dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 323 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 323 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Nadolice Małe

Nadolice Małe,dolnośląskie

650 000 zł127 m² 5 120,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:416 m²

Tylko U nas wysoki standard - droga Z kostki, pełne media, światłowód, ogrzewanie podlogowe, rolety elektryczne na parterze bez prowizji bez pcc zakup od dewelopera Gorąco polecam domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Truskawkowa

Żórawina,dolnośląskie

581 000 zł81 m² 7 566,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Bezpośrednio od dewelopera, o% pcc, o% Prowizji Przedstawiam biuro sprzedaży dewelopera i oferuję dom w zabudowie szeregowej w podwyższonym standardzie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osiecznica

Osiecznica,dolnośląskie

699 000 zł200 m² 3 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na dużej działce w Osiecznicy, w bliskiej odległości od Bolesławca. Powierzchnia działki: 1500 m2. Powierzchnia użytkowa domu: około 200 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kaskady

Katowice,śląskie

949 000 zł160 m² 5 931,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! W dniach 16. 06 do 27.06 prosimy o kontakt z numerem telefonu From June 16 to June 27, please contact the phone number * zdecydowanie najlepszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

599 900 zł83 m² 7 228 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - segment 4 lokalowy w Bardzo ładnej bryle budynku- przestronny i bardzo funkcjonalny o powierzchni ok 83 m2 z ogródkiem ok. 78m. lokal 1b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kicińskiego

Ciechanów,mazowieckie

2 800 000 zł742 m² 3 774 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:623 m²

Na sprzedaż jednorodzinny, wolnostojący, wykończony materiałami wysokiej jakości dom w idealnej lokalizacji. Nieopodal centrum miasta. W bliskiej odległości stacji pkp. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szczecińska

Kielce,świętokrzyskie

1 290 000 zł180 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Nieruchomości oakestate prezentuje: nowoczesny dom Z ogrodem i garażem na osiedlu ksm (ul. Szczecińska), w pełni wyposażony i urządzony w bardzo wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bochnia

Bochnia,małopolskie

1 368 000 zł298 m² 4 596,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Prezentujemy Państwu klimatyczny dom na sprzedaż w Woli Nieszkowskiej, znajdującej się niecałe 9 kilometrów od Bochni, około 40 kilometrów od Krakowa. Dom usytuowany jest na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ślęza

Ślęza,dolnośląskie

1 260 000 zł142 m² 8 873,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz wyjątkowego domu w idealnym miejscu!- zapraszamy! Ślęza -to modna miejscowość tuż przy południowej granicy Wrocławia, w sąsiedztwie wspaniałego kompleksu rekreacyjnego jakim jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł360 m² 3 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Serdecznie polecam na sprzedaż przepiękny dom w zabudowie szeregowej, znajdujący się na osiedlu Wojszyce nieopodal ul. Klasztornej. Dom znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie nowego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

564 800 zł112 m² 5 029 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Przedstawiamy do sprzedaży, bardzo łady Dom - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 112 m2, usytuowany w malowniczej okolicy. Bardzo Ładna działka o powierzchni ok. 500 m2. lokal 1a Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,łódzkie

479 000 zł118 m² 4 050,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Proponujemy Państwu nowoczesne domy wolnostojące wg projektu firmy Extradom, projekt lyon o powierzchni 118,26 m2 w naszej kolejnej nowej realizowanej inwestycji osiedli domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,łódzkie

679 000 zł162 m² 4 197,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Proponujemy Państwu nowoczesne domy wolnostojące wg projektu firmy archon, projekt willa andrea o powierzchni 161,75 m2 w naszej kolejnej nowej realizowanej inwestycji osiedli domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

559 000 zł160 m² 3 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferta na wyłączność. Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolno stojący, położony w Opolu, dzielnica Borki. Nieruchomość składa się z ogrodzonego terenu o powierzchni około 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

769 800 zł151 m² 5 098 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:451 m²

Zewnętrzne biuro dewelopera przedstawia : Bardzo Ładna Bryła Budynku. Do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 bliźniaka w Bardzo ładnej bryle budynku- przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok 151.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Turawa

Turawa,opolskie

1 190 000 zł240 m² 4 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 985 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Turawie o powierzchni ok. 240 m2. Wybudowany w 2008 roku. Powierzchnia działki około 2000 m2. Dom ma dwie kondygnacje (parter, piętro - poddasze). Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

600 000 zł105 m² 5 714 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 105, posadowiony na działce ok. 460 m2 w pięknym rejonie - blisko lasu i domów jednorodzinnych. Ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatów Polskich

Warszawa,mazowieckie

2 100 000 zł192 m² 10 918,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować dom w zabudowie bliźniaczej na zamkniętym osiedlu w zacisznej części Wawra zaledwie 15 min od centrum warszawy. Komfortowa lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ługowa

Mszczonów,mazowieckie

590 000 zł95 m² 6 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 764 m²

Okazja Sprzedam bezpośrednio dom z budynkami gospodarczymi na pięknej działce blisko centrum Mszczonowa. Na okazyjną cenę 590 tys. zł składają się: - dom 95 m x 2000 zł/m = 190 tys. zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

599 000 zł110 m² 5 421 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:667 m²

Do sprzedaży 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok 110m2 na ładnej działce o powierzchni ok 660 m2 w malowniczym rejonie Grodziska Mazowieckiego lokal 1a Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

595 000 zł115 m² 5 177,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bez pcc! bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam w zabudowie bliźniaczej położony w gminie Jelcz-Laskowice, budowany według projektu Klematis 10 firmy Archon, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Natolińska

Kobyłka,mazowieckie

620 000 zł121 m² 5 124 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:82 m²

Housing Market przedstawia Państwu dom w zabudowie szeregowej położony z dala od miejskiego zgiełku w spokojnej, cichej okolicy w podwarszawskiej Kobyłce. Bez podatku pcc. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Janów

Janów,łódzkie

649 000 zł125 m² 5 190,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Proponujemy Państwu nowoczesne domy wolnostojące wg projektu firmy Archon, projekt Dom w Klematisach 24 o powierzchni 125,03 m2 w naszej kolejnej nowej realizowanej inwestycji osiedli domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Rusinowa

Wałbrzych,dolnośląskie

880 000 zł267 m² 3 295,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom do wykończenia w Wałbrzychu! Oferuję do sprzedania przestronny dom wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 267m 2. Dom w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 070 000 zł166 m² 6 446 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 166 m2, posadowiony na działce ok. 1000 m2 w pięknym rejonie Milanówka. lokal 1b Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wiktoryn

Wiktoryn,kujawsko-pomorskie

850 000 zł280 m² 3 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

31091. Niebywała okazja! Dom na wsi!idealne miejsce dla osób kochających naturę i chcących hodować zwierzęta.Piękne miejsce na spokojne życie.Polecam kontakt telefoniczny Opis domu; piętro; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

656 240 zł126 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:357 m²

Do sprzedania środkowy dom w stanie deweloperskim, w zabudowie szeregowej, położony w bliskiej okolicy Świdnicy w miejscowości Pszenno. (parter + poddasze)o pow. 126.2m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

658 900 zł125 m² 5 271 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowa inwestycja Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni ok 124 m2 z działką ok 300 m2. Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

650 000 zł127 m² 5 120,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:419 m²

Tylko U nas! wysoki standard - droga Z kostki, pełne media, światłowód, ogrzewanie podlogowe, rolety elektryczne na parterze bez prowizji bez pcc zakup od dewelopera Gorąco polecam domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 699 000 zł177 m² 9 596,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:376 m²

Szereg od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Piętrowy, pięciopokojowy szereg środkowy zlokalizowany w inwestycji deweloperskiej powstającej w podwrocławskich Iwinach. Parter: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom poniemiecki w zabudowie bliźniaczej po generalnym remoncie w 2019 roku. Dom o powierzchni mieszkalnej 100m2, stoi na działce 400 m2. W środku znajdują się 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cmentarna

Radzionków,śląskie

319 999 zł110 m² 2 909,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:761 m²

*** Dom jednorodzinny w fantastycznym miejscu - Radzionków *** dobra cena! tylko U nas! Atrakcyjne zlokalizowany dom w Radzionkowie , województwo śląskie , powiat tarnogórski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,łódzkie

839 000 zł188 m² 4 455,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Proponujemy Państwu nowoczesne domy wolnostojące wg projektu firmy Extradom, projekt igo 3 o powierzchni 188,31 m2 w naszej kolejnej nowej realizowanej inwestycji osiedli domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mościska

Mościska,mazowieckie

875 000 zł180 m² 4 861 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom pięknie położony wśród lasów i nowo wybudowanych domów jednorodzinnych, na ładnej zagospodarowanej działce, gotowy na przyjęcie nowych właścicieli. Parter domu wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wielbark

Wielbark,warmińsko-mazurskie

375 000 zł130 m² 2 884,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:514 m²

Dom we wsi kucbork koło wielbarka. Oferuję na sprzedaż dom zlokalizowany we wsi Kucbork ( woj. warmińsko-mazurskie, powiat szczycieński, gmina Wielbark, położony na północ od Wielbarka). Wieś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

760 000 zł142 m² 5 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni 142,50m, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni. od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:320 m²

Film z inwestycji: piękny przestronny dom o powierzchni użytkowej około 106 m.kw. + 17 m.kw. garaż i ponad 30 m.kw. poddasza. Wybudowany z użyciem najlepszych materiałów według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tarnów,małopolskie

1 069 000 zł165 m² 6 478,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szukasz wyjątkowego, jedynego w swoim rodzaju domu, który łączy w sobie urok podmiejskiej nieruchomości, obszerne wnętrza i wygodę mieszkania w mieście? Ta charakterystyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stare Grochale

Stare Grochale,mazowieckie

960 000 zł135 m² 7 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Niebywale ciche oraz bliskie naturze (z drewnianym tarasem I przestrzenną garderobą) na kameralnym osiedlu sąsiadującym (m.in.) Z ROZLEGŁYMI TERENAMI ZIELENI (KAMPINOSKI PARK NARODOWY).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

870 000 zł140 m² 6 214 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Bliźniak ok.162m. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok 163 m2, posadowiony na działce o powierzchni ok. 400 m2. lokal 1f Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rudna Mała

Rudna Mała,podkarpackie

490 000 zł100 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Dom wolnostojący | Rudna Mała Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 100m2, położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 21 arów. Budynek jednokondygnacyjny, przestronny, idealny.