dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

949 000 zł109 m² 8 709,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 217 m²

Na sprzedaż w trakcie inwestycji budowlanej parterowy budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej na ogrodzonej działce z pełnym uzbrojeniem w podstawowe media: woda, gaz, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

740 000 zł120 m² 6 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję nowe, powstające domy w zabudowie bliźniaczej w cichej i spokojnej okolicy Osielska. Działka w domach środkowych 204 m2, a domy skrajne mają działkę 300 m2. Odbiór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Rondo Pionierów Stargardu

Stargard,zachodniopomorskie

500 000 zł300 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:12 100 m²

Oferta zarezerwowana Rewelacyjna, wyjątkowa, w niespotykanie atrakcyjnej cenie Nieruchomość! Posiadłość usytuowana w okolicy zapewniającej ciszę i spokój, oddalona od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łysiec

Łysiec,śląskie

500 000 zł211 m² 2 371,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Ofertą sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni 120 mkw z pojedyńczym garażem w bryle, położony na działce o powierzchni 1148mkw w miejscowości Łysiec ( gmina Starcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świątniki Górne

Świątniki Górne,małopolskie

649 000 zł180 m² 3 605,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do zaoferowania dla Państwa mamy wolnostojący dom , atrakcyjnie położony w centrum Świątnik Górnych przy cichej uliczce o znikomym ruchu z pięknym widokiem na Kraków. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

196 000 zł415 m² 472,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:472 m²

Na sprzedaż połowa domu z możliwością adaptacji na dowolną działalność gospodarczą. Nieruchomość mieści się w świebodzickiej dzielnicy Ciernie. Dobry dojazd do centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Kierszek

Kierszek,mazowieckie

4 650 000 zł623 m² 7 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 139 m²

Przestronna rezydencja zaprojektowana w klasyczno-nowoczesnym stylu. Całkowita powierzchnia budynku 623 m2, użytkowa 458 m2, działka 2139 m2. Dom znajduje się w zamkniętym osiedlu podobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Gdynia,pomorskie

1 490 000 zł191 m² 7 817,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 413 m²

Na sprzedaż dom mieszkalny jednorodzinny w zabudowie typu "bungalow" wraz z garażem wolnostojącym, położony w miejscowości Pogórze, k. Gdyni, przy ul. Szkolnej. *** Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Obora

Obora,dolnośląskie

769 000 zł127 m² 6 055,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż atrakcyjny i komfortowy dom położony w niewielkiej odległości od granic miasta Lubina. Skrajny szereg o pow. 127m2 położony jest na ogrodzonej działce o pow. 320m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bratkowice

Bratkowice,podkarpackie

120 000 zł46 m² 3 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

46m2 | 2 pokoje | Bratkowice Do sprzedaży dom jednorodzinny, wolno stojący, drewniany do remontu według własnej aranżacji. Dwa budynki gospodarcze częściowo murowano -drewniane. Pomieszczenia: -Salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stanisława

Świątniki Górne,małopolskie

580 000 zł82 m² 7 073,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Proponujemy do zakupu dom z ogromnym potencjałem w Świątnikach Górnych o powierzchni 82 m2 i działce 500 m2 wraz z przestronnym domkiem gospodarczym. Dom wybudowany w 1950.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

578 800 zł105 m² 5 491 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Nowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży nowy Segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok 105 m2 posadowiony na działce o powierzchni ok. 150 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

736 500 zł230 m² 3 202 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:734 m²

Przestronny Nowy Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni całkowitej ok. 230 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok. 728 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

949 000 zł109 m² 8 709,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom parterowy w zabudowie bliźniaczej, położony w Dobrej, w ciekawej okolicy w sąsiedztwie innych domów jednorodzinnych. Nieruchomość sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Junikowo

Poznań,wielkopolskie

698 000 zł160 m² 4 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Ciekawy słoneczny dom i ogród. Centrum osiedla Kwiatowego. Parter i piętro - można wykorzystać dwu pokoleniowo. Dwie kuchnie, dwa salony. Całość podpiwniczona. Duża przestrzeń gospodarcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Książenice

Książenice,mazowieckie

849 900 zł152 m² 5 591 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Nowa inwestycja! Atrakcyjny Dom 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok 152 m2 posadowiony na dużej działce ok 880 m2 lokal 1a Rozkład domu jest następujący : Parter ok. 80 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Warszawska

Łomianki,mazowieckie

1 600 000 zł180 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:946 m²

Piękny dom położony w bardzo spokojnej okolicy w centrum Łomianek Jeśli na poważnie Jesteś zainteresowany tą nieruchomością zadzwoń i przedstaw swoją propozycję cenową nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

5 000 000 zł458 m² 10 917 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dwupoziomowy wolnostojący dom usytuowany w willowej części Ursynowa w bliskiej odległości od Lasu Kabackiego. Parametry nieruchomości Dom został wykończony w 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Janki,mazowieckie

1 390 000 zł200 m² 6 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Komfortowa willa w stanie deweloperskim położona w cichej i zielonej części Gm Nadarzyn pod Warszawą 20 km od centrum Warszawy super wjazd na obwodnicę salomea wolica. 5 pokoi, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 099 900 zł152 m² 7 217 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Zapraszamy na Prezentację - Nowy Bliźniak o powierzchni ok. 153 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany w pięknym rejonie Brwinowa, bardzo solidnie budowany Dom- 1/2 bliźniaka, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

894 900 zł120 m² 7 427 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:451 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 120 m2 z działka ok 455 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Rozkład pomieszczeń jest następujący : lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olesin

Warszawa,mazowieckie

2 599 000 zł290 m² 8 962,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Rozmawiam też w językach: ua/ ru/by opis Wyjątkowy dom wolnostojący, 6 pokoi z olbrzymim tarasem 61,4m2 oraz działką o pow. 1500 m2. Rozwinięta infrastruktura miejska. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

721 200 zł90 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zakup od Dewelopera 0% Prowizji w nowej Inwestycji w Mogilanach! Oferowane mieszkanie ma powierzchnie około 90 m2 jest dwupoziomowe z ogródkiem o pow. około 66,53 m2. Parter Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

749 800 zł138 m² 5 433 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjny i bardzo funkcjonalny dom - 1/2 bliźniaka w pełnym stanie deweloperskim o powierzchni ok 137 m2, posadowiony na działce o powierzchni ok. 500 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 199 000 zł295 m² 4 064 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Dom Wolnostojący ok. 290m2. Przedstawiamy i Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom w Stanie Deweloperskim o powierzchni całkowitej ok. 292m2, usytuowany w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Petrażyckiego

Wrocław,dolnośląskie

3 500 000 zł570 m² 6 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:702 m²

Opiekun Oferty: zachęcam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 570 m2 położony na działce o powierzchni 702m2 na Oporowie. Budynek został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł317 m² 4 416,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Polecam Państwu dwurodzinny dom położony na warszawskiej Białołęce, dąbrówka Szlachecka. Nieruchomość położona w bardzo cichym miejscu, na skraju lasu w sąsiedztwie innych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szczyrk

Szczyrk,śląskie

1 150 000 zł270 m² 4 259,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek 3 kondygnacyjny, murowany o pow. użytkowej 356,30 m2. Budynek znajduje się w miejscowości wypoczynkowej Szczyrk. Budynek posadowiony na działce o pow. 950 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mosina

Mosina,wielkopolskie

1 100 000 zł173 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Szukasz ciszy i spokoju, miejsca w którym można wypocząć od miejskiego zgiełku? osa Nieruchomości zaprasza do uroczego Krajkowa (ok. 8 km od Mosiny) na prezentację pięknie położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Piaskowa

Wałbrzych,dolnośląskie

599 000 zł120 m² 4 987,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

II etap "nowa piaskowa" - nowoczesne osiedle w bezpośrednim sąsiedztwie Piaskowej Góry Rozpoczyna sprzedaż II etapu. Funkcjonalne, ergonomiczne budynki wybudowane z wysokiej klasy materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Teodorowo

Teodorowo,kujawsko-pomorskie

350 000 zł42 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Sprzedam dom 42 m na działce 30 ar, kujawsko-pomorskie pow. lipnowski Sprzedam nowy dom jednorodzinny o powierzchni 42 metrów kwadratowych położony na działce 30 ar. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

3 599 000 zł466 m² 7 714,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:1 244 m²

Sprzedam dom mieszkalny z pokojami na wynajem w ścisłym centrum Karpacza. 10 pokoi z łazienkami plus apartament 2 pokojowy razem 37 miejsc noclegowych. Mieszkanie właściciela ok. 100 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wojska Polskiego

Bełchatów,łódzkie

900 000 zł250 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom dwukondygnacyjny, którego układ pomieszczeń przedstawia się następująco: parter - dwa garaże jednostanowiskowe ( pow. 15 m2 oraz 20 m2), pomieszczenia gospodarcze oraz dwa schowki; pierwsze piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słomnicka

Skała,małopolskie

770 000 zł167 m² 4 620 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferujemy do sprzedaży przestronny dom w Skale. Budynek z 2005 o powierzchni 166,68m położony w centrum miasta. Parter: - wiatrołap - przedpokój - 1 pokój - łazienka Piętro - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kaputy,mazowieckie

859 000 zł142 m² 6 029,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

W skład osiedla wejdzie 12 segmentów lokali mieszkalnych o powierzchni 142,46 m kw. z ogródkami o powierzchni od 115 m kw. do 130 m kw. Do każdego lokalu przynależą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

838 922 zł136 m² 6 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:202 m²

Biuro sprzedaży dewelopera - Ostoja Park Bez prowizji Bez podatku pcc gotowe! Budynek oddany do użytku. To kameralne nowoczesne osiedle o niskiej zabudowie, złożone z 16 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

795 000 zł197 m² 4 035,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Kupujący zwolniony z podatku 2% pcc. Tobiasz Estate Nieruchomości prezentuje do sprzedaży wolnostojące domy, w stanie deweloperskim położone w gminie Kocmyrzów-Luborzyca, baranówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

2 950 000 zł387 m² 7 628,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:7 400 m²

Dom położony w cichej , malowniczej okolicy w Kazimierzu Dolnym.W chwili obecnej nieruchomość pełni funkcję pensjonatu, posiada 6 dwupoziomowych w pełni wyposażonych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

485 000 zł192 m² 2 526,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż polecam dwupoziomową nieruchomość o pow. 192m2. Na parterze znajduje się lokal użytkowy z wyposażoną kuchnią gotowy do prowadzenia działalności np.restauracji o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

800 000 zł84 m² 9 530,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Na sprzedaż nieruchomości zlokalizowane w Siechnicach o powierzchni ok. 83 m2, dodatkowo poddasze użytkowe ok. 40 m2 po podłodze w stanie deweloperskim. Ogródek od 39 do 200 m2 na tyłach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

970 000 zł116 m² 8 362 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Przedstawiam do sprzedaży 1/2 bliźniaka o pow. ok.116 m 2 , który posadowiony jest na działce o pow. ok.460 m2 znajdujący się w miejscowości Brwinów w pobliżu Podkowy Leśnej.