dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 315 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 315 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leszczynowa

Falenty,mazowieckie

899 000 zł141 m² 6 376 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Inwestycja w podwarszawskich Laszczkach. Bliźniaki z 500m2 działkami. Budynki mają po 133,85 m2 powierzchni mierzonej metodą pn-iso 9836:1997, co w rzeczywistości oznacza iż powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Repty Śląskie

Tarnowskie Góry,śląskie

1 190 000 zł400 m² 2 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Na sprzedaż w pełni podpiwniczony dom o powierzchni użytkowej około 320 m2, usytuowany na pięknie zagospodarowanej licznymi nasadzeniami działce o powierzchni 2400 m2 w Tarnowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 099 900 zł152 m² 7 217 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Zapraszamy na Prezentację - Nowy Bliźniak o powierzchni ok. 153 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany w pięknym rejonie Brwinowa, bardzo solidnie budowany Dom- 1/2 bliźniaka, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zaniemyska

Poznań,wielkopolskie

2 950 000 zł1 090 m² 2 706,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:59

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nieruchomość przy ul. Zaniemyskiej 17 w Poznaniu (osiedle Warszawskie) to 1500 metrowa działka, zabudowana czterokondygnacyjną willą miejską o powierzchni pum około 480 m2 na froncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kościuszki

Skoki,wielkopolskie

179 000 zł86 m² 2 081,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 109 m²

Klimatyczny dom z potencjałem w cenie kawalerki (działka 1.109 m2) Jeśli poszukujesz okazji i niebanalnego domu - takiego, który odróżnia się od nowoczesnych budowli - to sądzę, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Nowe Miasto

Rzeszów,podkarpackie

1 950 000 zł420 m² 4 643 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:860 m²

Komfortowy dom, gustownie urządzony z możliwością wykorzystania pod działalność komercyjną, na siedzibę firmy. Rozkład pomieszczeń: przyziemie - kotłownia, 2 pokoje, łazienka, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nakło Śląskie

Nakło Śląskie,śląskie

1 550 000 zł430 m² 3 604,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 270 m²

Oferujemy na sprzedaż wyremontowaną kamienice. Idealna inwestycja pod hostel czy wynajem pokoi! Powierzchnia budynku 400m2. Powierzchnia całej działki 2270m2. Z tyłu budynku teren nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Jeżyce

Poznań,wielkopolskie

790 000 zł113 m² 6 991,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:385 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej położonych w rewelacyjnej lokalizacji. Domy znajdują się w Kiekrzu, w granicach administracyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Opatowice

Tarnowskie Góry,śląskie

690 000 zł155 m² 4 451,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Nowa inwestycja! Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 130,47 m2 w Tarnowskich Górach - dzielnica Opatowice, usytuowany na działce o powierzchni 570 m2. Budynek wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Henrykowo

Henrykowo,podlaskie

1 499 000 zł230 m² 6 517,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 240 m²

Jest to bardzo ciekawa propozycja dla wymagającego klienta, który poszukuje wolno stojącego domu, do wejścia z przepiękną, dużą działką. Nieruchomość położona jest w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

814 500 zł181 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:845 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom - Bliźniak o pow. ok. 182 m2 , usytuowany na nowym osiedlu, na działce ok. 830 m2. Rozkład Domu : lokal nr.2 B Parter : - Wiatrołap: ok. 3,70m2; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 190 000 zł106 m² 11 259,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Na sprzedaż dom parterowy w zabudowie bliźniaczej w wysokim standardzie wykończenia pod klucz, z bardzo dużą działką - segment 1- 1171,60 m2, -segment 2-1217,49 m2 , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

719 800 zł130 m² 5 537 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Zewnętrzne biuro dewelopera przedstawia do sprzedaży Ofertę Domu - Przedsprzedaż. Bardzo Ładna Bryła Budynku. Nowy Dom - 1/2 bliźniaka, przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 128 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Mała Nieszawka,kujawsko-pomorskie

1 700 000 zł274 m² 6 204,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 057 m²

Mała Nieszawka, gmina Wielka Nieszawka, powiat toruński. Na sprzedaż nietuzinkowy dom wolnostojący, z ogrodem zimowym i siłownią oraz garażem na 4 auta, usadowiony na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

1 440 000 zł141 m² 10 212,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc. Oferuję do sprzedaży ostatni z czterech domów na nowym mini osiedlu po zachodniej stronie Józefowa, którego budowa rozpoczęto w 2021 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

389 000 zł67 m² 5 805,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Wyjątkowe, przytulne domki/apartamenty w zabudowie szeregowej z ogródkiem i miejscem parkingowym w bardzo ładnej okolicy oddalonej 50 metrów od Parku w Nakle Śląskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł70 m² 7 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:498 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 499 m2 zlokalizowana w Ząbkach. W pobliżu LIDL, przystanek autobusowy, czy pkp Ząbki. Dobry dojazd do Warszawy. Działka nadaje się na 2 budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osiek nad Wisłą

Osiek nad Wisłą,kujawsko-pomorskie

260 000 zł81 m² 3 211,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

NA sprzedaż domy W kawęczynie, osieku nad wisłą,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Waflowa

Warszawa,mazowieckie

2 600 000 zł235 m² 11 063,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szukasz wyjątkowego miejsca dla swojej rodziny? Cenisz sobie ciszę i spokój? Marzysz, aby zaszyć się w zaciszu pięknego, przytulnego domu a w wolnej chwili zrelaksować się we własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

480 000 zł82 m² 5 853,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wysoki standard - ogrzewanie podłogowe W całym budynku, rolety na parterze szybki termin realizaji - sierpień 2022! Gorąco polecam dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

598 900 zł112 m² 5 347 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Przedstawiam do sprzedaży nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej - Bardzo Ładna Bryła Budynku- w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 112 m2 usytuowany na działce 252 m2, z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Swoszowice

Kraków,małopolskie

620 000 zł93 m² 6 634 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania dom wolnostojący Kraków Swoszowice za cenę 620000zł.do neg. Budynek sprzedawany w stanie surowym otwartym, wybudowany wg projektu oleńka. Pow. całkowita 93,46m2. Rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grzybno

Grzybno,pomorskie

1 100 000 zł500 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Do sprzedania jest posiadłość położona w Grzybnie Górnym koło Kartuz - działka 1,5 ha, dom i hala produkcyjno-magazynowa. Teren na wzgórzu, spokojna okolica, widok na jezioro Klasztorne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

799 000 zł220 m² 3 634 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:630 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny zlokalizowany na os. Żeromskiego w Żyrardowie. Budynek składa się z dwóch kondygnacji mieszkalnych oraz użytkowego parteru wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osowiec

Osowiec,mazowieckie

748 000 zł171 m² 4 374 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 201 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom wolnostojący, w stanie surowym zamkniętym plus ( rozprowadzenie elektryki + woda ). Nieruchomość powierzchni ok. 170 m2, usytuowany na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

739 400 zł116 m² 6 352 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszamy i Przedstawiamy do sprzedaży Nową Inwestycję w Grodzisku Mazowieckim. Domy w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok 116m2 usytuowane na działce ok 400 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kwaśniów Dolny

Kwaśniów Dolny,małopolskie

119 000 zł80 m² 1 488 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż dom w gminie Klucze miejscowość Kwaśniów Dolny. Budynek mieszkalny posadowiony na działce o powierzchni około 1150m2 szerokość ok 16m długość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bytyń,wielkopolskie

590 000 zł200 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:918 m²

Prezentuję Państwu wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej ok. 200 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Bytyń, oddalonej 30 km od Poznania. Posesja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czeladź

Czeladź,śląskie

599 000 zł148 m² 4 047,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy do sprzedaży 6 domów typu bliźniak w Czeladzi o pow. 148 m2 każdy, pow. działki ok. 400 m2 Domy w stanie surowym zamkniętym tj.: Wybudowane z pustaka ceramicznego gr 25 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Ińsko

Ińsko,zachodniopomorskie

115 000 zł110 m² 1 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom połowa bliźniaka do remontu w bardzo dobrej cenie, tylko 115 tys. ok 100m, cztery pokoje, kuchnia, łazienka, duży korytarz. Ogrzewanie centralne - własne. Do adaptacji powierzchnia strychowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

135 000 zł90 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:120 m²

Pełczyce bliska okolica- do remontu. Nieruchomość wykorzystywana była jako sklep, obecnie może stanowić alternatywę dla mieszkania w bloku. Parter 48m, można wydzielić trzy pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Miłocin

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł107 m² 5 130,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 m²

Ostatnia szeregówka - gotowa do odbioru! Dom w zabudowie szeregowej, 2 miejsca parkingowe (w tym jedno zadaszone). 5 pokoi + 2 łazienki 107 m2. 1,60 a działka. Dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leszczynowa

Janki,mazowieckie

899 000 zł141 m² 6 376 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ostatni dom - odbiór w czerwcu!.Inwestycja w podwarszawskich Laszczkach. Bliźniaki z 500m2 działkami. Budynki mają po 133,85 m2 powierzchni mierzonej metodą pn-iso 9836:1997, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Iwonicz-Zdrój

Iwonicz-Zdrój,podkarpackie

460 000 zł160 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 432 m²

Na sprzedaż jednopiętrowy dom po częściowym remoncie, położony w miejscowości uzdrowiskowej Iwonicz-Zdrój, powiecie krośnieńskim, woj. podkarpackim, w malowniczej okolicy, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

869 700 zł163 m² 5 336 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Przedstawiam do sprzedaży- zapraszamy na Prezentację - Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 163 m2 posadowiony na działce ok.410 m2. lokal 1c Dom znajduje się w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Gzichów

Będzin,śląskie

490 000 zł130 m² 3 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:538 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w Będzinie w dzielnicy Gzichów o pow. całkowitej 130m2 i pow. użytkowej 110 m2 wraz z ogrodem na działce 538 m2. Domu do gruntownego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 299 000 zł370 m² 3 510,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 870 m²

Przestawiamy Państwu piękny dom, położony blisko centrum Grudziądza, w otoczeniu zieleni oraz w bezpośredniej bliskości do węzła komunikacyjnego. Dom zbudowany w 1920 roku w roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Święcińska

Dąbrówka Dolna,opolskie

440 000 zł416 m² 1 057,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 706 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wielorodzinnego położonego w Dąbrówce Dolnej przy ul. Święcińskiej 39 W skład proponowanej nieruchomości wchodzą : dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chudoby

Warszawa,mazowieckie

2 300 000 zł491 m² 4 683,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny tani w eksploatacji, dom dwurodzinny, z wydzieloną osobną mniejszą strefą mieszkalną która może być domkiem dla gości, mieszkaniem dla seniorów lub dzieci lub dla drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osowiec

Osowiec,mazowieckie

748 900 zł170 m² 4 405 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom wolnostojący, w stanie surowym zamkniętym plus ( rozprowadzenie elektryki , gaz, szambo + woda miejska ). Nieruchomość powierzchni ok. 170 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

849 800 zł130 m² 6 537 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ostatnia polówka domu! Gotowy do aktu! Dom w stanie deweloperskim! W garażu, w kotłowni i w schowku pod schodami położone bardzo ładne szare płytki wykończone na gotowo. Do.