dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

992 000 zł145 m² 7 264,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:334 m²

Inwestycja w samym sercu Żórawiny obejmująca 24 domy o podwyższonym standardzie. Osiedle ciche i spokojne, blisko terenów rekreacyjnych, ale także z dostępem do niezbędnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobierzyce

Kobierzyce,dolnośląskie

425 000 zł80 m² 5 313 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

- oferta na wyłączność - Na sprzedaż piękna działka budowlana, o pow. 4500 mkw w m. Wierzbice, gm. Kobierzyce (3 km do Kobierzyc, 14 km do Bielan Wrocławskich), zabudowana przedwojennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grottgera

Leszno,wielkopolskie

439 000 zł76 m² 5 802,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Przestronny, parterowy bliźniak na dużej działce 260m2 w spokojnym miejscu, blisko centrum na ul. Grottgera. Powierzchnia mieszkania wynosi 75,66m2 i dzieli się na: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, al. Wojska Polskiego

Węgorzewo,warmińsko-mazurskie

1 250 000 zł280 m² 4 464,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:629 m²

Sprzedam nieruchomość położoną w Węgorzewie przy ul. Wojska Polskiego 25, powierzchnia działki to 629 m2 zabudowaną budynkiem jednorodzinnym podpiwniczonym z poddaszem użytkowym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Półwiejska

Piła,wielkopolskie

920 000 zł456 m² 2 017,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:456 m²

Wyobraź sobie, że mieszkasz i pracujesz w środku lasu, ale miasto masz na wyciągnięcie ręki. Ten dom może być siedzibą firmy, domem rodzinnym, hotelem pracowniczym, ale możesz też dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Staszów,świętokrzyskie

850 000 zł230 m² 3 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Staszów, dom wolnostojący o powierzchni 230 m, 6 pokoi, wybudowany w 2005 roku Działka 5000 m, długość działki: 155 m, szerokość działki: 33 m2 Budynek z poddaszem użytkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Opole

Opole,opolskie

650 000 zł130 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc! Z przyjemnością przedstawiamy państwu do kupienia dom w zabudowie bliżniaczej w stanie developerskim, o powierzchni całkowitej 130 m2, powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Książenice

Książenice,mazowieckie

849 900 zł152 m² 5 591 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Nowa inwestycja! Atrakcyjny Dom 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok 152 m2 posadowiony na dużej działce ok 880 m2 lokal 1a Rozkład domu jest następujący : Parter ok. 80 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bytom

Bytom,śląskie

499 000 zł144 m² 3 465,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący na osiedlu Fazaniec - sąsiedztwo zabytkowego Parku Fazaniec stan surowy otwarty ( możliwość wykończenia do stanu deweloperskiego lub pod klucz!) Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

459 000 zł89 m² 5 157,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Przestronne domy w zabudowie szeregowej - doskonała lokalizacja w kameralnym miejscu, na pograniczu Leszna i Święciechowy, 5 minut do centrum Leszna. Nowo budowana inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. PCK

Pruszcz Gdański,pomorskie

840 000 zł114 m² 7 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z dużym ogrodem. Zadzwońi dowiedz się więcej. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, brak pcc! Doradztwo finansowe w cenie. Dom o nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Parkitka

Częstochowa,śląskie

1 900 000 zł284 m² 6 690,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:910 m²

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Komfortowy dom wolnostojący z 2019 roku, parterowy z poddaszem użytkowym, położony w dzielnicy Parkitka, w cichej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

695 000 zł145 m² 4 794,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:158 m²

Przedstawiamy Państwu pięciopokojowy segment (145 m2) położony w bardzo spokojnej części Osowej Góry. Nieruchomość jest usytuowana w obrębie nowo-budowanego osiedla. Inwestycja będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kocoń

Kocoń,śląskie

499 000 zł120 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 216 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący położony w malowniczej miejscowości w powiecie żywieckim. Budynek wybudowany około 20 lat temu. Dom o powierzchni około 120m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

1 400 000 zł203 m² 6 896,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam bezpośrednio dom blisko lasu, 5km do trasy S8, parter domu: salon z kominkiem, aneks kuchenny w zabudowie, płyta indukcyjna, zmywarka, gabinet, sypialnia z prywatną łazienką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Ustroń

Ustroń,śląskie

3 500 000 zł369 m² 9 485 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:740 m²

Klimatyczny dom mieszkalno pensjonatowy w centrum Ustronia z 1927 roku, dom po kapitalnym remoncie/przebudowie w roku 2016 znajduje się w nim mieszkanie właścicieli: salon, biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wenecka

Marki,mazowieckie

730 000 zł154 m² 4 735,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:80 m²

Zapraszamy na kameralną inwestycję zlokalizowaną jedynie 300 metrów od ul. Piłsudskiego (w Markach) = 4 minuty pieszo do przystanku mzk (m.in. linia 140 do Metra Trocka). Wokół znajdują się domki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

790 000 zł155 m² 5 092,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Makler poleca Blisko Bydgoszczy powstaje mini osiedle trzech domów typu bliżniak dla sześciu rodzin.Bardzo nowoczesne i funkcjonalne. Rozkład domu bardzo funkcjonalny, powierzchnia duża jak na domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czernica

Czernica,dolnośląskie

969 000 zł1 000 m² 969 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:8 400 m²

Szukasz świetnego miejsca z dala od zgiełku, drogi z działką w ciszy i spokoju pod agroturystykę? Jeśli tak - to mam dla Ciebie niesamowitą ofertę. 3 budynki O łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Występ

Występ,kujawsko-pomorskie

649 000 zł277 m² 2 339,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Tylko Z makler nieruchomości mają państwo możliwość zakupu tej przepięknej nieruchomości Makler nieruchomości poleca na sprzedaż p iękny dom położony w malowniczym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sady Górne

Sady Górne,dolnośląskie

350 000 zł150 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Oferuje do sprzedaży ciekawie położone gospodarstwo rolne w Sadach Górnych o powierzchni całkowitej 1,5 ha. W otoczeniu domu sad : czereśnie, orzech, gruszki, śliwki dzikie róże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł142 m² 8 771,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:372 m²

Inwestycja Inwestycja realizowana jest w dzielnicy Warszawa Białołęka. To najszybciej rozwijająca się część dzielnicy prawie wyłącznie z zabudową domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

879 012 zł130 m² 6 761,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż szereg środkowy na nowym osiedlu. Kupujący nie płaci prowizji, sprzedaż bez pcc. Więcej szczegółów pod nr. Doradztwo finansowe w cenie. Szereg posiada dwa poziomy: parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mosina

Mosina,wielkopolskie

589 000 zł205 m² 2 873,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 924 m²

Rezerwacja Oferujemy nieruchomość w Pecnej niedaleko Mosiny. Jest to dom z lat 40. XX wieku, posiadający solidne, grube mury i oryginalną architekturę. Obecni właściciele włożyli już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gdańska

Bieszkowice,pomorskie

675 000 zł135 m² 4 994,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 267 m²

Oferta sprzedaży jedynej w swoim rodzaju i niepowtarzalnej nieruchomości położonej w sołectwie Bieszkowice. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w otoczeniu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

899 000 zł132 m² 6 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:468 m²

Nowy Bliźniak ok.132m2. Przedstawiamy do sprzedaży Nową Inwestycję w atrakcyjnej części Brwinowa. Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok 132 m2, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rycerka Górna

Rycerka Górna,śląskie

950 000 zł486 m² 1 954,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:2 350 m²

Spacer 360! 3 piętrowy dom w Rycerce Górnej o pow. ok. 485,97 mkw. na działce o pow. 2300 mkw Główne atuty nieruchomości: ogródek Nieruchomość złożona z: przedsionek 7 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Sobieszów

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 179 000 zł134 m² 8 821,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 092 m²

Poszukujesz domu dla siebie i swojej rodziny? W spokojnym miejscu z pięknym widokiem na Chojnik? Mam dla Ciebie świetna ofertę! Zapraszam Cię na prezentację nieruchomości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

869 000 zł162 m² 5 364 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Bliźniak ok.162m. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok 163 m2, posadowiony na działce o powierzchni ok. 400 m2. lokal 1e Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Spalice

Spalice,dolnośląskie

619 000 zł103 m² 5 986,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:177 m²

**** Tylko w Home Brand! **** Prezentuje Państwu nowoczesny dom w zabudowie szeregowej w Spalicach (gęsia Górka) wykończony, do wprowadzenia. Jeśli szukasz spokojnego miejsca, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kębłowice

Kębłowice,dolnośląskie

699 000 zł130 m² 5 376,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Uwaga: przedsprzedaż - pierwszy lokal w cenie 699.000! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA, BEZ PCC, BEZ PROWIZJI Przedmiotem sprzedaży jest inwestycja położona na nowopowstającym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

849 000 zł126 m² 6 716,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej położony na kameralnym osiedlu o spójnej, nowoczesnej architekturze. Na parterze salon z aneksem kuchennym i wyjściem do ogrodu, łazienka, kotłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sąsieczno

Sąsieczno,kujawsko-pomorskie

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 376 m²

******************kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości***************** Oferta sprzedaży atrakcyjnej posiadłości w Sąsiecznie o łącznej powierzchni 6376m2 położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Warszawa,mazowieckie

2 950 000 zł305 m² 9 672,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykły dom o powierzchni 305 m2 z działką 2000m2, która przepięknie zieleni się na wiosnę i jest częściowo zalesiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

840 000 zł150 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż ostatni dom w zabudowie bliźniaczej, na osiedlu w Starej Wsi k. Nadarzyna. Osiedle składa się z 10 nowoczesnych domów, każdy z na działce 500m2. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stara Bystrzyca

Stara Bystrzyca,dolnośląskie

350 000 zł106 m² 3 301,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż duże gospodarstwo w miejscowości Stara Bystrzyca, u Podnóża Gór Bystrzyckich. Odległość od najwyższego szczyt Jagodna (977 m.n.p.m.), który jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bolków

Bolków,dolnośląskie

559 990 zł244 m² 2 295,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 221 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 244m 2 na działce 1221m 2 w Bolkowie! 6 pokoi + 2 kuchnie garaż wolnostojący z małą piwniczką wszystkie media wymieniony dach (dachówka ceramiczna) dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

850 000 zł160 m² 5 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 498 m²

Do zaoferowania dom wolnostojący w Szklarskiej Porębie Sprzedam dom wolnostojący z dużą działką położony w Szklarskiej Porębie w spokojnej i klimatycznej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Okulickiego

Szczecin,zachodniopomorskie