dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 311 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wyspiańskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

215 000 €129 m² 1 666,67 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:860 m²

Na sprzedaż posesja złożona z 2 budynków (główny+gospodarczy). Stan techniczny-gotowa do zamieszkania.Otoczona ogrodem z pięknymi starymi drzewami. Działka o pow. 858m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

850 000 zł130 m² 6 538 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Chciałabym zaprezentować na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w zacisznym miejscu, na granicy miejscowości Adamowizna - Osowiec. Nieruchomość o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szydłowo

Szydłowo,wielkopolskie

345 000 zł97 m² 3 541,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:695 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Szydłowie w stanie surowym zamkniętym. Parterowy o pow. użytkowej 89,59 m 2 działka (własność) o pow. 695 m 2. Dom wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

875 000 zł85 m² 10 262,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:307 m²

Cena promocyjna do 31 lipca 2022r. Oferuję do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w centrum Józefowa, super alternatywa do mieszkania w bloku. Powierzchnia całkowita 85,26m2 z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Świdnica,dolnośląskie

2 300 000 zł213 m² 10 792,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Oferujemy Państwu niesamowity dom w bliskich okolicach Świdnicy ok 5km. Piękna toskańska willa na Dolnym Śląsku została wybudowana w 2011 roku. Powierzchnia użytkowa to o 214mkw na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Koralowa

Banino,pomorskie

620 000 zł114 m² 5 423,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Domy - Banino, ul. Bursztynowa Dom blisko Gdańska Dojazd do granicy Gdańska zajmuje ok. 5 minut, a co centrum miasta ok. 20 minut. Najbliższa stacja pkm Rębiechowo jest oddalona o ok 7 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

609 000 zł106 m² 5 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:371 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 105 m2, usytuowany ładnej działce o powierzchni ok.370, na peryferiach Grodziska Mazowieckiego. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

584 000 zł124 m² 4 692,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez prowizji! bez pcc zakup od dewelopera! podwyższony standard deweloperski! ogrzewanie podłogowe W całym budynku! ocieplnenie pianą poddasza! rolety elektryczne W całym budynku! Gorąco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Włodzice Małe

Włodzice Małe,dolnośląskie

180 000 zł46 m² 3 931 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 038 m²

*** nowa cena *** 180tys Czy szukasz odpoczynku od gwaru miasta? Lubisz wypady w góry i wypoczynek nad jeziorem? Mamy coś właśnie dla Ciebie! Domek rekreacyjny całoroczny we wsi Włodzice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łubianki

Łubianki,mazowieckie

620 000 zł110 m² 5 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom blisko Sokołowa Podlaskiego i zakładów mięsnych Sokołów. Dom ogrzewany jest kominkiem z dgp. Ocieplony styropianem 15cm, fundamenty 10cm, okna 3-szybowe, stropy Teriva, dach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siedliska

Siedliska,podkarpackie

495 000 zł118 m² 4 180 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:848 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący usytuowany na przestrzennej 8,5 arowej działce w miejscowości Siedliska, zaledwie 2 km od granicy Rzeszowa. Położenie nieruchomości pozwala cieszyć się spokojem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wancerzów

Wancerzów,śląskie

528 000 zł116 m² 4 551,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojący zlokalizowany w w gminie Mstów około 10 minut do Częstochowy, 3 minuty do Mstowa. Dom w stanie deweloperskim do samodzielnego wykończenia, usytuowany jest w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stajenczynki

Stajenczynki,kujawsko-pomorskie

400 000 zł81 m² 4 938,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Jeśli szukasz wygodnego, kompaktowego domu w spokojnej okolicy, jednocześnie z wygodnym dojazdem do miasta to mamy ofertę dla Ciebie. Wygodny dom o pow. 81 m2 cechuje świetny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

690 000 zł130 m² 5 308 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 130 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok.750 M2, w cichej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

930 000 zł150 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:184 m²

Na sprzedaż nowoczesny i energooszczędny bliźniak w stanie developerskim o powierzchni całkowitej 150m2. Ogromnym atutem jest lokalizacja. Nieruchomość położona jest w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

600 000 zł109 m² 5 505 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Przestawiamy do sprzedaży dom - 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 108 m2, na działce ok. 230m2 - kameralna inwestycja w spokojnej okolicy Brwinowa. Rozkład Bliźniaka :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Muchobór Mały

Wrocław,dolnośląskie

1 280 000 zł110 m² 11 636,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Muchobór Mały, dom w zabudowie szeregowej, zielona, spokojna lokalizacja, sprawne połączenie z centrum miasta. powierzchnia: 110 mkw działka: 250 mkw Optymalna powierzchnia, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Morska

Rewa,pomorskie

3 890 000 zł360 m² 10 805,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Sprzedam nowo wyremontowany dom / pensjonat w miejscowości Rewa. Całoroczny i bardzo dobrze prosperujący pensjonat nad morzem z możliwością rozbudowy jak i adaptacji pozostałych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Białozora

Warszawa,mazowieckie

2 950 000 zł298 m² 9 892,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 254 m²

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom na zielonym Ursynowie, urządzony w najwyższym standardzie położony w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego! Duża powierzchnia, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ojrzeń

Ojrzeń,mazowieckie

495 000 zł82 m² 6 036,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:33 780 m²

Gospodarstwo rolne składające się z domu, zabudowań gospodarczych, sadu - całość ogrodzona drewnianym płotem. W domu w pełni użytkowe poddasze, zwiększające powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 199 000 zł410 m² 2 924 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:649 m²

Przedstawiamy do sprzedaży dom o powierzchni ok 420m2 na pięknej działce ok 645m2 w cichej i spokojnej okolicy. Dom może pełnić funkcję dwurodzinnego. Rozkład domu, piwnica/parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 199 000 zł295 m² 4 064 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Dom Wolnostojący ok. 290m2. Przedstawiamy i Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom w Stanie Deweloperskim o powierzchni całkowitej ok. 292m2, usytuowany w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zwierki

Zwierki,podlaskie

449 000 zł211 m² 2 127,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:524 m²

Polecamy przestronny, funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej segment środkowy D o powierzchni użytkowej 177m2 i powierzchni całkowitej 211m2 położony w kompleksie składającym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

545 000 zł267 m² 2 041,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Wielorodzinny dom W miejscowości dębe Na sprzedaż duży dom wielorodzinny o powierzchni całkowitej blisko 267 m 2 w miejscowość Dębe! Największe zalety: duża powierzchnia - ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Niepodległości

Rzeszów,podkarpackie

1 090 000 zł200 m² 5 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

6 pokoi | 200m2 | Rzeszów | ul. Niepodległości Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej ok 200m2, położony na 3 arowej działce. Dojazd drogą asfaltową. Budynek 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

900 000 zł152 m² 5 933 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesna Bryła Budynku. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny, nowy Bliźniak o powierzchni ok. 152 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Chwarzno-Wiczlino

Gdynia,pomorskie

670 000 zł129 m² 5 193,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Przedsprzedaż wyjątkowej inwestycji domów W bojanie - polna aleja! Inwestycja znajduję się w doskonałej lokalizacji. Centrum Bojana i jednocześnie zaciszne miejsce otoczone zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Pełczyce

Pełczyce,dolnośląskie

1 188 000 zł200 m² 5 940 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Pięknie wyposażony dom z garażem i ogródkiem Pełczyce / Kobierzyce 20 km od Wrocławia Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeń w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świerki

Świerki,dolnośląskie

575 000 zł260 m² 2 211,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Oferuję do sprzedaży dom posadowiony na działce o powierzchni 1800 m2 wraz ze stodołą z czerwonego piaskowca. Nieruchomość jest po częściowym remoncie: nowy dach( blacho-dachówka), nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kołbaskowo

Kołbaskowo,zachodniopomorskie

580 000 zł70 m² 8 286 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 052 m²

oferta dla osób ceniących urok wsi i niedużych wiejskich domków. Budynek zadbany, ocieplony i remontowany na bieżąco, idealny dla celów dalszej rozbudowy (duża działka). Posiada wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rocha

Rzeszów,podkarpackie

1 030 000 zł195 m² 5 283,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolnostojący 143.05 m2 powierzchni użytkowej ( 194,96 m2 powierzchni całkowitej ) * 5 pokoi * działka 9 arów * 4 tarasy * garaż dwustanowiskowy w budynku * Rocha * stan surowy zamknięty +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

1 200 000 zł200 m² 5 992,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 439 m²

Polecam serdecznie nowy, sześcioletni dom wolnostojący W gliwicach posadowiony na dużej działce. Dom wybudowany z porotermu, ocieplony styropianem, ze spadzistym dachem krytym dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lipa Piotrowska

Wrocław,dolnośląskie

880 000 zł110 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

0% prowizji od kupującego Lokalizacja: psie Pole/ Lipa Piotrowska Działka: 150 m2 Metraż użytkowy: 110 m2 Ogród: 40 m2 Kuchnia: aneks Informacje dodatkowe: sąsiadujące domy szeregowe dostępne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

906 776 zł130 m² 6 975,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż szereg skrajny na nowym osiedlu. Dom gotowy, sprzedaż bez prowizji i bez pcc. Zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów:. Szereg posiada dwa poziomy: parter: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnów Opolski

Tarnów Opolski,opolskie

240 000 zł189 m² 1 267,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:514 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu atrakcyjny do jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym zlokalizowany w urokliwy miejscu w miejscowości Tarnów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

995 000 zł260 m² 3 826,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:322 m²

Tylko w Best Nest Nieruchomości oferujemy do sprzedania modernistyczną wille z 1934 roku zlokalizowaną w atrakcyjnej, willowej dzielnicy Bielska-Białej, blisko centrum miasta. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

719 000 zł152 m² 4 736 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:459 m²

Przedstawiamy jako Zewnętrzne Biuro sprzedaży dewelopera do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 bliźniaka - Bardzo Ładna Bryła Budynku o powierzchni ok 152 m2, usytuowany na dużej, przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 300 000 zł230 m² 5 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 106 m²

Na sprzedaż ładny dom, idealny dla rodziny (również wielopokoleniowej), wybudowany w 2013 roku w technologii tradycyjnej, położony w Starej Wsi k. Nadarzyna, blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bursztynowa

Banino,pomorskie

620 100 zł114 m² 5 424,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Łanowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 680 000 zł157 m² 10 690,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:257 m²

Oferuję na sprzedaż 2-piętrową 157 metrową wille we Wrocławskich Marszowicach. Mieszkanie w dwulokalowym budynku o wysokim standardzie wykończenia. Symbol nieruchomości: b3_m2. Wysoki na 3,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Karsko

Karsko,zachodniopomorskie

990 000 zł256 m² 3 867,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 604 m²

Wygodny dom na dużej działce, wybudowany według indywidualnego projektu, budowa zakończona w 2021 roku, dom składa się z parteru i użytkowego poddasza, parter: - kuchnia, jadalnia.