dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łódzka

Szczecin,zachodniopomorskie

850 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:493 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej położony przy spokojnej uliczce na Gumieńcach. Budynek z cegły, nowy dach ( dachówka ceramiczna), ocieplony. Parter to 3 pok, kuchnia, przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Motylewo

Piła,wielkopolskie

759 000 zł158 m² 4 819,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 099 m²

Na sprzedaż dom piętrowy z garażem w bryle budynku. Dom w stanie deweloperskim w Pile - Osiedle Motylewo. Sprzedaż domu oddanego już do użytkowania. Powierzchnia całkowita domu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

599 000 zł124 m² 4 846,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

0% prowizji od kupującego! trzy ostatnie domy W tej inwestycji! nowe domy Z garażami, 10 minut do centrum miasta. = domy już gotowe, odbiór kluczy wiosną 2022r. = wszystkie domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

809 500 zł136 m² 5 965 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o pow ok 135 m2 m2 ,położony na działce o pow. ok 355 m2. Parter : - Wiatrołap - Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowiec

Tarnowiec,dolnośląskie

990 000 zł228 m² 4 342,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:906 m²

Dom który zaspokoi potrzeby osób o wysokich oczekiwaniach. Pracuj w mieście, mieszkaj na wsi Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł168 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Połowa bliźniaka w rejonie Wału Miedzeszyńskiego. Dobra komunikacja. Parter domu to salon o powierzchni 35 m2 z wyjściem na taras i ogródek (północny wschód), odrębna kuchnia 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowe Kanigowo

Nowe Kanigowo,mazowieckie

799 000 zł247 m² 3 234,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Ogród | kurnik / sauna | stodoła | studnia | kuchnia zimowa | 2 piwnice ziemne Zapraszam Państwa do przytulnego, przestronnego domu z użytkowym poddaszem o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Klasztorna

Pińczów,świętokrzyskie

950 000 zł520 m² 1 827 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:559 m²

Dom Jednorodzinny ul Klasztorna Pińczów W budynku z wejściem od głównej ulicy znajduje się lokal usługowo-handlowy o powierzchni 129,7m2 w chwili obecnej znajduje się tam Apteka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

619 500 zł110 m² 5 632 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:206 m²

Przedstawiamy i Zapraszamy na Prezentację. Do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej -zewnętrzny o powierzchni ok. 110 m2, usytuowany w bardzo ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 650 000 zł952 m² 1 733 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:407 m²

Do sprzedaży kamienica z cegły o powierzchni ok. 950 m2 położoną w centrum Siemianowic Śląskich w okolicy ul. Śląskiej super lokalizacja! bezpośrednio! bez prowizji! Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Poddębina

Tuszyn,łódzkie

389 000 zł80 m² 4 862,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:830 m²

Więcej informacji: tel. e-mail: jeśli szukasz domu (w cenie mieszkania) do zaprojektowania według własnego uznania i wprowadzenia własnych udogodnień - to ta alternatywa jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 900 000 zł290 m² 6 551,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 223 m²

Apart Invest Nieruchomości specjalizuje się w obrocie nieruchomościami wyłącznie na rynku Szklarskiej Poręby. Poszukując najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów zapewniamy ekspercką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starowiejska

Smolec,dolnośląskie

839 000 zł150 m² 5 595,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Nowa inwestycja W smolcu ul. Starowiejska składająca się Z domów W zabudowie bliźniaczej ( sześć obiektów ) rozpoczęcie inwestycji 08.2021R. cztery domy z garażami, dwa mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

739 400 zł116 m² 6 352 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszamy i Przedstawiamy do sprzedaży Nową Inwestycję w Grodzisku Mazowieckim. Domy w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok 116m2 usytuowane na działce ok 400 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

600 000 zł109 m² 5 505 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Przestawiamy do sprzedaży dom 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok 108 m2 z działką ok.230 m2 - kameralna inwestycja w spokojnej okolicy Brwinowa. Parter: ok. 55m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

525 100 zł40 m² 13 117,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:330 m²

Biuro nieruchomości Makler przedstawia dom z piękną działką w pięknej lokalizacji. Nieruchomość składają się: sypialnia, salon, łazienka, kuchnia, przedpokój i kotłownia (w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

999 000 zł400 m² 2 498 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 405 m²

Polanica Zdrój. Budynek do remontu pow. użytkowej 384 m kw. położony na działce o pow. 1405 m kw. zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Budynek dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bursztynowa

Banino,pomorskie

680 000 zł139 m² 4 879,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Domy - Banino, ul. Bursztynowa Dom blisko Gdańska Dojazd do granicy Gdańska zajmuje ok. 5 minut, a co centrum miasta ok. 20 minut. Najbliższa stacja pkm Rębiechowo jest oddalona o ok 7 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rząska

Rząska,małopolskie

680 000 zł110 m² 0,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom na sprzedaż z ogródkiem w cichej lokalizacji (rząska) z bardzo dobrym dojazdem do Centrum Krakowa. Rozkład Dom o powierzchni 110 m2 (powierzchnia użytkowa 96,15 m2 ), składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wolności

Leszno,wielkopolskie

399 000 zł94 m² 4 230,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 290m2 na ul. Wolności w Rydzynie-doskonała lokalizacja- spokojne, zielone miejsce na swoją oazę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zawoja

Zawoja,małopolskie

799 000 zł171 m² 4 672,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Sprzedamy piękny, atrakcyjny, duży dom w centrum Zawoi. Dom składa się z: parter: wiatrołap, kuchnia, łazienka, salon, garaż - dwustanowiskowy, klatka schodowa. Pierwsze piętro: 4 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jasień

Jasień,małopolskie

430 000 zł154 m² 2 792,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 408 m²

Urokliwy 4-pokojowy dom w stanie surowym, 14 ar ogrodzona działka. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum dobra ekspozycja na strony świata bliskość szkoły/przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Leżajsk

Leżajsk,podkarpackie

255 000 zł54 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:788 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek zabudowana budynkiem mieszkalnym i gospodarczymi, o łącznej powierzchni 7,88 ar, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przecław

Przecław,podkarpackie

490 000 zł140 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom parterowy z użytkowym poddaszem, o powierzchni 140m2, oddany do użytku w 2000 roku. Dom wymaga odświeżenia. Parter: hol, przestronny salon z kominkiem, pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leżajsk

Leżajsk,podkarpackie

520 000 zł191 m² 2 722,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:435 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, zabudowana budynkiem mieszkalnym, podpiwniczonym w zabudowie bliźniaczej położona w miejscowości leżajsk ( 400 m od Urzędu Miasta) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościuszkowców

Stara Łubianka,wielkopolskie

276 000 zł85 m² 3 247,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:683 m²

NA sprzedaż! Parterowy dom w atrakcyjnej lokalizacji! stara łubianka gm. Szydłowo! Pow. użytkowa domu 85 m 2! Murowany garaż! Działka ogrodzona, zagospodarowana o pow. 683 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszotary

Rzeszotary,dolnośląskie

535 000 zł120 m² 4 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Na sprzedaż dom w Rzeszotarach, w gminie Miłkowice, w powiecie legnickim. Powierzchnia domu to około 120 m2, przy czym powierzchnia obecnie użytkowana to około 70 m2 (poddasze domu jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczodre

Szczodre,dolnośląskie

1 390 000 zł220 m² 6 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Nieruchomość położona na pięknej dużej działce 3500m2. w sąsiedztwie parku. Posesja ogrodzona. Dojazd asfaltową drogą. Działka zadrzewiona o regularnych wymiarach. Swobodny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Migowska

Gdańsk,pomorskie

990 000 zł140 m² 7 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:597 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej ( na zdjęciu lewa strona ) we Wrzeszczu do remontu z możliwością rozbudowy. Atuty: * Bliskość lasu i terenów zielonych *świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sokolnickiego

Raszyn,mazowieckie

1 800 000 zł500 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż nieruchomość w samym centrum Raszyna, w okolicy szkoły i Urzędu Miasta, przy ul. Sokolnickiego. Nieruchomość znajduje się na dużej, pięknej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Azaliowa

Siechnice,dolnośląskie

649 000 zł88 m² 7 417,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Jeżeli znudził Cie gwar miasta ta oferta jest dla Ciebie. Zamieszkaj w urokliwych Siechnicach 12 kilometrów od Wrocławia, na nowo powstającym osiedlu Siechnice Azaliowe. Osiedle składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiosenna

Szerominek,mazowieckie

525 000 zł213 m² 2 465 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:720 m²

Klimatyczny dom z dużymi możliwościami do własnej aranżacji. Dom usytuowany na działce o powierzchni 720m2 w drugiej linii zabudowy od ul. Płońskiej. Otoczony bujną i zadbaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zagrody

Zagrody,świętokrzyskie

849 900 zł200 m² 4 249,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż przestronny wyremontowany dom jednorodzinny o pow. około 200 m2 z bezpośrednim dojściem do terenów leśnych, duża działka leśna W cenie domu! C E N A podlega.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Myślenice

Myślenice,małopolskie

692 000 zł79 m² 8 731,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:226 m²

`Zimowa Promocja` trwa! Klienci, którzy teraz zdecydują się na zakup domu w inwestycji `osiedle Królewskie` otrzymają bon w wysokości 7 600zł do wykorzystania w salonach max fliz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

876 612 zł138 m² 6,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż szereg skrajny na nowym osiedlu. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, brak pcc. Doradztwo finansowe w cenie. Szereg posiada dwa poziomy: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konarzewo

Konarzewo,wielkopolskie

990 000 zł93 m² 10 645 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:440 m²

Gorąco polecamy Państwu do kupna nowy dom wolno stojący - w pełni wykończony. Parterowy. Świetnie zlokalizowany z nowym i dobrym sąsiedztwem. Z dostępnym strychem jako dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

686 700 zł116 m² 5 905 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Przedstawiamy i Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży nową inwestycję w Grodzisku Mazowieckim Domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 116m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

744 900 zł117 m² 6 367 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:348 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 113 m2 , posadowiony na działce o powierzchni ok. 350 m2 w Brwinowie. Lokal 4a Rozkład domu jest następujący : parter : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

690 000 zł180 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dosprzedania pół bliźniaka.Domek do częściowego wykończenia w środku.Wszystko zrobione z najlepszych materiałów.Na piętrze dwie sypialnie w tym jedna z łazienką oraz pralnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

748 500 zł162 m² 4 620 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Zapraszamy na Prezentację , Zdjęcia przedstawiają wizualizację. prosimy więc o wyrozumiałość, przedsprzedaż tylko u nas. Przedstawiamy do sprzedaży Nowoczesny, funkcjonalny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębowa

Warzno,pomorskie

1 600 000 zł238 m² 6 722,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 101 m²

Oferta wyłącznie W houseco atuty: - duża działka, - funkcjonalny rozkład pomieszczeń, - słoneczna ekspozycja, - pełna baza usługowo - handlowa w najbliższej okolicy, - cicha.