 2 usytuowanym na działce ok.1680 m 2 Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zawadzka

Tarnowiec,małopolskie

599 000 zł104 m² 5 759,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferuję Państwu zakup domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej z garażem w miejscowości Tarnowiec, przy ul. Zawadzkiej o powierzchni użytkowej 104,4 m2, na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Kamela

Kamela,pomorskie

799 000 zł84 m² 9 511,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

*Na sprzedaż piękne siedlisko nad jeziorem w sercu Kaszub! Dlaczego warto kupić tę nieruchomość? - Dwa niezależne domki wykonane w wysokim standardzie. - teren monitorowany i ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wieprz

Wieprz,śląskie

120 000 zł65 m² 1 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:558 m²

Wieprz - k. Żywiec - atrkacyjna oferta - świetna inwestycja - korzystna I dogodna lokalizacja - działka budowlano - usługowa - zapraszamy Przedstawiam Państwu do sprzedaży nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cicha

Szczytniki,wielkopolskie

519 000 zł108 m² 4 810,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Osiedle znajduje się 15 km od Poznania, w miejscowości Szczytniki. Dom: - 4 pokoje, - 107.9 m2 - garaż / miejsce postojowe - ogród Okolica: - szkoły, - przychodnia lekarska, - ośrodek jeździecki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kościuszki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

949 000 zł207 m² 4 586,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:174 m²

Dom w zabudowie szeregowej położony w Ożarowie Mazowieckim. Dom w stanie deweloperskim, zlokalizowany w cichym a jednocześnie dobrze skomunikowanym miejscu. Rok budowy 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jasna

Konstantynów Łódzki,łódzkie

1 198 500 zł252 m² 4 755,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:816 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowo wybudowanego domu, zlokalizowanego na granicy Łodzi i Konstantynowa Łódzkiego, nieopodal osiedla Smulsko. Powierzchnia całkowita tej nieruchomości to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chylice

Chylice,mazowieckie

760 000 zł103 m² 7 379 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:655 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny i funkcjonalny Dom wolnostojący o powierzchni ok. 105 m2, posadowiony na działce o pow. ok. 650 m2 usytuowany w miejscowości Jaktorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cicha

Szczytniki,wielkopolskie

509 000 zł107 m² 4 761,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:132 m²

Osiedle znajduje się 15 km od Poznania, w miejscowości Szczytniki. Dom: - 4 pokoje, - 106,90 m2, - garaż / miejsce postojowe - ogród Okolica: - szkoły, - przychodnia lekarska, - ośrodek jeździecki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cicha

Szczytniki,wielkopolskie

579 000 zł145 m² 3 985,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:124 m²

Mieszkanie 6-pokojowe o powierzchni 145,27 m2, osiedle umiejscowione 15 km od Poznania, w miejscowości Szczytniki Okolica: szkoły przystanek autobusowy, z którego można dojechać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koszele

Koszele,podlaskie

60 000 zł60 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Chcesz zamieszkać na spokojnej podlaskiej wsi blisko lasu pełnego grzybów. Chcesz aby można było szybko i wygodnie dojechać do miasta na zakupy do pracy do szkoły. Chcesz aby dom i działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowa

Tarnowa,wielkopolskie

89 000 zł65 m² 1 369 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż domek o pow. 65m2, usytuowany na 1-ar działce przy głównej drodze Tuliszków Władysławów. Domek budowany z kamienia , ocieplony, składa się z kuchni łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 200 000 zł496 m² 2 419,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:656 m²

Oferta idealna dla osób, które chcą zamienić mieszkanie w bloku na dom jednorodzinny. Inwestycja idealna pod zamieszkanie i prowadzenie działalności w jednym miejscu. Parter można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

989 700 zł184 m² 5 393 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 509 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Dom wolnostojący wykończony pod klucz. Powierzchnia nieruchomości to ok. 180 m2. Dom jest usytuowany na dużej, przestronnej działce o powierzchni ok. 1500m,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij