dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, Kiekrz

Poznań,wielkopolskie

790 000 zł113 m² 6 991,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:385 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej położonych w rewelacyjnej lokalizacji. Osiedle nowoczesnych, energooszczędnych domów powstaje na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kołbiel

Kołbiel,mazowieckie

1 350 000 zł330 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Nobilea Home ma przyjemność zaprezentować Państwu, luksusowy dom jednorodzinny z 2002 roku o powierzchni całkowitej 330m2 (ok. 280m2 - powierzchni użytkowej). Dom położony w m. Gadka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakręt

Zakręt,mazowieckie

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 271 m²

Na sprzedaż wygodny, funkcjonalny dom jednorodzinny, położony w miejscowości Zakręt, na granicy Warszawy. Dom idealny dla rodziny z dziećmi. Dom parterowy wybudowany w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Perseusza

Warszawa,mazowieckie

2 583 000 zł210 m² 12 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Cena domu jest z umeblowaniem. Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie, lokalizacja - Warszawa Bielany, usytuowany na końcu osiedlowej uliczki, przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kazimierza Wielkiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

650 000 zł166 m² 3 925 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:945 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom mieszkalny jednorodzinny w stanie surowym otwartym wraz z projektem architektoniczno budowlanym. Dom znajduje się na działce o powierzchni 945 m kw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Działkowa

Józefosław,mazowieckie

1 099 000 zł94 m² 11 691,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Nobilea Home ma przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony na skraju Lasu Kabackiego w Józefosławiu. Powierzchnia działki 220 m. Powierzchnia ogrodu 160 m. 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

765 000 zł118 m² 6 466,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 557 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim w Tumianach nad Jeziorem Tumiańskim. Link do filmu z drona: dom będzie wykończony do stanu deweloperskiego z uzyskanym pozwoleniem na użytkowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 149 000 zł152 m² 7 539 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Zapraszamy na Prezentację - Nowy Bliźniak o powierzchni ok. 153 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany w pięknym rejonie Brwinowa, bardzo solidnie budowany Dom- 1/2 bliźniaka, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Małomice

Lubin,dolnośląskie

1 250 000 zł230 m² 5 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 133 m²

Ekskluzywny dom jednorodzinny o powierzchni 230 m2, zlokalizowany w Lubinie. Parter domu to otwarta przestrzeń, na której jest wydzielona otwarta kuchnia, jadalnia, salon z kominkiem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, al. Śliwowa

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł78 m² 8 074 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:180 m²

Na sprzedaż trzypokojowy, skrajny segment położony na parterze w jednopiętrowej zabudowie szeregowej (u góry sąsiad z osobnym wejściem z zewnątrz). Kameralne osiedle położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Piła,wielkopolskie

915 000 zł120 m² 7 649,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Piła jadwiżyn, niezwykły dom Z niebanalnym wnętrzem. Budynek dwukondygnacyjny niepodpiwniczony wybudowany w 2018 r. Powierzchnia całkowita; 119,61 m 2 , Powierzchnia użytkowa; 105,91.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jedwabno

Jedwabno,kujawsko-pomorskie

520 000 zł173 m² 3 002,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Niepowtarzalna oferta domu wolnostojącego. Dom wolnostojący zlokalizowany w Jedwabnie gmina Lubicz, posadowiony na działce o powierzchni 1500 m2. Malowniczo położony, otoczony zielenią teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

590 000 zł94 m² 6 276,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:314 m²

Oferuję na sprzedaż dom parterowy w zabudowie bliźniaczej w uroczej prężnie rozwijającej się miejscowości Świerklaniec. Dom powstał w 2015r. jego powierzchnia wynosi 75m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Komorów

Komorów,mazowieckie

918 000 zł300 m² 3 060 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:730 m²

Kupujący nie płąci prowizji! Na sprzedaż dom + hala/pawilon handlowy na działce narożnej, 750 m2. Dom przystosowany do niezależnego zamieszkania przez 2 rodziny, w chwili obecnej jest do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wysiadłów

Wysiadłów,świętokrzyskie

330 000 zł290 m² 1 137,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

- - prezentujemy prawdziwą perłę wśród nieruchomości, pod wieloma względami, zapraszamy do wnikliwej lektury Zaledwie 4 km dzieli miejscowość Wysiadłów, w gminie Wilczyce od królewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jasienica

Jasienica,śląskie

899 000 zł255 m² 3 525,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Jeśli szukasz domu w spokojnej zielonej okolicy z dużym ogrodem to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż dom w wolnostojący o powierzchni całkowitej 225 m2 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Błękitna

Czerwonak,wielkopolskie

680 000 zł82 m² 8 292,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:373 m²

Do kupna niewielki, ale funkcjonalny dom z ogrodem położony przy bocznej uliczce od ulicy Błękitej w Czerwonaku. Rozkład funkcjonalny: powierzchnia użytkowa lokalu to 82m2 w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

315 000 zł140 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:546 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej mieszczący się na osiedlu Staroniwa w Rzeszowie. Sąsiedztwo budynku stanowi zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Daszewice,wielkopolskie

999 000 zł108 m² 9 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:501 m²

Polecam ofertę parterowego bliźniaka, położonego w Daszewicach na granicy z Poznaniem. Dom został wybudowany w 2017 roku na działce o powierzchni 501 m2. Teren wokół budynku jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czechosłowacka

Poznań,wielkopolskie

2 790 000 zł527 m² 5 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Zapraszam do zapoznania się z bezkonkurencyjnym domem na Poznańskim Dębcu. Dom wybudowany w 2003r w technologii tradycyjnej, dla rodziny z czasem po kilku przeróbkach dostosowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Modlniczka

Modlniczka,małopolskie

815 000 zł110 m² 7 409 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Józefosław

Józefosław,mazowieckie

880 000 zł165 m² 5 346,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu świetnie zlokalizowany i w pełni wyposażony segment środkowy, znajdujący się na zamkniętym osiedlu przy ul. Strumykowej w Piasecznie. Lokal ma 164 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

619 900 zł127 m² 4 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:201 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - segment usytuowany w Bardzo ładnej bryle budynku- przestronny i bardzo funkcjonalny o powierzchni ok 146 m2 zewnętrzny i ok.126m2 wewnętrzny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Iwaszkiewicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

749 000 zł107 m² 6 970,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Sprzedam dom - Elbląg okazja! Dom powstanie przy ul. Iwaszkiewicza, jako dom jednorodzinny dwu lokalowy (bliźniak łączony ścianą garażu). Powierzchnia użytkowa 107m2, + garaż 19,9m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Lubin,dolnośląskie

999 000 zł115 m² 8 686,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom lubin zalesie Pięknie wykończony dom w zabudowie bliźniaczej w lubinie oś. Zalesie o pow. użytkowej 115m2 posadowiony na 3 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zastów

Zastów,małopolskie

2 800 000 zł750 m² 3 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Z przyjemnością przedstawiamy duży dom zbudowany i oddany do użytku w 1985 roku. Gruntownie wyremontowany w latach 2008 - 2015, od fundamentów aż po dach. Dom położony jest na 13 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Strzeszyn

Poznań,wielkopolskie

830 000 zł107 m² 7 757,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

- oferta developerska - Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów - Bez podatku i prowizji - Polecam do kupna dwupoziomowy szereg w podwyższonym standardzie deweloperskim znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jeleniogórska

Nowy Kościół,dolnośląskie

339 000 zł267 m² 1 269,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Sprawdź jakie to proste i wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

769 900 zł240 m² 3 215 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:730 m²

Zapraszamy i Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni całkowitej ok. 238m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok. 730 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Jesionka

Żyrardów,mazowieckie

620 000 zł180 m² 3 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 083 m²

Dom o powierzchni użytkowej 180 m2 z działką 1083m2 w miejscowości Jesionka. Oddany do użytku w 2010r. Rozkład pomieszczeń: hol z wejściem do wc i do mini salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

769 100 zł228 m² 3 373 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:730 m²

Serdecznie Zapraszamy na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni całkowitej ok. 228 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Raszyn

Raszyn,mazowieckie

899 000 zł141 m² 6 376 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy etap - 6 domów.Inwestycja w podwarszawskich Laszczkach. Bliźniaki z 500m2 działkami. Budynki mają po 133,85 m2 powierzchni mierzonej metodą pn-iso 9836:1997, co w rzeczywistości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Narty

Narty,łódzkie

690 000 zł150 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 400 m²

Pilna sprzedaż z powodu przesiedlenia się, dlatego niska cena. Do sprzedaży wystawiamy urocze siedlisko z dużą działką w cichym, spokojnym miejscu. Oddalone ok 3,5 km od Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

489 000 zł130 m² 3 767,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:416 m²

Kupujący nie płaci pcc. Oferta dotyczy domu prawego. Na sprzedaż nowoczesny, wykonany z najwyższej jakości materiałów, dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Poziomkowa

Błonie,dolnośląskie

719 000 zł120 m² 5 985,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Tuż pod lasem Możliwość aranżacji strychu- 35 mkw, wysokość 2,20 mkw Parter: -Salon z jadalnią -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzozówka

Brzozówka,kujawsko-pomorskie

380 000 zł129 m² 2 945,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Dom z pompą ciepła. Prezentuję ofertę ekonomicznego domu Z7 L gl w Brzozówce z 2019 roku w stanie deweloperskim. Działka 1087 m2 ogrodzona do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Przytok,lubuskie

750 000 zł144 m² 5 222,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Domy dla golfistów Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, usytuowany jest na niezwykle malowniczych terenach, bezpośrednio przyległych do pola golfowego przytok golf resort, położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 534 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom wolnostojący, w stanie surowym otwartym o powierzchni ok. 200 m2, usytuowany na działce o pow. ok. 1534 m2, zdjęcia to wizualizacja. Prosimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Repty Śląskie

Tarnowskie Góry,śląskie

1 900 000 zł477 m² 3 986,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:943 m²

Nowa inwestycja - repty śląskie - widokowa działka inwestycja na granicy rept ze starymi tarnowicami! Na sprzedaż rozpoczęta budowa domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej + apartamenty - stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zelwerowicza

Rzeszów,podkarpackie

450 000 zł69 m² 6 479 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:155 m²

Rezerwacja Rzeszów, zalesie - do sprzedania środkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 69,45 m2 położony na działce o powierzchni 1,55 ara. W skład budynku wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Miejsce Piastowe

Miejsce Piastowe,podkarpackie

355 000 zł100 m² 3 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 814 m²

Rezerwacja.Gmina Miejsce Piastowe- oferujemy Państwu na sprzedaż przytulny budynek mieszkalny o powierzchni ok. 100 m2, budowany z bali drewnianych- docieplony styropianem, kryty blachą.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij