dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 281 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 110 000 zł112 m² 9 910,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro makler serdecznie poleca piękny dom na sprzedaż. Nieruchomość jest usytuowana w kameralnym miejscu osiedla w Fordonie na ogrodzonej działce o pow. 400m2. Nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł182 m² 2 908,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

W biurze Rzeszowskich Nieruchomości mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę domu jednorodzinnego wolno-stojącego z garażem wolno-stojącym jednostanowiskowym z pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Moderówka

Moderówka,podkarpackie

229 000 zł120 m² 1 908 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Solidny murowany budynek między Krosnem a Jasłem. 17 arowa działka zabudowana murowanym budynkiem mieszkalnym z lat 70-tych o pow. ok 120m. Sutereny pod całością. Na wysokim piętrze: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

579 000 zł90 m² 6 436,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem położony w Kamieńcu Wrocławskim przy ulicy Rolnej. Nowa, kameralna inwestycja domów bliźniaczych, uzbrojona w pełni w media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bogaczewo

Bogaczewo,warmińsko-mazurskie

1 290 000 zł300 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 428 m²

Zapraszam na prezentację - dom z bali nad jeziorem Narie. Dom znajduje się w miejscowości Bogaczewo na działce o powierzchni 3428 m2. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 300m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

950 000 zł300 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:745 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na Os. Słowiańskim o pow. całkowitej 300m2 ,użytkowej około 200m2 na działce 745m2. Dom z lat 90-tych pokryty dachówką, ocieplony od środka, instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzechów

Dobrzechów,podkarpackie

425 000 zł140 m² 3 036 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Ta nieruchomość to świetna inwestycja. Istnieje możliwość zakupu lub wynajmu! - Niecałe 10 km od projektowanego zjazdu z S19 - Doskonała inwestycja pod wynajem 2, może nawet 3 mieszkań lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

1 200 000 zł400 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Bardzo ładny dom o bryle nowoczesnej - "kubistyczny", wg indywidualnego projektu architektonicznego, do sprzedania. Po więcej szczegółów zapraszam do rozmowy telefonicznej. Światłowód Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łobżenica

Łobżenica,wielkopolskie

449 000 zł150 m² 2 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:486 m²

Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej w centrum Łobżenicy. Budynek zlokalizowany jest w centrum miejscowośc i, jednak przy spokojnej , jednokierunkowej, bocznej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Złotoria

Złotoria,kujawsko-pomorskie

609 000 zł160 m² 3 806,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:377 m²

Oferta sprzedaży domu szeregowego (segment skrajny) w budowie w stanie deweloperskim: dom znajduje się w Nowej Wsi. Termin realizacji wrzesień 2022 r. Zalety lokalizacji: - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gruszczyn

Gruszczyn,wielkopolskie

799 000 zł150 m² 5 333,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż duży bliźniak z garażem w Gruszczynie. Wokół osiedla znajdują się liczne tereny zielone, zapewniające ciszę i spokój. Dobry dojazd do Swarzędza i Poznania. Oddanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

2 499 000 zł290 m² 8 606,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 249 m²

Umowa przedwstępna Wyjątkowa nieruchomość,jedyny taki dom .Oferujemy do sprzedaży,ekskluzywny,nowy wolnostojący dom z 2019 r,wybudowany na działce 124 9 m 2 z najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Złota

Zielona Góra,lubuskie

675 000 zł147 m² 4 578,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:239 m²

Powrócił do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej na Chynowie przy ulicy Złotej. Oferta bezpośrednio od dewelopera! Klucze już latem 2022r. Wszystkie informacje dostępne pod numerem. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

750 000 zł230 m² 3 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowe domy w zabudowie bliźniaczej, nowoczesne rozwiązania, wysoka jakość materiałów, bardzo dobra lokalizacja Głogów-Ruszowice. Stan domu - instalacja wod-kan, instalacja elektryczna, ,instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zalesie

Rzeszów,podkarpackie

2 500 000 zł300 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Biuro Eksperci Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom wolnostojący z garażem jednostanowiskowym w bryle o powierzchni użytkowej ok. 250 m2 usytuowany na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sokołów Małopolski

Sokołów Małopolski,podkarpackie

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:104 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom o powierzchni ok. 60 m2 zlokalizowany w ścisłym Centrum Sokołowa Małopolskiego. Oferta skierowana do osób ceniących Wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

719 500 zł152 m² 4 740 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:459 m²

Przedstawiamy jako Zewnętrzne Biuro sprzedaży dewelopera do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 bliźniaka - Bardzo Ładna Bryła Budynku o powierzchni ok 152 m2, usytuowany na dużej, przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chmielno

Chmielno,pomorskie

1 790 000 zł400 m² 4 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Duży, wolnostojący pensjonat W chmielnie O powierzchni 415 m2 przystosowany pod wynajem. Składa się Z 7 pokoi (z łazienkami) Z możliwością rozbudowy na parterze mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Piaskowa

Wałbrzych,dolnośląskie

530 000 zł120 m² 4 413,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Oferta na wyłączność. "nowa piaskowa" - nowoczesne osiedle w bezpośrednim sąsiedztwie Piaskowej Góry. Funkcjonalne, ergonomiczne budynki wybudowane z wysokiej klasy materiałów. Pokryte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modlińska

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł169 m² 6 218,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiam naszą ofertę bliźniaka na warszawskiej Białołęce, przy ul Modlińskiej. Inwestycję stanowią tylko 2 budynki, które dzielą się na dwa bliźniaki. Do każdego bliźniaka przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ambasadorska

Otwock,mazowieckie

750 000 zł148 m² 5 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:124 m²

To niezwykłe miejsce położone niedaleko Warszawy zauroczy każdego. Inwestycja znajduje się w bliskim sąsiedztwie natury. Domy zbudowane są zgodnie z najwyższym standardem. Główny nacisk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kozia Wola

Kozia Wola,świętokrzyskie

370 000 zł177 m² 2 091,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:14 286 m²

Jesli szukasz domu dla całej rodziny-jest to idealna oferta! 5 pokoi,2 kuchnie, 2 łazienki, 1,4 ha Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rozgarty,kujawsko-pomorskie

719 000 zł107 m² 6 745,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:524 m²

i podatku pcc :) (oszczędzasz 4-5 % w stosunku do ofert na rynku wtórnym) Oferta sprzedaży domu: dom znajduje się na granicy Rozgart i Czarnych Błot, w sąsiedztwie prestiżowego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł82 m² 10 920,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Do sprzedania segment środkowy na Białołęce. Kameralne osiedle w sąsiedztwie lasu, stworzone dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój. Na osiedlu dwa place zabaw dla dzieci. Segment jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

736 700 zł232 m² 3 175 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:736 m²

Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni całkowitej ok. 230 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok. 730 m2, w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Bibice,małopolskie

1 999 999 zł284 m² 7 042 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy dom wolnostojący z basenem w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bibice

Bibice,małopolskie

680 000 zł89 m² 7 601 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy budynek mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

719 000 zł132 m² 5 447 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:548 m²

Zewnętrzne biuro dewelopera przedstawia - Oferujemy (przedsprzedaż) do sprzedaży Dom -bardzo Ładna Bryła Budynku - 1/2 bliźniaka, przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 128 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

687 500 zł90 m² 7 626 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:67 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szybowników

Leszno,wielkopolskie

369 000 zł94 m² 3 934,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Polecam atrakcyjne, bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie czterorodzinnej z własnym ogródkiem i dwoma miejscami postojowymi. Przestronne mieszkania znajdują się w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

499 000 zł83 m² 6 019,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:85 m²

Na sprzedaż oferujemy Państwu dom w wysokim standardzie deweloperskim. Zlokalizowany jest w Luboniu, na kameralnym osiedlu, 20min od Poznania. Spokojna, cicha okolica umożliwia komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wieczornych Mgieł

Bąkowo,pomorskie

540 000 zł74 m² 7 287,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta przedsprzedaży, ceny promocyjne. Inwestycja na unikalnej zacisznej działce, otoczonej z dwóch stron lasem (zdjęcia z drona) w miejscowości Bąkowo. Na załączonej mapce widać plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pszenno

Pszenno,dolnośląskie

730 000 zł220 m² 3 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:720 m²

Bez prowizji, wyjątkowo zadbany przestronny (ponad 200m) 7 pokojowy, dobrze ocieplony dom wolnostojący przy granicy miasta. Na bieżąco remontowany i modernizowany dzięki czemu bez wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębowa

Warzno,pomorskie

1 399 999 zł238 m² 5 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 101 m²

Oferta wyłącznie W houseco atuty: - duża działka, - funkcjonalny rozkład pomieszczeń, - słoneczna ekspozycja, - pełna baza usługowo - handlowa w najbliższej okolicy, - cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Alberta

Warszawa,mazowieckie

2 890 000 zł333 m² 8 679 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:666 m²

Nowy dom energooszczędny z pompą ciepła wybudowany standardzie nf-40 Piękny, energooszczędny, nowy dom w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Wolnostojący dom o pwierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wyspiańskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

985 000 zł130 m² 7 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:860 m²

Na sprzedaż posesja złożona z 2 budynków (główny+gospodarczy). Stan techniczny-gotowa do zamieszkania.Otoczona ogrodem z pięknymi starymi drzewami. Działka o pow. 858m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Brzozowa

Wawrów,lubuskie

640 000 zł100 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:188 m²

* n O W A * C E N A * atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej na osiedlu bermudy Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w spokojnej okolicy Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

709 900 zł130 m² 5 461 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Przedstawiam do sprzedaży nowy segment 4 lokalowy o powierzchni ok.130 i ok. 106m2 na działce o pow. ok. 230 m2 i ok. 170m2 Parter : -wiatrołap - salon z aneksem kuchennym -wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ząbki

Ząbki,mazowieckie

430 000 zł37 m² 11 621,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:464 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 37m2, murowany z lat 40-tych, stojący w granicy działki. Dom stoi na działce o powierzchni 464m2. Do budynku doprowadzony gaz i energia elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pogodna

Kotórz Mały,opolskie

760 000 zł98 m² 7 755,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Biuro nieruchomości Expander prezentuje nowo wybudowany dom mieszczący się niedaleko Jeziora Turawskiego. Dom ma 98 m2 i położony jest na działce o powierzchni 8,6 ara. Do dyspozycji mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Morska

Stargard,zachodniopomorskie

499 000 zł108 m² 4 458,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:582 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! została tylko jedna połówka! Nowa, ciekawa inwestycja deweloperska - dom w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja prowadzona w Grabowie (około 5 km od.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij